باید نویسندگان با استفاده از یوتیوب برای کتاب بازاریابی است ؟

[ad_1]

در تاریخ بازاریابی داغترین لکه های بازاریابی هستند مکان های که در آن بسیاری از افراد را می توان یافت که آیا آن را از میدان شهر, بازار, ایستگاه قطار و فرودگاه و مای اسپیس و یوتیوب و یا توییتر.

وجود دارد بیش از 75 میلیون ویدئوها در یوتیوب به عنوان مثال زمانی که این ویدئوها به ویروسی آنها ثبت نام میلیون ها نفر از نمایش هر فیلم. و در حالی که بسیاری از نویسندگان می دانید که چگونه به استفاده از یوتیوب برای به اشتراک گذاشتن فیلم ها با دوستان و خانواده بسیار کمی را در درک چگونه به مهار قدرت از یوتیوب, برای کسب درآمد, بازار, خود, ارتباط با مشتریان, رشد کسب و کار خود و فروش بیشتر کتاب است.

من با استفاده از یوتیوب در هر راه ممکن برای همه مشتریان من. من واقعا از دیدن فرصت ها برای هر نوع مشتری من به نمایندگی از جمله نویسندگان پزشکان و وکلا و کارآفرینان و حتی سازمان های خیریه.

در واقع من با استفاده از یوتیوب به کمک فرشته هکتار اسب پناهگاه نجات آن را به “بالا 10” در $1 میلیون پناهگاه قبل مسابقه اسپانسر شده از طرف Zootoo یک وب سایت برای حیوانات و دوستداران حیوان خانگی. به عنوان بخشی از تلاش های خود را از من پرسید مایک توپ که همراه با برنده جایزه مقاله نویس است که نوازنده انجام شده اگر او خواهد بود مایل به نوشتن و ضبط یک آهنگ است که می تواند مورد استفاده در یک ویدیو آنلاین و اطلاعیه های خدمات عمومی. که احساسی با عکس از اسب کمک فرشته هکتار در رای گیری آنلاین مبارزه است.

یکی دیگر از مشتری آقای Duey یک معلم مدرسه که با استفاده از موسیقی برای بچه ها, ریاضی, علوم و تاریخ نیز داشتن موفقیت بزرگ با تصویری. به نام “آقای Duey فراکسیون” این ویژه روز معلم لوله است که مانند YouTube, اما آن را برای معلمان ، والدین و دانش آموزان است. این “بخش” فیلم ما ترویج شده است و در حال حاضر یکی از ده همه زمان ها بیشترین بازدید در TeacherTube با 567,000 views. شما می دانید که شما در حال چیزهای گرم هنگامی که بچه ها در مدرسه خود را بپرسید یک معلم برای تولدش! قرار گرفتن در معرض منجر به CD فروش پوشش رسانه ای و دیگر فرصت های هیجان انگیز آقای Duey و برچسب Kaas سوابق. همانطور که من نوشتن این آقای Duey است اتمام فیلمبرداری سری جدید فیلم که کراوات در خود استعداد موسیقی جدید “کتاب” نوع محصول… نمی تونم’ به شما بگویم آنچه در آن است اما آن را در مورد به عنوان نتیجه مستقیم این است که تصویری!

یکی دیگر از بسیار موفق نرم افزار برای یوتیوب از طریق ویدئو تریلر کتاب به عنوان بخشی از یک کتاب, کمپین بازاریابی. در تلاش برای به دست آوردن کتاب تبلیغات برای نویسنده مشتریان ما ایجاد یک تریلر کتاب در مورد کتاب. یک تریلر کتاب مانند یک فیلم تریلر است که در آن اجازه می دهد تا کسی به پیش نمایش یک کتاب هم از نظر بصری و از طریق صدا. یک ویدیو تریلر کتاب به ارمغان می آورد این کتاب به زندگی می دهد و پتانسیل خواننده به اوج دزدکی حرکت کردن در مطالب. ما پس از آن نوشته است که کتاب تریلر در یوتیوب و… در اینجا بهترین بخش… ما اضافه کردن آن را به بیش از 41 اضافی سایت های ویدئو آنلاین برای حتی بیشتر قرار گرفتن در معرض.

یکی از مزایای بزرگ از یک کتاب, تریلر است که چگونه است که به بهبود رتبه بندی موتور جستجو برای نویسنده اصلی وب سایت شما ارائه با دقت انتخاب کنید و ترافیک رانندگی کلمات کلیدی و عناوین.

چگونه می توانید یک تریلر کتاب کمک کند ؟ چند ماه پیش ما فرود یک مقاله فوق العاده برای یکی از نویسندگان در Patriot لجر در خارج از بوستون. اولین آنها فرار یک عکس از این نویسنده برگزاری خود کتاب. آنها با اشاره به کتاب آینده خریدهای من از او پرسیدم به ترتیب بعد از ما تا به حال این داستان را تایید کرد به طوری که او می تواند سرمایه گذاری در روابط عمومی.

معین همچنین شامل یک لینک و اسکرین شات از تریلر کتاب تصویری ما تولید شده برای یوتیوب. بهترین بخش ؟ ABC-TV CH-7 بوستون پس از آن دیدم مقاله و کتاب, تریلر متوجه شدم این بود بصری خوب داستان و آمد به نویسنده و شات خود داستان! آن را واقعا ثابت می کند این نکته است که “روابط عمومی Begets روابط عمومی بیشتر به شما دریافت بیشتر از شما!”

یک مثال از کتاب تریلر ما ایجاد کرده اید را می توان در بازدید Westwind ارتباطات کانال یوتیوب در: [http://www.youtube.com/thebookpublicist]

وجود دارد مقدار زیادی از فهم و outs وقتی که می آید به یوتیوب. اگر شما جدی در مورد استفاده از آن پس من به شما پیشنهاد خرید یک کتاب جدید چگونه به کسب درآمد با یوتیوب, توسط براد و دبرا Schepp. در این روشنگری راهنمای نویسندگان پرده مراحل خاص به مهار YouTube قدرت به نوبه خود سود. این Schepps ارائه در عمق و آسان به درک دستورالعمل در همه چیز از تیراندازی و آپلود ویدئوها به جمع آوری کمک های مالی و بازاریابی به ساختمان وزوز و چگونه می توانید فیلم های خود را متوجه.

آنها همچنین در قرعه کشی یکی از بدنام شرکت های طنز آمیز “آن را مخلوط ؟” تصویری آورده است که هزاران نفر از مشتریان جدید به وب سایت خود را. شما احتمالا دیده می شود. یک پسر در یک آزمایشگاه کت مخلوط همه چیز را از مواد غذایی به اپل در ماشین مخصوص مخلوط کردن, نشان دادن که چگونه قدرتمند بلندر واقعا است. این کتاب پر است از توصیه های ارزشمند و راهنمایی های عملی اجازه می دهد تا خوانندگان برای به حداکثر رساندن پتانسیل درآمد خود را در یوتیوب.

یکی از با ارزش ترین ویژگی های چگونه به کسب درآمد با یوتیوب در حال زندگی واقعی داستان های موفقیت از بازاریابان استفاده می شود که این سایت را راه اندازی موفقیت آمیز مشاوره کسب و کار. برجسته داستان موفقیت است که از شرکت خود من در مورد آقای Duey در بالا ذکر شد. خط پایین: دریافت کتاب تریلر های ویدئویی ایجاد کنید و آن را در یوتیوب حق دور و استفاده از آن برای ترویج کتاب خود را آنلاین. شما نمی توانید به اشتباه.

-پایان-

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *