است رسانه های اجتماعی ما خودشیفتگی?

[ad_1]

اگر متولدین بودند “نسل من” و سپس آن را بیش از حد دور از ذهن به تماس وای این “من من من نسل است.”

با هر استاندارد همه ما در حال تبدیل شدن بیشتر علاقه مند بیرونی ارزش. تعداد فزاینده ای از مطالعات است که نشان خودشیفتگی و صفات شخصیتی در حال افزایش است.

روشن نیست که چقدر بزرگ از یک مشکل این روند است اما هر کس موافق است که این یک تغییر مثبت. علل این تغییرات در خود ادراک های مختلف و پیچیده است. اما اگر یک چیز وجود دارد که نمی توان انکار کرد این است که آنها نقشه تقریبا کاملا بر روی به همان اندازه افزایش روند از رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

تفاوت میان اعتماد به نفس و خودشیفتگی

عزت نفس به طور کلی به عنوان یک مثبت و سالم صفت است و گاهی اشتباه با خودشیفتگی و رفتار است.

تفاوت اساسی بین این دو این است که اعتماد به نفس ناشی از واقعی و قابل اندازه گیری موفقیت در حالی که خودشیفتگی می آید از عدم آن است.

هنگامی که مردم ملموس رسیدن به چیزهای مثبت در زندگی خود اعتماد به نفس خود را به طور طبیعی افزایش می یابد. که چیز خوبی است. داشتن اعتماد به نفس بالا یکی از عوامل کلیدی در ثبات سلامت روان.

در یک خودشیفتگی فرد در مقابل این عدم موفقیت است که همواره رفتار. که تشدید حضور رسانه های اجتماعی. Narcissists عمل کردن ترس از شکست و بیشتر ترس از بودن به عنوان شکست.

این احساس بی کفایتی و شروع به اطلاع رسانی به مردم در تصمیم گیری و ایجاد یک شرکت وابسته به ارتباط با رسانه های اجتماعی.

نقش رسانه های اجتماعی

در جهان فیلتر شده از طریق رسانه های اجتماعی اخبار, ملاک حقیقت می تواند تبدیل به پیچانده شده.

اگر یک فرد را به یک وضعیت که در آن چیزهایی که ارائه شده در رسانه های اجتماعی به راحتی عبور معیارهای مورد نیاز برای حقیقت, آنها را با انگیزه به اعتماد کسانی که کانال های بیشتر و بیشتر.

این, به نوبه خود در نتیجه بی اعتنایی به صورت واقعی بتن موفقیت. پس از همه, اگر چه ارائه شده بر روی رسانه های اجتماعی در زندگی واقعی و تاثیر را در زندگی خود را, چرا باید آن را درمان به عنوان اگر آن را نمی کند?

این “آفلاین” جهانی می شود تا کنون بیشتر غیر. و مردم نمی تواند به طور کامل سرزنش کرد.

اگر قرار دادن سهام خود را به رسانه های اجتماعی شخصیت بهتری بازگشت سرمایه گذاری در آن, چرا که ما همه می خواهم که? مطمئن شوید که وجود دارد در دراز مدت عواقب و عوارض, اما بسیاری از انسان نیست و در دراز مدت متفکران.

چه معامله بزرگ است ؟

آن را ممکن است به نظر می رسد بی ضرر و یا به سادگی غیر عادی در نگاه اول اما این خود شیفته رفتار جدی جنبه های منفی.

بسیاری از روندهای منفی در سلامت روانی می توان به این رفتار با برخی از یقین است. مردم به خصوص نسل جوان در حال برگزاری نمایشگاه نرخ بالاتر از بیش فعالی اختلالات است.

یکی به راحتی می توانید ببینید که چگونه انفجار نرخ بدن dysmorphia می تواند مربوط به این عنوان است. در جهان است که جوایز مناسب عکاسی از خود با داشتن یکی می تواند یک منبع از بهت و حیرت.

اعتیاد آور اختلالات شخصیت نیز در حال افزایش است. بسیاری از مطالعات نشان داده اند به وضوح چگونه اعتیاد آور رسانه های اجتماعی می شود. اگر شما همیشه احساس اضطراب هنگام اتصال پایین می رود و شما نمی توانید چک کنید اطلاعیه ها و تازه کردن اخبار شما می دانید آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد.

این همه اضافه می کند تا به طور پیوسته بالا رفتن از موارد افسردگی در افراد جوان است. برای بسیاری از افرادی که می خواهید به تمرکز بر ارزش های ذاتی آن را بسیار دلسرد کننده برای زندگی در جهان است که disparages آنها را برای استقبال بیرونی ارزش.

رسانه های اجتماعی کامل اتصال و یا روشن و در حال حاضر خطر است ؟

آن را بیش از حد می گویند که رسانه های اجتماعی است که قطعا به سرزنش برای برخی از تمایلات خودشیفتگی در دنیای مدرن ما. مطالعه پس از مطالعه نشان داده ضمنی ارتباط بین استفاده از رسانه های اجتماعی و افزایش خودشیفتگی و صفات.

سوال این است که چه چیزی را در مورد آن انجام? ما به سادگی نمی توانید از آن خلاص شوید. هر منسجم طرح باید شامل رسانه های اجتماعی به عنوان در حال حاضر در زندگی ما در برخی از ظرفیت. شاید ما باید تمرکز بر چگونه ما می تواند به نوبه خود شماره گیری و استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارائه مزایای که آن را به وضوح می توانید با کمتر عواقب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.