امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۴    عبارت مورد جستجو: معجزات

 جشنواره فرهنگی وهنری رضوی ویژه بانوان وخانواده هنرمندان  دیروز درتالار فرهنگ وهنر اداره ارشاد اسلامی شهرستان الیگودرزدر ساعت 17 برگزار شد وجمشیدی رئیس اداره ارشاد به تشریح برنامه ها در دهه کرامت پرداخت.

كد خبر : ۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۵


نام مبارك امام نهم «محمد»، كنيه‌ي حضرت «ابوجعفر» و لقب او «تقي» و «جواد» ، ولادت ايشان در سال 195 ه.ق در شهر مدينه بوده، در روز و ماه ولادت آنجناب بين مورخين اختلاف شده، عده‌اي آنرا نيمه ماه رمضان و بعضي دهم ماه رجب ذكر كرده‌اند.

كد خبر : ۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


من از چشمان سبزمان در شگفتم که حتی در زمستان هم بهاریست.

كد خبر : ۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


27 آذر 1394. سی و پنج سال از شهادت دکتر مفتح می‌گذرد؛ روزی که حضرت امام خمینی آن روز را «روز وحدت حوزه و دانشگاه» نامیده است؛ چراکه دانشگاه نیاز حوزه به علوم روز را رفع می‌کند و حوزه نیاز دانشگاه را به مبانی دین، پرنده‌ سعادت با این دو بال به قله نجات می‌رسد و بی این هر دو پرواز ممکن نیست.

كد خبر : ۲۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


کوچه ها دیگر رنگ و بوی شهدا را ندارند و دیوار های شهر دیگر مزین به تصویر شهدا نیستند شرمندگی در لگد مال کردن خون شهدا در چهره خیلی ها نمایان نیست.

كد خبر : ۴۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۵


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: دعوای مستکبران با ما فقط جنگ سیاسی نیست بلکه جنگ علمی نیز هست  چرا که دشمن همیشه به دنبال نفوذ کردن بوده و نخبگان ما را فراری دادند.
كد خبر : ۵۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


فرمانده کل سپاه گفت: نتیجه مثبت تحولات منطقه، آماده شدن نزدیک به 200هزار نیروی مسلح جوان در کشورهای سوریه، عراق، افغانستان و پاکستان و یمن بوده است.

كد خبر : ۵۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۲


امام جمعه الیگودرز گفت: امامزادگان و بقاع متبرکه ملجا و پناهندگاه مردم و مراکز فرهنگی هستند که باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرند.

كد خبر : ۷۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۸


رئیس‌جمهور گفت: باید بدانیم که به جز بازگشایی ال‌سی و آزاد شدن پول‌ها و فروش نفت در برجام کارهای بزرگ‌تری هم شده است.

كد خبر : ۷۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۵


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به ضرورت تقویت ایمان دینی مردم به عنوان تکیه‌گاه اصلی انقلاب و نظام فرمودند: برای تشخیص تکلیف در قبال مسائل جاری باید با نگاهی کلان و فرهنگی، روند کلی حرکت جامعه را تحلیل و جریان‌شناسی کرد.

كد خبر : ۷۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱


خداوندحضرت مریم‌(س) را‌ دو بار‌ برگزید: بار اول، قبول کردن او برای عبادت و خدمت به معبد بود و‌ بار دوم آنکه بدون شوهر صاحب فرزندش کرد که این دومی در دنیا فقط به حضرت‌ مریم‌(س) اختصاص دارد‌ و بس.

كد خبر : ۷۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵


رهبر معظم انقلاب فرمودند: اشتباه بعضی از ما در چالش اقتصادی بزرگی که کشور دچار آن است این بود که در زمینه‌ اقتصادی احساس ضعف شد.

كد خبر : ۸۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۶


يك نفر از اهل شام وارد مدينه شد، حضرت مجتبى (ع) را ديد كه بر مركبى سوار است و چون تحت تأثير تلقينات شوم بنى اميه قرار گرفته بود، شروع به ناسزا گفتن كرد، او تند تند اسائه ادب می ‏كرد، امام(ع) هم چيزى نمی ‏گفت. تا وقتى كه مرد شامى آرام شد.

كد خبر : ۴۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰


 یکی دیگر از مظاهر شگفت‌انگیز قدرت پروردگار را در جهان آفرینش ترسیم می‌کند که چگونه یک حجاب نامرئی، و حائل ناپیدا در میان دریای شور و شیرین قرار می‌گیرد و اجازه نمی‌دهد آنها با هم آمیخته شوند.

كد خبر : ۳۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۴