آفریقایی-آمریکایی کارآفرینان: آنلاین وابسته به بازاریابی به عنوان یک راه مناسب برای کار از خانه

[ad_1]

بحران اقتصادی کنونی است که به نام بدترین اقتصاد از رکود 1930. در حالی که بیش از همه بیکاری همچنان به صعود آفریقایی-آمریکایی ها در حال تجربه ضرر و زیان کار در حدود دو برابر نرخ ملی, و انتظار این است که این بدتر که وضعیت اقتصاد کاهش می یابد. اما همانطور که بیشتر مردم از دست دادن مشاغل سنتی بیشتر و بیشتر صاحبان کسب و کار ایجاد می شوند. با تبدیل شدن به یک صاحب کسب و کار و کار برای خودتان, شما حداقل به دست آوردن برخی از کنترل آینده مالی خود را به همین دلیل است که بیشتر مردم در حال تبدیل به صفحه اصلی بر اساس کسب و کار برای امنیت.

آفریقایی-آمریکایی و همواره بسیار کارآفرینی ، آمار در کسب و کار جدید راه اندازی بسیار دلگرم کننده است.

  • از سال 1997 تا سال 2002 تعداد سیاه متعلق به کسب و کار بودند تا 45 درصد است. وجود دارد حدود 1.2 میلیون آفریقایی آمریکایی متعلق به کسب و کار و آنها را استخدام حدود 750,000 مردم با بیش از 80 میلیارد دلار در درآمد.
  • ایالت نیویورک دارای بالاترین غلظت از کسب و کار متعلق به دنبال کالیفرنیا و فلوریدا و جورجیا و تگزاس.
  • 38 درصد از آفریقایی-متعلق به کسب و کار متعلق به زنان!

هنوز هم وجود دارد بسیاری از دوام صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار گزینه های در امروز's اقتصاد است. انفجار اینترنت و استفاده از رسانه های اجتماعی ایجاد کرده است بسیار پرسود کار در بازار تو رفتگی در دیوار برای بازاریابان اینترنت و چند سطح بازاریابی ، خرید آنلاین و تبلیغات در تمام زمان بالا. وجود ندارد't به نظر می رسد رکود در شبکه جهانی وب است. این پدیده به مردم هجوم آوردند به اینترنت در droves. برخی از مردم در حال ساخت یک زندگی موفق کار آنلاین از خانه. صفحه اصلی-مالکیت کسب و کار تبدیل شده است بیشتر شایع در حال حاضر از همیشه قبل از.

آفریقایی-آمریکایی مصرف در حال افزایش است. سیاه, کسب و کار آنلاین در حال افزایش است. شما در موقعیت برای سرمایه گذاری در این پدیده ؟

اگر شما یکی از بسیاری از آفریقایی-آمریکایی کارآفرینان است که علاقه مند به داشتن کنترل مالی خود را در آینده و شما تصمیم گرفته اند که شما می خواهید برای کار از خانه و شروع به کسب و کار خود را, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن بازاریابی آنلاین است. بازاریابی اینترنتی می تواند جالب و پر سود راه برای کسب درآمد زندگی خود را. هنگامی که آموخته, اینترنت, بازاریابی یک ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به بازار تقریبا هر کسب و کار ایده یا محصول به میلیاردها نفر از مردم که در حال حاضر.

به منظور تبدیل شدن به یک بازاریاب اینترنتی موفق, شما نیاز به پیدا کردن یک مشروع مشاوره / تدریس خصوصی برنامه مشارکت که ارائه خواهد شد که جامع one-on-one آموزش. را انتخاب کنید یک برنامه متعهد به کمک به شما تبدیل شدن به بهترین در زمینه خود را. حدود 97 درصد از بازاریابان اینترنتی موفق خواهد شد چرا که آنها ندارند مناسب آموزش و مهارت های لازم برای موفقیت در این کار پرسود اما میدان رقابتی.

قبل از خرید به هر برنامه با احتیاط و سخت کوش در مورد کسی است که در بالا و از بالا و چه کسی نیست. تحقیقات همه ارائه می دهد به طور کامل قبل از دادن هر کسی که خود را سخت به دست آورده پول نقد. خواندن بررسی و شکایت تخته و پیدا کردن آنچه که مردم می گویند در مورد محصولات و شرکت های. هدف در حالی که انجام مشق شب خود را. Don't سقوط برای هر شرکت است که به شما نشان می دهد یک “چک” ساخته شده برای یکی از شرکت های وابسته به آن که به نظر می رسد “برای خوب درست باشد.” اگر آن را برای تلفن های موبایل و یا به نظر می رسد مانند آن است که بیش از حد خوب درست باشد, این است که پس از راه رفتن دور. نمی افتد برای هر کسی که ادعای آنها می تواند شما را غنی با هیچ خطر و یا تلاش. آن's امکان پذیر نیست. اگر ما'd همه غنی می شود! اقتصاد همچنان به تضعیف و مردم در تلاش برای ابزارهای جایگزین برای امنیت مالی مالکیت کسب و کار ادامه خواهد داد تا به درخواست تجدید نظر به کارآفرینی آفریقایی-آمریکایی است. از آن زمان به سرمایه گذاری در خود و آینده خود را با یک خانه بر اساس کسب و کار!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *