امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۶۸    عبارت مورد جستجو: ماهواره

حجت الاسلام جعفر پوردر جشن میلاد حضرت معصومه(س) در سالن ارشاد که با حضور فرمانده بسیج شهرستان الیگودرز  در ساعت 10صبح برگزارشد گفت: با اولویت بخشیدن به دین می توان زندگی به سبک اسلامی  را داشته باشیم .

كد خبر : ۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


معاونت دانشکده پرستاری دکتر فروغی در نشست فرهنگی وبصیرتی فرهنگیان گفت :خانواده نقش اصلی در تربیت فرزندان دارد وهر خانواه باید سه اصلی برای یک خانواده مهم است.

كد خبر : ۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸


دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها در صحنه سوریه شکست خورده‌اند، ‌گفت: امروز ایران به یک قدرت منطقه‌ای دارای نفوذ و تأثیر در معادلات جهانی تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۹


مراسم بزرگداشت 10 شهید شهرک برناباد در مسجد این شهرک عصر امروز برگزار شد.

كد خبر : ۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


مراسم بزرگداشت شهیدان روستای خورهه در مسجد این روستا عصر امروز برگزار شد.

كد خبر : ۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


فتحی دادستان شهرستان الیگودرز گفت: همه  باید تذکر لسانی آن هم به صورت محبت آمیز جهت امربه معروف ونهی از منکر را داشته باشیم که  مقام معظم رهبری هم بر این واجب فراموش شده تاکید دارند.

كد خبر : ۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


بی شک یکی از مهمترین نیازهای جوامع امروزی اطلاع رسانی است و در این میان رسانه ها نقش بسزایی در سرعت بخشیدن به این مهم و نیز فرهنگ سازی ایفا می کنند اگر بخواهیم رسانه ها را به بخشهای دیداری و شنیداری و مکتوب تقسیم کنیم هرکدام به سهم خود از اهمیت و امتیاز ویژه ای برخوردارند.

كد خبر : ۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


عمر بن عبدالعزیز آل شیخ، فرزند مفتی اعظم عربستان، جشن ازدواج خود را در روز عاشورای حسینی برگزار کرد. بسیاری از مفتی های وهابی در این مراسم حضور یافتند.

كد خبر : ۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


فهرست مجری های حذف شده از تلویزیون: میزان غیبت شان، چند روز است که آن ها را ندیده‌ایم، حالا چه می‌کنند؟ ساعد باقری، سهیل محمودی، فرزاد حسنی و آزاده نامداری، ژیلا صادقی و جواد یحیوی و مجریان ممنوع التصویر هستند.

كد خبر : ۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


حجت الاسلام جعفر پور گفت : شهدای کربلا نمونه واقعی انسانهایی هستند  که تا پای جان از عقیده شان دفاع کردند.

كد خبر : ۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


میراث طلایی کهن و اندیشمند ایران زمین به جهت بی کفایتی مسئولان میراث فرهنگی در دولت گذشته با شیطنت و زرنگی مسئولان کشور آذربایجان آشکارا و جلوی چشم مسئولان به یغما رفت.

كد خبر : ۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


حجت الاسلام شفیعی گفت : اگر  توان ،همت وتلاس در وجود شما جوانان حرف اول را بزند از تمام مشکلات عبور خواهید نمود و در این زمان مهمترین  وظیفه همه ما روشنگری است .

كد خبر : ۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان

كد خبر : ۱۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


كد خبر : ۱۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۳


ظاهرا علی‌نژاد هم در مرز میانسالی با راه انداختن کمپین بی‌حجابی بدنبال به اشتراک گذاشتن بدنامی‌ها و ناکامی‌های خود و به میدان آوردن جوانترهایی ست که هنوز فاحشه نیستند.

كد خبر : ۱۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۵


كد خبر : ۱۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


حجت الاسلام شهسواری گفت : ماهواره قلب جامعه یعنی جوانان را هدف قرار داده و باعث ترویج بی اعتمادی وبی غیرتی در جامعه می شود

كد خبر : ۱۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۲


از این بسته می‌توانيد بهترين و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای اين هفته دريچه را دانلود کنيد؛ نرم افزارهایی که به انتخاب شما کاربران محترم جمع آوری شده است.

كد خبر : ۱۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۳


امام جمعه  شهرستان الیگودرز گفت : ریشه بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی از ماهواره سرچشمه می گیرد وهمان طور که یک غذای مسموم می تواند انسان ها را بیمار و حتی از بین ببرد. یقیناً برنامه های خاص ماهواره نیز یک فرد یا اجتماع را هم بیمار ونابود می سازد .

كد خبر : ۱۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


امام جمعه شهرستان الیگودرز از جذب جوانان توسط  هیئت امنای مساجد با برنامه های گونا گون خبر داد .

كد خبر : ۱۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۰


حجت الاسلام ارزنده گفت : یک عده با شعار اعتدال  انسانهای مومن ، متدین را بر کنار نموده و در فاصله گرفتن از ارزشهای انقلاب ودلبستگی به غرب افراطی عمل می نمایند.

كد خبر : ۱۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۰


دو شبکه ماهواره ای فارسی زبان به نام شبکه های هواداران استقلال و پرسپولیس راه اندازی شده است.

كد خبر : ۱۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۱


عضو تیم هسته‌ای کشورمان گفت: در نگارش متن پیشرفت داشته‌ایم اما در محتوای مذاکرات پیشرفت قابل ملاحظه‌ای رخ نداده است.

كد خبر : ۱۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۱


 با حضور جمعی از بانوان و مدیران دستگاه‎های شهرستان الیگودرز همایش حجاب و عفاف در الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


امروز که جانوران صهیونیست به پشتگرمی بیشرف ترین دولت جهان (آمریکا ) سلاخیِ شبانه روزی در باریکه ی غزه به راه انداخته اند، یکبار دیگر عیار مسلمانی و شاخصهای انسانیت برخی چهره های خاص بیش از پیش لو رفته است.

كد خبر : ۱۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


موج ترویج آزادانه بی‌حجابی در فیسبوک و پس کوچه های شهرها دیده می شود. معلوم نیست چرا مسئولان فرهنگی کشور نه تنها واکنش قابل توجهی به ترویج بی‌حجابی نشان نمی‌دهند بلکه برخی سخنان دوپهلوی آنها باعث جسورتر شدن مخالفان، در ترغیب جوانان به فرهنگ غربی شده است.

كد خبر : ۱۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


رئیس اوقاف و امور خیریه الیگودرز گفت: جشنواره رضوی در ترغیب نسل جوان به مطالعه سیره ائمه‌(ع) بسیارمؤثر است و آشنائی جوانان با این سیره مانند دژ مستحکم و نفوذ ناپذیری در برابر فرهنگ غرب است.

كد خبر : ۱۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


حجت الاسلام ارزنده گفت : مجروهان گروهک تروریستی داعش در اسرائیل مداوا می شوند و این گروهک  علت حمایت نکردن خود را از مردم غزه ،استفاده گروهک های مقاومت از موشک های فجر5 که ساخته جمهوری اسلامی دانسته و  شیعه را بدتر از یهود می دانند .

كد خبر : ۱۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


اخیرا در بعضی از کانال های ماهواره ای سریال هایی به نمایش درمی آیندکه عده ای معتقدند محتوای آنها با روح و طبیعت خانواده ایرانی در تعارض آشکارند.

كد خبر : ۱۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۴


در بسیاری از مواقع از کسانی که در خانه خود ماهواره دارند و برنامه ها و فیلم های آن را دنبال می کنند، شنیده ایم که « مگر ماهواره چه دارد که اینقدر با آن مخالفت می شود؟ مگر برنامه ها و فیلم های ماهواره چه هدفی دارند جز سرگرم کردن مردم؟

كد خبر : ۱۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۰


با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) دفاتر تولید تعدادی از شبکه‌های ماهواره‌ای که در چهار استان کشور به طور مخفیانه و غیر قانونی در راستای ایجاد اختلافات مذهبی و تشدید تفرقه در جهان اسلام و تخریب وجهه تشیع فعالیت می‌کردند، شناسایی و تعطیل شدند.

كد خبر : ۱۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۲


دادستان کل کشور گفت: اموال مهرگان امیر خسروی برادر مه آفرید که اکنون در خارج از کشور متواری است و غیابا محکوم شده، تا جایی که مقدور بوده شناسایی شده که این اموال در روزهای آینده به مزایده گذاشته خواهد شد.

كد خبر : ۱۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۳


رئیس قوه قضاییه با انتقاد از اینکه عده‌ای در کشور "مسلمات دینی" را به "بحث سیاسی" تبدیل می‌کنند، گفت: دفاع از ارزش‌ها مسئله مهمی در حکومت دینی است؛ بنابراین کسانی که تحت حاکمیت در چنین حکومتی زندگی می‌کنند و آن را قبول دارند، موظفند از ارزش‌های الهی دفاع کنند.

كد خبر : ۱۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


معضل پیری جمعیت و کمبود نیروی جوان از مهم‌ترین آسیب‌هایی است که جوامع امروزی به آن دچار شده‌اند.

كد خبر : ۱۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


حجت الاسلام ارزنده گفت : از این دولت تا زمانی که در مسیر اسلام ، شهداء و رهبری هستند باید حمایت نمود و بر مسئولین نظام نیز واجب است  وحدت جامعه را حفظ نمایند . 

كد خبر : ۱۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۱


 مسئولین شهر از سال گذشته تا کنون  نسبت به چراغانی شهر در شب شهادت امام جعفر صادق (ع) چه اقداماتی انجام داده اند.

كد خبر : ۱۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۱


حجت الاسلام ارزنده گفت : وقتی خباثت آثار ماهواره در منازل از بین برود آنگاه  بی غیرتیها نسبت به مسائلی مانند ناموس ،شهداء ، نظام واز همه مهمترنسبت به اعتقادات دینی در جامعه مشاهده می شود .

كد خبر : ۲۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۴


متخصصین و دانشمندان خارج از کشور در جهت رشد و پیشرفت علم و تکنولوژی از ماهواره استفاده می کنند ولی مردمی که ادعای روشنفکری و به قول خودشان به روز بودن می کنند با نصب ماهواره قصد دارندتا از شبکه های بسیار جذاب آن کمال استفاده را ببرند.

كد خبر : ۲۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۴


در آستانه 26 شهریورماه سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل نیروهای زمینی، دریایی و هوایی سپاه نشست خبری سرلشکر محمدعلی جعفری صبح امروز آغاز شد.

كد خبر : ۲۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


چند‌ روز پیش اعلام شد پلیس فتا 135 صفحه فیسبوک فعال در روسپیگری را شناسایی و بعد هم با آنها برخورد کرده روم به دیواریکی از اون صفحات متعلق به من بود...

كد خبر : ۲۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


31 شهریور سال 1359 در حافظه تاریخی ملت ایران روزی فراموش‌ناشدنی است.

كد خبر : ۲۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس گردهمایی بزرگ پیشکسوتان دفاع مقدس در سالن 9 دی سپاه ناحیه الیگودرز برگزارشد.

كد خبر : ۲۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


مسئول بسيج جامعه پزشكي استان لرستان گفت: تیم های درمانی همزمان با هفته دفاع مقدس به مناطق محروم این استان اعزام می شوند.

كد خبر : ۲۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۱


حجت الاسلام شهسواری گفت : شهیدان متعلق به یک خانواده نیست بلکه متعلق به آینده هستند و همه مانسبت به شهدا و خون شهدا مسئول هستیم.

كد خبر : ۲۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


قائم مقام سازمان فضایی از برنامه ثبت 12 موقعیت مداری جدید در اتحادیه جهانی ارتباطات (ITU) خبر داد و گفت: برنامه‌ پرتاب ماهواره‌هایی چون «شریف‌ست»، «ظفر»، «طلوع» و «پارس» با حامل‌های پرقدرت بومی در آینده نزدیک در دستور کار قرار دارد.

كد خبر : ۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۳


مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستان از برگزاری جشن پرواز بادبادک ها در استان   ودیدار با کودکان بیمار در بیمارستان های خرم آباد و الیگودرزخبر داد.

كد خبر : ۲۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به صدور حکم اعدام برای شیخ نمر گفت: اگر آل سعود چنین جنایتی را علیه آیت الله شیخ نمر مرتکب شود، این اقدام بدون پاسخ نمانده و مسلمانان طبق آیه «و من یقتل مومنا متعمّدا فجزاؤه جهنّم خالدا»، همین دنیا را برای آنها جهنم می‌کنند.

كد خبر : ۲۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۶


از این بسته می‌توانيد بهترين و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای اين هفته دريچه را دانلود کنيد؛ نرم افزارهایی که به انتخاب شما کاربران محترم جمع آوری شده است.

كد خبر : ۲۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۲


حجت الاسلام ارزنده گفت : مسئولین عالی رتبه نظام باید فریضه امربه معروف ونهی ازمنکر را احیا نمایند تا خون شهدا پاسداشته شود .

كد خبر : ۲۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


امام جمعه الیگودرز گفت :کسانی که  حادثه اسید پاشی را به آمران به معروف ونهی از منکر نسبت می دهند  دنیا طلبانی هستند که قصد دارند عرصه را برفعالیت خود گسترش دهند .

كد خبر : ۲۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۹


فرقه شیرازی ها به لطف انگلیس از حمایت مالی بسیار خوبی برخوردار هستند تا جایی که 13 شبکه ماهواره ای را بدون حتی پخش یک پیام بازرگانی پشتیبانی مالی می‌کنند در حالی که اکثر کانال های ماهواره ای شیعه مسدود شده اند.

كد خبر : ۲۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۳


 افزایش طلاق، یکی از پیامدهای منفی ماهواره است.

كد خبر : ۲۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج الیگودرز گفت :برگزاری برنامه های فرهنگی ، ورزشی ، افتتاح پایگاههای مقاومت ، اعزام تیمهای امداد رسانی به مناطق محروم ، دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، ویزیت رایگان توسط درمانگاه سپاه از جمله برنامه های این هفته می باشد.

كد خبر : ۲۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج الیگودرز از جمع آوری بیش از 200 تجهیزات ماهواره در شهرستان الیگودرز خبرداد.

كد خبر : ۲۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:برای کارهای اقتصادی ده ماه قبل نامه‌ای با امضای فرمانده کل سپاه پاسداران به ریاست جمهوری ارسال کردیم که طی آن برای استفاده از ظرفیت‌های عظیم بسیج پیشنهاد بسیار ارزنده‌ای برای ایجاد تحول اقتصادی در کشور و پیشبرد تولید ارائه کردیم و امیدواریم که هر چه زودتر پاسخ مثبتی در این زمینه شنیده شود.

 

كد خبر : ۲۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶


متخصصین و دانشمندان خارج از کشور در جهت رشد و پیشرفت علم و تکنولوژی و دست یافتن به اطلاعات و کمک به ملت ها و مردم در بسیاری از زمینه ها اقدام به پرتاب ماهواره به فضا می نمایند.

كد خبر : ۲۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


در حالی که رسانه‌‌های دنیا در ظاهر یک غول رسانه‌ای برای پوشش همه خبرها به نظر می رسند، بزرگترین رویداد و تجمع دنیا در کربلا توسط این رسانه‌ها سانسور شده است.

كد خبر : ۲۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان از راه اندازی طرح تور مجازی در بقاع متبرکه شاخص این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۴


هنگامی که سخن از نقد و نقادی به میان می آید اذهان جامعه بی اختیار به سمت منتقدین از تریبونهای آزاد گرفته تا رسانه ها  معطوف می شود.

كد خبر : ۳۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


 امام جمعه الیگودرز گفت :دولتهای گذشته در امر بی حجابی اقدامی قابل توجهی انجام ندادند در حالی که اقداماتی مانند سهمیه بندی بنزین ،یارانه ها  وسبد کالا اقدامتی موثر در جامعه است ولی به  موضوع حجاب و عفاف ماننداین موارد توجه نشد.

كد خبر : ۳۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۲


رئیس شورای شهرستان الیگودرز گفت : در آینده نزدیک پنج  کتابخانه در مرکز بخش های شهرستان با هماهنگی مدیر کل کتابخانه عمومی استان تجهیز و به بهره برداری می رسد .

كد خبر : ۳۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آنچه برخی از گروه‌های افراطی و یک‌سری عالم‌نمای بی‌سواد و ریاکار درباره مقدسات شیعه یا سنی ابراز می‌دارند، در راستای اجرای ماموریت برای دستگاه‌های جاسوسی آمریکا، اسرائیل و انگلیس است که از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای و ابزارهای رسانه‌ای دشمنان انجام می‌شود.

كد خبر : ۳۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۷


كد خبر : ۳۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


داشتن یا نداشتن ماهواره درخانواده های ایرانی مسئله ای است که سال ها اندیشمندان مذهبی و کارشناسان ارتباطاتی را به خود مشغول کرده است.

كد خبر : ۳۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۹


مشاوران و کارشناسان اجتماعی و روانشناسی معتقدند قدرت تصاویر پورونوگرافیک بیش از هرچیز دیگری بر مغز انسان تاثیرگذار است و باعث آشفتگی روحی می شود.

كد خبر : ۳۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۰


ماهواره ملی فجر امروز با فرمان رئیس جمهور به فضا پرتاب و در مدار زمین قرار گرفت.

كد خبر : ۳۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


چهارمین ماهواره بومی جمهوری اسلامی ایران (فجر) با «ماهواره بر بومی سفیر فجر» و با رمز «یا محمد رسول الله» به فضا پرتاب و در مدار زمین قرار گرفت.

كد خبر : ۳۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نامه امام خامنه ای پیامدهایی بسیار گسترده تر از نامه حضرت امام به گوباچف به دنبال خواهد داشت و همان گونه که آن نامه آغازی بر زوال کامل استکبار کمونیستی بود، این نامه نیز مطلع فروپاشی نظام لیبرال دموکراسی غربی است.

كد خبر : ۳۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


با حضور سردار محمد قنبری فرماندهی انتظامی لرستان، امام جمعه، نماینده مردم و فرماندار الیگودرز و جمعی از مسئولان و اهالی بخش ززو ماهرو کلنگ احداث ساختمان فرماندهی انتظامی بخش ززو ماهرو به زمین زده شد.

كد خبر : ۳۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۰


فرمانده بسیج شهرستان الیگودرز از تحویل داوطلبانه بیش از 400 دستگاه ماهواره در سطح شهرستان خبر داد .

كد خبر : ۳۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


امام جمعه شهرستان الیگودرز گفت : حکومتهای اسلامی با اجرای احکام رنگ و بوی  الهی به خود می گیرند و با گسترش امربه معروف ونهی از منکر ایمان افراد تقویت شده و امنیت بیشتری در جامعه برقرار  می شود  .

كد خبر : ۳۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


۲۲ بهمن؛یوم الله و فتح الفتوح انقلاب اسلامی و سالروز عزت و مقاومت مردم ایران در برابر شیطان صفتان و تحقیر شیطان بزرگ واستکبار جهانی است.

كد خبر : ۳۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۲


سوال ما این است اگر پارازیت سرطان زاست چرا کشورهایی از جمله انگلیس، اسرائیل، آلمان، آمریکا، استرالیا، چین، هند و ... از پارازیت های ماهواره ای استفاده می کنند و کسی هم صدایش در نمی آید.

كد خبر : ۳۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


شبکه های فارسی وان و من و تو به صورت غیر مستقیم متلاشی کردن خانواده ها را امری عادی می پندارند.و نتیجه فیلم های مستهجن آنها خیانت به همسر و فرزندان می باشد.

كد خبر : ۱۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


کودکان و نوجوانان در طول 12 سال تحصیل روزانه بین 4 تا 8 ساعت از وقت خود را در مدرسه می‌گذرانند. دانشگاه فرهنگیان باید دقت کند که نه‌تنها نحوه‌ی تدریس دروس تخصّصی معلمان را بدان‌ها بیاموزد بلکه فرهنگ ایرانی-اسلامی و نحوه‌ی انتقالش را نیز به معلّمان آموزش دهد امّا...

كد خبر : ۳۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


سردار نقدی خطاب به بسیجیان و کارکنان رسانه ملی گفت: مسئولیت رسانه بسیار سخت است. امروز همه ما باید به پشتیبانی شما رسانه‌ای‌ها که خط مقدم جبهه جنگ با دشمن هستید بیاییم تا نفس دشمن را بگیرید.

كد خبر : ۳۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۶


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه حوادث یمن و کودک‌کشی‌ها ‌نشان می‌دهد که ذره‌ای از توحش دولت آمریکا کم نشده است، گفت: ‌رژیم آمریکا همان رژیم وحشی و تجاوز‌گر و ضد‌انسانی است‌.

كد خبر : ۳۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷


سیدحسن نصرالله در اظهارات صریحی با تشریح سیاست های مخرب آل سعود در منطقه، تهاجم به یمن را شکست خورده توصیف کرد و گفت: دلیل تجاوز به یمن جلوگیری از تهدید عربستان اعلام شده بود، این تهدید در سابق وجود نداشت اما حالا دیگر وجود دارد هرچند عبدالملک الحوثی دعوت به صبر استراتژیک می کند.

كد خبر : ۳۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹


مدیر عامل شبکه فارسی زبان فارسی وان ( farsi1 ) مهمان برنامه صدای آمریکا ( VOA ) بود. وقتی مجری برنامه از او پرسید: برنامه آینده شما چیست؟ او گفت تا سال ۲۰۲۰ کاری می کنیم که مردهای ایرانی خودشان زن هایشان را برای نمایش دادن از خانه بیرون بفرستند.

كد خبر : ۳۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


سردار نقدی از برنامه های گسترده سازمان بسیج مستضعفین برای همدلی و همزبانی با دولت خبر داد.

كد خبر : ۴۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷


شخصیت های ماهواره ای  به نرمی در پوست جامعه ما نفوذ می کنند  و بعد از اینکه مخاطب مورد نظر تحت تاثیر شخصیت داستانی قرار گرفت به تدریج او را به سمت تاریکی و رفتارهای نادرست می کشاند.

 

كد خبر : ۴۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۴


هرزگاهی در فضای مجازی شاهد انتشار فیلم هایی از رقص مختلط دانشجویان در مراسمات هستیم که این گونه حرکات واقعا فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی را زیر سوال برده و تا به حال مسئولین وزارت علوم برای جلوگیری آن تدابیری اتخاذ نکرده اند.

كد خبر : ۴۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


نتایج نظرسنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سیما، حاکی است که حدود 85 درصد از مردم ایران به آمریکا در پایبندی به تعهداتش در مذاکرات هسته‌ای بی‌اعتمادند.

كد خبر : ۴۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲


ماهواره را می توان اصلی ترین مساله حال حاضر جامعه ما دانست چراکه به عنوان یک رسانه بیش ترین تاثیرگذاری را برای تغییر فرهنگ ،نگرش و باورها برجامعه می گذارد.

كد خبر : ۴۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


امام جمعه الیگودرز گفت :در مدت این  دو سال مسئولان تنها بر طبل تحریم می‌کوبند و تا جایی که آب خوردن مردم را هم با تحریم‌ها گره می‌زنند این حرفها ننگ بزرگی برای ماست .

كد خبر : ۴۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۳


امروز ما با غول افسانه‌ای ۱۷ هزار سر و دست و پایی روبه‌رو هستیم که همه دنیا را به هم می‌دوزد و مرتبط می‌کند، غولی که چنگال‌های نحس خود را در بدنه خانوادها فرو می‌کندوسفره غیرت رادر خانواده ها برمی چیند.

كد خبر : ۴۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


همزمان 54 هواپیمای بمب‎افکن تمام منطقه را بمباران شیمیایی کردند. تمام افرادی که در منطقه بودند چه ساکنین و چه رزمندگان شیمیایی شدند.

كد خبر : ۴۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


پرچم فرهنگی اسلام حجاب است و رعایت حفظ حجاب در واقع سیلی محکمی در گوش دشمنانی است که می کوشند بد حجابی و بی حجابی را در میان جوانان بیشتر ترویج دهند.

كد خبر : ۴۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان گفت: ارزنده‎ترین نمونه‎های تمدن و زندگی اجتماعی در ایران اسلامی پدیده ارزشی و فرهنگی حجاب و عفاف است که بستری برای پرورش بسیاری از انسان‌های شایسته محسوب می‎شود.

كد خبر : ۴۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


بد حجابی یا بی حجابی افراد در جامعه بعنوان یکی از مهمترین معضلات جامعه اسلامی است که عوامل متعددی در سالهای اخیر در ترویج آن نقش داشته است وشاید کمرنگ شدن اعتقاد به فرهنگ حجاب در خانوادها  از مهمترین آنها باشد  .

كد خبر : ۴۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


وزیر دفاع با بیان اینکه سازمان صنایع هوافضا بر روی انواع موشک‌های بالستیک متمرکز شده، گفت: در حال کار بر روی افزایش دقت موشک‌ها هستیم و می‌خواهیم این سیستم‌ها در برابر جنگ الکترونیک و هدف قرار گرفتن، مصون باشند.

كد خبر : ۴۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


دیش های ماهواره نشأت گرفته از فقر فرهنگی بر پشت بام خانه های کلنگی و فرسوده محله های لرستان خودنمایی می کند.

كد خبر : ۴۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: استکبار جهانی با دینی که بخواهد منافعش را به هم بزند مخالف است.

كد خبر : ۴۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۵


بعد از طراحی مدل جدید اسکناس ۵ هزار تومانی با سردر جدید دانشگاه تهران آن هم با رنگ بنفش، امروز نیز چک پول ۵۰ هزارتومانی تومانی هم “بنفش”شد.

كد خبر : ۴۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷


مدرس مباحث جنگ نرم گفت: امروز صهیونیسم جهانی بر دنیا حکومت می کند، 93درصد خبرگزاری های بزرگ دنیا توسط صهیونیسم اداره می شوند.

كد خبر : ۴۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: ما روزانه رفتار آمریکایی‌ها را رصد می‌کنیم و منتظر فرصتیم تا اگر غلطی کنند،تمام منافع اقتصادی و سیاسی آنها را به آتش بکشیم.

كد خبر : ۴۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۲


ماهواره، پدیده نو ظهوری است که بنیاد اخلاقی جوامع اسلامی را به خطر انداخته و از جدیدترین سلاح ها و حرکت های مرموز غرب در رویارویی با مسلمانان به شمار می رود.

كد خبر : ۳۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۶


جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع)  لرستان  گفت : همانطور که  همه ملت ایران  در دوران دفاع مقدس نقش  داشتند امروز نیز باید  در جنگ اقتصادی هر کس به سهم خود و به اندازه توانش نقش داشته باشد .

كد خبر : ۵۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


سخنگوی سازمان انرژی اتمی درباره اعلام نتایج نمونه‌برداری از پارچین گفت: بررسی این نمونه‌ها شاید یک تا ۲ ماه طول بکشد البته ما برای تسریع در انجام شدن کارها در زمان مقرر اصرار کردیم که بررسی نمونه‌ها زودتر انجام شود.

كد خبر : ۵۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: تروریست هایی که آمریکایی ها وارد منطقه کرده اند جنایاتی را انجام می دهند که در طول تاریخ بی سابقه بوده و این مشکلات را آمریکا و ائتلاف نمی تواند حل کند.

كد خبر : ۵۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶


دبیر کل حزب‌الله لبنان، انقلاب اسلامی ایران را نعمتی برای مسلمانان و سرنوشت جنگ عربستان در یمن را شکست سخت و تاریخی دانست.

كد خبر : ۵۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷


وبگاه صهیونیستی فعال در امور نظامی با تأکید بر برتری موشک عماد ایران بر سامانه موشکی پیکان ۳ رژیم صهیونیستی، اذعان کرد: ایران می‌تواند با کمک شهر موشکی، سامانه‌های شهاب و موشک غدیر را بدون مواجهه با موشک‌های دشمن آماده شلیک کند.

كد خبر : ۵۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


زن جوان با تعجبی گفت: جالبه! پس چرا تلویزیون پخش نمی‌کنه. میدونید چیه، واقعیتش من خودم رهبر رو دوستشون دارم ولی خوب هر کسی یه چیزی میگه دیگه؛ از طرفی هم این گشت ارشادی ها طور دیگه برخورد میکنن.البته قبول دارم بعضی از خانم ها انگار اومدن سالن عروسی. نباید اینطوری بشه.

كد خبر : ۵۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


عضو انجمن روانشناسان ایران گفت: ماهواره مار خوش خط خالی که  سمش فلج کننده زندگی است  که باعث  می شود طلاق عاطفی اتفاق بیفتد.

كد خبر : ۵۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶


جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سیاست‌های ترکیه و عربستان در سوریه دفن شده است، از رصد ماهواره‌های دشمن در فضا با رادارهای سپاه خبر داد.

كد خبر : ۵۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸


یک روانشناس گفت: کودکان امروز دچار یک بی‌پدر و مادری مدرن شده‌اند، زیرا والدین با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی صرفا به دنبال تامین مسائل رفاهی هستند و این در حالیست که فقط 25 درصد از نیازهای کودک مسائل رفاهی بوده و 75 درصد نیازمند توجه، آرامش و امنیت است.

كد خبر : ۵۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۹


ممکن است به طور ناخود آگاه تحت تاثیر عوارض منفی استفاده از ماهواره قرار بگیریم، بنابراین استفاده از آن دارای اثرات سوءی است که در مواردی اصلاح این اثر، مشکل و یا غیر ممکن خواهد شد.

كد خبر : ۵۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: دعوای مستکبران با ما فقط جنگ سیاسی نیست بلکه جنگ علمی نیز هست  چرا که دشمن همیشه به دنبال نفوذ کردن بوده و نخبگان ما را فراری دادند.
كد خبر : ۵۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه گزارش آژانس در پاره‌ای موارد ناقص، غیر قابل قبول و مردود است، گفت: با انتشار این گزارش، هیچ دلیل حقوقی، فنی و قانونی برای بسته نشدن مسائل گذشته مربوط به برنامه هسته‌ای ایران وجود ندارد.

كد خبر : ۵۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۶


روز دانشجو بهترین فرصت و بهانه است که بتوان به برخی مسائل و جریان های وابسته به دانشگاه ها و دانشجویان پرداخت؛ به همین دلیل پایگاه خبری سفیرافلاک چهارمین میزگرد خود را حول محور پروژه نفوذ در دانشگاه ها، تشکل های دانشجویی و نقش کرسی های آزاد اندیشی، اختصاص داده است.

كد خبر : ۵۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه توسعه قدرت دفاعی و موشکی را بر اساس پاراگراف‌های انشاشده قدرت‌ها قرار نمی‌دهیم، گفت: توسعه قدرت دفاعی سپاه تصمیمی مستقل و ملی است و ربطی به قطعنامه‌های صادرشده ندارد.

كد خبر : ۵۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱


پس از تصویب اجرای برجام در اتحادیه اروپا ،سناریوی جدید آمریکایی ها در تحریم سپاه پاسداران و سپاه قدس در جهت ادامه تحریم ها برعلیه ایران به سبک جدید کلید خورد.

كد خبر : ۵۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برخی با ژیان آمده و مسئول شده‌اند اما هم‌اکنون در بالاترین نقطه نیاوران زندگی می‌کنند، چنین افرادی چگونه می‌خواهند در حکومت اسلامی حضور داشته باشند؟

كد خبر : ۵۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


فرهنگ غرب ،فرهنگ از هم گسیخته و بدون ارزش های انسانی است.

كد خبر : ۳۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱


خطر نوسان برجامی دلار؛ حراج سلامت با تبلیغات ماهواره‌ای؛ آمریکا در خلیج فارس تحقیر شد؛ نوبت لغو تحریم‌ها رسید؛ افزایش سن بازنشستگی منتفی شد و این تیم بوی المپیک نمی‌دهد؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

كد خبر : ۵۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


تا حالا به فیلم های ایرانی دقت کردید. یعنی کم کم داره جوری میشه که باید شبکه های ایرانی رو مثل ماهواره قفل و زنجیر بذاریم.

كد خبر : ۶۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برخی آب‌خوردنشان را هم وابسته به ارتباط ابرقدرت‌ها می دانند، نانشان هم وابسته بوده و این نگاه دقیقا خلاف فلسفه انقلاب است.

كد خبر : ۶۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴


گرچه سالار عقیلی در شبکه‌های معاند تنها به توضیح در مورد کنسرت اخیرش در لندن سخن گفت اما این حضور را می‌توان از جهات مختلف مورد بررسی قرار داد.

كد خبر : ۶۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴


سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان حضور نیروهای جوان در عرصه سیاسی را مبارک ارزیابی کرد و گفت: دشمنان به ناآگاهی نسل جوان از تاریخ امید بسته‌اند که باید این امید را ناامید کنیم.
كد خبر : ۶۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰


 توسعه شبکه های اجتماعی و برنامه ریزی دشمن در قالب برنامه"نفوذ"از طریق این شبکه ها باعث شده که برخی از سوء استفاده کنندگان و نوکران حلقه به گوش غربی ها دست به کار شوند و با برنامه ریزی حساب شده دست به اقدامات فرهنگی خلاف دین و عرف کشورما در این شبکه ها بزنند.

كد خبر : ۶۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دیپلماسی‌ای که فضا را برای بیشترین امتیازگیری دشمن مهیا کند لایق نیست، گفت: در حین مذاکره با دشمن می‌گویند حتی آب خوردن‌ ما در گرو مذاکرات است یعنی وضع ما آنقدر خراب است که دشمن هر چه می‌خواهد می‌تواند از ما امتیاز بگیرد.

كد خبر : ۶۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


فرمانده بسیج الیگودرز گفت :برنامه های صالحین سبب پیوند بیشتر بسیجیان با مساجد و همچنین رشد و شکوفایی  آنها برای تحقق یک جامعه اسلامی در آینده شده است .

كد خبر : ۶۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


گچ کار جوان قمی آنگاه که دریافت ماهواره با بنیان خانواده و جامعه چه می کند، خودجوش دست به کار شد و بی هیچ ادعایی، عامل جمع آوری 177 دستگاه ماهواره در یکی از مناطق محروم شهر قم شد.

كد خبر : ۶۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱


شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های لرستان با انتشار نامه سرگشاده ای در خصوص سخنرانی اخیر "فائزه هاشمی" در خرم آباد خواستار پیگیری قانونی این موضوع توسط دستگاه قضایی استان شد.

كد خبر : ۶۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


سردار نقدی گفت: علی رغم فرمایشات امام خمینی(ره) که از فرقه بهائت به عنوان یک فرقه جاسوسی نام بردند؛ غارتگران بیت المال بی توجه به این امر  از فرقه ای مانند بهائیت  که باعث روی کار آمدن رضاخان فاسد و شکنجه گاه هاو.. بوده است برگ ننگین دیگری در کارنامه شان ثبت کردند

كد خبر : ۶۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰


بی توجهی و کم نظارتی در خصوص عملکرد کاربران در شبکه های اجتماعی باعث شده برخی افراد از این فضا برای پیاده کردن افکار پلید خود استفاده کنند

كد خبر : ۶۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اهمیت قیام 15 خرداد گفت: آن چیزی که امروز رهبر بزرگوارمان می‌خواهد انقلابی ماندن است، انقلابی ماندن سنت همه انبیا و اولیای الهی است.

كد خبر : ۶۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۵


شبکه‌های ماهواره‌ای پس از اهدای جایزه نخل طلای بهترین بازیگر مرد جشنواره کن به شهاب حسینی، به شدت از این بازیگر تعریف و تمجید کردند اما به محض اینکه شهاب حسینی جایزه خود را به امام زمان (عج) تقدیم کرد موضع آن‌ها در قبال این بازیگر تغییر کرد.

كد خبر : ۶۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


دانشجویان در دیدار با مقام معظم رهبری بر اجرای پروژه سیاه‌سازی پرونده بورسیه‌ها، تلاش دشمن برای متمایل کردن جوانان به سمت نسخه‌ای جعلی از انقلاب تأکید کردند و گفتند: افرادی که تا مغز استخوان به اقتصاد بازار آزاد معتقدند اقتصاد مقاومتی را تحریف می‌کنند.

كد خبر : ۶۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


سروصدا نکنید این فیش‌ها در دنیا مرسوم است؛ اصلاح قانون ماهواره؛ ۲۲ امضا برای کاهش اختیارات شهردار تهران؛ سهم ۱/۵ درصدی فقرا از بودجه کشور و پرسپولیس پیش از داربی به تراکتور خورد، استقلال به ماشین‌سازی؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

كد خبر : ۶۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۳


اعتراض به درز اسناد محرمانه؛ بازداشت دوباره مرد ۷هزار میلیارد تومانی؛ انهدام ۱۰۰هزار دیش ماهواره؛ سازمان مدیریت دوپاره می‌شود؛ قدرت اردوغان را مسموم کرده‌است؛ حبس برای ۱۳قاضی متخلف و دایی:استقلال را با مسی هم می‌بریم؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

كد خبر : ۶۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴


جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران گفت: دشمنان ما سعی  دارند پایه ها و مبانی استوار ما را سست کنند و جوانان ما را به ابتذال و بی هویتی بکشانند.

كد خبر : ۷۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶


دوستم تازه ماهواره خریده بود. بهش گفتم برا چی رفتی ماهواره خریدی؟ مگه نمیدونی چقدر بدآموزی داره؟ جواب داد : ما فقط شبکه های خوب ماهواره رو نگاه می کنیم و شبکه های بدش رو قفل گذاشتیم.

كد خبر : ۱۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


بر اساس یک پژوهش از نظر فنی در 159 مدار تلویزیونی در کل جهان در مجموع 203 ماهواره تلویزیونی فعال است که از این تعداد 80 دریافت کننده در ایران، 100 ماهواره تلویزیونی ( یعنی نیمی از ماهواره‌های جهان) قرار دارد. این تعداد ماهواره‌ها، امکان تماشای حدود 18000 شبکه تلویزیونی را در ایران فراهم می آورد.

كد خبر : ۶۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶


تغییر بسیار گسترده مدیران و مسئولان با رویکرد حرف سیاسی و جناحی از نقاط ضعف دولت است. رویکردی که تا جایی دامه دارد که مشاوران رییس جمهور و شخص رییس جمهور به طور مستقل، خواستار تغییر معدود مسئولان باقی مانده از دولت قبل شدند.

كد خبر : ۷۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰


در حال حاضر، بر اساس آمار موجود، حدود 17هزار و666 شبکه ماهواره‌ای در ایران قابل دریافت است که از این تعداد، حدود 2 هزار شبکه با وضوح بالا قابل مشاهده هستند...

كد خبر : ۵۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۶


ماهواره مانند بسیاری از وسایل ارتباطی دیگر می تواند کارکرد دوبعدی داشته، آثار و پی آمدهای مثبت و منفی در زندگی فردی و اجتماعی انسان ها داشته باشد

كد خبر : ۷۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


دبیرستاد بحران شهرستان الیگودرز گفت:  ظهزر امروز زمین لرزه ای با شدت ۳.۵ ریشتر روستاهای بخش بشارت الیگودرز را لرزاند.

كد خبر : ۷۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۴


گمانه‌زنی به منظور تعیین عرصه و پیشنهاد حریم تپه باقرآباد یک، شهرستان الیگودرز با هدف کاهش تخریب‌های صورت گرفته توسط اهالی و قاچاقچیان انجام گرفت.

كد خبر : ۷۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶


فرمانده سپاه الیگودرز گفت :بزرگترین امر به معروف ونهی از منکر در کشور اقدام  وعمل همه جانبه  در خصوص اقتصاد مقاومتی است .

كد خبر : ۷۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۶


سعید حدادیان در واکنش به شایعه صدور چک‌های ۲۰ میلیونی به نام مداحان گفت: از سال ۷۲ تاکنون، برای مداحی صحبتی از پول نکرده‌ام. همچنین اگر چکی به نام سعید حدادیان باشد به من نمی‌دهند، چون اسم من در شناسنامه «علی‌اصغر» است!

كد خبر : ۷۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۷


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: عده‌ای تا کلمه دشمن تکرار می‌شود ناراحت می‌شوند اما این تکرار و هشدار، همچون تکرار کلمه‎‌ شیطان در قرآن مجید، با هدف ایجاد هوشیاری دائم انجام می‌شود و در واقع، «شناخت توطئه» است نه «توهم توطئه».

كد خبر : ۷۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸


سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه، در تشریح جزییات جلسه این کمیسیون گفت: در این جلسه مقرر شد دولت از شرکت های دانش بنیان در برنامه ششم توسعه حمایت مالی کند.

كد خبر : ۷۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸


رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: در سال‌های گذشته ایران در منطقه حلب سوریه صنعت موشکی ساخت و موشک تولید کرد که در جنگ ۳۳ روزه علیه رژیم‌صهیونیستی به کار رفت.

كد خبر : ۷۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۰


در حالی که رسانه‌‌های دنیا در ظاهر یک غول رسانه‌ای برای پوشش همه خبرها به نظر می رسند، بزرگترین رویداد و تجمع دنیا در کربلا توسط این رسانه‌ها سانسور شده است.

كد خبر : ۷۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۹


رئیس قوه قضاییه با گلایه از رئیس جمهور و رئیس قوه مقننه گفت: لغو سخنرانی یک نماینده برای رئیس جمهور مسئله است اما در مقابل شایعه علیه رئیس دستگاه قضا دفاعی نمی‌کنند از آن طرف در مجلس به رئیس قوه قضاییه تهمت می‌زنند و رئیس مجلس سکوت می‌کند.

كد خبر : ۷۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۳


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه فرمول مقاومت جواب داده است و علامت آن نیز الگوگیری از بسیج در منطقه است، گفت: امروز دیگران به دنبال انتقال تجربیات بسیج هستند و پرچم اسلام در منطقه سرافرازانه می درخشد.

كد خبر : ۷۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴


معاون اول قوه قضائیه درباره پرونده حقوق‌های نجومی گفت: از طرف دولت هیچ پرونده‌ای به قوه ارجاع نشده و از طرف دیوان محاسبات هم تاکنون به عنوان اینکه کسی را متهم قلمداد کرده باشد اتفاقی نیفتاده اما سازمان بازرسی به دادستان تهران گزارش خود را ارائه کرده است.

كد خبر : ۷۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷


این روزها از کوچه و بازار رد شوی، آدم های مختلفی را با تیپ و قیافه های عجیب می بینی که جلب توجه می کنند، دختران و پسرانی که یا گاه از روی علاقه و یا گاه از روی تقلید های کورکورانه ظاهر خود را تغییر می دهند و به هر قیمتی سعی در متفاوت نشان دادن خود از دیگران دارند.

كد خبر : ۷۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


مدیر کل صدا و سیمای  مرکز لرستان گفت: شبکه های ماهواره ای به این نتیجه رسیده اند که "مادر" در جمهوری اسلامی ایران مقدس است و آن را هدف قرار داده اند.

كد خبر : ۷۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸


جامعه ای که در آن حجاب و عفاف رعایت نشود زهر آلود و مسموم است.

كد خبر : ۴۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵


دل و ذهن انسان وقتی چیزی را دریافت می کنند، اقدام  به تجزیه و تحلیل می نمایند ، در درون انسان جنگی میان هوای نفس و ایمان بالا می گیرد ، هر کدام پیروز شوند، دستورات لازم را برای اقدامات بعدی به اعضای بدن صادر می کنند.

 

كد خبر : ۳۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


تکنولوژی رفته رفته جایگزین ارتباط با دوستان و اعضای خانواده شده و افراد به جای هم صحبتی و مشاوره از یکدیگر وقت خود را با دوستان مجازی در فضایی مجازی می گذرانند، فضایی که اگر انسان بدون آگاهی وارد آن شود آسیب های جبران ناپذیری را متحمل می شود.

كد خبر : ۸۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴


رهبر معظم انقلاب فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهر هستند و با آنها آشتی هم نمی‌کنند.

كد خبر : ۸۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷


 برای بازدید از مناطق محروم شهر با چند تن از مسئولین به شمال شهر  رفتیم واز بالای کوه بیش از هر چیزی بشقاب های ماهواره جلب توجه میکرد که بر روی هر خانه یک و شاید 2 بشقاب گذاشته شده بود...

كد خبر : ۳۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اقتصاد ملی ما در محاصره بی پولی قرار گرفته و دولت بجای ادبیات سیاسیِ گذشته، باید با یک برنامه نجات بانکی، پول ملت را آزاد کند.

كد خبر : ۸۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۸


کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: باید سامانه اطلاعاتی متشکل از سیستم بانکی و دستگاه های نظارتی تشکیل شود تا اقتصاد شفاف و پشت ویترین قرار بگیرد، ما اینکاره‌ایم و شما می گویید چگونه می شود پول های قاچاق را ردیابی کرد.

كد خبر : ۸۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴


اگر امر به معروف و نهی از منکر به صورت واقعی در جامعه تحقق یابد، ریشه همه معضلات اجتماعی خشکیده خواهد شد.

كد خبر : ۶۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۱


تحلیل گر مسائل سیاسی گفت: مبارزه با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا فقط خواست دشمنانی است که در واقع چشم دیدن موفقیت نیروهای مخلص ،جهادی و رزمنده هشت سال دفاع مقدس را ندارند و این سرآغاز توطئه بزرگی است که در حال کلید خوردن است.

كد خبر : ۸۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۹


بد حجابی یا بی حجابی افراد در جامعه بعنوان یکی از مهمترین معضلات جامعه اسلامی است که عوامل متعددی در سالهای اخیر در ترویج آن نقش داشته است که مهمترین آن کمرنگ شدن اعتقاد به فرهنگ حجاب در خانوادها  می باشد  .

كد خبر : ۶۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱


پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره‌بر سیمرغ؛ پوتین: تحریم‌ها را تلافی می‌کنیم؛ رهبر انقلاب در انتخاب کابینه ورود نمی‌کنند؛ بنیتا با لالایی مادر به خواب ابدی رفت و مدعی قهرمانی با برد آغاز کرد؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

كد خبر : ۸۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷


این روز را به یاد او و همراهانش به عنوان روز خبرنگار گرامی می داریم، این روز بهانه ای خواهد بود تا از انسان هایی که با سلاح قلم در زمینه اطلاع رسانی صحیح به مردم،گام بر می دارند تقدیر به عمل آوریم.

كد خبر : ۱۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۶


ترویج  فرهنگ بدحجابی و بی حجابی برای انحراف جوانان روز به روز بعنوان معضل جامعه اسلامی در حال  گسترش است که عوامل متعددی در  ترویج این فرهنگ غربی نقش دارد.

كد خبر : ۸۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۷


فرمانده وقت لشکر 57 حضرت ابوالفضل می‌گوید: در کربلای4 برای نخستین بار خط دشمن در شلمچه شکسته شد. با این حال، امکان تداوم عملیات میسر نبود لذا دستور توقف عملیات را صادر کردند.

كد خبر : ۸۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳


مادر یعنی زنی که به جایی رسیده باشد تا تمام خوبی ها ، زیبایی ها و آرامش قیامت در زیر پای او معنایی به نام بهشت بگیرند ، نه زنی که تمام چشم ها به او خیره باشد و هر چند عده ای او را مادر بخوانند ، اما او همچنان یک مانکن باشد !

كد خبر : ۳۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۴


چهارشنبه سوری از سنتی نشاط آور به نمایش پوشالی برای ایجاد خسارتهای جبران ناپذیر مالی و جانی تبدیل گردیده  و بلای جان وسلامت جوانان ونوجوان ایرانی شده است

كد خبر : ۹۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۱


محمد خدابخشی به نبود راه دسترسی ۱۴۰ روستای الیگودرز اشاره کرد و گفت: بهره‌وری آب در لرستان را ۲۳ درصد است.

كد خبر : ۹۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۶


محمد خدابخشی به نبود راه دسترسی ۱۴۰ روستای الیگودرز اشاره کرد و گفت: بهره‌وری آب در لرستان را ۲۳ درصد است.

كد خبر : ۹۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۶