با ارزش ترین 60 ثانیه از مصاحبه: آن چیزی نیست که شما فکر می کنید

[ad_1]

هنگامی که آخرین باری که شما ارسال و یا دریافت یک کارت تشکر از شما?

اگر کارت با تشکر از شما (و یا توجه داشته باشید ساده قدردانی شد) به عنوان یک بذر است که ضروری بود برای ایجاد یک رابطه به شکوفه ؟

بسیاری از فارغ التحصیلان دبیرستان خاطرات پدر و مادر و یادآوری آنها را به ارسال با تشکر از شما یادداشت ها به مردم که با حضور خود دریافت و یا ارسال آنها هدیه.

بدون شما نمی توانید ارسال یک متن. بدون شما نمی توانید یک ایمیل ارسال. دست نوشتن با تشکر از شما توجه داشته باشید.

مادرم به ما آموخت ظریف هنر نوشتن با تشکر از شما یادداشت ها بلافاصله پس از دریافت یک هدیه است. هیچ کودک می خواهد به انجام است که البته; اما نظم و انضباط و انجام آن حق دور شما کمک می کند تا جلوگیری از خجالت به خاطر سپردن است که شما نمی ارسال یک کارت تشکر از شما برای یک جلسه شما برگزار شد و 3 ماه قبل.

در طول سال من به صحبت های بی شماری که مردم را نجات داد با تشکر از شما یادداشت و یا قلبی یادداشت قدردانی. وقتی کسی احساس کردن ظاهر خود را باز مجموعه کارت با تشکر از شما و نامه ها و برجستگی آنها را از شیار از خوشنودی است.

بعد از کنسرت در نیویورک:

چند نوازندگان و من رفتم به شام پس از اجرای موفق کنسرت در شهر نیویورک است. من در حال حاضر تاسیس جهان-سفر های موسیقی و بقيه فقط شروع حرفه ای خود را سفر. من تصمیم به انتخاب کنید تا به شام tab برای حزب ما.

3 روز بعد من یک دوست داشتنی اواز یا موسیقی دو نفری برای ویولا و پیانو اختصاص داده شده به من توسط یکی از نوازندگان بود که یک آهنگساز است. این فوق العاده بود با تشکر از شما!

مصاحبه برای کار رویایی:

جی به تازگی مصاحبه برای کار رویایی خود را. او فکر کرد که این مصاحبه خوب پیش رفت! زمانی که او به نام یک هفته بعد آنها گفت: موقعیت پر شده بود. او در شوک بود!

از او پرسید: از شرکت “آنچه که نامزد برنده را متفاوت از دیگر نامزد؟” او پاسخ داد: “نامزد برنده با ارسال دست نوشته دنبال کردن توجه داشته باشید بلافاصله پس از مصاحبه.” Jay درس ارزشمند آموخته است که بعد!

ایستادگی کردن از رقابت

امی Segelin رئیس و مالک Chaloner ملی جستجو اجرایی شرکت می گوید: “این پیام ساده است در مورد تشکر از شما یادداشت پس از یک مصاحبه شغلی: هیچ پیگیری می تواند به معنای هیچ است.”

“ما رسیده به بیش از 50 نفر از همه صنایع مختلف که به استخدام حداقل سه ارتباطات حرفه ای در سال گذشته (از جمله برخی از کسانی که به استخدام بسیاری از).”

“ما تعجب به یاد بگیرند که بیش از 75 درصد از مردم نظر سنجی نیست دریافت هر نوع با تشکر از شما توجه داشته باشید از بسیاری از نامزدهای آنها مصاحبه و برای 30 درصد از کسانی که در نظر سنجی بدون پیگیری به معنای هیچ بیشتر مراحل را برای نامزد.”

یک استخدام مدیر گفت: “پیگیری است lynchpin برای من. اگر این مصاحبه به خوبی می رود و من احساس می کنم شما به ارمغان می آورد و هیجان زده در مورد کسی که من صبر کنید تا ببینید که چه نوع از پیگیری و تلاش آنها را بدهم.”

مد نیویورک روزنامه Cristiano Magni می گوید: “این خیلی مهم است که در دنیای دیجیتال به عزت به نشستن و نوشتن چیزی در دست خود است.”

استخوان یک مصاحبه یک تظاهرات بزرگ از آنچه شما می گویند. ساده با تشکر از شما توجه داشته باشید نشان می دهد که شما قادر به از طریق زیر.

آیا من نیاز به نوشتن یک مدت طولانی و درگیر با تشکر از شما توجه داشته باشید ؟

هیچ. حتی چیزی به عنوان ساده به عنوان “عالی بود ملاقات با شما و تیم خود را. من از وقت خود را و نگاه به جلو به دیدن شما دوباره به زودی” را دریافت کار انجام می شود.

اگر شما می خواهم به ادغام بیشتر دنبال Ted Chaloner بنیانگذار Chaloner اظهار داشت: “خوب دنبال ارتباط و علاقه و اعتماد به نفس و شور و شوق. با تشکر از مصاحبه کننده برای وقت خود و دفاع از عقیده خود را در توانایی خود را برای انجام این کار است. اگر وجود دارد هر گونه فرصت برای پیگیری و یا حلقه ای در یک موضوع یا رویداد است که آمد تا در مصاحبه خود دست گرفتن این فرصت را به انجام این کار است.”

امی Segelin می گوید: “با بسیاری از عوامل خارج از کنترل خود را در جستجوی کار دست گرفتن آسان فرصت با تشکر از شما توجه داشته باشید برای نشان دادن تواضع و فروتنی, اعتماد به نفس و شور و شوق است.”

تیم ونتورا بازاریابی دیجیتال اجرایی می گوید: با بسیاری از نامزدها به نظر برای یک کار و “با یک پشته از رزومه و یادداشت ها, با تشکر از شما پیگیری خواهد شد تمایل به رزومه کاری خود را کمی بیشتر وزن به دلیل آن قرار می دهد و آنها را در رادار خود را. با تشکر از شما توجه داشته باشید نشان می دهد واقعی علاقه و شور و شوق واقعی خود انگیزه “go – getter” نگرش است.”

ونتورا نیز می گوید: “من بسیاری نوشته شده است با تشکر از شما نامه خودم و به طور معمول من سعی می کنم برای شروع نامه با یک جمله توصیف آنچه رفت و درست در مصاحبه (بدیهی است که اشاره نمی, چیزهایی که نمی هموار). سپس من سعی می کنم به برخی از نکات کلیدی مورد بحث در این مصاحبه و ارائه یادآور چرا من مهارت های مناسب برای آن مورد نیاز است. سپس آن را به پایان برساند تا با یک “به دنبال به جلو به کمک به تیم خود را” خط و البته اطلاعات تماس خود را در پایین. از “با تشکر از شما” بخشی مهم تر از خلاصه به نظر من – نگه داشتن آن کوتاه نمی نوشتن یک کتاب است. اما آن را خوب است برای آنها را به یاد که چرا شما یک نامزد.”

“با سلام – شما در حال انجام نشده است! خودتان تنظیم یادآوری برای پیگیری آنها در یک هفته 2 هفته و سپس بعد از آن اگر آنها هنوز هم ساخته نشده و یک تصمیم فضا یو پی اس را کمی بیشتر از هم جدا بنابراین شما نمی آمد در سراسر به عنوان ناامید.”

اجازه ندهید نامزدی توقف تنها با یک تشکر از شما. های یک مقاله شما آمد در سراسر در ارتباط با یک ساده “خواندن این و از شما فکر می کنید… همه بهترین!” تقویت می کند که شما علاقه مند هستند و سرمایه گذاری در این رابطه نه فقط معامله.

دکتر جان ماکسول “یادداشت تشویق”: دکتر جان ماکسول, شماره 1 مربی رهبری در جهان فکر می کردم آن را بسیار مهم برای نوشتن با تشکر از شما یادداشت که او شروع اخیرا “جان ماکسول ثابت سری – یادداشت تشویق جعبه تنظیم”.

خدا را شکر در همه چیز:

Rev. متی هنری تا به حال کیف پول خود را به سرقت رفته و یک شب. به جای تاسف خوردن برای او مصیبت او نوشته زیر را در دفتر خاطرات خود را که در شب:

اجازه دهید من خدا را شکر-چرا که من هرگز قبل از سرقت دوم اینکه اگر آنها در زمان کیف پول من آنها را نه من زندگی سوم اینکه اگر آنها در زمان من تمام شد نه زیاد و چهارم زیرا من آن بود که دزدیدند نه من که دزدیدند.”

مطمئن آتش راه برای نوشتن یک تشکر از شما بلافاصله پس از:

امی Segelin می گوید: “من با یک نامزد که حامل ثابت او در همه زمان ها و رشته خودش به نوشتن توجه داشته باشید فقط پس از خروج از جلسه به طوری که او می تواند رها کردن آن را در پست الکترونیکی حق دور! در نظر گرفتن این استراتژی اگر شما با داشتن یک زمان سخت گرفتن در عمل ، و اصلا استرس بیش از حد در مورد فرمت; ژست خود را چیزی است که مردم به یاد داشته باشید.”

آهنگساز Joseph Haydn به یاد ماندنی ترین با تشکر از شما توجه داشته باشید:

جان شیرین و مطلوب, انگلیسی موسیقی ناشر بود بازدید آهنگساز Joseph Haydn در خانه اش در شهر وین اتریش است. هدف او این بود برای متقاعد کردن هایدن به آمدن به لندن در سال 1787 برای یک کنسرت تعامل و به انتشار Haydn موسیقی.

هنگامی که مطلوب وارد هایدن در خانه او یافت آهنگساز تلاش برای اصلاح با کسل کننده تیغ. جهان معروف آهنگساز صورت و گردن را پوشش داده شد با nicks و کاهش و او شکایت در مورد سردرد از اصلاح با تیغ که تیز نیست.

هایدن گفت: “من می خواهم به بهترین کوارتت برای یک تیغ صورت تراشی است.”

مطلوب با عجله خود را به اتاق خود را برداشت جدید انگلیسی, ریش تراش شتافت و بازگشت به آنها را به هایدن.

درست به کلام او شیرین و مطلوب داده شد در این مقاله برای کوارتت, op. 55 No. 2, تیغ کوارتت. که کاملا با تشکر از شما هدیه!

ایجاد روابط قوی:

که بعد از آغاز یک ارتباط قوی و دوستی بین این دو نفر. جان شیرین و مطلوب شد هیدن موسیقی ناشر و زمانی که هایدن به انگلستان آمد او در آنجا ماند در جان شیرین و مطلوب ،

چه می شود اگر:

اگر کارت با تشکر از شما و یا توجه داشته باشید ساده قدردانی شد و به عنوان یک بذر است که ضروری بود برای ایجاد یک رابطه به شکوفه ؟ خواهد شما را که گام بعدی چیست ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *