است حمایت مغناطیسی مرده ؟

[ad_1]

آیا می دانید چه حمایت مغناطیسی است ؟

مایک دیلرد می آموزد جاذبه های بازاریابی فلسفه و ساخته شده است که او و دیگران میلیون ها و میلیون ها دلار در این فرآیند است. من از مردم شروع به خرید بسیاری از چیزها از آن است که مبارزه برای ایجاد یک بازده سرمایه گذاری زمانی که شما برای اولین بار شروع در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار اما بدون حمایت مغناطیسی, شما به احتمال زیاد بسیاری دیگر به موفقیت است. شما شده اند جستجو برای حمایت مغناطیسی و آیا شما می دانید آنچه در آن است و چرا از آن بسیار مهم است به موفقیت mlm?

که مایک دیلرد مغناطیسی حمایت?

مایک دیلرد مغناطیسی حمایت تجمع از اطلاعات است که به او وارد شده از طریق فرود و بعد از موفقیت در mlm کسب و کار. او بسیار بی پرده و باز زمانی که او میسازد خود را آغاز متواضع و سختی است که او را در فضای خود را در مسابقات قهرمانی دوچرخه و مجموعه دی وی دی فقط به خرید سوپ را در یک فنجان بنابراین او می تواند چیزی برای خوردن. او نمی گوید این به دنبال خیریه اما از آن است که اولین گام در حمایت مغناطیسی شما داستان خود را بگویید و اگر در آن طنین انداز با کسی دیگری آنها را به احساس راحتی با شما و از همه مهمتر می خواهید به تکرار چگونه شما از خود مشکل وضعیت. من استفاده از خود برنامه من بازگشت به آن را اغلب و من به تقلید از آنچه که او انجام داده است. من فکر می کنم که اگر من تا به حال ملاقات مایک دیلرد او خواهد لرزش دست من می گویند به خوبی انجام می شود و می دانیم که او موفق دیگر حمایت مغناطیسی imitator در دست خود را.

قبیله حمایت مغناطیسی

مایک دیلرد مؤمن قوی است که مردم رشد در گروه های اجتماعی; آنها می خواهند به سرب تا زمانی که آنها مجهز هستند و اعتماد به نفس کافی برای رهبری خود را. این یک غریزه بقا و من فکر می کنم بعضی از بچه ها من رفتم به دبیرستان با هنوز هم اصلی خود گروه اجتماعی (خانه مادر). MLM کسب و کار و یا خانه بر اساس کسب و کار هستند به عنوان مثال کامل از این. بسیاری از ما وارد بازاریابی شبکه ای با هیچ تجربه فروش و اگر ما پیوستن به حق مردم…نه شرکت ما خواهد آموخت که کلاهبرداری در طول مسیر و جلوگیری از مشکلات کسانی که قبل از ما. وجود دارد تاسیس برنامه ها و ابزار برای استفاده و مردم وجود دارد که سعی خواهد کرد و شما از خط خارج هستند افرادی که هنوز درک نمی کنند که در بازاریابی شبکه ای موفقیت شما را تعیین می کند و موفقیت خود را.

کسب و کار چه باید به شما بپیوندند ؟

این یک ترفند سوال مایک دیلرد اشاره به طور خاص است که مردم را برای پیوستن به یک کسب و کار در آنها عضویت شما متاسفم برای فریاد اما این سخت ترین نقطه به درک و به این روز من لغزش تا زمانی که من بیش از حد هیجان زده در مورد اصلی من کسب و کار mlm. جایی که مایک دیلرد مغناطیسی حمایت صریح من در آن است که یک عمر کتاب مرجع است که شما می توانید پول به عنوان وابسته اگر کسی دستور آن را از طریق شما وجود دارد یک کمیسیون پرداخت می شود. من می تواند از راه دور با وجدان روشن فروش است که به یک راهبه در یک کلیسا یا یک “mobster” با خلق و خوی تند و زننده. آن است که ارزش بسته بندی شده و اثبات شده دستورالعمل برای موفقیت است.

حمایت مغناطیسی را در برابر غلات

مایک دیلرد متحده که خود را از دوستان و خانواده و همکاران و شما خودتان را به چالش فعلی خود را نمایش. از آن خواهد شد به چالش کشیدن در آغاز و این جایی است که مردم تمایل به سقوط توسط ایستگاه فرعی که خوب است. چرا شما می خواهید کسی با شما کار که نفرت از آنچه آنها انجام می دهند ؟ ساخت تیم خود را با افرادی که فکر می کنم مانند شما هرگز ترک و لازم نیست پولدار شدن سریع, قرعه کشی ذهنیت و شما را در مسیر درست برای رسیدن به موفقیت. شما همچنین نیاز به یک سیستم به دنبال, به یاد داشته باشید که شما لازم نیست که خاص رئیس خود را تا خط اگر آنها جامد هستند به شما کمک خواهد کرد اما شما در نهایت مجبور به انجام آن را در خود. من سرب سیستم نرم افزار به شما این premade قالب برای موفقیت دوم این است که باید ابزار. کسب و کار اولیه شما اگر شما در حال حاضر شما را در وب سایت خود تکرار اما من سرب سیستم نرم افزار شما را با یک سیستم خودکار و آموزش به شما را به جریان نقدی مثبت بسیار سریعتر.

این است که تمام مایک دیلرد می گوید ؟

این فقط آغاز از حمایت مغناطیسی و من را دنبال خواهد کرد تا با حمایت مغناطیسی قطعات 2 و 3 اما احساس رایگان به آن نگاه در وب سایت من. جاذبه های بازاریابی است که راه را برای ایجاد روابط و در نهایت ساخت خود را mlm وبلاگ و بازاریابی شبکه ای موفقیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *