اولین قدم برای تاسیس آموزشگاه و یا موسسه آموزشی

اولین قدم برای تاسیس آموزشگاه و یا موسسه آموزشی

[ad_1]

نقطه شروع و یا اولین قدم، اخذ مجوز از مراجع و ارگانهای مربوطه است به عنوان مثال اخذ مجوز آموزشگاه زبان  اخذ مجوز آموزشگاه موسیقی – اخذ مجوز آموزشگاه کامپیوتر – اخذ مجوز موسسه فرهنگی هنری تک منظوره و چند منظوره بسیار پر طرفدار است زیرا این حوزه ها نیازهای بسیاری از افراد جامعه را تشکیل می دهد و راه اندازی این نوع موسسات آموزشی می تواند درآمدزایی بالایی برای موسسان آنها داشته باشد همچنین باید دانست که بسیاری از افراد دارای مجوز به دلیل نداشتن سرمایه و یا تخصص کافی اقدام به مشارکت با دارندگان تخصص و سرمایه می نمایند قبل از اینکه بخواهید نسبت به دریافت مجوز برای تاسیس آموزشگاه اقدام نمایید

ابتدا باید بدانید به کدام مرجع و یا ارگان باید در خواست خود را ارائه نمایید لازم به ذکر است که بعضی از مجوزها همزمان از سوی چند مرجع صادر می گردند که باید قبل از اقدام از شرایط و محدودیتهای هر ارگان اطلاع کافی کسب کرد نمونه معروف این نوع مجوزها مجوز تاسیس آموزشگاه زبان می باشد.

 

 

 

نکته مهم اول:

ثبت شرکت آموزشی و یا ثبت موسسه آموزشی به منزله اخذ مجوز آموزشگاه نمی باشد و بنابر این فقط با ثبت موسسه آموزشی در اداره ثبت شرکتها مجاز به شروع یک فعالیت آموزشی نخواهید بود و می بایست مجوزهای مربوطه را الزاما اخذ نمایید.

نکته مهم دوم:

فرآیند صدور مجوز در بعضی از ارگانها به صورت حقیقی و در بعضی دیگر نیز به صورت حقوقی می باشد.

نکته مهم سوم:

بسیاری از مجوزهای تاسیس آموزشگاه در ایران به دلیل اشباع بودن و یا دلایل دیگر یا کلا صادر نمی شود و یا با شرایط خاص و امتیاز بندی به متقاضیان اعطا می گردد.

موسسه ‌مشاورین اندیشه آسیا از مرحله 0 تا 100 در کنارتان خواهد بود.

 

جمع بندی:

به شما توصیه می کنیم اگر قصد جدی برای راه اندازی یک موسسه آموزشی دارید حتما با افراد متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت نمایید و از مشاوره با افراد بی تجربه که منجر به از بین رفتن وقت و سرمایه شما می شوند جدا خودداری فرمایید موسسه مشاورین اندیشه آسیا مرکز انحصاری مشاوره تاسیس آموزشگاه در کشور می باشد که در زمینه راه اندازی و مراحل مختلف اخذ مجوز به متقاضیان مشاوره های لازم را ارائه می دهد این موسسه همچنین بستری برای ایجاد ارتباط بین دارندگان مجوز صاحبان سرمایه و مدرسان فراهم آورده که از این طریق مسیر راه اندازی یک کسب و کار موفق آموزشی به صورت کاملا رسمی و قانونی هموار می گردد.

 

 

 

موسسه اندیشه آسیا

موسسه اندیشه آسیا با بهره گیری از تجارب کارشناسان متخصص آموزشی وموسسین مدارس و آموزشگاههای موفق سراسر کشورافتخار دارد تا در زمینه تأسیس وهمچنین مشاوره تاسیس انواع موسسات آموزشی ازمرحله اخذ مجوز تا مرحله راه اندازی آموزشگاه ومشاوره تاسیس مدارس در کلیه مقاطع تحصیلی در خدمت متقاضیان محترم باشد.

 

نکاتی مهم در زمینه تاسیس و یا اخذ نمایندگی آموزشگاه زبان

ما بسیار مفتخریم که به پایبندی به اصول مشتری‌مداری در بین متقاضیان شناخته شده ایم. کارشناسان این مجموعه همواره در تلاشند تا با توجه به گفته‌ها، علاقمندی‌ها، سرمایه و تجربه فرد متقاضی کاربردی ترین مشاوره را ارائه دهند و آموزشگاهی متناسب با شرایط موجود را به متقاضیان پیشنهاد دهند و یا در زمینه اخذ مجوز موسسه فرهنگی هنری تک منظوره به متقاضیان مشاوره های لازم را ارائه  نمایند.

در صورتی‌که سوالات بیشتری  دارید، می‌توانید با شماره تلفن 88906598-021 تماس حاصل فرمایید. همچنین شما می‌توانید پس از تعیین وقت، به صورت حضوری به مجموعه ‌مشاورین اندیشه آسیا مراجعه کنید تا از راهنمایی‌های کاربردی  مشاوران این مجموعه برخوردار شوید. منتظر دیدار شما هستیم.

https://andisheasia.ir/

 

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *