ارتباطات الکترونیکی – ایمیل هنوز هم دارای نوسان

[ad_1]

پست الکترونیکی – E-mail, Email, e-mail یا پست الکترونیکی – تبادل دیجیتال پیام های عامل در سراسر شبکه های کامپیوتری در درجه اول اینترنت امروز بین افراد و یا گروه از مردم است. اولین استفاده از دیجیتال پیام آغاز شد و در دهه 1960 و دهه بعد از آن تا به حال گرفته شده در تشخیص فرم شناخته شده به عنوان ایمیل.

اما منشاء این اصطلاح ‘ایمیل’ است و نه دمدمی; هر سند الکترونیکی انتقال در اوایل روز بود که به طور گسترده به نام پست الکترونیکی – به عنوان مثال یک فکس انتقال است. از این رو آن را نسبتا سخت و دشوار برای پیدا کردن استفاده از اصطلاح با توجه به اولین استنادی یا مرجع است.

پست الکترونیکی به طور گسترده ای مورد استفاده در ارتباطات الکترونیکی روش برای ارتباطات شخصی و همچنین برای اهداف کسب و کار. آن است که یک ابزار بسیار قدرتمند است که قادر به ارائه پیام آنی به هر بخشی از جهان است و در دسترس از هر نقطه در جهان با استفاده از دستگاه های الکترونیکی و اتصال به اینترنت. ایمیل می تواند شامل نه تنها متن بلکه عکس و تصاویر, سند, فایل پیوست لینک کلیک کنید برای مهم دیگر مواد به عنوان مرجع ،

اجازه بدهید با یک نگاه سریع در برخی از مزایا و معایب ایمیل.

مزایای

سود اول که به ذهن می آید ‘سهولت ارتباطات بدون توجه به پستی و یا پست الکترونیکی سرویس برای انتقال پیام است.

در مرحله دوم وجود دارد ‘عامل هزینه است که کم و یا هیچ چیز. وجود ندارد نیاز به هزینه پست و تمبر و پیام های ایمیل در حال ابلاغ فورا.

آن است که بهترین ارتباط فرم برای رسیدن به کسی که دسترسی به یک تلفن و یا دیگر پیام دریافت سیستم. علاوه بر آن نیز ساده ترین راه برای رسیدن به یک گروه و یا گروه از مردم در یک بروید.

های مهم و بسیار حیاتی داده ها برای کسب و کار و اهداف شرکت است که کاملا ساده از طریق ایمیل.

معایب

در میان معایب اصلی باقرقره واقعیت این است که ایمیل های سفت و غیر شخصی فاقد تماس های شخصی. یک تماس تلفنی و یا یک پیام به صورت متن است و گاه به گاه بیشتر و دوستانه است. که در آن نامه نوشتن بود یک هنر محسوب می شود زودتر ایمیل ارتباطی شامل اختصارات و اشکال است که گاهی اوقات می گویند حداقل در مورد فرستنده ارتباطی توانایی های خود.

فرستنده و گیرنده نیاز به دسترسی به اینترنت است. در بسیاری از نقاط جهان حتی امروز وجود دارد هزاران نفر از مردم بدون دسترسی به اینترنت است.

ویروس ها دیگر دلسرد عامل به عنوان آنها در حال گسترش به راحتی از طریق پیوست های ایمیل بدون مناسب ضد ویروس و یا فیلتر کردن ایمیل و فناوری در محل.

مگر اینکه یک گیرنده است که به طور مداوم وارد شده به سیستم ایمیل مهم و فوری پیام می تواند بدون کنترل برای روز.

ایمیل های ناخواسته مانند تبلیغات و ایمیل های تبلیغاتی ناخواسته ، می تواند به مسدود کردن حساب های ایمیل و یک مزاحمت عامل.

با وجود این به سادگی وجود دارد هیچ شکی نیست که ایمیل ارائه می دهد بسیار عالی فرایند ارتباطی برای مدیریت مکاتبات برنامه کار در مکان های مختلف و مناطق بدون اینکه محدود به یک مکان فیزیکی و انجام مقدار بزرگتر از کار به خصوص برای کسب و کار خانه.

تمرکز اخیر

به تازگی ایمیل شده است در اخبار برای برخی از دلایل نادرست رفتن میزان تبلیغات آن را دریافت کرده است در آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. هیلاری کلینتون وزیر سابق امور خارجه و به احتمال زیاد نامزد حزب دموکرات برای پست رئیس جمهور مواجه شده است بسیاری از توپخانه ضد هوایی برای استفاده از ایمیل خصوصی و سرور در حالی که او بود که برگزاری یک موقعیت قدرتمند در دولت ایالات متحده.

در هسته این تحقیقات توسط دفتر تحقیقات فدرال قطعا بالا بردن مقدار زیادی از سوالات در اطراف تبادل حیاتی و مهم اطلاعات مربوط به دولت و چگونه این می تواند بر امنیت در حالی که همچنین نشان شکنندگی اطلاعات و ساختار است.

به عنوان پل Babicki گفت: “هیچ اسرار در اینترنت”. او همچنین گفت: “باهوش ترین مردم می توانند با ارسال بدترین ایمیل و کسانی که با کمتر عقل می توانید نوشتن بهترین”.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.