بالا 6 جستجوگرها روند که برنده't عقب تا سال 2018

[ad_1]

وقتی که می آید به بهینه سازی موتور جستجو را تغییر دهید تنها ثابت است. بدیهی است که آن's سخت برای مطابقت با سرعت با این کار همیشه در حال تغییر قوانین SEO و روند چنان سریع است که آن را دشوار می شود برای هر کسی که به اتخاذ آنها را در یک دوره کوتاه از زمان.

1. موبایل روند

این روزها جستجوی تلفن همراه تبدیل شده است عمیقی از جنبه های زندگی افراد است. در همان زمان گوگل مشتاق به عنوان انعکاسی از کاربر's نیاز دارد بدون توجه به آنچه. اخیرا گوگل اعلام کرده است که آنها شروع به آزمایش همراه اول نمایه سازی استراتژی است. این تصمیم تا حدودی اجرا شده پس از استفاده از تلفن همراه دوستی در نظر گرفته شد به عنوان یک فاکتور رتبه بندی. در حالی که شده است وجود دارد کاملا بسیاری از بحث در مورد این اما 2018 فقط در اين صورت به علت ماشه در نتایج موتورهای جستجو. به طوری که می آید اهمیت نسخه موبایل سایت خود ،

در حال حاضر شتاب صفحات تلفن همراه کمک می کند تا صفحات وب سایت برای بارگذاری سریع تر در تلفن همراه دوستانه. همین دلیل است که گوگل آن را به منظور بهبود زمان لود صفحه خود را بر روی هر دستگاه. این یک تاثیر در عملکرد یک صفحه در SERPs همراه با تعاملات و تبدیل است. مطالعات موردی نشان می دهد که آمپر اجرای بهبود تجربه کاربر و عواملی مانند CTR و نرخ گزاف گویی بیش از حد. بنابراین حتی اگر آمپر است نه یک فاکتور رتبه بندی در حال حاضر آن را فقط ممکن است به زودی تبدیل به یکی.

2. ساختمان پیوند مرده است اما قوی تر

این روزها شما ممکن است دریابید که برخی از SEOs ادعا می کنند که استراتژی ساختمان پیوند است ضعیف و یا بدتر از مرده است. اما اجازه دهید من به شما بگویم که این استراتژی مرده است اما نیاز به یک برنامه ریزی مناسب و کار سخت و صبر است. آن است که بیشتر در مورد بدست آوردن لینک خود را به جای آنها ساختمان. به عنوان با کیفیت خوب, بک لینک به عنوان یکی از عمده عوامل رتبه بندی آن را نیز کشف ارتباط مستقیم از سایت's رتبه بندی با خود backlink پروفایل.

3. جستجوی صوتی جدید است!

Siri و Cortana در حال حاضر موفق به کسب قلب ما از طریق توقف خود را و کمک فوری. به طور مشابه آمازون اکو و گوگل خانه نیز اجازه دهید ما فروشگاه دست رایگان. بنابراین در حال حاضر با گذشت زمان دقت تشخیص صدا نیز به نظر می رسد به افزایش است.

با تمام احترام به این راحتی که این صدای recognitions از ویژگی های آن نیز کمتر خسته کننده هنگامی که شما می خواهید به جستجو برای چیزی است که در رسانه های اجتماعی. در ابتدا وجود خواهد داشت حداقل یک صدای واحد جستجو در هر روز توسط هر فرد است. اما با گذشت زمان جستجوهای افزایش یافته اند سه یا چهار بار. بنابراین خبرنگاران این نتیجه است که اهمیت جستجوی صوتی دست نخورده باقی می ماند و ممکن است مصرف حدود 50 درصد از تمام جستجوها.

4. داده های ساخت یافته است عمیقی نقش

در این عصر اینترنت Structured Data Markup واقعا دستکمگرفتهشده. اما در همان زمان آن است که یک روش عالی برای سایت خود را خزنده دوستانه و همچنین باعث می شود آن را آسان تر برای موتورهای جستجو را به خود مطالب ایندکس شده در هیچ زمان.

شده اند وجود دارد تغییرات کاملا در این راه داده شد که نمایش داده شده در SERPs. این امکانات شامل فوری مربوطه جواب زمینه های مربوطه, مفید, تفاوت های ظریف و بصری نمایش در نتایج جستجو. این همه بستگی به داده های در حال مرتب روشن و به شیوه ای منطقی.

با اهمیت تجربه کاربر افزایش هر روز SERPs طرح نیز در حال تحول است. ساختار طرح در حال تبدیل شدن اساسی است. بنابراین شما باید به در نظر گرفتن ساختار داده ها تا حد زیادی.

5. خود را حفظ خزیدن بودجه

خزیدن بودجه, همه چیز در مورد بهینه سازی وب سایت خود را هر دو در داخل و خارج نیز هست. آن را باید نگاه جذاب به بازدید کنندگان خود را و جستجو رباتها همچنین باید پیدا کردن آن جذاب است. این را نیز تحت تاثیر قرار تعداد صفحات crawled شده شاخصها و به روز شده توسط گوگل و یا هر یک از موتورهای جستجوی بزرگ است. با این کار می آید مسئولیت برای حفظ وب سایت خود را سالم و به زباله هر یک از خزیدن بودجه. این نیز خواهد شد کمک گوگل به خزیدن وب سایت خود را اغلب در نتیجه بهره خود را رتبه بندی عوامل بیش از حد.

6. کیفیت مطالب بر کیفیت مطالب

تغییر تنها ثابت هنگامی که آن را به جستجوگرها. اما در میان همه این تغییرات اهمیت محتوا دست نخورده باقی می ماند. اما در این زمان شما نیاز به تمرکز بیشتر بر روی کیفیت مطالب به جای کمیت است. در واقع بهینه سازی محتوا فراتر از کلمات کلیدی و خواستار رویکرد پیچیده.

[ad_2]

Source by Saptaparni Subhajit Das

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.