از نواحی اطراف چشم دوری کنید

درمارولر در واقع برای پاک کردن تاتو هم مورد استفاده قرار میگیرد و در واقع با ایجاد سوراخهای ریزی بر سطح پوست، آن را تحریک به کلاژن سازی میکند. به طور کلی دستگاه Dermaroller دستگاهی بسیار عالی جهت از بین بردن سلول های مرده ، تحریک پوست برای تولید پروتئین کلاژن و جوان سازی و پاک سازی ، از بین بردن خطوط و چین و چروک های پوستی ، کاهش سلولیت و پف و تیرگی زیر چشم ، از بین بردن لکه های تیره ، از بین بردن فرورفتگی های پوستی ، استفاده در روش درمانی پی ار پی ، رفع جای بخیه و …

بحث درمارولینگ به لایه میانی پوست یعنی درمیس مرتبط است، با افزایش سن تولید پروتئینهای کلاژن و الاستین در این لایه کاهش پیدا میکند، این پروتئینها وظیفه بازسازی و جوانسازی پوست را بر عهده دارند و خاصیت کشسانی پوست را افزایش میدهند. اما تاثیر درمارولینگ تنها برای جوانسازی و درمان چروک نیست بلکه جای جوش و زخم و لک را نیز میتوان با این وسیله کمرنگتر کرد و حتی به طور کامل از بین برد، گودی و پف زیر چشم نیز با استفاده مکرر از این وسیله درمان میشود. می توانید برای ضد عفونی از اسپری ایزوپروپیل الکل 70 درصد استفاده کنید.

شما عزیزان می توانید سر رولر های مختلف را با توجه به نیاز خود تغییر نمایندگی درمارولر در تهران دهید. در این مقاله از بپوشرو همه نکاتی را که باید در مورد ابزار درمارولر و روش انجام درمارولینگ لازم است بدانید برای شما بازگو خواهیم کرد تا با استفاده صحیح از این ابزار، پوست خود را زیباتر کنید. درمارولینگ تراپی یا درمان با میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر روشی کاملا نوین و ایمن با کمترین عوارض جانبی می باشد. میکرونیدلینگ روشی است که برای درمان و رفع چین و چروکهای پوست و مشکلات دیگر از آن استفاده میشود. این روزها همه به دنبال روشهایی برای زیباتر کردن پوست خود هستند و در این راه از هیچ تلاش و هزینهای دریغ نمیکنند.

این سوزن ها، لایه برداری را تسهیل، پوست را برای جذب بهتر کرم ها، سرم ها و مرطوب کننده ها آماده و ظاهر پوست را درخشان تر می کنند. یکی از لوازم تاتو که به وسیله دستگاه به درون پوست نفوذ میکند، رنگدانهها هستند. درمارولر DRS نوعی دستگاه میکرونیدلینگ خانگی است که از آن به منظور افزایش میزان جذب محصولات مراقبت از پوست، افزایش سنتز کلاژن در پوست، از بین بردن جای زخم های آکنه و سوختگی های بجا مانده از جراحی، از بین بردن چین و چروک های عمیق و ترک های پوست استفاده می شود. درمارولری که برای استفاده انتخاب میکنید قبل از هر چیزی باید استاندارد باشد، از خرید درمارولرهایی که بینام و نشان هستند جدا خودداری کنید چون استفاده از آنها نه تنها اثر مثبتی روی پوست نخواهد داشت بلکه میتواند باعث آسیب به پوست هم بشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *