انهدام باند جاعلان اسناد دولتی توسط وزارت اطلاعات

[ad_1]

گروه سیاسی-رجانیوز: علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با بیان اینکه یک باند جعل اسناد و عنوان‌های دولتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان هرمزگان شناسایی و منهدم شد، گفت: اعضای این باند قصد داشتند با ارتکاب کلاهبرداری و جعل اقدام به تملک مساحت قابل توجهی از اراضی مرغوب جزیره قشم کنند.

 

به گزارش رجانیوز، علی صالحی اعلام کرد: متهمان اصلی دو برادر هستند که از طریق جعل عنوان های و مجوزهای دولتی و تهیه مهر مجعول افراد و مسئولان عالی رتبه کشور و ادارات و سازمان‌های دولتی و غیردولتی به کلاهبرداری اقدام می‌کردند.

 

او ادامه داد: متهمان قصد داشتند از طریق جعل عنوان و نشان یکی از اعتاب مقدسه و ارائه اسناد مجعول با ارتکاب کلاهبرداری اقدام به تملک مساحت قابل توجهی از اراضی جزیره قشم کنند.

 

به گفته این مقام قضایی، پس از گزارش ضابطان و به دستور مقام قضایی، متهمان دستگیر و از مخفیگاه آنها مهرهای مجعول حدود هفتاد دستگاه اجرایی، نظارتی، نظامی و مؤسسات مذهبی و همچنین مقادیر قابل توجهی آلات و ادوات جعل کشف و ضبط شد.

 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اضافه کرد: پس از تکمیل روند تحقیقات و صدور کیفرخواست این پرونده جهت صدور حکم به دادگاه ارسال شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.