بازاریابی دیجیتال آنلاین گواهینامه دوره های آموزشی – دریافت گواهی توسط گوگل

[ad_1]

آیا شما می دانید شما می توانید تایید شده توسط گوگل ؟ گوگل فراهم می کند تعدادی از بازاریابی دیجیتال دوره های آموزشی برای کمک به افزایش مهارت های بازاریابی برخی از آنها کاملا رایگان از هزینه! بازاریابی دیجیتال دوره ها نه تنها مفید به کسانی که مشغول به کار در این زمینه بلکه فوق العاده مفید برای کارآفرینان در تلاش برای آن را در این سریع ء محیط کسب و کار. بسیار مهم است در امروز's وضعیت کسب و کار به دانش کار از هر و هر جنبه از کسب و کار و در حالی که دوره های به طور گسترده ای در دسترس برای طیف وسیعی از جنبه های دیگر بازاریابی دیجیتال یک موضوع به ندرت لمس.
با این حال گوگل, کمک به میلیون ها نفر از افراد فکر در سراسر جهان با علاقه به موضوع با ارائه این دوره های آموزشی رایگان. ما've ذکر شده در بالا 5 دوره شما می توانید با ثبت نام در, با گوگل امروز!

لغات اساسی دوره

یادگیری پایه و متوسط از جنبه های لغات و تبلیغات آنلاین. البته لمس کردن در مورد چگونه به راه اندازی لغات مدیریت یک کمپین و همچنین به شما می آموزد که چگونه برای اندازه گیری و بهینه سازی مبارزات انتخاباتی خود را AdWords. شما می توانید در ارزیابی پس از رفتن را از طریق مطالعه مواد و کسب گواهینامه از گوگل. این ارزیابی شامل 65 سؤال که نیاز به تکمیل شود در عرض یک ساعت و نیم. به کسب گواهینامه شما'll نیاز به نمره بالای 80 درصد است. این تست نیز موجود است برای نگاهی دوباره در مورد شما don't را برش اولین بار.

مربع آنلاین

این برنامه در 5 ماه دوره آموزش 6 ساعت در هر هفته است. مربع آنلاین, بازاریابی دیجیتال, دوره رهبری ایجاد شده توسط گوگل در همکاری با خانه آموزش دانشکده. به شما خواهد شد هدایت شده توسط کارشناسان صنعت و البته طول می کشد منحصر به فرد و رویکرد عملی برای آموزش. این یک درس بزرگ برای هر کسی که به دنبال افزایش بازاریابی دیجیتال آموزش مهارت های. این دوره با تمرکز بر بررسی ارتباط بین دیجیتال نوآوری و تغییر رفتار مصرف کننده و برقراری ارتباط چگونه این رابطه خواهد شد در آینده. به شما خواهد آموخت که چگونه به پیشنهاد چگونه یک سازمان می تواند ساخت موثر حضور دیجیتال است که تمرکز بر روی تعامل مصرف کننده و اهداف سازمانی و نحوه استفاده از اطلاعات از انواع منابع به تولید بینش و استراتژیک commendations در میان دیگر از مهارت های مهم است.

AdWords نمایش گواهینامه

این دوره آموزشی به شما می آموزد که برای ایجاد و مدیریت و بهینه سازی صفحه نمایش مبارزات. آن نیز کمک خواهد کرد که شما را به استفاده از Google Display Network با کمپین نمایش تنظیمات. این پیش شرط برای شرکت در این دوره با این حال برای تکمیل لغات اصول دوره را پوشش می دهد که اصول اولیه است. شما می توانید یک ارزیابی به کسب گواهینامه. این یک دوره مبتدی و مواد همیشه آنلاین به این معنی که شما می توانید زمان خود را به مطالعه و ارزیابی به عنوان شما لطفا.

گوگل آنالیز فردی صلاحیت

این گوگل البته اساسی را پوشش می دهد و تجزیه و تحلیل پیشرفته مفاهیم از جمله برنامه ریزی تجزیه و تحلیل اصول پیاده سازی مجموعه داده های پیکربندی مدیریت, تبدیل, اسناد, گزارش تجزیه و ابعاد. هنگامی که شما با مطالعه مواد ارائه شده شما می توانید این کار را در زمان خود و it's, رایگان, شما می توانید از گوگل آنالیز و ارزیابی متشکل از 70 سوال به پایان خواهد رسید در عرض یک مدت زمان 90 دقیقه. به کسب گواهینامه این دوره شما نیاز به نمره 80 درصد و بالاتر.

گوگل قفل دیجیتال

داشتن همکاری با مدرسه کسب و کار در حیدرآباد و FICCI مطالب پوشش داده شده در این دوره ارائه خواهد شد پایه و اساسی برای مهارت های دیجیتال. این دوره آغاز می شود حق را از اصول اولیه با یک مقدمه و آشنایی با رسانه های دیجیتال. به شما خواهد آموخت که چگونه برای برنامه ریزی استراتژی های آنلاین به دست آوردن بینش در مورد تحولات جدید در دنیای دیجیتال ساخت یک حضور آنلاین متوجه تبلیغات کار با تجزیه و تحلیل و خیلی بیشتر. آن's کامل در بازه زمانی دوره و شما می توانید زمان خود را رفتن را از طریق مواد. کوچک وجود دارد ارزیابی برای هر موضوع هنگامی که شما از عبور از آنها, شما می توانید به بعدی حرکت می کند موضوع و تکمیل دوره به کسب گواهینامه خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *