بازاریابی دیجیتال و وبلاگ نویسی به ایجاد کمیسیون های وابسته

[ad_1]

بازاریابی دیجیتال و مزایای وبلاگ نویسی .

بازاریابی دیجیتال به سرعت در حال رشد به خصوص با بازاریابی وابسته. که در آن بیش از 95 درصد از افرادی که شروع به انجام این کار به طور کامل آماده نشده است. یا نه گمراه. ساخت پول (آنلاین) محاسبه و وقت گیر هنر است. و بهترین راه برای دریافت به رسمیت شناخته شده به عنوان یک حرفه ای است که برای ارائه مطالب برجسته. راه حل برای شناسایی نیاز در تو رفتگی در دیوار. بازاریابی دیجیتال است همه چیز در مورد تبدیل دانش به محصول دیجیتال. رقابتی و دانش نیاز به مقدار زیادی از زمان تحقیق. انجام تحقیق و پیدا کردن مشکل و ارائه راه حل. حتی اگر آن را به معنی هفته پژوهش. به رسمیت شناختن نیاز به فداکاری و حداکثر تلاش. هیچ راهی وجود دارد برای نوشتن واقعا محتوای با کیفیت بالا در عرض چند دقیقه.

مگر اینکه آن's کپی / چسباندن محتوا. که واقعا باید اجتناب شود زیرا موتورهای جستجو درک نمی کند که. مطالب خود را خود را. از نوشته به گرافیک محتوا. و استفاده از آن برای ایجاد حس کنجکاوی. بازاریابی دیجیتال در سطح حرفه ای است که به عنوان” آسان “همانطور که اغلب پیشنهاد شده است. اما خوشبختانه's چیزی که زمان و تحقیقات نمی تواند درمان. اما در ابتدا شما می خواهید به دانستن آنچه که به وبلاگ مورد درست است ؟

چگونه به دانستن آنچه که به وبلاگ در مورد .

با بازاریابی دیجیتال, همچنین شناخته شده به عنوان سود خود را در طاقچه. یک چیز شما عشق به انجام بیشتر. و یک سرگرمی است که اغلب بهترین انتخاب است. اگر شما واقعا دوست دارم آنچه شما انجام آن غیر ممکن خواهد بود به رها کردن. این گزینه ها واقعا گسترده با صدها نفر از سوله های مختلف. از رژیم غذایی به مکمل ها و فرصت ها. اما پیدا کردن تو رفتگی در دیوار سودآور است که در آن یک برانگیزتر درصد زیادی از newbies اشتباه است. وبلاگ خود نیاز به هدفمند برای کلمات کلیدی خاص و عبارات جستجو. بهترین توصیف محتوای وبلاگ خود. اگر شما عشق دوچرخه سواری پس از آن خواهد شد که خود را در تو رفتگی در دیوار سودآور. شاید خواندن یا تماشای فیلم ؟

پیدا کردن که یکی از چیزهایی که شما را قادر به انجام تمام طول روز. به عنوان مخالف به طور معمول 9 – 5 عمل خرد کردن یا اسیاب. اما don't ترک شغل خود را فقط رتبهدهی نشده است. چرا که درآمد چند هزار دلار در هر ماه اتفاق نمی افتد که سریع است. پیدا کردن شور و شوق خود را الهام بخش و ایجاد محتوا برای جذب بازدید کنندگان و موتورهای جستجو.

بازاریابی دیجیتال و رتبه بندی اصول اولیه برای موتورهای جستجو .

مهم ترین مزیت وبلاگ نویسی با بازاریابی دیجیتال SEO است. زیرا هیچ چیز بر روی زمین درایو تبدیل ترافیک وب مانند جستجوگرها. بدون ترافیک وجود خواهد داشت بدون فروش حتی با قابل توجه ترین وبلاگ آنلاین. به سادگی به این دلیل که بازدید کننده در حال حاضر به دنبال” دوچرخه سواری دنده “و یا” دوچرخه سواری مشاوره “و یا حتی” چگونه برای شروع دوچرخه سواری “. بنابراین در حال حاضر علاقه مند به مطالب خود را. وبلاگ کلمه کلیدی هدفمند باید اولین کلمه از هر دو نام دامنه و عنوان وبلاگ. با دقت انتخاب کنید و کلمات کلیدی مورد نظر با جستجو بالا و حجم کم سطح رقابت. با استفاده از Google Keyword Planner ابزار در دسترس خود را در تبلیغات گوگل حساب. واقعا فوق العاده ابزار پژوهش توسط گوگل است.

یکی دیگر از ابزار بسیار مهم برای یک وبلاگ موفق است Yoast SEO Premium پلاگین برای وردپرس است. به دلیل حرفه ای جستجوگرها است که در مورد یک کل خیلی بیشتر از فقط استراتژیک قرار دادن کلمات کلیدی. وجود دارد's کلمه و جمله و پاراگراف ظهر. و همچنین حضور انتقال کلمات برای افزایش خوانایی نمره. همراه با سرفصل های زیر (H2, H3, H4). H2 عنوان است که اغلب نیز یک پست وبلاگ با عنوان. این وبلاگ عنوان, اما, است, همچنین شناخته شده به عنوان H1 در هدر.

داشتن مربوطه قانع کننده محتوا در مقابل حق مخاطبان است. همه ساخته شده ممکن است از طریق موتورهای جستجو و SEO. چون گوگل به تنهایی روند بیش از 63,000 جستجو در هر ثانیه است. که محاسبه به حدود 5.6 میلیارد جستجو در هر روز است. و این دقیقا به همین دلیل وبلاگ نویسی بسیار مهم است با بازاریابی دیجیتال است. آن's مناسب قرار گرفتن در معرض تاکتیک به تولید و فروش آنلاین.

چگونه به کسب درآمد با وبلاگ خود .

وجود دارد راه های مختلفی برای انجام این کار است. در میان مورد علاقه های بازاریابی وابسته است. اما به طور خاص محصول وابسته بنر را نمایش می دهد. اما خام بنر کد HTML خود را کاهش می دهد, وبلاگ, SEO score در موتورهای جستجو. که در آن درجه-یک وبلاگ نیاز به نمره بالای 70%. به جای استفاده از یک پلاگین به نام” WP قرار دادن “نمایش آگهی ها در پست های وبلاگ و صفحات. در واقع وجود دارد صدها نفر از مفید پلاگین های رایگان در دسترس در وردپرس (dot) org. برای نمایش بنر در وبلاگ طرف میله با استفاده از یک تصویر ویجت. سپس به سادگی تغییر مسیر تصویر به پردهی لینک های وابسته. بزرگ لینک های وابسته cloaking ابزار افزونه دیگری به نام” خیلی لینک مطلب “.

تست و نوشتن بررسی محصول یک ایده عالی برای ایجاد محتوای فوتی و فوری. استفاده از ابزار مانند” Pixabay “نامحدود و با کیفیت بالا تصاویر خانواده سلطنتی. پس از آن نوبت که به گرافیک حرفه ای صفحه نمایش با یکی دیگر از ابزار ویرایش تصویر به نام” تغییرهای “.

وبلاگ خود ایستادگی باید از نه یک جمعیت بزرگ. که در آن برداشت اول بسیار مهم است. چه بازدید کننده خود را به هنگام باز کردن یک لینک به وبلاگ خود یا وبلاگ پست ؟ آیا تصور هدف شناسایی نیاز دارید ؟ اما مهم تر از آن نشان می دهد یک راه حل است ؟ اگر محتوای به اندازه کافی قانع کننده به بازدید کنندگان بالقوه. سپس آن را ممکن است در نتیجه نگران کننده نرخ گزاف گویی بالا. و کمی به هیچ فروش در همه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *