آیا بهترین کانال های بازاریابی برای SaaS شرکت ؟

[ad_1]

چه SaaS? این مخفف نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS). این یک نرم افزار مدل توزیع است که در آن یک شخص ثالث ارائه دهنده میزبان برنامه های کاربردی و آنها را به مشتریان در دسترس بر روی اینترنت است. SaaS به یکی از سه دسته اصلی از محاسبات ابری در کنار زیرساخت به عنوان یک سرویس (IaaS) و پلت فرم به عنوان یک سرویس (PaaS).

نظر خود را به توسعه محصول SaaS به یک برنامه برای نرم افزار بر روی کامپیوتر و دستگاه های تلفن همراه. برای SaaS کسب و کار خوب, طراحی و تجربه کاربری (UX) یکی از مهم ترین جنبه های SaaS بنابراین شما نیاز به یک طراح خوب

پس چه بهترین کانال های بازاریابی برای SaaS کسب و کار. این هنوز هم پایین می آید به بازاریابی آنلاین است که تکیه به شدت در مطالب بازاریابی و S E O. بنابراین بازاریابی محتوا با سئو پیاده سازی است که هنوز هم بهترین راه برای انجام آن است.

شما نیاز به ساخت یک وب سایت مناسب کتاب یک دامنه مربوطه با دقیق کلمه بازی. راه اندازی مارک ایمیل با برنامه های گوگل و سپس یک, خلاق, فرود صفحه برای فعال کردن تبدیل کنید.

شما نیاز به تعریف مخاطبان خود را توسعه خود را خریدار شخصیت, شناخت مخاطبان هدف خود را و سپس هدف قرار دادن آنها را با مطالب خود را. دانستن آنچه که مشتریان خود را می خواهید و نیاز دارید این است که قطعا یک مزیت است.

در حالی که شما در حال تولید محتوا برای ترافیک آلی نسل شما باید صرف در تبلیغات آنلاین; در حال کار کردن متوسط بودجه برای این و ارسال مطالب جذاب به سایت های رسانه های اجتماعی برای ایجاد طرفداران وفادار. تبلیغات در Facebook و LinkedIn نیز ماندگار.. از وجود من تماس بگیرید هر فرد است که ارائه اطلاعات خود را از طریق فرم درخواست و پیاده سازی ایمیل بازاریابی به عنوان دوره بعدی. برای شروع تعامل مشتری شما نیاز به ایجاد و به طور موثر در انتشار مطالب در مورد محصول خود را و که محتوای شما ایجاد باید مفید و مملو از اطلاعات مشاوره و راهنمایی. با استفاده از رسانه های اجتماعی و ایجاد وفاداری هواداران به برند / محصول.

موقعیت استراتژیک مطالب خود را برای ایجاد یک قوی بالا از قیف تجربه (افزایش تجربه مشتری) که درایو ترافیک به سمت بهترین از محتوای آن که در برخی موارد دریچه است. این اجازه می دهد تا شما را به ارائه ارزش و آموزش و پرورش به مشتریان بالقوه در حالی که هنوز هم با بهره گیری از نسل سرب پایین تر در قیف.

شما باید محصول خود را اضافه کنید به محبوب B2B بررسی دایرکتوری ها. این می تواند تاثیر قابل توجهی در نسل سرب خود را. اگر شما در حال حاضر در یک دایرکتوری وجود دارد به احتمال زیاد یک مشتری بالقوه حتی نمی خواهد متوجه محصول خود را وجود دارد.

بازاریابی ویدئو یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای ترویج محصولات خود را. ایجاد یک ویدیو نشان دادن محصول و خدمات / استفاده می کند. شروع یک کانال یوتیوب و به اشتراک گذاری ویدئوها برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.