انتخاب بهترین پهنای باند برنامه ها: انجام و نمی را

[ad_1]

در این نسل دیجیتال که ما زندگی می کنند در اینترنت است که در حال حاضر بخشی از نیازهای روزانه ما. که نمی خواهم به یک هر روز دسترسی به اینترنت ؟ وجود دارد مقدار زیادی از پهنای باند بسته به انتظار شما هستند. شما فقط نیاز به انتخاب بهترین طرح است که خواسته های شما را برآورده. آیا می دانید عوامل که شما نیاز به در نظر گرفتن به منظور دستیابی به مناسب ترین نوع پهنای باند برنامه برای شما می باشد ؟ بیایید شکستن تعدادی از راه هایی برای شناسایی گزینه های خود را.

شناسایی چه نوع کاربر در وب شما

شما نوع است که با استفاده از اینترنت در تمام طول روز? یا شاید شما یک کاربر که تنها با استفاده از اینترنت برای ارسال ایمیل و همچنین به عنوان به روز رسانی خود و یا حساب های رسانه های اجتماعی? اجازه دهید من شمردن انواع معمول از شیوه زندگی است که تعریف چه نوع از مشتریان شما هستند.

پایه باند پهن طرح – خود را استفاده معمولی در حال چک کردن ایمیل های شخصی مرور روند جدید از لباس های فیلم و اینترنت محبوبیت و یا برخی از ابتلا به تلویزیونی مورد علاقه خود را. اگر شما تنها با اتصال به دو دستگاه در اینترنت خود را در یک روز به صورت روز در حالی که انجام این فعالیت ها پس از این معامله برای شما خوب است.

متوسط پهنای باند طرح – اگر شما اغلب استفاده از اینترنت برای دانلود فایل های, تماشای فیلم, پخش آنلاين آهنگ و فیلم ویدئو کنفرانس و یا بازی آنلاین با یک خانواده است که دستگاه های متعدد (لپ تاپ و قرص و گوشی های تلفن همراه) است که می خواهم برای اتصال به اینترنت و سپس عشق خود را برای سرگرمی های متناسب برای این معامله است.

بزرگ باند پهن طرح – اگر شما متعلق به یک خانواده بزرگ و یا شما خود را از کوچک به متوسط کسب و کار که شامل فعالیت های زیادی ارسال و دریافت فایل های بزرگ انجام بسیاری از جستجو با استفاده از سایت های رسانه های اجتماعی به طور همزمان بازی های آنلاین و یا تکیه بر برنامه های آزمایشی و سپس شما چند نفر که استفاده از اینترنت در همان زمان. شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن این عنوان مورد نظر خود را معامله.

رد Inessential ارائه می دهد به شما بسته نرم افزاری

اکثر معاملات پهنای باند هستند و در بهترین حالت در یک ترکیب و یا همراه بسته. بسیاری از آنها را به ارائه هر دو تلفن ثابت با یک اتصال به اینترنت برای استفاده در خانه. آنها را پیشنهاد جذاب اولیه به شما ارائه می دهد. بعد از مدتی آنها را به برخی از ویژه ارائه می دهد که آنها می گویند در حال معقول به ترکیب خود را با زمان بسته نرم افزاری یا بسته. مودبانه رد اضافی ارائه می دهد که در حال وارد شده ، و فراموش نکنید که اگر شما به دست آوردن آنها را به شما نیز قبول هزینه های اضافی.

آیا اولویت بندی سرعت با ثبات

هنگامی که گرفتن یک پهنای باند طرح ما مهمترین نگرانی این است که سرعت اینترنت. بله شما باید به حساب از آن به عنوان یکی از مهم ترین جنبه های وب در حال دیدن سایت, اما آن را هرگز خواهد بود به اندازه کافی و بدون ثبات.

بیایید می گویند که فعالیت های روزانه خود را در حال سرعت وابسته به مانند بازی های آنلاین, دانلود ویدئو چت یا کنفرانس و غیره. پیشنهاد من به شما مراجعه به بالا-سرعت برنامه های مانند ADSL2+ برنامه. آنها به طور گسترده استفاده می شود خدمات اینترنت پرسرعت ارائه می دهد که انواع مختلفی از بسته نرم افزاری شما می توانید از را انتخاب کنید.

این که آیا شما یک بازی گاه به گاه مرورگر وب و یا نوع کاربری که در اینترنت بستگی دارد به دلیل داشتن یک کسب و کار آنلاین, کیفیت اتصال به اینترنت خود را نیز باید قرار داده ، ثبات خود را اتصال می تواند بر پیشرفت خود را در هر نوع از فعالیت های که شما مشغول هستند ،

منفور پهنای باند شرکت ها در بازار

من قصد ندارم به تنزل کم مشخصات شرکت های اینترنتی. آنچه من می خواهم برای انتقال به خودتان اجازه دهید برای کمتر حل و فصل زمانی که شما می توانید بهترین. در بررسی های متعدد این unsystematic پهنای باند برنامه ها معمولا از شرکت ها هستند که علنا نا آشنا در صنعت. بنابراین بهتر است که شما چوب با برخی از شناخته شده پهنای باند شرکت های قابل اعتماد. در این راه شما ممکن است لذت بردن از خدمات به مشتریان عالی و راضی روزمره خود را در استفاده از اینترنت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *