اتصال حقایق به شایعات در مورد ماهواره پهنای باند اینترنت

[ad_1]

شما ممکن است در حال حاضر به مراتب بیش از حد به خوبی مطلع در مورد dialup, خدمات اینترنت برای شهوت و میل خود اما شایعات در مورد ماهواره پهن باند خدمات اینترنت ممکن است موجب ترس شما را به عنوان به خوبی. شما به پایان خواهد رسید تا پارتیشن بندی کردن بخشی از خانه خود را به فروشگاه تجهیزات لازم برای خدمات ماهواره? شما تا پایان قرارداد ارائه دهندگان مختلف به مطمئن شوید که شما باید قابلیت آپلود? همیشه وجود دارد بسیاری از شایعات شناور در اطراف در مورد خدمات فن آوری. در اینجا پنج چیز در مورد اینترنت ماهواره ای که به سادگی دقیق نیست.

1. این تجهیزات ممکن است شما نیاز به اضافه کردن یک اتاق بر روی خانه خود را. شد شما به فکر یک علاوه بر خانه خود را به یک جای جدید ارائه دهنده اینترنت? البته هنوز شایعه است که چنین چیزی امکان پذیر است در واقع توزیع شده است. اگر شما نگاه در مواد است که شما نیاز به یک ماهواره پهنای باند اتصال شما خواهید دید آنها نه حداقل. شما باید یک مینی ظرف قرار داده شده بر روی سقف خود و یک مودم واقع در نزدیکی کامپیوتر خود را. اضافه کردن چند سیم و شما تمام مجموعه به رفتن.

2. آن را خوب است برای محبوبیت, اما شما نیاز به یک ارائه دهنده متفاوت برای ارسال. کسی تا حالا شنیده می شود یکی از راه اینترنت ، در واقعیت وجود دارد ارائه دهندگان شبیه به این, اما ماهواره پهنای باند شرکت ها در حال بازی این بازی. دو راه خدمات اجباری این روزها برای یک ارائه دهنده است که می خواهد به طور جدی در بازار است. در حالی که شما تجربه یک کاهش سرعت زمانی که شما در حال آپلود است که طبیعی است برای ارائه دهندگان اینترنت از همه نوع.

3. شما به خودتان پیدا کنید در dialup منطقه در حالی که پرداخت قیمت بالاتر. این بیرحمانه ترین شایعات از همه حول کلی خدمات. می گویند شما می خواهید برای دریافت سرویس dialup در حالی که پرداخت یک قیمت بسیار بالاتر است باطل شایعه واقع است. اکثر ماهواره مشترکین گزارش سرعت چند ده برابر سریعتر از پیر dialup اتصال. شصت یا هفتاد بار سریع تر است ؟ کسانی که به سرعت در حال خارج وجود دارد با شدید ترین ماهواره ای باند پهن بسته اما حتی کمتر برنامه ای می توانید طبخ حدود 40 برابر بیشتر از dialup.

4. آن را به چند ماه برای دریافت خدمات هر حال. چه خوب است که یک سرویس است که ممکن است مدت ها پس از شما دستور داده اند که آن ؟ با ظرفیت فوق العاده برای انطباق رایج در این گونه انسان, شما ممکن است استدلال شما نمی نیاز به ارتقاء آن زمان خدمات خود را می خواهید. این ترس بی جا هر چند به عنوان شما باید قادر به اتصال در عرض یک یا دو هفته ، هنگامی که شما ملاقات شما می توانید در نظر بگیرید این کار فقط در مورد انجام می شود مانند نصب و راه اندازی تنها طول می کشد چند ساعت از آغاز تا پایان.

5. شروع به برنامه ریزی برای برش گوشه ها در همه جا به منظور پرداخت هزینه برای آن. آیا یک غول تعهد مالی صدا جذاب برای شما ؟ قطعا اگر پهنای باند سرویس فوق العاده گران شد وجود خواهد داشت چند مشتریان مایل و قادر به گرفتن آن است. این روزها شما در پیدا کردن بسته های ماهواره ای در تمام نقاط قیمت – حتی آنهایی که به dialup قیمت یک اجرا برای پول خود را هنگامی که آن را همه گفته و انجام می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *