اجباری برای تهیه لباس فرم جدید نیست

[ad_1]

نورعلی عباسپور مدیرکل انجمن اولیا و مربیان در بخش خبری شبکه خبر درباره تهیه لباس فرم دانش آموزان بیان کرد: لباس فرم دانش آموزان با توجه به اثر تربیتی باید متناسب با شرایط فرهنگی و تربیتی باشد.

 

او ادامه داد: تهیه لباس فرم مدرسه با تصمیم شورای مدرسه که یکی از اعضای آن اولیای دانش آموزان است انجام می‌شود و این روند همواره برقرار بوده است.

 

عباسپور با اشاره به اینکه شرایط در نظر گرفته شده برای حضور دانش‌آموزان در سال تحصیلی آینده با سه سناریو شرایط سفید، زرد و قرمز در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: اگر شرایط قرمز باشد، دانش‌آموز به طور مجازی در کلاس درس حاضر می‌شود  و موظف است با لباس رسمی در کلاس آنلاین حضور پیدا کند.

 

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان با اشاره به اینکه دانش‌آموزان می‌توانند در صورتی که لباس فرم سال گذشته مشکلی نداشته باشد از همان لباس برای سال بعد استفاده کنند، اظهار کرد: امسال با توجه به شرایط پیش آمده مدارس نباید خانواده‌ها را اجبار به تهیه لباس فرم جدید کنند و اگر خانواده‌ای با این وضعیت مواجه شد می‌تواند از طریق پورتال آموزش و پرورش بخش رسیدگی به شکایات اقدام کنند و ظرف مدت یک هفته شکایت آن‌ها پاسخ داده می‌شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.