است خود را به اینترنت و یا شبکه های بی سیم به شما اجازه پایین ؟

[ad_1]

من کسب و کار متکی بر اینترنت; من تلفن IP تلفن آن را با استفاده از اینترنت. اگر اینترنت می رود به طوری که بسیاری از کسب و کار من تا زمانی که آن را می آید تا شاید ساعت یا چند روز. آن را متوقف نمی وجود دارد هر چند, چون حتی من در تلویزیون با استفاده از اینترنت این روزها و پس از آن وجود دارد همه کسانی که از سرویس های ابری است که به معنی برخی از داده ها ممکن است در هر یک از کامپیوتر من. من در حال اجرا یک کابل اتصال به اینترنت و آن را بسیار سریع به خصوص وقتی که می آید به محبوبیت. سریعتر از پهنای باند بیشتر ما می توانید با آن انجام دهد و ما بیشتر تکیه بر روی آن. و… آن را نمی کند و حتی متوقف کردن وجود دارد یا نه! لپ تاپ, موبایل, تبلت, تلویزیون مجموعه جعبه بالا NAS درایوهای سیستم های استریو و دوربین های دیجیتال و غیره. استفاده از بی سیم خیلی بی سیم است که واقعا مهم است بیش از حد.

اگر شما در حال اجرا اینترنتی وابسته به کسب و کار و یا واقعا خود را از دست اتصال به اینترنت در خانه شما نمی خواهید آن را به رفتن به پایین همیشه! شاید زمانی که شما در تعطیلات هستند… آه آه رو از راه دور دوربین های امنیتی مربوط به گوشی خود را از طریق اینترنت و یا دستگاه های دیگر شاید یک کنترل از راه دور اینترنت مرتبط حیوان خانگی فیدر و یا چیزی.

من فکر می کنم بسیاری از ما می خواهید اعتماد تمام 9 آپتایم برای ما اینترنت اما البته که همیشه آسان نیست برای رسیدن به. ساخت آن را 100 ٪ قابل اعتماد نمی توانم قول می دهم در واقع حتی تمام 9 است که آسان نیست اما من احتمالا می تواند به شما نشان دهد که چگونه اینترنت خود را سریع تر ظرفیت بالاتر آن را بیشتر قابل اعتماد و بهبود های بی سیم خود را در حالی که نگه داشتن هزینه های معقول و منطقی!

یک مشکل شایع

اکثر خانه ها و کسب و کارهای کوچک باید 1 اتصال به اینترنت 1 خط و 1 روتر است که توابع به عنوان یک روتر و سوئیچ و اکسس پوینت بی سیم… درست است ؟ اگر هر یک از این عناصر به پایین پس از آن ممکن است دسترسی به اینترنت خود را. شما می توانید بپرسید همسایه اگر شما می رسن یک سیم از طریق به کسب و کار خود را از عرضه خود و یا درخواست خود را رمز عبور بی سیم و شاید گاهی اوقات این خوب است آن را یک راه حل موقت از یک نوع. اگر شما می خواهید به خود متکی هر چند شما احتمالا نیاز به یک راه حل بهتر است.

چه اتفاقی می افتد اگر…

روتر خود را با شکست مواجه

ساده به دریافت یکی دیگر از روتر, پیکربندی آن را (امیدوارم که شما می دانید که در آن پهنای باند خود را برای ورود اطلاعات هستند) و یا بهتر است هنوز هم یکی دیگر از روتر در حالت آماده به کار فقط در مورد! از تجربه من, بسیاری از افراد و یا کسب و کار لازم نیست لوازم یدکی. فعلی خود روتر ممکن است یک بیت خاص اما هر چیزی را انجام خواهد داد به شما به بالا و در حال اجرا اگر یک جایگزین مستقیم است نه به دست.

اتصال به اینترنت خود را با شکست مواجه

آن می تواند ISP شما یک خطا بر روی خط و یا یک JCB حفر خارج است. در هر صورت این موافقتنامه سطح خدمات ارائه دهنده خود را. شما احتمالا می تواند برای چند ساعت شاید چند روز و اگر شما واقعا بدشانسی چند هفته از آن اتفاق می افتد به خصوص اگر جاده ها نیاز به حفر شده است.

پوسته پوسته بی سیم

بی سیم آمده است یک راه طولانی است, اما آن را هنوز هم یک پوسته خدمات. آن بستگی دارد مقدار زیادی از چیزهایی که چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر متصل شده چه در ساختمان خود شرایط جوی در این نوع شبکه بی سیم شما و قابلیت های دستگاه شما در حال تلاش برای اتصال به آن ،

آن هم نه چندان بزرگ هنگامی که شما بیش از 1 نقطه دسترسی بی سیم را در دستگاه باقی می ماند متصل به اکسس پوینت شما نزدیک 2 دقیقه پیش و که در حال حاضر تقریبا خارج از محدوده. شما می تواند با ایستادن در کنار یکی دیگر از نقطه دسترسی در همان شبکه است اما هنوز به آن متصل مگر اینکه شما به صورت دستی انجام دهید.

می کند همه یا برخی از این صدا آشنا است ؟

یک راه حل

وجود دارد بسیار سریع قابلیت اتصال به اینترنت با بالا-بار و عالی موافقتنامه سطح خدمات است که اگر اتصال به اینترنت خود را کند و پایین رفتن آن می شود به سرعت ثابت اما البته که می توانید مقدار زیادی از پول هزینه و JCB رفتن را از طریق کابل است که احتمالا رفتن به کمین حتی این طرح در حالی که برای. تاپیک وایمکس خط از لینک های سایت و حتی ارتباطات ماهواره ای اما آن را کمی گران است و شاید کمی بیش از بالا, برای بسیاری از.

من پیشنهاد راه حل های زیر است که جدید نیست اما این بهبود در طول زمان و هزینه کمتر از آن استفاده می شود. همه برندها و/یا مدل به شما اجازه انجام این کار, اما مناسب دستگاه ها به راحتی در دسترس و مقرون به صرفه است.

بیش از 1

پهنای باند بسیار ارزان پس چگونه در مورد 2 تامین بیش از شبکه های مختلف به طوری که اگر آن را به ISP یا فقط 1line که نتواند پس از آن دیگر این است که به احتمال زیاد برای ادامه به کار می کنند. فقط آن را به کمربند و بند چگونه در مورد تغذیه در پهن باند تلفن همراه عرضه فقط در صورتی که دست و پا چلفتی JCB می آید راه خود را و کاهش تمام کابل به محل شما (همین حالا, خنده, این اتفاق برای یک شرکت کار میکردم).

در این مورد شما باید 2 پهنای باند خوراک رفتن به همان روتر که تعادل تمام ترافیک اینترنت شما با استفاده از 2 خدمات دادن به شما سرعت بیشتر و ظرفیت. اگر 1broadband خدمات نتواند پس از آن دیگر حمل تا موفق خدمات می آید. اگر هر دو خدمات شکست و سپس پهن باند تلفن همراه کاهش.

تلفن همراه باند پهن می کند بستگی به سیگنال تلفن همراه شما می توانید که در آن شما روتر واقع شده است و اینکه آیا این 3G یا 4G اما حداقل آن را به شما اجازه دسترسی به اینترنت است. اگر این 4G این می تواند خیلی خوب! شما نیاز به سازمان دیده بان خود را پهن باند تلفن همراه با استفاده از بسته تعرفه شما با استفاده از, اما حداقل شما هنوز هم در از بالا و در حال اجرا است.

اگر روتر نتواند ؟ خب البته این می تواند اتفاق می افتد بنابراین برای هزینه آن را من نگه داشتن یک دوم روتر به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه. شما می توانید پشتیبان گیری پیکربندی روتر استفاده و بار آن را بر روی دومین روتر. شما می توانید پشتیبان گیری تنظیمات هر زمان که شما آن را تغییر دهید و یا بار آن را بر روی دومین روتر و یا حداقل آن را آماده. برای برخی از دستگاه ها وجود دارد تمدید ضمانت نامه های موجود که در آن آنها خواهد شد و جای خود را شکست خورده دستگاه روز کاری بعدی با هیچ quibbling. شما حتی می تواند استفاده از دوم روتر به عنوان یک دوم مودم اگر شما آن را پیکربندی صحیح اما این موضوع برای یک روز دیگر.

بهبود اتصال بی سیم

بی سیم یا WiFi طول زمان بهبود یافته است. محدوده بزرگتر است آن را قابل اعتماد تر و آسان تر برای اتصال به از آن استفاده می شود اما هنوز هم یک متغیر و گاهی دمدمی فن آوری است. اگر شما نیاز به خدمات سازگار بیش از یک منطقه تعریف شده و سپس شما احتمالا نیاز به آن بیش از حد با پوشش بی سیم.

بسیاری از روترها هستند و نه فقط روتر; آنها, روتر, سوئیچ مودم های بی سیم و نقاط دسترسی. بی سیم بخشی از روتر اصلی خود را ارائه خواهد کرد همه شما نیاز دارید در یک فضای کوچک اما به عنوان یک عامل فضا بزرگتر می شود شما نیاز به بیشتر نقاط دسترسی بی سیم به پوشش این منطقه است. نقاط دسترسی بی سیم را می توان به دست آمده برای هر دو محیط داخلی و فضای باز و محیط های کار به خوبی می تواند در یک دانشگاه محیط زیست است.

دو نوع

دو اصلی وجود دارد گونه که ما می توانید تماس بگیرید و فشار و کشش سیستم های. به استفاده از یک زن و شوهر از حساس از نظر سیستم های بی سیم ما تماس بگیرید سرور و تلفن همراه خود را, لپ تاپ, قرص و یا دیگر دستگاه های بی سیم مشتری.

جلو

بیشتر داخلی و یا سیستم های بی سیم در حال کشیدن سیستم که بدان معنی است که شما به صورت دستی اتصال مشتری خود را به دستگاه های بی سیم و سرور. برای مثال یک دفتر کار یا خانه 2 دسترسی به نقاط 1is یک روتر بی سیم پایین و از سوی دیگر یک نقطه دسترسی بی سیم به طبقه بالا. زمانی که مشتری خود را به دستگاه متصل است به طبقه پایین روتر (سرور) از آن باقی می ماند متصل به آن تا زمانی که آن می رود خارج از محدوده بنابراین اگر شما راه رفتن طبقه بالا شما ممکن است نیاز به صورت دستی قطع اتصال از طبقه پایین روتر و اتصال به طبقه بالا نقطه دسترسی بی سیم. کار می کند اما آن را clunky و هموار در حال حرکت از 1wireless منطقه دیگر رخ نمی دهد. هر دو نقاط دسترسی بی سیم بخشی از همان سیستم اتصال به آنها نمی توانستند به صورت خودکار. شما می توانید می گویند که شما باید به جلو و اتصالات.

فشار

با استفاده از همان سناریو در حال حاضر سیستم های بی سیم است که موفق و هل دادن اتصالات. اثر این است که هنگامی که شما راه رفتن تا پله های بی سیم, نرم افزار مدیریت ساخته شده را به سیستم مانیتور آن اتصالات و به عنوان سیگنال از 1wireless نقطه دسترسی می شود ضعیف و دیگری قوی تر آن را هل می دهد ارتباط قوی تر نقطه دسترسی بی سیم به مشتری خود دستگاه مانند تلفن خود را.

یکی دیگر چیز زیادی در مورد مدیریت بی سیم است که آن را به اشتراک گذاری بار پس اگر چند دستگاه در طیف وسیعی از بیش از 1access نقطه آن نقاط دسترسی را می توان به به اشتراک گذاری بی سیم ترافیک به جای 1being غیرمنتظره و دیگر به سختی استفاده می شود.

در حال حاضر شما می توانید راه رفتن بالا و پایین پله ها با مشتری خود دستگاه و ماندن متصل شده و بدون نیاز به فکر می کنم در مورد آن. که در آن دو یا بیشتر نقاط دسترسی قرار دارد به مدیریت مقدار زیادی از ترافیک بی سیم آنها می توانید پس از نگاه به ترافیک بارهای بنابراین کاربر می شود یک جامد خوب سرویس های بی سیم در سراسر منطقه عملیاتی.

برای تلفن های موبایل گران قیمت

مدیریت بی سیم استفاده می شود به گران, اما آن را در حال حاضر نیست. آن را به هزینه بیشتر از جلو و بی سیم اما نه خیلی بیشتر است و به خوبی در درون معتبر هزینه داخلی و یا کاربران کسب و کار کوچک. اگر شما به آن نیاز دارید آن را به خوبی به ارزش متوسط هزینه اضافی.

شما نیاز به روترها و نقاط دسترسی بی سیم است که می تواند تمام عملکرد به عنوان بخشی از مدیریت سیستم های بی سیم و شما نیاز به 2 x پهنای باند و منابع است که می تواند مخلوطی از ADSL max, ADSL2+, فیبر شناخته شده به عنوان FTTC و یا برخی دیگر مناسب پهنای باند/Ethernet عرضه است. شما می توانید با استفاده از کابل های پهنای باند. 2 خطوط حامل BT مانند پهنای باند به شما 2 خط از صدا به عنوان به خوبی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *