است Teespring و Facebook بازاریابی هنوز هم ماندگار در سال 2015 ؟

[ad_1]

است Teespring بازار اشباع شده?

در یک پاسخ کوتاه ، در حالی که بسیاری از مشترک سوله مانند “میناکاری سگ”, “گودال گاو” و “این دختر را دوست دارد…” قطعا اشباع شده است و شستشو چندین بار هنوز هم وجود دارد یک فرصت عظیم را به مقدار قابل توجهی از سود با Teespring. پاسخ این است که در بازار فعلی روند.

چه نوع از روند ما صحبت کردن در مورد ؟

این سوال میلیون دلار. با توجه به این مقدار از ابزار در دسترس ما امروز به طور خاص ابزارهای رایگان مانند گوگل روند و ق ما به راحتی قادر به شناسایی روند فعلی در سوله های خاص و این به ما اجازه می دهد برای شناسایی مخاطبان بالقوه. این کلید است, اولین گام برای راه اندازی هر کمپین و در واقع همان گام در اکثر مدل های کسب و کار. “همیشه خود را شناسایی بازار هدف برای اولین بار!”

برخی از نمونه های روشن از یک Teespring تو رفتگی در دیوار

شاید یکی از راه های بهتر برای توصیف این است که با دادن یک مثال است. به دنبال خاص در روند داده ها در آن زمان من قادر به دیدن صدها نفر از هزاران نفر از سهام و مشارکت در برخی از تصاویر خنده دار و سخنان مربوط به زنان هاکی. این بدیهی است که چیزی که انجام دور در رسانه های اجتماعی شد و یک فرصت مناسب برای ایجاد بزرگ به دنبال طراحی و آن را در بازار به پرشور مخاطبان که از صمیم قلب به دنبال مورد علاقه خود را ورزش.

قادر به شناسایی که این تو رفتگی در دیوار بود و روند پس از آن بود آسان به سادگی پرش بر روی Facebook, شناسایی زمان فعال گروه ها و منافع در این ورزش تو رفتگی در دیوار و مارک های معروف که این ورزش معمولا استفاده می شود.

گام های بعدی

هنگامی که مخاطبان شناخته شد و تنگ پایین به یک اندازه خوب لیست پرشور خریداران ما به سادگی ساخته شده بزرگ طراحی لوگو از طریق برون سپاری به یکی از مورد علاقه ما طراحان آپلود تصویر به یک پیراهن در Teespring و راه اندازی یک کمپین. فروش شد داغ برای اولین بار از سه روز در حالی که ما خسته مخاطبان و در حالی که این روند هنوز ویروسی. پس از آن به طور قابل توجهی کاهش یافته. این بود “و” کمپین و بسیار سود آور یکی.

درس به یاد گرفتیم اینجا

بسیاری از سوله و زمینه های مورد علاقه واقع شده است اشباع شده و در حال حاضر به طور قابل توجهی سخت تر به سود در با توجه به رقابت. نکته کلیدی این است که در حال حاضر وفق دهند و به دنبال روند. این است که در آن خودم و مشتریان هنوز هم قابل توجه ROI و نسبتا بکر در سوله!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.