افزایش بازاریابی شایستگی می تواند کمک به هموار کردن مسیر به نقش مدیریت ارشد

[ad_1]

بالا رفتن از نردبان موفقیت و جایگاه بالای مدیریت سلسله مراتب است و هر حرفه ای و رویایی. اگر شما بیش از حد یک کار حرفه ای نیست شما آرزوی یک در میان مدیریت ارشد یک روز ؟ آیا شما نمی خواهید به در سمت دیگر جدول – فرمانده منجر به از بالا, و تنظیم یک مثال برای بسیاری از افراد به دنبال ؟ این آسان نیست قطعا; گرفتن وجود دارد نیاز به معصوم تلاش و البته لازم مهارت.

یکی در میان از جمله حیاتی ترین مهارت های بازاریابی است. صدا بسیار رایج است وقتی که می آید به مدیریت ارشد نقش مناسب است ؟ اما بله این یک مهارت است که بسیار با ارزش توسط کارفرمایان امروز در سراسر سازمان. آن است که در واقع یکی از محوری شایستگی یک مدیر ارشد. ما در زمان TSW کمک خواهد کرد که شما کشف که چرا و چگونه مهارت های بازاریابی فرم اجتناب ناپذیر صفت برای نقش مدیریت ارشد در این مقاله به شرح زیر است.

مهارت های بازاریابی به صورت هسته اصلی مدیریت ارشد مسئولیت های

اگر شما فکر می کنید که بازاریابی یک وظیفه محدود به بازاریابی خلاق بخش از سازمان خود را از آن زمان به تجدید نظر. رقابت در دنیای شرکت های بزرگ به ارمغان آورده بازاریابی شایستگی راست به دامان هر کارمند در آن. و هنگامی که شما شروع به کار بر روی افزایش آنها شما می خواهم به زودی شروع به تاسیسات راه موفقیت است.

دلیل این است که مدیران باید بدانید که چگونه برای ترویج محصول خاص/ایده بازار در میان رقابت برش گلو است. برای این کار آنها نیاز به برخی از اساسی بازاریابی صلاحیتهای مانند:

ارتباط موثر

ارتباط حیاتی از یک تیم رهبری/مدیر. که دانش مشترک. اما آن را نباید فقط محدود به فردی و یا در خانه در ارتباط است. بازاریابی یک نوع ارتباط حرفه ای اتفاق می افتد که بین سازمان (B2B) و همچنین با مشتریان موجود و بالقوه (B2C). اگر شما دقیقا می دانید که چگونه به بازار خود را در خدمت ایده در خارج از چهار دیوار خود را در شرکت شما انجام می شود بسیار زیاد خوب به دومی و همچنین به خودتان.

Out-of-the-box روش

چه بیشتر تاثیرگذار کیفیت یک مدیر ارشد? توانایی خود را به فکر می کنم در خارج از جعبه برای بی اهمیت ترین و یا مسائل مهم در دست به ارائه راه حل های خلاق زمانی که مورد نیاز است. مهارت های بازاریابی شما نیاز به توسعه تفکر تحلیلی نسبت به اهداف پروژه و الزامات و ارائه روش های نوآورانه برای رسیدن به آنها هر دو به تیم خود را به عنوان به خوبی به عنوان مشتریان خود را.

همگام با تکنولوژی

تغییرات تکنولوژیکی باید چشمانداز به هر مرحله از کار توابع امروز. شما ممکن است بخشی از هر دامنه در سازمان خود می شود آن را آن بازاریابی و امور مالی و منابع انسانی و یا هر گونه دیگر شما نیاز به انطباق خود را به سریع تغییرات در تمام طول بنابراین به عنوان برای پیش افتادن از رقابت.

علاوه بر این, شما نیاز به نگه داشتن چشم باز برای نشانه در تمام طول. مثلا حفظ یک بررسی در صورتی که روش های سنتی تبلیغات ایده پروژه ها عدم رسیدن به نتایج مورد نظر است ؟ ببینید اگر بازاریابی دیجیتال است روند جدید در بازار است که می تواند قرار داده در سراسر پیام خود را بیشتر موثر است ؟ کشف کردن و کار بر روی استراتژی های بازاریابی خود را مطابق با تغییر فن آوری.

کارآمد همکاری

بازاریابی شایستگی همچنین شامل موثر هماهنگی با بخش های دیگر سازمان به عنوان شما کار بر روی محصول خود را. این ممکن است شما نیاز به نشستن با تیم طراحی خود را برای آماده سازی طراحی محصول/لوگو برای ارتقاء و یا گذراندن وقت با تیم تحقیق به تجزیه و تحلیل مصرف داده های نظر سنجی.

پس از تمام این فعالیت ها به صورت یک بخشی از بازاریابی آن را یک ایده خوب به یک دانش کار از همه این مهارت های ضروری به منظور واجد شرایط برای نقش مدیریت ارشد.

چگونه می تواند اجرایی آموزش و پرورش کمک کند ؟

بازاریابی است که ستون فقرات هر شرکت است. محصول خود را به معنای واقعی کلمه ارزش ندارد تا آن را ترویج به طور موثر در بازار است. و این دقیقا همان است که چرا هر بخش نیاز به داشتن مهارت های بازاریابی به ماندن و ضرب و شتم رقابت.

به کمک حرفه ای بلند پروازانه از 21 قرن تیز کردن مهارت های بازاریابی خود را و راه خود را به مدیریت ارشد نقش های معتبر IIM کالیکوت معرفی کارشناسی ارشد گواهی در مدیریت بازاریابی (EPGCMM) برنامه. یک سال تعاملی و آموزشی است که با هدف ارائه تخصصی بازاریابی آموزش مدیریت به مدیران کمک به آنها را رشد به مدیریت ارشد در سازمان مربوطه می باشند. اجرایی تحصیلات تکمیلی گواهی در مدیریت بازاریابی (EPGCMM) برنامه می تواند با حضور در هر بار TSW مراکز در سراسر هند و جلسات تحویل زنده از طریق یک پلت فرم فن آوری توسط هیچ یک دیگر اما ارشد دانشکده از IIM کالیکوت. پس بیا و پیوستن به EPGCMM برنامه به تقویت مهارت های بازاریابی خود را و افزایش به عنوان بهترین در این زمینه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.