بالون کسب و کار ارائه می دهد سرگرم کننده و ساده 6-رقم درآمد

[ad_1]

آن است که تا بحال یکی از بهترین راز نگه داشته وقتی که می آید به صفحه اصلی بر اساس کسب و کار است.

یک بادکنک کسب و کار است که اثبات رکود اقتصادی ارائه می دهد یک شکل 6-درآمد آن را سرگرم کننده و دارای یکی از بالاترین میزان موفقیت هر خانه بر اساس کسب و کار در کشور است.

یک بادکنک کسب و کار یکی از قوی ترین خانه بر اساس کسب و کار در امریکا است که می تواند آغاز یک بند کفش و شما درآمد قابل توجهی درآمد در کمتر از 30 روز.

اجازه دهید فقط کار با حقایق.

وجود دارد بسیاری از بازارها است که می توان با کار یک بادکنک, کسب و کار, هر بازار ارائه می دهد 6-شکل درآمد. شما به سادگی تصمیم می گیرید که در بازار یا بازارهای شما می خواهید به کار می کنند.

بیایید نگاهی به یک زن و شوهر از این بازار:

بالون دکوراسیون:

واقعیت این است که مدارس هنوز هم هزینه های به طور متوسط از $2,000-$3,000 در بالون دکوراسیون برای حافظه های فوق. مدل مشاغل بسیار آسان به انتخاب کنید تا و مدل, کمیته بسیاری از پرورش دهندگان صندوق که اجازه می دهد تا به صورت بسیار زیادی سود حاصل از این مشاغل است.

مراسم عروسی بیش از 10 سال گذشته رفته اند بیشتر به سمت بادکنک دکوراسیون با قوس محور گردشگاهها قلب و خیلی بیشتر. میانگین دکوراسیون عروسی کار در حال حاضر به طور متوسط بیش از $2.300.00.

چیز زیادی در مورد بالون دکوراسیون است که تقاضا بسیار بیشتر از عرضه است. وجود دارد بسیار محدود رقابت و هنگامی که صحیح تکنیک های بازاریابی در حال اجرا است بسیار آسان برای تسلط بر بازار محلی خود را.

این نوک کوه یخ به عنوان وجود دارد بسیاری از نیازهای برای دکوراسیون از جمله:

  • دفتر احزاب
  • جشن تولد
  • رادیو و تلویزیون ضیافت

تنها با بالا بازارهای متوسط درآمد برای یک بادکنک تزیین کسب و کار است $135,000.

چیز زیادی در مورد این کسب و کار است که آن را بسیار ساده برای یادگیری و بسیار آسان برای شروع است. اما بیشتر وجود دارد بسیار بیشتر است.

شخصیت تحویل اضافه کردن در دمای اضافی $112,000 هر سال به جیب شما. نه شما لازم نیست به اجرا در سراسر در لباس یک دلقک یا خرس, اما شما می توانید یا شما می توانید استخدام افراد مورد نیاز برای انجام این مشاغل که پیشنهاد فوق العاده ای درآمد.

بیایید نگاهی به برخی از شخصیت های که ارائه بالن برای همه انواع حوادث:

  • افسر پلیس یکی از این می تواند برخی از سرگرم کننده است.
  • گوریل
  • خرس عروسکی
  • رقصنده شکم
  • دلقک ها

خوب خنده واقعیت این است که در اکثر نقاط کشور بالون شرکت های پرداخت برای یک خرس عروسکی برای ارائه بالن و آواز خواندن تولدت مبارک به طور متوسط از $65.00 برای پنج دقیقه کار می کنند. حتی اگر شما استخدام کسی برای انجام شغل خود را شما در حال ساخت یک سود خوب.

این بازار را بدست آورده بالون شرکت به طور متوسط از $112,000 در هر سال است.

رقصنده شکم را اجرا خواهد کرد به طور متوسط دوازده شغل در هر هفته با یک میانگین کار در اطراف $95.00. حتی پس از پرداخت رقصنده بالون سود شرکت بیش از $35,000 یک سال فقط از این یکی از شخصیت ها.

روز ولنتاین است $3000 تا 4000$در روز. حتی با افراد مناسب در محل شما نمی خواهد مسئولیت رسیدگی به تمام کارهایی که در تماس است.

در طول فصل کریسمس سانتا استخدام در دمای سی بار به مدت حداقل دو ساعت در هر کار به کسب و کار های مختلف ، در $110.00 در هر ساعت و پرداخت سانتا $25.00 در هر ساعت به طور متوسط بالون کسب و کار میدارد بسیار قابل توجهی در کریسمس جایزه می دهد.

بیشتر وجود دارد, بادکنک, مجسمه, بادکنک قطره فقط به ذکر چند. مردم در حال رفتن به صرف پول خود را برای بچه ها جشن های تولد. دفتر احزاب ؟ بالون شرکت انجام بیش از 20 شغل در هر هفته با جشن تولد در کسب و کار. هر تراشه در $5 یا 10 و یک رقصنده شکم و یا خرس عروسکی آمده در طول ناهار. آن را سرگرم کننده و بسیار سودآور است.

برخی از مردم تصمیم به سادگی کار یکی از جنبه های بسیاری از بازارهای ذکر شده در بالا. پس هر بازار نشان دهنده شش رقم درآمد آن را حس می کند.

آن است که یک کسب و کار است. هنگامی که شما گذشته است و متوجه چقدر لذت این کسب و کار است و چگونه آن را می توانیم به شما و خانواده خود را فوق العاده ای درآمد شما متوجه است که شما باید یکی از قوی ترین کسب و کار در کشور است.

حتی در یک رکود اقتصادی مردم هنوز هم صرف پول خود بچه ها و حافظه های فوق و احزاب و مراسم عروسی و خیلی بیشتر.

بالون کسب و کار نیز ارائه می دهد یک فرصت شگفت انگیز برای شروع در یک بند کفش و کسب درآمد بسیار قابل توجهی از درآمد خود را در اول ماه یا دو.

دادوستد با ایستگاه های رادیویی (که برگزاری ضیافت برای مشتریان خود در هر هفته) اجازه می دهد تا شما را به ساخت یک بسیار قوی درآمد تقریبا بلافاصله. شما در حال پرداخت سکه بر روی دلار برای تبلیغات در حالی که رقابت خود را به درخواست خود شما چه کسانی هستند و چگونه این اتفاق می افتد.

در اقتصاد امروز وجود دارد نه بسیاری از کسب و کار است که می تواند به افزایش است که درآمد خود را است. بالون شرکت ها در حال افزایش هستند و دلیل خوب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.