بازدید از رعایت پروتکلهای بهداشتی در مدارس

[ad_1]

 در گزارش اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش آمده است: با شروع سال تحصیلی جدید و تاکیدات وزیر آموزش و پرورش مبنی بر تلاش در جهت حفظ سلامت دانش آموزان، همزمان با آغاز فرایند آموزش در مدارس و رفع نگرانی والدین از شیوع بیماری کوید ۱۹، اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات این وزارتخانه به صورت ویژه با استفاده از ظرفیت همه همکاران در مناطق، ادارات کل و حوزه ستاد جهت بازدید میدانی مدارس اقدام کرد.

بر اساس این گزارش، بازرسان به صورت کاملا سرزده و تصادفی وارد مدارس شده از نزدیک در جریان نحوه آموزش حضوری وغیر حضوری، رعایت پروتکل های بهداشتی، مشکلات و کمبودهای مدارس قرار گرفته و نتایج آن را روزانه به صورت مستقیم خدمت مقام عالی وزارت ارائه می کنند. این مهم تصویری روشن از وضعیت مدارس را نمایان می کند و می تواند مبنای تصمیم گیری های آتی باشد.

طبق این گزارش، تا ۲۹ شهریور ماه جاری تعداد ۱۷۲ مدرسه توسط مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، معاونین و کارشناسان این اداره کل در وزارت متبوع از استانهای تهران، قم، سمنان و همدان مورد بازرسی و نظارت قرار گرفته و نیز طبق گزارشات دریافتی از استانها ۱۶ هزار و ۹۴۰ مدرسه نیز توسط ادارات ارزیابی عملکرد و کارشناسان ادارات کل و ۷۲۵  مناطق آموزشی مورد بازرسی قرار گرفته است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.