بالا پرداخت برنامه های وابسته

[ad_1]

زمانی که من شروع با بازاریابی وابسته, من در تلاش بود به فروش 100 دلار محصولات خود را به کسب درآمد $40. آن را به من اعتصاب به عنوان آشکار است که در حال حاضر این است برای رفتن به یک کسب و کار دشوار ، من نیاز به فروخته اند و هزاران تن از محصولات به منظور ایجاد یک زندگی خوب. در ضمن من قادر به استفاده از پرداخت استراتژی در همان راه من در حال حاضر.

هنگامی که شما یک محدوده از بالا بلیط محصولات وابسته در درون دیجیتال قیف فروش شما می توانید استطاعت به صرف مقدار زیادی بیشتر در تبلیغات دانستن اینکه شما می توانید آن را در دراز مدت. این چیزی بود که من را درک نمی کنند ، حتی ایده اشتراک محصولات به تنهایی بازی تعویض شد برای من.

هر یک از اشتراک شما به فروش به شما می دهد یک درآمد ماهانه. در طول زمان و با فرض اینکه شما در ساخت یک به اندازه کافی قوی پایه مشتری شما ایستاده به کسب همیشه مقدار بزرگتر به صورت ماهانه.

حتی اگر شما از دست دادن در ابتدا (در بازاریابی خود را) اشتراک محصولات خواهد پرداخت و در نهایت اگر شما به اندازه کافی خوب حفظ نرخ. اگر شما پس از آن اضافه کردن بلیط بالا محصولات تا به فروش می رساند و چند لایه فروش – (کمیسیون از افراد دیگر فروش) شما در حال رفتن به انجام خوبی است.

یکی از مشکلات اصلی برای من نبود مدل کسب و کار در همه. من می خواهم دیده می شود مردم به خوبی انجام و ترک شغل خود را با بالا بلیط برنامه های وابسته. این همان است که برای بسیاری از من باور دارم. یک چیز است که مؤمن در بالا درخواست برنامه و پس از آن دیگر این است که در باور آن برای شما کار می کنند. بدون این اعتقاد شما لکنت زبان پیدا. اگر شما اعتقاد ندارند در چیزی و یا شما برخی از مسائل با آن شما خودتان را از انجام آن را در برخی از راه.

مسئله دیگر این است که به مراتب بیشتر آشکار است. عدم جریان نقدی بدان معنی است که بالا بلیط برنامه های وابسته می تواند سنگین برای برخی از. برای بار اول شما نیاز به خرید یک قیف فروش و برنامه ارائه می دهد که موارد بالا بلیط و اشتراک. این ارزان نمی آید. به علاوه بیشتر از این قیمت بالاتر آیتم های شما می خواهید در فروشگاه آنلاین’ بیشتر شما مجبور به پرداخت.

سپس شما نیاز به پرداخت هزینه برای شما بازاریابی فروش قیف. فقط به این خاطر که شما خریداری کرده اید بالا-قیمت مناسب دیجیتال قیف به این معنا نیست آن را به طور ناگهانی پا زدن به عمل و شروع به ساختن پول شما. نوچ! شما نیاز به یک بازاریابی موتور رانندگی ترافیک هدفمند به وب قیف فروش. این هزینه پول بیش از حد. انتظار می رود به پرداخت در حالی که شما در یادگیری بیش از حد. شما نیاز به شروع به صرف یک بودجه ماهانه قبل از شما هر گونه بازگشت.

و پس از آن بسیاری از آگهی های خود را به سادگی کار نخواهد کرد. من بودن رسول رستاخیز اینجا ؟ فقط واقع بینانه! پول خود را هدر ندهید اگر شما فکر نمی کنم شما می توانید به دنبال یادگیری و اجرای استراتژی های بازاریابی به درایو مشتریان را به خود قیف. زمان آن طول می کشد بیش از حد به یاد بگیرند که استراتژی های بازاریابی کار که نمی کنند.

اما همه گفته و انجام می شود هنگامی که شما تسلط به بازاریابی شما اساسا یک درآمد برای زندگی است. با کمیسیون بالا قیف فروش شما خودتان را با توجه به توانایی برای به دست آوردن برخی از فوق العاده زیبا کمیسیون اگر شما نمی دهد تا برای اولین بار! که کمیسیون مانند $5-$10K هر فروش که بسته به نوع سیستم استفاده می کنید و چگونه شما موقعیت خودتان.

صاحبان چنین دیجیتال, سیستم های بازاریابی دادن نیست این دور به صورت رایگان! به 40% کمیسیون در $35K محصول شما نیاز به خرید محصول خود را. اگر شما می خواهید موارد بالا قیمت در دیجیتال خود را ‘فروشگاه’ شما نیاز به در واقع آنها را خرید. اگر کلماتی مانند کلاهبرداری و هرمی سیل ذهن خود را در حال حاضر شما ممکن است به خودتان پیدا کنید امید بستن به خارج در حال حاضر.

اما این تبدیل بازاریابی واقعی هستند. افرادی که اجرای آنها واقعی مردم بیش از حد. آن همه بستگی به دیدگاه شما و آنچه شما در حال آماده به کار را برای کسب درآمد بالا بلیط کمیسیون از اینترنت. یک شیوه زندگی است که به معنی کار نمی کند برای یک رئیس یا کارفرما هرگز دوباره است شاید به ارزش قیمت هم از نظر مالی و از نظر کار شما نیاز به انجام است.

آزادی مالی است که ارزش بسیار زیادی بیش از حد. تصور کنید هرگز به کار برای هر کسی که تا کنون دوباره و یا نیاز به نشستن در ترافیک و رفت و آمد به محل کار و بازگشت. است که ارزش بسیار زیادی برای من! پس از آن وجود دارد جغرافیایی آزادی است که با داشتن یک لپ تاپ کسب و کار به ارمغان می آورد بیش از حد. اگر شما به خودتان پیدا کنید به دنبال بهانه و سپس شما ممکن است به اندازه کافی دلیل برای آن را از طریق.

بالا بلیط کمیسیون محصولات به طور کامل تعویض بازی برای من. من تا به حال برای غلبه بر بسیاری از ترس درونی و گام در خارج از محدوده آسایش چند بار فقط به کسب و کار آنلاین من در حال رشد است. مقدار کار انجام می شود قابل رویت نیست. آن را در غلبه بر شک و تردید و ترس از موفقیت و شکست است.

دوستان و خانواده خود را درک نخواهد کرد یا در بسیاری از موارد. دسترسی به بلیط بالا برنامه و یادگیری چگونه به فرار از 9 به 5 توسط پول ساختن در اینترنت است که هنوز کمی در خارج وجود دارد ‘ برای برخی از مردم است. نباید آن را به دلیل وجود دارد بدیهی است که بسیاری از افرادی که در حال حاضر ساخته شده است یک زندگی از اینترنت. اما برای کسانی که هنوز تجارت خود را برای پول آسان تر جایگزین برای پول ساختن سیگنال تلاش بیهوده برای سال ها و دهه ها برای بسیاری از. این است که یک قرص فرو برد. بیش از حد سخت برای برخی!

آنها نه رد آن را به عنوان برخی از hocus طرح. که با انجام این کار زدودن آن از ذهن خود را برای همیشه لطفا برای! آن را پس از آن امن به اذعان یک زندگی بردگی است. اگر از سوی دیگر شما را انتخاب کنید به در آغوش فن آوری, شما همچنین باید به کار سخت و یادگیری برخی از مهارت های جدید و باورها. این آسان نیست و یا اگر نرم افزار ساخته شده است که همه چیز را آسان تر برای ساخت آنلاین برای برخی از این هنوز هم به ارمغان می آورد با آن احساس وحشت!

اگر شما می توانید از میان برداشتن بسیاری از موانع درونی و بیرونی در ایجاد یک کسب و کار اینترنتی موفق با استفاده از بالا پرداخت برنامه های وابسته, تبریک می گویم. شما به دست آورده ام! برای جوانان این ممکن است آسان تر از برای کسانی که بیش از حد عمیقا تثبیت شده فعلی خود را در باورها. اما همانطور که مردم متوجه وجود یک راه بهتر برای انجام کارها یا آنها پرش در هیئت مدیره و یا دست. که یکی از شما خواهد بود ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *