اسانس و عصاره برای پوست شما چه فواید و اثراتی دارد؟

دستگاه های اسانس گیر هیمورا به صورت دوکاره ساخته شده اند و قابلیت تولید اسانس نوع اول و دوم را دارند. اسانس گیری از گیاهان با توجه به نوع گیاه از اندام متفاوت آن استخراج می گردد و با استفاده از دستگاه های اسانس گیر هیمورا می توان این عمل را به بهترین شیوه و در کمترین زمان ممکن انجام داد. با گذر زمان و پیشرفت در تکنولوژی و علم شیمی روش های مدرنی برای انجا این کار ابداع شد که با بکارگیری دستگاه های خاصی عمل اسانس گیری از اندام های مختلف گیاهان را انجام می دادند.

در اصل وجود بوی خوش از اندام های این گونه گیاهان یا مزه آن ها بدلیل وجود این اسانس ها می باشد. با بررسی شواهد موجود اولین استفاده از این مواد به زمان رومیان برمی گردد که از گیاهان خوش بو برای معطر کردن بدن و محیط اطراف استفاده می کردند. سیستم حرارتی که در دستگاه های اسانس گیر هیمورا پکیج است، گرمای لازم برای به جوش آمدن ترکیب آب و گیاه را تامین می کند، زمانی که آب می جوشد باعث نفوذ به بافت گیاه می گردد و اسانس آن تبخیر شده و به همراه بخار آب وارد کندانسور می شود، کندانسور وظیفه ی سرد کردن بخار را بر عهده دارد، بخار با سرد شدن به حالت مایع در می آید و عرق گیاهی تولید می گردد.

سیستم حرارتی در این دستگاه ها پکیج های ساخته شده در شرکت هیمورا است که با استفاده از سوخت گاز و یا گازوئیل کار می کنند و گرمای مورد نیاز برای به جوش آمدن سیال موجود در داخل مخزن را تامین می کنند. شرکت هیمورا این دستگاه ها را در چندین ظرفیت متنوع تولید کرده است و این امر باعث شده کاربر به راحتی بتواند دستگاه مورد نیاز خود را انتخاب نماید.

استفاده از اسانسی که مواد مرطوب کننده قوی در خود دارد و پوست را تا عمق زیادی مرطوب میکند نیاز شما را به استفاده از مرطوب کننده اضافی از بین برده و در عین حال پوست را به خوبی تغذیه میکند بدون آن که احساس سنگینی روی آن داشته باشید. چرا به استفاده از اسانس و عصاره برای پوست نیاز داریم؟ چنین محصولاتی باید برای لوازم آرایشی خرید اسانس قلیان شارژی مورد نیاز باشد. جنس مخزن و تمامی لوله هایی که در تماس با اسانس قرار دارند به منظور رعایت بهداشت در مورد آنها از استیل ساخته شده اند و در صورت نیاز می توان آنها را با استفاده از آب مورد شستشو قرار داد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خرید اسانس خوشبو کننده ایفل لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.