اهمیت بهار درب گاراژ تعمیر و نگهداری

[ad_1]

نگه داشتن خود را در چشمه درب گاراژ در تعمیر خوب است و مهم ترین گام شما می توانید برای اطمینان از تجهیزات خود را قابل اعتماد می کند و با خیال راحت. اگر چه درب گاراژ فردی پانل, کابل و آهنگ نیز نیاز به دوره ای توجه چشمه کلید به شما صرفه جویی در پول و بدون هیچ زحمتی در دراز مدت است. نگاهی به چگونگی پیشگیری بهار تعمیر و نگهداری می تواند کمک به نگه داشتن خود را درب سربار کار مانند جدید.

تعمیر و نگهداری عمر خود را درب گاراژ

شما می توانید برخی از مراحل ساده خودتان را به درب خود را عمر طولانی تر. برای مثال شما باید به طور منظم روان قرقره پیگیری و بخش دیگر هر شش ماه یا بیشتر با یک روغن یا اسپری سیلیکون. شما همچنین می توانید به جای سلب آب و هوا و سفت سست و مهره و پیچ.

سیستم خود را آخرین دیگر خواهد شد اگر شما را هم به آن معاینه دقیق به صورت منظم. این باید به دنبال اشک و خرد در کابل و همچنین به عنوان زنگ و یا فرورفتگی در آهنگ. شما همچنین باید تست قفل به صورت دوره ای چک کردن مطمئن شوید که آنها امن هستند. این مراحل را حفظ تجهیزات خود را در حال اجرا هموار طولانی زندگی خود را درب. البته اگر شما مطمئن در مورد چگونه به انجام این روش شما می توانید به استخدام حرفه ای برای مراقبت از آنها را برای شما.

چه شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به یک انجام آن yourselfer است که هر چیزی مربوط به چشمه. فنر خطرناک هستند و نیاز به توجه با تجربه و حرفه ای است. تحت استفاده عادی سالانه تعمیر و نگهداری است که معمولا کافی است. در یک محیط تجاری و یا اگر شما چرخه درب خود را چندین بار در هر روز کارشناسان توصیه می کنند دو سالانه بازرسی و تعمیر و نگهداری.

بازرسی ایمنی

هزاران نفر از مردم مجروح و توسط درب گاراژ در هر سال است. نه تنها مردم رنج می برند نیشگون و پارگی از قطعات معیوب اما بسیاری از آنها مجروح هنگامی که درب افتد به عنوان یک نتیجه از شکسته فنر. در علاوه بر این به طور منظم تعمیر و نگهداری خدمات خود را بپرسید تعمیر پیمانکار برای ارائه ایمنی بازرسی حداقل یک بار در هر سال است. یک متخصص قادر خواهد بود برای تعیین اینکه آیا قطعات نیاز به تعمیر و یا جایگزین و به روز رسانی خواهد شد شما را با رایج ترین ویژگی های ایمنی.

اهمیت بهار تعمیر و تعویض

به طور متوسط درب گاراژ باز و بسته حدود 1500 بار در هر سال است. اگر شما غفلت منظم درب, تعمیر و نگهداری, غلطک می تواند تبدیل به یخ زده, نیاز به جایگزینی آهنگ های خود را. درب بازکن مکانیزم می تواند شکست خود را ترک درب ماجرا در نیمه راه باز است. این آهنگ ممکن است منحرف و یا misshapen, ساخت درب خود را دشوار است برای باز کردن و بستن. یا از همه بدتر این فنر می تواند تبدیل به نامتعادل و یا از دست دادن تنش باعث درب به طور ناگهانی سقوط. در برخی موارد قطعات محکم مارپیچ بهار می آمد سست و پرواز را از طریق هوا باعث آسیب های شدید و یا حتی مرگ نیز به عنوان خسارت به اموال. تعمیر و نگهداری پیشگیرانه خواهد شد صرفه جویی شما بدون هیچ زحمتی از برخورد با مشکلات غیر منتظره اما آن نیز کمک خواهد کرد که نگه داشتن خانواده خود را امن است.

حفاظت از یکپارچگی خود را درب و ایمنی از خانه خود را با اجرای یک برنامه تعمیر و نگهداری منظم. تماس با یک پیمانکار درب گاراژ حرفه ای در منطقه خود را برای کمک همه شما نیاز به تعمیر و نگهداری و همچنین گاراژ تعمیر درب بهار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.