نسخه تلکس پایگاه اطلاع رسانی الیگودرز
:: عزت وسربلندی امروزحاصل پاسداری ملت ولایت مدار از ارزشهای انقلاب است پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۸

حجت الاسلام لرستانی گفت: عزت وسربلندی امروز نظام  حاصل همدلی ملت ولایت مدار ایران در جهت پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی است.


:: پاسداران مظهر مقاومتند و هجمه دشمنان نیز بدلیل صلابت و قدرت آنهاست/خود کفایی و محرومیت زدایی از اهداف و دستاوردهای سپاه است پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵

سرهنگ برامکی گفت: پاسداران انقلاب اسلامی مظهر مقاومت وتزریق روحیه ایمان و شهادت هستند و هجمه های دشمنان برعلیه آنها نشانه صلابت واقتدارشان درسطح جهان است.


:: معضلات ترافیکی الیگودرز نیازمند فرهنگ سازی وتصمیم گیری اصولی/برخورد جدی پلیس با تردد خودروهای سنگین در شهر چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۰

عصر امروز طی جلسه مشکلات و معضلات ترافیک الیگودرز بررسی که فرهنگ سازی مناسب و تصمیم گیری  را مهمترین مولفه ها  در جهت رفع این مشکلات دانستند. 


:: مرگ تدریجی لاله های واژگون الیگودرز چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۸

لاله های واژگون الیگودرز از منابع طبیعی  وجاذبه های دیدنی شهرستان الیگودرز که هرساله با برگزاری جشنواره ای  به مرگ تدریجی ونابودی این گونه گیاهی منجر می شود


:: وزارت اطلاعات باید صد در صد انقلابی بماند/ دستگاه‌ها درخصوص صلاحیت افراد طبق نظر وزارت اطلاعات عمل کنند چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: فردی که می‌خواهد در نظام جمهوری اسلامی، امانت‌دار کشور و مردم باشد، باید صلاحیت داشته باشد لذا کوچک‌ترین تردید درباره صلاحیت افراد باید منعکس شود و دستگاه‌ها نیز موظف به عمل براساس نظر وزارت اطلاعات هستند.


:: زندگینامه شهید بهرام سلیمانی چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۰

معشوق با جلوه رحماني خود چنان عشقي را در قلب هاي نوراني شهيدان به وديعه گذاشته بود که جز فناي در راه او را نمي خواستند. از ميان فنا شدگان در وادي عشق، «بهرام» را بر مي گزينيم و زندگي کوتاه ولي پربرکت او را روايت مي کنيم.


:: ناکامی تروریست‌ها در تصرف برجک مرزی ناجا در میرجاوه سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۰

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از اقدام قاطعانه رزمندگان این قرارگاه در ناکام گذاشتن حمله بامداد امروز( سه شنبه) تروریست ها به یک برجک مرزبانی در منطقه مرزی میرجاوه خبر داد.


:: صفحه نخست روزنامه های سه شنبه 28 فروردین ماه سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۱

وضعیت برجام ، عدم حذف صرافی ها ، استعفای نجفی، حمایت رئیس قوه قضاییه از سیاست کنونی ارزی دولت، وضعیت سوریه وغیره ، عناوین نخست روزنامه های امروز است.


:: سایه بی توجهی بر سر مسکن های مهر الیگودرز/ سردرگمی مردم درمعابر بی نام ونشان و وعده های مسئولین +تصویر دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶

مسکن های مهر الیگودرز بعد از گذشت حدود 10سال دارای مشکلات زیادی که نارضایتی ساکنین آن را بدنبال داشته  و علت اصلی این مشکلات را عدم تحقق وکم توجهی مسئولین می دانند.


:: حمله جنایت‌کارانه آمریکا و متحدانش در سوریه ناکارآمد بود دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۵

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: برخی از جنگ‌هایی که دشمن راه می‌اندازد برای به رخ کشاندن تکنولوژی خود است تا کشورهای دیگر بخرند اما نتوانستند در سوریه ترس ایجاد کنند بلکه شکافی بین منافقین و ملت‌ها ایجاد شد.


:: فعالیت در حوزه روابط عمومی نیازمند اطلاعات، تخصص و تجربه است دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۷

مرادی گفت: روابط عمومی پلی ارتباطی میان مردم ومسئولین و متولیان این امر باید در این حوزه از اطلاعات، تخصص و تجربه لازم برخودار باشند. 


:: خواهرم برای این چادر خون ها ریخته شده دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۰

 پاي درد و دل هر مادر شهيد که نشستيم همشون فقط يک چيز ازمون مي خواستند،به دوستاتون بگيد جگرگوشه ي من رفت تا کسي چادر از سر دخترهاي مردم نکشه


:: برف و باران در آسمان ایران/ جزئیات تعطیلی مدارس و وضعیت جاده‌ها دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۹

در آخرین روزهای نخستین ماه فصل بهار برخی استان‌های کشور شاهد بارش برف بودند تا مهمان سپید علاوه بر تعطیلی برخی مدارس، وضعیت جاده‌ها را لغزنده و زمستانی کند.


:: رسم کهن چوب بازی در قوم بختیاری دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۷

یکی از رسم های کهن که هنوز در میان برخی ساکنان کشور ما رواج دارد، رسم دیرین«چوب بازی» و «رقص چوب» می‌باشد.


:: ایران در کنار دولت و مردم سوریه خواهد ماند شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰

رئیس جمهور با محکوم کردن حمله تجاوزکارانه آمریکا، انگلیس و فرانسه علیه دولت و مردم سوریه، تاکید کرد: بی‌تردید مسئولیت تبعات این حرکت تجاوزکارانه و نادرست، با سه کشور غربی و کشورهای عربی حامی این تجاوز است.


:: حمله‌ به سوریه یک جنایت است/ رؤسای جمهور آمریکا و فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند و سودی نخواهند برد شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: حمله‌ سحرگاه امروز به سوریه یک جنایت است، بنده صریحاً اعلام می‌کنم رئیس‌جمهور آمریکا، رئیس‌جمهور فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند و جنایت کردند.


:: عقوبت سختی در انتظار روسای جمهور آمریکا، فرانسه و نخست وزیر انگلیس است/آمادگی بسیجیان برای نابودی شیطان بزرگ و آزادی قدس شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶

سازمان بسیج مستضعفین در پی حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه تاکید کرد: عقوبت سختی در انتظار رئیس جمهور احمق آمریکا، رئیس جمهور وابسته‌ فرانسه و نخست وزیر منفور انگلیس خواهد بود.


:: زندگينامه شهيد حسين چناري شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۱

«حسين » با لمس دست هاي پينه بسته پدر و تماشاي تلاش خستگي ناپذير مادر، طعم شيرين استقلال و بي نيازي از غير را در کنار آنان آموخت .


:: سود 17هزارمیلیارد تومانی گرانی ارز در جیب کاسبان برجام است جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۲

حجت الاسلام ارزنده گفت: امروز کاسبان برجام افزایش قیمت ارز را به نفع دولت می دانند چرا که  سود  17هزارمیلیارد تومانی گرانی دلار از جیب به مردم به جیب آنها واریز می شود .


:: سونامی ارزی بلای جان اقتصاد پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۷

سونامی ارزی  این روزها در غفلت و سردرگمی  مجلس ،مسئولین و بانک مرکزی در حال رخداد است  ودر نهایت منجرببه سقوط  اقتصاد می شود.


:: 13 روستای الیگودرز مجوز دهیاری دریافت کردند پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳

امسال 13 روستا  از پنج بخش شهرستان موفق به اخذ مجوز دهیاری از وزارت کشور شدند.


:: راههای مواصلاتی به مراتع الیگودرز مسدود شد پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۶

در راستای جلوگیری از تخریب اراضی ملی وجلوگیری از تخریب گیاهان دارویی راههای مواصلاتی به مراتع با همت منابع طبیعی وبه کمک راهداری شهرستان مسدود گردید.


:: ایستگاه ورزش و سلامت در الیگودرز راه اندازی می شود پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۰

ایستگاه ورزش و سلامت با تعامل شهرداری واداره ورزش وجوانان در الیگودرز راه اندازی می شود.


:: دولت در اجرای نظام ارزی توفیقی نداشته است/نوسانات ارزی بر قدرت خرید و رفاه خانوارهای ایرانی تاثیر دارد پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۴

رئیس فراکسیون نظارت بر اجرای برنامه­‌های توسعه کشور گفت: برخلاف نظام ارزی تصویب شده در برنامه ششم توسعه که نظام ارزی شناور مدیریت شده است، تاکنون دولت در اجرای آن توفیقی نداشته است.


:: مسئولان فعلی و سابق باید در قبال عملکرد خود پاسخگو باشند/ اعلام آمادگی برای جهاد علمی و عملی در راستای پیشبرد آرمان‌های انقلاب چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۳

بیش از 330 فعال دانشجویی، علمی و فرهنگی طی نامه‌ای ضمن بیعت مجدد با مقام معظم رهبری آمادگی خود را برای جهاد علمی و عملی برای پیشبرد آرمان‌های جمهوری اسلامی اعلام کردند.


:: برای هرگونه واکنش دفاعی و تهاجمی آماده‌ایم شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۳

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا(ص) گفت: جمهوری اسلامی ایران ضمن رصد کلیه تحرکات و آمادگی برای هرگونه واکنش دفاعی و تهاجمی در عین حال به دنبال مدیریت حوادث و جلوگیری از افزایش تشنج و درگیری در منطقه است.


:: الیگودرز ایستگاه موقت مسافران نوروزی / عدم وجود زیرساخت ها حلقه مفقوده صنعت گردشگری مشرق زیبای لرستان +تصویر شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۲

الیگودرز با وجود جاذبه های زیبای طبیعی وگردشگری  ولی بدلیل عدم وجود زیر ساخت های مناسب و بی توجهی مسئولین به این صنعت به ایستگاه موقت برای مسافران نوروزی تبدیل شده است .


:: تصاویر صفحه نخست روزنامه‌‌های شنبه 18 فروردین شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲

ضرب‌الاجل روسیه و هشدار انگلیس به تلگرام؛ دفاع مشاور رئیس‌جمهور از گرانی دلار؛ همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در دستور کار است و پول مردم را پس بگیرید؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.


:: درد دل مادر شهید شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۵

به او گفتم «مادر چطوری فهمیدید، این بچه شماست؟» او گفت «همان موقعی که رفتم و در را باز کردم، دیدم پسرم در مقابلم با همان چهره ۲۵ سال پیش که به منطقه فرستادمش، با همان تیپ، با همان وضعیت بلند شد و به من سلام کرد و گفت مادر منتظرت بودم».


:: همه باید برای تحقق شعار سال فرهنگ‌سازی کنند شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۸

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز تاکید کرد که همه باید برای تحقق شعار امسال که می تواند باعث پیشرفت و توسعه کشور و رفع بیکاری در جامعه باشد فرهنگ‌سازی کنند.


:: سفر به سرزمین آبشارها/جاذبه هایی که طبیعت گران رامی خواند شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴

شهرت لرستان به عنوان دیار آبشارهای منحصر بفرد و زیبا حکایت موسیقی گوش نواز آب در لابه لای صخره های زاگرس است، سمفونی که هر ساله طبیعت گردان را از جای جای دنیا به دیار بهشتی لرستان می کشاند.


:: تحصیل بیش از ۱۰۰ طلبه در مدرسه علمیه برادران الیگودرز شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱

مدیر مدرسه علمیه برادران الیگودرز از تحصیل ۹۰ طلبه در این مدرسه خبر داد و گفت: در سال تحصیلی جدید نیز ۳۰ طلبه جدیدالورود جذب می شود.


:: دولتمردان نسبت به زائرین اربعین و سفر به آنتالیا سیاست یک بام دو هوا دارند جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۱

حجت الاسلام ارزنده گفت: دولتمردان برای سفر معنوی اربعین علاوه برهزینه تراشی با ارسال نامه محرمانه به صداو سیما سبب انصراف مردم می شوند ولی برای سفر برای  عیاشی به  فاسدترین شهر دنیا وخروج میلیاردها دلار از کشور سکوت می کنند .


:: بانک های لرستان حامی تولید کنندگان یا عامل تضعیف؟استاندار ورود کند پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱

حمایت از تولید کننده و کالای بومی یکی از مهمترین راه های توسعه و تعالی ملت هاست. با این وجود باید پذیرفت که این مهم محقق نخواهد شد مگر با ایجاد بستر فرهنگی در بین همه ی آحاد جامعه!


:: بزرگترین عیدی برخی مدیران به مردم، استعفای خودشان است /نبود راه دسترسی در ۱۴۰ روستای شهرستان پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۵

محمد خدابخشی به نبود راه دسترسی ۱۴۰ روستای الیگودرز اشاره کرد و گفت: بهره‌وری آب در لرستان را ۲۳ درصد است.


:: فیلم/ هشدار ویژه برای ایران ۱۴۲۰/ آیینه عبرت پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۲

تنهایی آدم‌ها شاید برای خیلی‌ها در حال حاضر موضوع مهمی نباشد اما در آینده‌ای نه چندان‌ دور، به یک اَبَرچالش تبدیل خواهد شد؛ آن‌چنانکه در انگلیس 9 میلیون نفر تنها زندگی می‌کنند و نخست‌وزیر این کشور مجبور به انتصاب وزیر تنهایی شده است.


:: صفحه نخست روزنامه های پنج شنبه 16 فروردین ماه پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰

نامه رهبرمعظم انقلاب به هنیه ، نشست 3 جانبه ایران،ترکیه و روسیه، حمایت از کالای ایرانی، اعتراض به مصوبات محرمانه افزایش حقوق،ماندن آمریکا در سوریه ،تغییر در کابینه دوازدهم و استعفای شهردار تهران از جمله عناوین اصلی صفحه نخست روزنامه های امروز کشور است.


:: پیشگیری از آسیب های اجتماعی از برکات دستگیری نیازمندان است پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۳

مدیر مدرسه علمیه مهدیه الیگودرز گفت:پیشگیری از آسیب های اجتماعی از برکات دستگیری نیازمندان است .


:: اجرای طرح تولید «بچه ماهی» در الیگودرز با مشارکت یک شرکت فرانسوی پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۸

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان از اجرای طرح تولید «بچه ماهی» در الیگودرز با مشارکت یک شرکت فرانسوی خبر داد.


:: حرکت به سمت مذاکره با رژیم فریبکار صهیونیسم پیروزی ملت فلسطین را به عقب می‌اندازد/ ما خود را موظف به حمایت از شما از هر نوع آن می‌دانیم چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۲

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پاسخ به نامه چندی قبل اسماعیل هنیه تصریح کردند: حرکت به سمت مذاکره با رژیم فریبکار، دروغگو و غاصب، خطای نابخشودنی بزرگی است که پیروزی ملت فلسطین را به عقب می‌اندازد.