استراتژی های پیشرفته برای به دست آوردن یوتیوب مشترکین

[ad_1]

سایت های شبکه های اجتماعی به سرعت تبدیل به یکی از محبوب ترین استراتژی های بازاریابی آنلاین مورد استفاده قرار امروز. نه تنها بازاریابی اجتماعی در رسیدن به میلیون ها نفر بر میلیونها نفر از مشتریان, اما آن را نیز بسیار مقرون به صرفه زمانی که به درستی انجام می شود. یوتیوب یکی از بهترین شبکه های اجتماعی رسانه های خارج وجود دارد وجود دارد و بسیاری از تکنیک های مختلف برای استفاده در سایت.

نه هر استراتژی شما برای استفاده از یوتیوب منجر به به دست آوردن مشترکان است. شما نیاز به یک چند تکنیک های پیشرفته به منظور ساخت یک ماندگار حضور در سایت. هر چیزی کمتر خواهد شد یا در نتیجه هیچ مشترکین در تمام و یا حتی در حال پرتاب کردن سایت برای پوشا بیش از حد. مانند با هر چیزی که وجود دارد یک راه درست و یک راه غلط به بازار در اینجا.

یکی از جذاب ترین ویژگی های یوتیوب فیلم ها ویروسی. اگر شما در حال برنامه ریزی در برداشتن هر نوع از مشترکین در اینجا شما می توانید به سادگی نمی توان یک دیدگاه در سایت. هر چند که کمک خواهد کرد که شما به دست آوردن برخی از دوستان آن را نمی خواهد به ساخت یک پایگاه خوب است. شما نیاز به قرار دادن برخی از بسیار اصلی و بسیار سرگرم کننده فیلم ها. ارتباط را می توان در راه های متعدد.

برای ویدئوها اجازه چشم پوشی درس در سرگرمی. چه شما قرار داده خواهد شد بستگی دارد بازار خود را و شما باید به تحقیق و استفاده از خود را دید خلاقانه در این زمینه است. برخی از عنوان نکات را می توان پیشرفته استراتژی در اینجا.

شما باید به در نظر گرفتن حقایق است. ویدئو های خود را رفتن نیست به نظر می رسد در یوتیوب صفحه اصلی. آن را با این نسخهها کار درست مانند یک موتور جستجو – به دلیل آن است که یک موتور جستجو و شما باید به عنوان فیلم های خود را به درستی برای آنها یافت می شود. به غیر از اضافه کردن کلمات کلیدی برای ویدئو های خود را عنوان همچنین اضافه کردن کلماتی مانند منحصر به فرد و به بیرون درز برای اضافه کردن یک سطح از فتنه است.

این هم مهم نیست که یک عنوان با ویدئو های خود را. شما می خواهید آن را به عنوان جستجو پسند که ممکن است. پس شما کار خود را به عنوان آن را در زمان به تمرکز بر روی ویدئو های خود را شرح است. این یک ویژگی مهم است زیرا آن اجازه می دهد تا شما را به اضافه کردن برخی از مطالب در مورد ویدئو های خود را. شما می خواهید به طور دقیق در اینجا و با دقت توصیف چه خبر است, اما شما همچنین می توانید اسلاید در اینجا لینک.

یک روش که در اینجا می تواند به عنوان پیشرفته است که شما تصویر بند انگشتی. بسیاری از مردم نمی در نظر بگیرید که چگونه خود را در فیلم دیده می شود هنوز هم قاب, اما اگر آن را فقط یک گشایش اعتبار و یا یک صفحه نمایش سیاه و پس از آن بیشتر خواهد شد اسکرول گذشته ویدئویی خود را. پیدا کردن یک تصویر برای استفاده به صورت کوچک خود را که نشانه خوبی برای این فیلم به طور کلی.

داشتن سرگرم کننده فیلم ها هستند که به راحتی یافت می شود این است که واقعا پیشرفته ترین استراتژی شما در به دست آوردن یوتیوب مشترکین. شما هنوز هم نیاز به استخدام تکنیک های پایه ای دوستانه به همه و به اشتراک افراد دیگر صفحات, اما شما نیاز به مطمئن شوید که فیلم های خود را به اندازه کافی خوب هستند برای فریب مردم است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *