بازنشر دو اثر از انتشارات کتابستان معرفت

بازنشر دو اثر از انتشارات کتابستان معرفت

[ad_1]

به گزارش رجانیوز انتشارات کتابستان معرفت به تازگی دو اثر خود را بازنشر کرده است:

یکی رمان «ایهام» نوشته سید حسام الدین رایگانی است که در مدتی کوتاه به چاپ دوم رسید. قصه این كتاب، قصه دو دانشجوی معماری و ادبیات است كه به‌ سبب همایشی ادبی، همكار می‌شوند. مجتبی كه دانشجوی ادبیات است مسؤولیت برگزاری این مراسم را به‌عهده دارد. او كه در خیال با صائب و حافظ و فاضل همكلام است، دل در گروی محبت دختركی معمار دارد و كار طراحی صحنه همایش را به او سپرده است.

ایهام فضایی امروزی و مدرن دارد و در بستر زندگی واقعی و دنیای مجازی رخ می‌دهد‌. قهرمان داستان با شخصیت مذهبی پررنگی که دارد نه در پی هوس‌بازی است و نه به دنبال رقم زدن ماجرایی عاشقانه هم‌چون لیلی و مجنون. او که نمی‌داند عشقش یک‌طرفه است یا دو طرفه، آن را پنهان کرده است و سعی دارد غیرمستقیم از آن‌چه در دل دختر می‌گذرد باخبر شود.

نویسنده در این اتفاقات بر ایهام و ابهام ماجرا می‌افزاید و داستانی جذاب را خلق کرده است.

 

 

دومین اثر بازنشر شده کتاب «مه‌شکن» است. این اثر که مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه واقعی از فضای مجازی است، برای خانواده‌ها و برای سومین بار منتشر شد.

«مه‌شکن» روایت اتفاقات آموزنده است که بی‌شک در عصر ارتباطات برای ساکنان دنیای مجازی رخ می‌دهد. داستان‌های کوتاهی که ریشه در واقعیت دارند و میوه هایش تجربه و انتخاب صحیح مسیر سالم و ایمن در دوراهی های سرنوشت ساز است.

داستان‌های این کتاب بر اساس مهمترین نیاز خانواده‌ها در دنیای مواجهه با رسانه ها انتخاب و به رشته تحریر درآمده است و می تواند منجر به ارتقاء سطح سواد رسانه‌ای مخاطبان شود.

این کتاب توسط مجید قنبری نوشته شده و از سوی انتشارات کتابستان منتشر شده است.

 

 

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *