بازاریابی وب سایت خود را با استفاده از فیلم ها و وبلاگ ها

[ad_1]

در امروز's high-tech جهان وجود دارد گزینه های بیشتر از همیشه وقتی که می آید به بازاریابی وب سایت خود را. دو تا از قدرتمند ترین نوآوری های استفاده شده به صورت smart سایت بازاریابی این روزها تصویری و وبلاگ نویسی. آن's آسان به این ببینید که چرا به عنوان سایت های مانند یوتیوب و بلاگر هستند برخی از محبوب ترین در وب امروز است. اجازه دهید's first کشف چگونه شما می توانید با استفاده از ویدئو برای ترویج سایت خود و ایجاد ترافیک بیشتر.

یوتیوب یک سایت که در آن هر کسی و هر کس می تواند یک ستاره. میلیون ها نفر از مردم ورود به یوتیوب به تماشای فیلم ها ارسال شده توسط کاربران دیگر. شما می توانید ایجاد و ارسال خود را بسیار خود فیلم تبلیغاتی برای این سایت که ارائه می دهند مقدار زیادی از قرار گرفتن در معرض بسته به اینکه چگونه محبوب تصویری است. نه تنها مردم به تماشای فیلم در یوتیوب, اما YouTube فیلم ها اغلب گردش در سراسر اینترنت از طریق ایمیل و برجسته در دیگر سایت ها و وبلاگ ها.

صحبت از وبلاگ آنها یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای ترویج سایت خود ، برخی از محبوب ترین وبلاگ ها در خارج وجود دارد میلیون ها نفر از بازدید کنندگان روزانه. در سایت های مانند بلاگر آن است که سریع و رایگان برای ایجاد بسیار خود را در وبلاگ کامل با خوراک RSS. آر اس اس یک روش تعداد بازدید صفحه لیست مطالب خود را به طوری که سایت های دیگر می توانید از ویژگی های آن و خوانندگان می توانند آن را مشترک شوید. و هنگامی که شما خود را به روز رسانی محتوای آن به طور خودکار به روز رسانی برای مشترکین با تشکر از تکنولوژی آر اس اس. و شما می دانید که بسیاری از مردم تماس RSS “پیوند واقعا ساده” و's دقیقا آنچه در آن است!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.