امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۵۷۱    عبارت مورد جستجو: شیر

به خدا سوگند ستون‌هاى هدایت در هم شكست و نشانه‏هاى تقوى محو شد و دستاویز محكمى كه میان خالق و مخلوق بود گسیخته گردید پسر عم مصطفى كشته شد، على مرتضى به شهادت رسید و بدبخت‏ترین اشقیاء او را شهید نمود.

كد خبر : ۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


لغت نامه بختیاری برای خواندن کلمه بختیاری از لغت انگلیسی کمک بگیرید

كد خبر : ۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


هافبک سپاهان گفت که اگر در دیدار پنج‌شنبه شب به استقلال گل بزند خوشحالی نمی‌کند. او از درگیری‌هایش با فتح‌الله‌زاده پرده برداشت و البته تاکید کرد که برایش سخت است مقابل تیم سابقش قرار بگیرد.

كد خبر : ۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


تعمیر، نگهداری و ساخت هزاران قطعه ریز و درشت جنگنده که هر کدام تخصص، فناوری و دانش پیچیده خاص خود را دارد، به قدری مشکل است که در منطقه خاورمیانه تنها جمهوری اسلامی ایران توانسته به چنین توانی دست پیدا کند.

كد خبر : ۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


مقام معظم رهبری تأکید کردند: نرمش و انعطاف هنرمندانه و قهرمانانه در همه عرصه‌های سیاسی، مطلوب و مورد قبول است اما این مانور هنرمندانه نباید به معنای عبور از خط قرمزها و بازگشتن از راهبردهای اساسی و توجه نکردن به آرمان‌ها باشد.

كد خبر : ۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


دربی 77 پایتخت با تساوی بدون گل پایان یافت، صحبت‌های بازیکنان و مسئولان را درباره این دیدار می‌خوانید.

كد خبر : ۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۵


دومین روز از رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی جهانی در حالی از عصر امروز در بوداپست مجارستان آغاز شد که مدعیان سه وزن 60، 84 و 120 کیلوگرم ایران برای مصاف با حریفان خود به میدان رفتند اما هیچکدام موفق به کسب مدال طلا نشدند.

كد خبر : ۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


رشد هندوانه عجیب در ایران که توسط یک کشاورزن نوجوان صورت گرفته است

كد خبر : ۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


وقتی شیرین جلو آینه ایستاد تا برای آخرین دیدار خودش را آماده کند نمی‌‌دانست این آخرین‌بار است که می‌تواند صورتش را بی‌نقص ببیند.

كد خبر : ۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


حجت الاسلام شهسواری در همایش تبین نقش زنان در دفاع مقدس که با حضور خواهران بسیجی برگزار شد گفت : زن قلب خانواده  وجامعه را تشکیل می دهد واین مادران بودند که  با تربیت شیر مردانی چون شهداء نقش اساسی در8 سال جنگ داشته اند

كد خبر : ۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


رئیس‌جمهور با بیان اینکه مکالمه تلفنی با اوباما به تقاضای کاخ سفید بود، گفت: هنگام حرکت به سمت فرودگاه از طرف اوباما با موبایل نماینده ما تماس گرفته و مکالمه با رئیس‌جمهور آمریکا انجام شد.

كد خبر : ۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


  وزیر محترم تا دیر نشده نسبت به آنچه تصمیم گرفته صرف نظر نمایید زیرا با روند فعلی در سالهای آتی شاید چیزی با نام کشاورزی در استان لرستان وجود نداشته باشد.

كد خبر : ۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار نخبگان جوان کشور فرمودند: پیشرفت علمی باید درون‌زا و متکی بر استعدادهای درونی باشد زیرا حرکت، جهش و رشد علمی از درون، زمینه‌ساز وزانت، اعتبار، ارزش و ابهت کشور و ملت است.

كد خبر : ۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۷


سلامتی گواراترین و ارزشمندترین هدیه طلایی و بی بدیل الهی است که در کمال سخاوت، مهربانی و عشق از سوی آن یگانه آفریننده جهان هستی بر همه موجودات ارزانی داشته شده ، هرچند که ما انسانهای مغرور و زیاده خواه هیچگاه بدرستی شکرگزار و قدرشناس این موهبت بزرگ آسمانی و گنج گران خداوندی نبوده و نیستیم تا آنگاه که از سر منزل عافیت به دور افتیم.

كد خبر : ۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


این تصویر که به تازگی بر شبکه های اجتماعی منتشر شده تا به حال میلیون ها بیننده داشته و اشک آنها را سرازیر کرده است. یکی از کودکان شرکت کننده در عزاداری های امام حسین (علیه السلام) در عالم کودکانه اش سعی می کند با بطری آب خود، شیرخواره امام حسین (علیه السلام) را سیراب کند.

كد خبر : ۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


با قلبی پر از سوز وگداز در غم های حضرت زینب(س) شریک می شویم

كد خبر : ۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


اگر امام حسین(ع) و فرزندانش کشته می‌‌‌شدند، ولی آن سخنرانی‌‌ها و افشاگری‌‌های اهل ‌بیت (ع) در آن موقعیت‌‌‌های حساس نبود، آثار و اهدافی که امام در واژگون ساختن حکومت یزیدی داشت محقق نمی‌‌‌شد.

كد خبر : ۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


بی‌بی‌سی فارسی که در ایام فتنه88، به تریبون رسمی فتنه‌گران و بدخواهان جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده بود تا با شعله‌ور کردن آتش فتنه، اهداف تجزیه‌طلبانه و فتنه‌انگیزی خود را دنبال کند، دوباره تمام‌ امکانات رسانه‌ای خود را برای حمایت از فتنه‌گران بسیج کرده است.

كد خبر : ۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در رقابت‌های بین قاره‌ای در امارات آن‌قدر شیرین بود که باعث شد رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان به ملی‌پوشان ایران تبریک بگویند. همچنین تنی چند از ملی‌پوشان ساحلی ایران در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این قهرمانی سخن گفتند.

كد خبر : ۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


قیمت میوه‌ در هفته منتهی به 24 آبان ماه نسبت به هفته مشابه در مهر ماه 21 درصد کاهش یافت.

كد خبر : ۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای تکمیل پایور (کادر) درجه­ داری یگان‌های تابع خود از بین جوانان متعهد و علاقه­مند به‌صورت پیمانی، داوطلب (پسر) می ­پذیرد.

كد خبر : ۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


مجلس امروز اولین کارت زرد خود را به وزیر امور اقتصادی و دارایی داد اما نکته جالب توجه آنجایی است که یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اعلام کرده است طیب نیا پس از دریافت کارت زرد از مجلس قهر کرده و به نایب رئیس مجلس گفته استعفا خواهد داد و یک دقیقه نیز در وزارت اقتصاد نمی‌ماند.

كد خبر : ۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


مردم خوب و شهید پرورمان می گویند اگرما واقعا استحقاق همین راه آهن را هم نداریم در نهایت سخاوتمندی آن را تقدیم می کنیم به همه دولت ها و استانداران گذشته از بدو انقلاب اسلامی تاکنون که هیچ کار برای ما نکردند.

كد خبر : ۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


كد خبر : ۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


مدیرعامل سابق تامین اجتماعی گفت: من نامه استعفایم را به رئیس‌جمهور نشان دادم و توضیح دادم که آقای حداد گفته‎اند مصلحت نظام است که کناره‎گیری کنم، آقای احمدی‎نژاد گفتند من فرد دوم مملکت هستم، مصالح نظام را من بهتر می‎دانم یا نمایندگان تهران؟

كد خبر : ۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


حجت الاسلام ارزنده گفت : امام رضا (ع) از همان لحظه ورود مبارزه خود را با طاغوت زمان آغاز نمود.

كد خبر : ۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲


برگزار کنندگان این سمینار با انتخاب تصویری از مدفون‌کده‌ تاریخ سراغ زن یهودی قجری به نام "راحل صدیق ارشادی " می‌روند و آن را به عنوان نمایه‌ای از کنفرانس زن در جهان اسلام با چشمانی بسته منتشر می‌كنند.

كد خبر : ۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


نام کامل میلیاردری که اخیراً راهی زندان شده است، بابک مرتضی زنجانی است، فردی که پس از یکشنبه سیاه بیش‌ از گذشته به یک چهره سیاسی تبدیل شد و در نهایت در گفت‌وگو با نشریه منتسب به غلامحسین کرباسچی ناگفته‌هایی را از رانت‌خواری خود مطرح کرد.

كد خبر : ۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با بیان اینکه معماری شهری در جهت تحقق سبک زندگی اسلامی قرار گیرد فرمودند:‌ روحیه مدیریت جهادی در اداره شهر تهران و کشور حاکم باشد.

كد خبر : ۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


حضرت امام خمینی(ره)می ‏فرمایددر موزد میرزای شیرزای می فرمایند : «ایک روحانی پیر مرد در کنج یک دهی از دهات عراق (سامره) یک کلمه می‏ نویسد و یک ملت قیام می‏ کند و قراردادی که مابین شاه جائر و انگلیسیها بوده است به هم می‏زند و روحانیت یک قدرت این طوری دارد .»

كد خبر : ۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


رئیس جمهور در دیدار با مدیران و کارکنان منطقه نفتی دارخوین گفت: عده‌ای نمی‌خواهند تحریم‌ها برداشته شود، آنان بخاطر منافع شخصی و گروهی، مخالف برداشته شدن تحریم‌ها و عادی شدن اوضاع هستند. در حالی که همه باید به فکر ملت باشیم و خودمان را برای مردم فدا کنیم.

كد خبر : ۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


فرماندر شهرستان الیگودرز گفت :طبق سندی که توسط استانداری تدوین شده است پیش بینی شده که از سال 1392 تا سال 1394 برای اشتغال 9426 نفر مبلغ 14 هزارو 172 میلیارد ریال اختصاص یابد وجهت سرمایه گذاری در بخشهای مختلف هزینه شود

كد خبر : ۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۷


در ماه های سرد پاییز و زمستان هرساله شاهد بارش برف در نقاط مختلف لرستان هستیم، به طوری که در برخی از ارتفاعات استان، بارش برف به بیش از یک متر می رسد که این خود نشان از آن دارد که استان، شرایط اقلیمی مناسبی را برای برخی رشته های ورزشی اشتغالزا مانند اسکی دارد.

كد خبر : ۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


تصویری كه می‌بینید، صحنه‌ای از یك فیلم سینمایی نیست بلكه بخشی از یك واقعیت تلخ است كه این روزها در مناطقی از سوریه (تحت تصرف جبهه النصره و داعش) درحال وقوع است .

كد خبر : ۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


تغییر 180 درجه‌ای ادبیات آقای رئیس‌جمهور در این باره آن هم در مدتی کمتر از دو ماه این حقیقت تلخ را که براساس موافقتنامه ژنو قدمی در جهت استیفای حقوق هسته‌ای و ملی ایران به جلو نرفته‌ایم، آشکار می‌کند،

كد خبر : ۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


اگر بخواهیم یک نگاه و بررسی هر چند گذرا به عملکردها متناسب با  فضاو شرایط وقت من جمله برنامه وسیاستهای اقتصادی دولت ها داشته باشیم  به نتایجی خواهیم رسیدکه حقیقتا تلخ ونگران کننده است .

كد خبر : ۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


مهندس رضوی نژاد از آغاز عملیات اجرایی راه آهن ازنا -الیگودرز - اصفهان و گازرسانی به شاپور آباد و چندین پروژه دیگر در دهه فجر خبر داد.

كد خبر : ۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


عضو کمیسیون تلفیق مجلس با بیان اینکه قیمت ‌حامل‌های انرژی به صورت متوسط 108 درصد افزایش داشته است، گفت: این موضوع مصوبه کمیسیون تلفیق بوده و قطعا در صحن علنی با آن مخالفت خواهیم کرد.

كد خبر : ۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشارزی استان لرستان از اجرای طرح گاوداری شیری دو هزار راسی در شهرستان الیگودرز خبر داد.

كد خبر : ۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


حجت الاسلام ارزنده گفت :بانوان با شرکت خود در سیاست ،تجارت و مبارزات  نقش مهمی در جمهوری اسلامی داشته اند  و ازهمه اینها مهمتر با تربیت صحیح فرزندان نقش تعیین کننده ای در آینده  نظام خواهند داشت.

كد خبر : ۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


امنیت واژه ای که بشر همواره بدنبال ایجاد آن بوده و بدون شک یکی از ضروریات ادامه زندگی و حیات افراد یک جامعه در گرو حصول آن خلاصه شده است.

كد خبر : ۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


 بدترین فاجعه، برای کسانی که از ابزارهای الکترونیکی استفاده می کنند اتفاق می افتد، ریختن آب یا چای یا هر نوع مایعی روی لپ تاپ یا تبلت آنهاست. این اتفاق که بخصوص برای لپ تاپ ها به وفور روی می دهد، معمولا به سوختن مدارهای الکترونیکی و از دست رفتن ابزارهای گران قیمت و باارزش منجر می شود.

كد خبر : ۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


 عباس ترابی گفت :برای شرکت در مسابقات کشوری نیاز به حمایت مالی داریم.

كد خبر : ۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


به علت فناوری خاص به کار رفته در این جلیقه ضدگلوله بومی، اندام حیاتی بدن، از حفاظت بیشتری برخوردارند و در صورت شلیک از فاصله نزدیک و زاویه‌های مختلف به فردی که این جلیقه را پوشیده، انعطاف موجود در حلقه‌های آن و همپوشانی‌اش، نقش مهمی در کاهش آسیب‌های وارده ایفا می‌کند

كد خبر : ۱۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۳


ورودیها وخروجیهای هر شهر  از مهمترین قسمت های شهر است که قضاوت هر  مسافری یا فردی را می تواند نسبت به عملکرد مردم ومسئولین آن شهر را داشته باشد  .

كد خبر : ۱۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


حجت الاسلام ارزنده در خطبه های امروز نماز جمعه گفت : متاسفانه در این استان مسئولینی هستند با توجه به اینکه  که گره کار  صنعتگران در دست آنها می باشد  ولی به جای اینکه سنگ ازسر راه این گونه افراد بردارند کوههای مرتفع سر راه آنها قرار می دهند.

كد خبر : ۱۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۹


لازم نیست امام فقط امام خمینی باشد. منِ، بچه یازده ساله هم می‌توانم در فضای خودم امام باشم.

كد خبر : ۱۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


 تیم کونگ فو الیگودرز  و تنها نماینده استان لرستان در مسابقات قهرمان قهر مانان جوانان در شیر از توانست 3 مدال طلا کسب نماید.

كد خبر : ۱۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱


رهبر معظم انقلاب در دیدار دست اندرکاران ستاد نکوداشت شیر علیمردان خان، معرفی و تجلیل از شخصیتهای تاریخیِ برجسته، فداکار و مجاهد در میان اقوام ایرانی را که خالصانه و صادقانه علیه استبداد مبارزه کرده‌اند، کاری بسیار بجا و شایسته خواندند و تأکید کردند: آنچه که در معرفی این شخصیتها اهمیت دارد برجسته‌سازی جهت‌گیریها و عقاید و انگیزه‌های دینی در حرکت‌ها و قیام‌های ضد استبدادی است.

كد خبر : ۱۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۲


كد خبر : ۱۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۰


قطعه «شهر مجروح» با آهنگ‌سازی و صدای سینا دستخوش در سوگ بسیجی شهید علی خلیلی همزمان با ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها منتشر ‌شد.

كد خبر : ۱۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۲


لشکر ۵۷ حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اهدا قریب به ۳۰۰ شهید و مفقود توانست ارتفاعات ۲۵۱۹ ، تپه شهدا و تپه شهید صدر را تصرف و جلوی دشمن را سد نماید و با مقاومت خود مانع تصرف شهر پیرانشهر و آذربایجان غربی به دست دشمن شد.

كد خبر : ۱۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۱


روحانی با بیان اینکه اینقدر در زندگی مردم هر روز دخالت نکنیم، گفت:‌به زور و شلاق نمی‌شود مردم را راهی بهشت کرد.

كد خبر : ۱۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۳


محمدتقی توکلی گفت: متأسفانه با توجه به تولید 10 میلیون تنی شیر در کشورمان، میزان صادرات 300 الی 400 هزار تن بیش نیست و رقم کاهش صادرات به زیر یک هزار تن می‌رسد.

كد خبر : ۱۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۵


سرآغاز تاریخ اسلام از روزی شروع  شد كه پیامبراسلام صلی الله علیه و آله  در خلوت با محبوب، در دل غاری كه در دامن كوهی در شمال مكه بود، راز و نیاز می كرد.

كد خبر : ۱۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۶


شاخص تورم یا بهای کالاها و خدمات مصرفی در فروردین 93 به عدد 188.5 رسید که نسبت به ماه قبل 1 درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل یا تورم نقطه به نقطه 17.4 درصد و نسبت به دوازده ماهه منتهی به فروردین 92 معادل 32.5 درصد افزایش یافته است .

كد خبر : ۱۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۸


فوتبال در طول ادوار مختلف جام‌جهانی سرشار از زیبایی‌ها و جذابیت‌های خاصی بوده که آن را به پرطرفدارترین ورزش جهان تبدیل کرده اما در حافظه فوتبال‌دوستان لحظاتی ثبت شده که این زیبایی‌ها را تا حدی زیر سوال برده و می‌توان از آنها به‌عنوان شرم آورترین صحنه‌های تاریخ جام جهانی یاد کرد.

كد خبر : ۱۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۰


رئیس شورای شهرستان الیگودرز گفت : 80 در صد از خیابانها ، معابر ، جداول  شهرستان نیاز به بازسازی و آسفالت دارند و از مبلمان شهری خبری نمی باشد.

كد خبر : ۱۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۰


رئیس‌‌جمهور با بیان اینکه رونق اقتصادی را مردم می‌توانند ایجاد کنند و به صحنه بیایند و ما باید موانع را برداریم، گفت: چارچوب‌هایی که آینده اقتصاد را ترسیم می‌کند دولت ترسیم می‌کند الان البته عمدتا مردم هستند که فعالیت می‌کنند.

كد خبر : ۱۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۰


كد خبر : ۱۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۱


کارشناسان هشدار می دهند استفاده از فناوری های هوشمند، وسواس در عکس گرفتن از محیط و به اشتراک گذاشتن این تصاویر، می تواند تاثیر معکوسی بر حافظه بگذارد.

كد خبر : ۱۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۳


لحظه‌ها سنگین‌تر از همیشه به کندی و سختی پیش می‌رفت وناگهان تلخ‌ترین و درد‌ناکترین لحظه رخ داد. ساعت هنوز به ده و نیم نرسیده بود که با سقوط فشار امام(ره) به صفر، قلب تپنده جهان اسلام ازحرکت باز ایستاد. قلم وزبان را یارای توصیف آن لحظه نیست.

كد خبر : ۱۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۴


حجت الاسلام ارزنده گفت : زکات جز اوامر الهی است که باید به آن اهمیت داده شود و مقرر شده در مراسمی یکی از میادین شهر به نام  زکات نامگذاری شود.

كد خبر : ۱۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۶


حواشی برگزاری جام جهانی 2014 برزیل در قالب تصاویری برگزیده منعکس می‌شوند و روزانه تب و تاب انجام بزرگترین رویداد ورزشی جهان را در کشورهای مختلف به ویژه برزیل به عنوان میزبان این دوره نشان می‌دهند.

كد خبر : ۱۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۱


"کوین ریچاردسون" یک سئول باغ وحش است که به تازگی و بالا رفتن تب جام جهانی دست به کاری جالب زده است. این مرد روزها با سه شیر درنده فوتبال بازی می کند و از آنجایی که در شیرها در آفریقای جنوبی هستند یاد جام جهانی گذشته را زنده نگه می دارند.

كد خبر : ۱۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


با نگاهی به وضعیت استان لرستان می توان دریافت که سهم لرستان از سفرهای روسای جمهور دوره های قبلی از دوره سازندگی و اصلاحات  تا دوره عدالت به این استان فقط مصوباتی بوده اند که بر روی کاغذ پیاده شده اند و این سفرها ثمره ای برای مردم این دیار نداشته است.

كد خبر : ۱۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


در نخستین دیدار امروز جام بیستم، هلند توانست با نتیجه 3 بر 2 استرالیا را شکست دهد، دیدار تیم های ملی اسپانیا و شیلی با شکست اسپانیا همراه بود، جدال تیم های کامرون و کرواسی نیز با پیروزی پرگل کروات ها پایان یافت.

كد خبر : ۱۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۹


یک طرح مجتمع گاو شیری با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت یازدهم در الیگودرز کلنگ زنی شد.

 

كد خبر : ۱۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۹


تیم ملی والیبال ایران در هفته پنجم لیگ جهانی والیبال سه امتیاز شیرین از ملی پوشان ایتالیا کسب کرد تا به صعود به مرحله نهایی این رقابت ها امیداور شود.

كد خبر : ۱۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۰


كد خبر : ۱۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۳


نماینده ولی فقیه در لرستان درمراسم تودیع ومعارفه فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان گفت: سپاه تربیت شده ی مکتب امام خمینی (ره)است؛مکتبی که عزت، عنایت، خدمت و ایستادگی در برابر دشمن؛ سازش ناپذیری، داشتن مواضع اصولی و اهل مسامحه نبودن از اصول اصلی آن است.

كد خبر : ۱۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


تیم ملی فوتبال ایران مقابل بوسنی و هرزگوین آنقدر دور از ذهن ظاهر شد که رسانه‌های بین‌المللی به نکات منفی این تیم اشاره کردند و برد حریف را تاریخی خواندند.

كد خبر : ۱۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۵


سریال‌های ساخته شده برای ماه مبارک رمضان در سازمان صدا و سیما از آغاز دهه 80 تا دهه 90 یک سیر محسوس را در تغییر سلیقه مخاطبان ایرانی تجربه کرده است.

كد خبر : ۱۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۵


صدها نفر از استادان دانشگاهها عصر امروز (چهارشنبه) در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی به هم اندیشی و تبادل نظر در زمینه های علمی – دانشگاهی – فرهنگی – اجتماعی – اقتصادی و سیاسی پرداختند.

كد خبر : ۱۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


زولبیا وبامیه یکی از پرطرفدارترین شیرینی های سفره های افطاری ایرانی ها و حتی بقیه کشور های مسلمان در ایام ماه مبارک رمضان می باشد.

كد خبر : ۱۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: کارلوس کی‌روش تیم ایران را در گروه 4 تیمی چهارم کرد و ما این نتیجه را با عباس آقا هم می‌توانستیم به دست آوریم.

كد خبر : ۱۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۳


طی مراسمی به مناسبت روز ملی صنعت و معدن واحدهای نمونه لرستان در این دو حوزه تجلیل شدند.
 
كد خبر : ۱۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


متاسفانه تاکنون هیچ آمار دقیقی از مبلغ بدهی و میزان آن ارائه نشده و همچون علامت سوال در اذهان شهروندان خودنمایی می کند.

كد خبر : ۱۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


احمد زاده او را تحسین می کند و غیرت شیرین را از معدلش بسیار  خوبتر می داند  و می گوید خوبتر از معدلت غیرتت است و  غیرت دختری  که این قدر مردانه است .

 

كد خبر : ۱۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


امام جمعه شهرستان الیگودرز از جذب جوانان توسط  هیئت امنای مساجد با برنامه های گونا گون خبر داد .

كد خبر : ۱۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۰


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی در برداشتن گام‌های عملی برای حمایت از مردم غزه جدی است و طی آینده نزدیک گام‌های جدیدی در این زمینه برداشته خواهد شد.

كد خبر : ۱۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۸


امروز که جانوران صهیونیست به پشتگرمی بیشرف ترین دولت جهان (آمریکا ) سلاخیِ شبانه روزی در باریکه ی غزه به راه انداخته اند، یکبار دیگر عیار مسلمانی و شاخصهای انسانیت برخی چهره های خاص بیش از پیش لو رفته است.

كد خبر : ۱۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


بنا به دستور سازمان لیگ فوتبال ایران، همه تیم‌های لیگ برتری موظف هستند بعد از پایان فصل نقل و انتقالات فهرست قراردادهای بازیکنان خود را منتشر کنند.

 
كد خبر : ۱۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


حجت الاسلام ارزنده گفت : مجروهان گروهک تروریستی داعش در اسرائیل مداوا می شوند و این گروهک  علت حمایت نکردن خود را از مردم غزه ،استفاده گروهک های مقاومت از موشک های فجر5 که ساخته جمهوری اسلامی دانسته و  شیعه را بدتر از یهود می دانند .

كد خبر : ۱۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


رئیس جمهور با بیان اینکه صاحبان قدرت و فرهنگ خادمان ملت هستند، گفت: نه صاحبان قدرت خودشان را بالاسر ،هادی، همه کاره و قیم جامعه بدانند و نه اصحاب فرهنگ و هنر خودشان را بالاتر از جامعه و تنها تاثیر گذار جامعه ببینند.

كد خبر : ۱۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۴


توکلی گفت :با افزایش قیمت شیر، سرانه مصرف خانوارها کاهش خواهد یافت که ضروریست با حمایت از تولید‌کننده و دریافت یارانه شیر با تولید بیشتر و قیمت کمتر روانه بازار شود.

كد خبر : ۱۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۴


رادیو خرم آباد که فقط شبها برنامه داشت در حال مارش زدن و پخش سرودهای حماسی و ملی است. رادیو سراسری نیز در بین خبرها گفت تعدادی از نمایندگان مجلس به جبهه رفتند! و دوباره اطلاعیه داد که رئیس جمهور نیز به جبهه می‌رود.

كد خبر : ۱۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


متن زیر پرسش و پاسخ های جامعی در رابطه با مسائل «زکات فطره» می باشد. این متن به فتوای ده تن از مراجع عظام تقلید مزین شده است. همچنین متن زیر از کتاب پرسش ها و پاسخ های دانشجویی جلد۱۷ اقتباس شده است.

كد خبر : ۱۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۶


مردم مومن و خدا جوی شهرستان الیگودرز  بعد از یک ماه عبادت، روزه داری و تضرع به پیشگاه ذات اقدس تعالی، نماز با شکوه فطر را بجا آوردند و از آرزوهای خوددر این روز می گویند.

كد خبر : ۱۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۷


رقابت‌های لیگ چهاردهم فوتبال کشورمان پنج‌شنبه با دیدار تیم‌های تراکتور‌سازی و فولاد خوزستان آغاز می‌شود و همچنین تیم‌های استقلال و راه‌آهن و تیم‌های صبای قم و ذوب‌آهن در همین روز به مصاف یکدیگر می‌روند.

كد خبر : ۱۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۸


تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی خود در لیگ چهاردهم مقابل نفت تهران متوقف شد.

كد خبر : ۱۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۰


مدیر شبکه سوم سیما از آغاز پخش سریال «سرزمین کهن» پس از انجام اصلاحات وارده بر آن خبر داد.

كد خبر : ۱۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


56 دفتر دانشگاهی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه‎ اعلام کردند برخی اتهامات وارد به مهدی هاشمی منافع ملی را به خطر انداخته است بنابراین بهترین حرکت این است که دادگاه وی به صورت علنی برگزار شود.

كد خبر : ۱۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۲


دادستان کل کشور گفت: اموال مهرگان امیر خسروی برادر مه آفرید که اکنون در خارج از کشور متواری است و غیابا محکوم شده، تا جایی که مقدور بوده شناسایی شده که این اموال در روزهای آینده به مزایده گذاشته خواهد شد.

كد خبر : ۱۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۳


ازدواج در میان طوایف ایل بختیاری به شکل‌های مختلفی وجود داشته‌است.

كد خبر : ۱۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


پس از رسانه ای شدن استفاده از روغن پالم توسط برخی از شرکت های لبنیاتی ، شرکت های لبنی مختلف استفاده از این روغن را به کلی تکذیب کردند.

كد خبر : ۱۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


هفته سوم لیگ برتر فوتبال کشور محملی برای تقابل تیم‌های تهرانی و اصفهانی است که در این بین دیدار سپاهان و استقلال ۶ امتیازی حساسیت ویژه‌ای دارد.

كد خبر : ۱۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


رئیس‌جمهور گفت: مخاطب من در جمله و کلمه‌ای که در وزارت امور خارجه بیان کردم نقطه مقابل «شیردل» بود نه منتقدین و مخالفین، بلکه کسانی بودند که صرفاً به‌دنبال تخریب و کارشکنی هستند.

كد خبر : ۱۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


رویدادی شیرین و خاطره‌انگیز در بیست‌وششم مرداد 1369 به وقوع پیوست و شهد پیروزی را در کام ملت بزرگ ایران ریخت. روزی که آغوش گرم ملت پذیرای تن‌های رنجور فرزندان سرافراز خود شد. روزی که وعده خداوند محقق شد و مؤمنان و صابران به نصرت خداوند شادمان گردیدند.

كد خبر : ۱۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


معاون کالاهای مصرفی و خدمات توزیعی سازمان حمایت از مصرف‌کننده از مهلت یک هفته‌ای به صنایع متخلف لبنی برای بازگشت به قیمت‌های مصوب خبر داد.

كد خبر : ۱۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۹


مرگ سیمین بهبهانی شاعر معاصر بهانه ای شد تا موجی از پیام های تسلیت در تیتر رسانه های داخلی و خارجی منتشر شود که در میان این پیام‌ها و تاج گل سخنگوی وزارت خارجه آمریکا و گروهک منافقین قابل تامل است!

كد خبر : ۱۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


عراقی ها همان گونه که اطراف شیخ شریف حوسه (هلهله و پای کوبی) می کردند، عمّامه شیخ را با سرنیزه برداشتند و به زمین انداختند و فریاد می زدند: «اسرنا الخمینی، اسرنا الخمینی، ما خمینی را اسیر کرده ایم.»

كد خبر : ۱۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


شبکه های اجتماعی مانند وایبر و فیسبوک این روزها پراز متن هایی است که موجی از نگران و دلهره را میان مردم ایجاد کرده است به طوری که خانوادها با نگرانی دست به خرید مواد غذایی مورد نیاز خود می‌زنند.

كد خبر : ۲۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


وزیر کار گفت: دولت با استفاده از بانک اطلاعاتی موجود به دنبال این است که تعداد خانوارهای مشمول دریافت بسته‌های غذایی را از 7.5 به 10 میلیون خانوار افزایش دهد، البته وی عنوان کرد این اقدام به شرط کسب منابع بیشتر از محل حذف پُردرآمدها از هدفمندی یارانه ها قابل انجام است.

كد خبر : ۲۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


آیت‌الله مکارم‌شیرازی گفت: مخالف تکنولوژی‌های جدید نیستیم منتهی تکنولوژی غربی مانند آب گل‌آلود و غیر بهداشتی است. آب مایه حیات است اما وقتی گل آلود و غیر بهداشتی شد باید تصفیه شود.

كد خبر : ۲۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


 فرزاد حسنی در پاسخ به سوال خبرنگار مجله خانواده سبز درباره جدایی اش از آزاده نامداری گفت: هیس! آبرودارها فریاد نمی زنند!

كد خبر : ۲۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


مدیر عامل شرکت شیر پگاه لرستان گفت : امسال احداث یک گاوداری دو هزار راسی در شهرستان الیگودرز با سرمایه ای بالغ بر 45 میلیارد تومان از سوی این کارخانه در دستور کار قرار گرفته شده است.

كد خبر : ۲۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


سریال "معراجی‌ها" به کارگردانی مسعود ده‌نمکی و تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی از امشب به روی آنتن می‌رود.

كد خبر : ۲۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


استاندار لرستان گفت: توسعه واحدهای صنعتی پرورش دام از اولویت های بخش دامپروری لرستان است.
كد خبر : ۲۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


مرکز انتقال خون شهرستان الیگودرز سالانه حدود 5000 واحد خون توسط مردم ایثارگر این شهرستان اهداء می شود و حدود 80 درصد از این  فرآورده های خونی به استان خوزستان ارسال می شود.

كد خبر : ۲۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


پسرک باربری که از الیگودرز آمده تهران تا کمک حال خانواده اش باشد به تمام مغازه ها سرک می کشد شاید باری داشته باشند اما مغازه هایی که بعضا ۳ روز است یک ریال هم نفروخته اند.

كد خبر : ۲۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۰


در یکی از مهمترین بازیهای هفته هشتم لیگ برتر پرسپولیس در آزادی میزبان نفت مسجد سلیمان است.نیمه اول نفت (4) دروازه پرسپولیس را گشود و هادی نوروزی (56) گل تساوی بخش این بازی را به ثمر رساند.

كد خبر : ۲۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۱


ورزشکاران ایران در نخستین روز از بازی‌های آسیایی اینچئون فردا 29 شهریور در 7 رشته به مصاف حریفان خود می‌روند.

كد خبر : ۲۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۸


کلنگ ساختمان شیرخوارگاه شهرستان الیگودرز توسط دکتر محسن رضایی به زمین زده شد.

كد خبر : ۲۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


این روحانی شهید در بازدید از منطقه عملیاتی "جزیره مجنون" در اثر انفجار و اصابت ترکش در حالی‌ که در جمع رزمندگان اسلام حضور داشت، شربت شیرین شهادت را نوشید.

كد خبر : ۲۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


31 شهریور سال 1359 در حافظه تاریخی ملت ایران روزی فراموش‌ناشدنی است.

كد خبر : ۲۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


دستهای پشت پرده ای که در تصمیم گیری خود به تنها چیزی که اندیشه نمی کنند منافع مردم و شهر می باشد و همان تصمیمی را به مدیران تحمیل می نمایند که تنها مطامع و منافع خودشان و اطرافیانشان در آن نهفته باشد.

كد خبر : ۲۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۱


رئیس ارشاد الیگودرز گفت: نشر و ترویج ارزش‌های دفاع مقدس از مهم‌ترین ضروریات جامعه در مقابله با جنگ نرم دشمن است که باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا فرهنگ ایثار و شهادت بیش از گذشته در بین نسل امروز نهادینه شود.

كد خبر : ۲۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۳


عملیات ثامن الائمه (ع)در ساعت ۱ بامداد روز پنجم مهر ۱۳۶۰ آغاز شد. قوای ایران در ساعات نخست عملیات، باتهاجم به مواضع دشمن و در هم شکستن مقاومت نیروهای آنان، خاکریزهای اول دشمن را تصرف  کردند.

كد خبر : ۲۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۵


مدیرکل امور عشایر لرستان گفت: بیشترین جمعیت عشایری در استان مربوط به شهرستان الیگودرز و کمترین نیز بروجرد است.

كد خبر : ۲۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۵


بوی بد دهان دلایل مختلفی دارد که با اشاره به هر یک راهکارهایی هم برای آن معرفی می کنیم.

كد خبر : ۲۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۵


امیرسرلشگر یعقوب علیاری تکاور گمنام ارومیه ای بود که صدام برای مرده و زنده او جایزه تعیین کرده بود که این نشان از هراس رژیم بعث عراق از فعالیت های این ارتشی دلاور داشت.

كد خبر : ۲۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


درپی تصویب یارانه 450 میلیارد تومانی برای شیر خام و افزایش 50 تومانی قیمت خرید هر کیلوگرم از این محصول، عضو انجمن صنایع لبنی اعلام کرد: این تغییر قیمت، 2.8 درصد در قیمت نهایی فرآورده‌های لبنی تاثیر دارد اما به هیچ وجه قیمت لبنیات افزایش نمی‌یابد.

كد خبر : ۲۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: سرانه مصرف شیر در کشور کمتر از 50 لیتر و این در حالیست که در کشورهای دیگر 3 برابر این رقم است.

كد خبر : ۲۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۱


قربان یعنی رهایی از هر آنچه غیرخدایی است. در این روز حج‌گزار، اسماعیل وجودش را، یعنی هر آنچه بدان دلبستگی دنیوی پیدا کرده قربانی می‌کند تا سبکبال شود.

كد خبر : ۲۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۳


به تازگی در شبکه‌های مجازی صفحه‌ای تحت‌عنوان بچه پولدارهای تهران راه‌اندازی شده است؛ در این صفحه مجازی، بچه پولدارها امکانات و تجملات زندگی‌شان را در معرض دید عموم قرار می‌دهند؛ از ماشین لوکس و فول آپشنشان تا سونا و استخر مختلط، از ویلای شمال تا ساعت مچی‌های نزدیک به صد میلیون تومانی.

كد خبر : ۲۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


کارشناس شبکه بهداشت ودرمان الیگودرزگفت : در سال گذشته 359 نفر در شهرستان الیگودرز به بیماری تب مالت مبتلا شده اند.

كد خبر : ۲۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


فرمانده انتظامی استان لرستان از توقیف کامیون ولوو حامل 20 هزار لیتر شیر خارج از شبکه توزیع به ارزش 300 میلیون ریال در شهرستان الیگودرز خبر داد.

كد خبر : ۲۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


چنانچه از خیل مسافران مشتاق و خسته ای که از شهرما عبور می کنند یا چند ساعتی را در شهر نازیبایمان میهمان می شوند بپرسی آخر دنیا کجاست ؟ همگی به اتفاق و با اطمینان می گویند آخر دنیا همین جاست.

كد خبر : ۲۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


از حنظله بسيار شنيده ايم، ولي جنگ تحميلي باعث شد تا حنظله هاي زيادي را به چشم خود ببينيم و از نزديک به دنياي عرفاني و معنوي آنان آشنا شويم.

كد خبر : ۲۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۶


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار صدها تن از «نخبگان جوان دانشگاهها و برگزیدگان المپیادها و جشنواره های جهانی و داخلی»، با تأکید بر ضرورت ایجاد یک زنجیره کامل و شبکه عظیم تولید علم در دانشگاهها و مراکز علمی تحقیقاتی افزودند: ایران را باید با اتکای به منابع روی زمین یعنی هوش و استعداد جوانان و نخبگان کشور اداره کرد نه با تکیه بر درآمد پرنوسان منابع زیرزمینی و نفتی.

كد خبر : ۲۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


با حضور مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران، تنی چند از نمایندگان مردم لرستان در مجلس و جمعی از مسئولان لرستان، عملیات اجرایی احداث گاوداری 2 هزار رأسی شهرستان الیگودرز آغاز شد.

كد خبر : ۲۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


فرمانده انتظامی الیگودرز گفت: شور عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یارانش باید با شعور و معرفت همراه باشد.

كد خبر : ۲۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


امروز سه شنبه 93 نماینده در مجلس حضور نداشتند. همچنین در جلسه روز یکشنبه‌ ۸۸ نماینده در مجلس حضور نداشتند و در جلسه روز چهارشنبه سی‌ام مهر نیز ۹۴ نماینده و در جلسه روز سه‌شنبه ۲۹ مهر ماه سال جاری هم ۸۴ نماینده در صحن علنی مجلس حاظر نبودند!

كد خبر : ۲۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


رئیس اداره اوقاف و امورخیریه الیگودرز گفت: گردهمایی شیرخوارگان حسینی در الیگودرز برگزار می‌شود.

كد خبر : ۲۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


همزمان با سراسر کشور همایش شیرخوارگان حسینی  امروز ساعت 9صبح درشهرستان الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۹


امام حسین(ع) در شهادتش بسیار اندوهناك و متأثر گردید و در فراقش فراوان گریست و هنگامی كه سر خونین اش را در بغل گرفت، فرمود:ولدی علی عَلَی الدّنیا بعدك العفا. (فرزندم علی ،دیگر بعد از تو اف بر این دنیا)

كد خبر : ۲۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۰


 دبیرکل مجمع پیروان خط امام (ره) گفت: حرکتی که امروز در جهان اسلام مشاهده می‌کنیم که می‌خواهند اسلام را دین همراه با توحش و آدم‌کشی و آیین تکفیری نشان دهند، دنباله حرکت اموی‌ها است یعنی همان شرایط و فرهنگ و رفتار یک قرن پیش امروز کاملا مشاهده می‌شود.

كد خبر : ۲۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: محسن رضایی فردا در آیین سنتی گل‌مالی لرستان شرکت می‌کند.

كد خبر : ۲۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۲


فرقه شیرازی ها به لطف انگلیس از حمایت مالی بسیار خوبی برخوردار هستند تا جایی که 13 شبکه ماهواره ای را بدون حتی پخش یک پیام بازرگانی پشتیبانی مالی می‌کنند در حالی که اکثر کانال های ماهواره ای شیعه مسدود شده اند.

كد خبر : ۲۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۳


در قیام عاشورا افراد بسیار زیادی در جبهه باطل و دشمن بودند که هیچ کدام از آن‌ها هرگز عاقبت‌بخیر نشدند و هیچ‌گاه در زندگی روز خوش ندیدند.

كد خبر : ۲۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۳


اگر فکر می کنید پراید از کره آمده سخت در اشتباه هستید اگر کمی اطلاعات خودرویی شما بیشتر است و فکر می کنید پراید در شرکت فورد تولید می شده کمی به واقعیت نزدیک شده اید ولی باز این همه حقیقت نیست.

كد خبر : ۲۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۴


شبکه اجتماعی فیس نما، گروهی به نام عاشورا دارد که در تلاش است تا یادی از شهدای کربلا و مظلومیت امام حسین کند و به معنای کامل کل الیوم عاشورا را محقق کرده است.

كد خبر : ۲۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۴


دوستی ما با حسين زهرا(س) دوستي امروز و ديروز نيست. در سنين كودكي به كمك دوستان‌مان با چادر سياه مادرمان خيمه‌اي بر پا مي‌كرديم تا همگان بدانند، عشق حسين است چه‌ها مي‌كند

كد خبر : ۲۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


حسین سینه اش سنگین شده است، کسی روی سینه است، حسین به من نگاه می کند می گوید: تنهایم یاریم کن...

كد خبر : ۲۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان در ماه محرم

كد خبر : ۲۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


قیمت میوه‌های تازه در حالی در هفته گذشته بیش از 37 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل گران شد که گوجه فرنگی با رشد 109 درصدی در یک هفته بالاترین رشد قیمت را در این گروه به خود اختصاص داد.

كد خبر : ۲۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


نماینده الیگودرز در مجلس با بیان اینکه آمریکا بداند ملت ایران زیر بار زور نمی‌رود، گفت: ما در حالی با غرب مذاکره می‌کنیم که به این مذاکرات خوشبین نیستیم.

كد خبر : ۲۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸


بسیج فقط به انقلاب اسلامی و تنها به ایران تعلق ندارد بلکه در هرکجا و هر زمانی که ملت های انقلابی و آزاده از سرمایه های مادی و معنوی و سرحدات ارزشی و جغرافیایی خود در برابر سلطه گران دفاع می کنند و به سنت های لایتغیر الهی یاری می رسانند.

كد خبر : ۲۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


جای خالی اتوبوس ها در خیابانهای شهرالیگودرز مردم را به حیرت و تاسف واداشته است و آنها می پرسند پس این سرمایه های شهر و مردم کجایند ؟

كد خبر : ۲۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار شرکت‌کنندگان در «کنگره جهانی جریان‌های تکفیری از دیدگاه علمای اسلامی» با تاکید بر اینکه ملت ایران عاشق مبارزه با صهونیست‌ها هستند، فرمودند: متاسفیم که دنیای اسلام به جای مقابله با توطئه رژیم صهونیستی ناچار مشغول جریان تحمیلی تکفیر شده است.

كد خبر : ۲۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۴


اگر می خواهید برای فرزندانتان خاطره ای از خود بجا بگذارید هر چه سریعتر به خانه های خود بازگردید!

كد خبر : ۲۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۰


فرمانداری ویژه، عنوانی خوشایند و شیرین که عامه  مردم و بویژه ساکنان شهرهای کمتر توسعه یافته و محروم  از آن بعنوان ناجی یاد می کنند.

كد خبر : ۲۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


نماینده الیگودرز در مجلس شوراي اسلامي گفت: مردم لرستان خاطره خوشی از سفرهای هیأت‌ دولت ندارند.

كد خبر : ۲۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان از بهره برداری مخزن ذخیره آب با ظرفیت پنج هزار متر مکعب در شهر الیگودرز خبر داد.

كد خبر : ۲۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


رئیس‌جمهور برخی دل‌نگران‌های مذاکرات و سیاست‌خارجی دولت را "عده‌ای تازه‌ به دوران رسیده" خواند و گفت که "این‌ها نمی خواهد اینقدر نسبت به آینده و ارزش‌های انقلاب و ارزش‌های اسلام دل‌نگران باشند."

كد خبر : ۲۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


پیاده‌روی اربعین بهترین فرصت برای شناخت کامل سیدالشهدا(ع) است ، در همین راستا علما و اولیای الهی برای زیارت امام حسین(ع) در روز اربعین اهمیت و جایگاه والایی قائل هستند.

كد خبر : ۲۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲


انوشیروان ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما ، تئاتر و تلویزیون امروز (یکشنبه) پس از تحمل بیش از دو هفته بیماری در سن 73 سالگی درگذشت .

كد خبر : ۲۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان الیگودرز رتبه نخست برگزاری برنامه‌های سوگواره بصیرت عاشورایی در سطح استان لرستان را کسب کرد.

كد خبر : ۲۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


اگر بیائیم به خودمان دائماً گرسنگی بدهیم که به مرور زمان از بین خواهیم رفت و اگر هم بخوریم که به انواع و اقسام سرطان گرفتار می شویم  چه باید کرد؟

كد خبر : ۳۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


کارشناس مذهبی گفت: مردم در حماسه 9 دی حق را از باطل تشخیص دادند و فتنه گران رسوا شدند.
كد خبر : ۳۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


«...ملت ایران همانگونه که در هشت سال جنگ تحمیلی با ابتکار، فداکاری، شجاعت و حضور در صحنه، بر دشمن غلبه کرد، در هشت ماه جنگ نرم هم با عنایت خداوند متعال از خود مهارتی مثال زدنی نشان داد و در نهم دی سال گذشته به برکت یاد حضرت سیدالشهدا علیه السلام و با همت، بصیرت، آگاهی، و هوشیاری خود، بساط فتنه گران را جمع کرد...»

كد خبر : ۳۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


سَکینه، دختر امام حسین علیه السلام و مادرش رباب دختر امری ءالقیس است. نامش را امینه، امنیه و آمنه ذکر کرده اند و لقب وی را سکینه نهاده اند که به معنی وقار و سکون است.

كد خبر : ۳۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


توصيه های غذايی و پزشکی علامه حسن زاده آملی

كد خبر : ۳۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


در آستانه فرارسیدن روز «نهم دی»، بیست جمله‌ برگزیده از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را درباره «نهم دی» منتشر شد.

كد خبر : ۳۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


تاکنون 25 جلسه از دادگاه رسیدگی به پرونده «مهدی هاشمی» برگزار و دفاعیات وی و وکلایش ارائه شده است و حال باید دید قاضی مقیسه در چه تاریخی ختم رسیدگی به این پرونده را اعلام می‌کند

كد خبر : ۳۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۶


تیم میلاد الیگودرز به دوره نهایی مسابقات لیگ دسته سوم فوتسال بانوان صعود نمود .

كد خبر : ۳۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۷


مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان خبر داد: استان لرستان از نظر سطح پوشش جنگل در کشور در جایگاه دوم قرار دارد.

كد خبر : ۳۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۷


حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری امروز (دوشنبه) در جشن بیمه سلامت همگانی حضور یافت و به هشت میلیون و یکمین نفر دفترچه بیمه سلامت اهدا کرد.

كد خبر : ۳۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۲


چوقای بختیاری در فهرست آثار ملی به ثبت رسیدچوقا به عنوان یازدهمین اثر صنایع دستی استان چهارمحال و بختیاری در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد.

كد خبر : ۳۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴


تذکرات نمایندگان مجلس به وزرای آموزش و پرورش٬ بهداشت٬ فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین رییس‌جمهور توسط هیات رییسه قرائت شد.

كد خبر : ۳۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴


اگر میلیاردها انسان عشق به حضرت محمّد (صلّی‌الله‌علیه‌وآله) را در دل دارند، به این خاطر است که او هیچ وقت از شمشیر برای پیشبرد کارهایش استفاده نمی‌کرد. 

كد خبر : ۳۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


مقام معظم رهبری با اشاره به معطوف‌شدن همه نگاه‌ها به یک قهرمان ورزشکار، فرمودند: منش و رفتار ورزشکار، بعد از قهرمانی، معرف ملت و فرهنگ و شخصیت ملی و همچنین استقامت معنوی ملت ایران است.

كد خبر : ۳۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱


رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسائل دولت و کنگره و مشکلات داخلی آمریکا به ما مربوط نمی‌شود، گفت: در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات، اوباما مسئول خواهد بود.

كد خبر : ۳۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۴


مردم الیگودرز برای به ثمر نشستن انقلاب اسلامی همواره در صحنه‌های حساس سیاسی بوده و بیش از چند شهید را در دوران انقلاب تقدیم کردند.

كد خبر : ۳۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۷


رئیس اداره اوقاف الیگودرز گفت: انقلاب اسلامی ایران ارزش‌های فراموش شده صدر اسلام را احیاء کرد.

كد خبر : ۳۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا در فروردین ماه میزبان جام ملت‌های 2019 آسیا را مشخص خواهندکرد.

كد خبر : ۳۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی الیگودرز گفت: رسالت پیامبر اسلام(ص) جهان‌شمول بوده و مربوط به عده‌ای خاص نیست.

كد خبر : ۳۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۷


حُکما، طب را صناعتی می‌دانند که به بدن‌های مردم عنایت دارد و به ان سلامتی می‌بخشد و به وسیله آن بیماری‌های مردم تشخصی داده شده و بر اساس مبانی و اصول به درمان آن پرداخته می‌شود.

كد خبر : ۳۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۰


نامزدهای بخش سودای سیمرغ سی و سومین جشنواره فیلم فجر اعلام شدند.

كد خبر : ۳۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۰


دیدن دختران در حال سیگار کشیدن که قبلا یک دو تا بود الان به شدت عادی شده است و کلی هم کلاس دارد!

كد خبر : ۱۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۳


تورم 15.8 درصد اعلامی مرکز آمار ایران، قدرت خرید کارگران را برای تأمین سبد معیشتی، 366 هزار و 966 تومان دیگر کاهش داد؛ در این‌باره مسئول کارگروه مزد شوراهای اسلامی کار سناریوهای جدیدی برای حفظ قدرت خرید کارگران پیشنهاد می‌دهد.

كد خبر : ۳۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۹


دادستان الیگودرز گفت: مخلان نظم عمومی در روز چهارشنبه آخر سال تا پایان تعطیلات به زندان می‌روند.

كد خبر : ۳۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: شهیدان با فراغ بال و آرامش خاطر به استقبال شهادت رفتند و شهد شیرین شهادت را نوشیدند.

كد خبر : ۳۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: شهدای عزیز فرهنگی هر یک خود چراغ راه و یک سوزن‎بانی برای ما هستند تا ما راه و مسیر درست و صحیح اسلام و انقلاب را گم نکرده و از آن غافل نشویم.

كد خبر : ۳۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


رئیس منابع طبیعی الیگودرز گفت: جنگل‌های شهرستان الیگودرز با وسعتی معادل 28 هزار و 201 هکتار با گونه غالب بلوط در منطقه زاگرس واقع شده است.

كد خبر : ۳۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۵


امروز نه خبری از صف برای گرفتن نان و شیر هست و نه انتظار برای پر کردن کپسول گاز. حالا همه نوستالژی‌های دهه شصتی‌ها به حسرت‌هایی دست‌نیافتنی تبدیل شده؛ حسرت‌هایی از جنس گذشت ایام خوش جوانی با نیمکت‌های ...

كد خبر : ۳۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶


متخصص تغذیه حد مجاز مصرف آجیل را برای افراد چاق ۱۰ عدد اعلام کرد و گفت: آجیل شور فشار خون و آجیل شیرین مرض قند می‌آورد. آجیل‌هایی که در جاهای نمور نگهداری شده باشند، سم‌ آفلاتوکسین دارند، آجیل‌های دستفروش‌ها و بازارچه‌ها نیز آلودگی دارند.

كد خبر : ۳۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۵


تیم میلاد الیگودرز با پیروزی برحریفان خود توانست جواز حضور در لیگ دسته 2 فوتسال بانوان کشور را بدست آوردند .

كد خبر : ۳۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۵


غذاهای محلی لرستان مانند کباب بروجرد و‌زیر برنجی خرم‌آباد خاطرات ماندگاری در ذهن مسافران نوروزی برجای گذاشته است.

كد خبر : ۳۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۱


امروز نه خبری از صف برای گرفتن نان و شیر هست و نه انتظار برای پر کردن کپسول گاز. حالا همه نوستالژی‌های دهه شصتی‌ها به حسرت‌هایی دست‌نیافتنی تبدیل شده؛ حسرت‌هایی از جنس گذشت ایام خوش جوانی با نیمکت‌های ...

كد خبر : ۳۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۲


با تاثر، فقدان همشیره گرامی تان را از سوی خود و عموم بسیجیان عزیز تسلیت عرض می نمایم.

 

كد خبر : ۳۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۳


رییس بسیج مستضعفین گفت: زیارتگاه‌های راهیان نور موزه بزرگ و نماد پایداری و استواری یک ملت در راه آرمان‌های خود است.

كد خبر : ۳۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تیم ۱۰ نفره راه آهن با نتیجه تساوی متوقف شد تا 8 امتیاز با قعر جدول فاصله داشته باشد.

كد خبر : ۳۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۴


استاندار لرستان در سفر یک روزه خود به الیگودرز، ضمن بررسی طرح‏‌های عمرانی و تولیدی این شهرستان، از پروژه راه‌آهن ازنا به الیگودرز و اصفهان بازدید کرد.

كد خبر : ۳۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


متخصصان معتقدند کاهش وزن زمانی اتفاق می‌افتد که برای خودمان برنامه داشته باشیم، غذاهایی که ترجیح می‌دهیم بخوریم را بشناسیم، فعالیت‌هایی که از آنها لذت می‌بریم را بدانیم و با حساب و کتاب برای کاهش‌وزن اقدام کنید.

كد خبر : ۳۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


استاندار لرستان عصر دیروز  از پروژه های راه آهن ازنا- الیگودرز- اصفهان ،بیمارستان یک صد تختخوابی و گاوداری شیری دوهزار راسی پگاه شهرستان الیگودرز بازدید نمود .

كد خبر : ۳۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


استاندار لرستان گفت: راه اندازی واحدهای صنعتی پرورش دام از نیازهای لرستان است.

كد خبر : ۳۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۷


مرحوم علی محمد مهدوی شهروند ازنایی که دچار مرگ مغزی شد و در بیمارستان نمازی شیراز بستری بود با رضایت خانواده اش اعضای بدنش را به چندین بیمار اهدا کرد.

كد خبر : ۳۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


استاندار لرستان گفت: عملیات اجرایی پروژه گاوداری ۲ هزار رأسی الیگودرز آغاز می‌شود.

كد خبر : ۳۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱


رهبر معظم انقلاب فرمودند: مطلبی که ما به مسئولین گفتیم و به مردم هم عرض می‌کنیم، این است که در این جزئیات مذاکرات ــ که خیلی هم این چند ماه آینده مهم است ــ اتفاقی که باید بیفتد این است که تحریمها به‌طور کامل و یکجا بایستی لغو بشود.

كد خبر : ۳۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱


داستان «علی صیاد شیرازی»، می دانی که از نوع اول نیست. علی، متولد 1323، در کبود گنبد(درگز)، جانشین ستاد کل نیروهای مسلح، کاری کرد که من و تو بعد از سال ها باور کنیم که «درِ باغ شهادت باز، باز است».

كد خبر : ۳۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱


حضرت رسول اکرم(ص) فرمود :ماه رجب ماه استغفار امت من است پس در این ماه بسیار طلب آمرزش کنید که خدا آمرزنده و مهربان است و رجب را "أصب" می ‏گویند زیرا که رحمت خدا در این ماه بر امت من بسیار ریخته می ‏شود.

كد خبر : ۳۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۱


 بعضی از واکنش ها به خبر سگ کشی در شیراز مصداق بارز (افتادن از آنطرف بام) است. از بین بردن بعضی از حیوانات برای بوجود آوردن توازن در چرخه محیط زیست یک عمل علمی است اما نحوه ی انجام این عمل جای بحث دارد. جدای از این پدیده ی سگ بازی نیز یک رفتار نامناسب و نامتعارف اجتماعی به حساب می آید. گروهی از هنرمندان نیز در واکنش به این اتفاق در شبکه های اجتماعی اقدام به انتشار عکس خود به همراه سگ های تزئینی شان کرده و به سگ بازی افتخار کردند.

كد خبر : ۳۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۳


 استان لرستان با داشتن شرایط آب و هوایی مناسب رویشگاه بیش از هزار و 700 گونه گیاهی است که از این تعداد 250 گونه آن را گیاهان دارویی تشکیل می دهد .

كد خبر : ۳۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۴


یه روزی یه لره... یه روزی یه ترکه... یه روزی یه عربه...مثل مرد جلودشمن وایسادن تا کسی نگاه چپ به خاک و ناموسمون نکنه .

 

كد خبر : ۳۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۴


آرزوهای سوخته ی دختران لرستان در پس آسیب های اجتماعی به یادگار می ماند و آن ها را به ققنوس هایی تبدیل می کند که بعد از مرگ خود هیچ زندگی و زایشی دوباره را فریاد نخواهد کشید.
كد خبر : ۳۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵


تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سایپا هم نتوانست به پیروزی برسد و متوقف شد.

كد خبر : ۳۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶


پیوند دیرین بختیاریها با شاهنامه  امری است که بر کسی پوشیده نیست و با نگاهی به شاهنامه و گوشه هایی از فرهنگ روزمره ی بختیاریها  به دنبال پیدا کردن پاره ای از این وجوه مشترک هستیم.

كد خبر : ۳۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷


بهار و تابستان یعنی استارت خانه به دوشی و جابه جایی مستاجران، یعنی اثاث کشی و یعنی سروکله زدن دوباره برای جمع آوری وسایل منزل و انتقال و...

كد خبر : ۳۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸


حضرات آیات، مکارم شیرازی، نوری همدانی و صافی گلپایگانی امروز در جلسات درس و دیدارهای خود از برخی سخنان مطرح شده مبنی بر مسئولیت نداشتن پلیس در اجرای احکام اسلامی واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۳۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸


مدیرمسئول روزنامه کیهان در واکنش به سخنان رئیس‌‌جمهور در شیراز گفت: پیروی آقای روحانی از حافظ در سیاست خارجی خیلی خطرناک است چون به قول یکی از دوستان حافظ به خاطر یک خال هندو حاضر بود سمرقند و بخارا را از دست بدهد.

كد خبر : ۳۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۱


یازدهم اردیبشهت به عنوان روز جهانی کارگر نامگذاری شده است.

كد خبر : ۳۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۱


 دهم اردیبهشت ۶۱ بود که در جریان عملیات آزادسازی خرمشهر، ۲۳ نوجوان ایرانی به اسارت ارتش بعث عراق در آمدند. حالا و پس از ۳۳ سال، خاطرات این نوجوانان به صورتی «شیوا و جذاب و هنرمندانه» تدوین شده تا رهبر فرزانه‌مان را «شیرین‌کام» کند.

كد خبر : ۳۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۲


اونایی که وقتی پدرشون صداشون میکنه میگید : هان ؟ چیه ؟ چیکار داری ؟؟؟
یادتون باشه کسایی هستن که حاضرن عمرشونو بدن تا پدرشون یکبار دیگه صداشون کنه . . .

كد خبر : ۳۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۲


قطعه‌ای فولکلور، انتخابی هوشیارانه است برای اجرا با صدای دو خواننده که یکی اسطوره پاپ خوانان و دیگری از خوانندگان صاحب سبک و شناخته شده در آواز ایرانی است.

كد خبر : ۴۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۴


فایل صوتی مداحی (فارسی و عربی) در "حمایت از مردم مظلوم یمن" و "علیه رژیم آل سعود" در ادامه قابل دریافت می باشد.

كد خبر : ۴۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


اهالی روستای برم میزبان چهارمین همایش هیجار بختیاری خواستار رفع محرومیت و بیکاری جوانان  این روستا هستند  .

كد خبر : ۴۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


رسیده موسم فریاد، گذشته عصر خاموشی، نشسته بر رخ قرآن، غباری از فراموشی، نشسته مادران، به نعش کودکان، به پا نمی‌شود، خروشی از جهان، ای مَحرم بزم یهود، لعنت به تو آل سعود...

كد خبر : ۴۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۵


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه آمریکا به دنبال تأمین امنیت منطقه خلیج فارس نیست و صلاحیت اظهارنظر در این خصوص را هم ندارد، فرمودند: اگر منطقه خلیج فارس امن باشد، همه کشورهای منطقه از این امنیت بهره‌مند خواهند شد اما اگر خلیج فارس ناامن شود، برای همه کشورهای منطقه ناامن خواهد بود.

كد خبر : ۴۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۶


 خط حاج عمران یکی از خط های مستحکم عراق برای جلوگیری از تهدید و یا سقوط اربیل و کرکوک بود  لذا نیروهای موجود در این منطقه همواره جز نیروهای زبده بعثی بودند وادعای سیطره درکل این منطقه را داشتند  بدین منظور چندین بار پیرانشهر را تهدید نمودند.

كد خبر : ۴۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸


رزمندگان لرستان در عملیات «حاج‌ عمران» با تقدیم ۳۰۰ شهید مانع تصرف پیرانشهر از سوی صدام شدند.

كد خبر : ۴۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


رئیس جمهور با بیان اینکه فکر نمی‌کنم کسی از پیروزی ملت ایران در مذاکرات هسته‌ای نگران شود، گفت: کسی حق ندارد از جیب و جانب مردم شعار دهد و در جامعه افراطی‌گری و شعارزدگی ایجاد کند و مردم را نگران امنیت و آینده کشور کند.

كد خبر : ۴۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


 فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اخباری مبنی بر تلاش بدخواهان ملت و برخی مسئولان منطقه خلیج فارس برای کشاندن جنگ‌های نیابتی به مرزهای ایران، فرمودند: اگر شیطنتی صورت بگیرد، واکنش جمهوری اسلامی ایران بسیار سخت خواهد بود.

كد خبر : ۴۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


گُلوَنی که یک اصالت فرهنگی در لرستان است این روزها در لابه‎لای بی‎برنامه‎گی‎، عدم حمایت مسئولین فرهنگی و نبودِ نظارت کافی می‎رود تا دست‌خوش تحریف شود.

كد خبر : ۴۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


حضرت ابوالفضل العباس نخستین فرزند از ازدواج حضرت امیر المؤمنین على(علیه السلام) و ام البنین بود ایشان در روز چهارم شعبان سال 26 هجرى در مدینه چشم به جهان گشودند.

كد خبر : ۴۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲


تیم فوتبال پرسپولیس سه شنبه شب میهمان تیم الهلال عربستان است و در صورت کسب یک مساوی به جمع 8 تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهد کرد.

كد خبر : ۴۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۴


فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر کسی ملت را از خطر داعش آگاه نکند و برای دفع این بلا تلاش نکند در مصیبت آینده شریک است و این یک عامل بزرگ و عین منافع ملی است.

كد خبر : ۴۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۴


همایش آبشار مهربانی با همدلی خیرین در جهت کمک به خود آموزی و اشتغال معلولین شهرستان در موسسه رعد برگزارشد .

كد خبر : ۴۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۵


معاون امور دام سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: ۵۲ هزار تن گوشت مرغ در لرستان تولید می‌شود که از این میزان ۴۸ هزار تن به روش صنعتی و مابقی به شکل سنتی و روستایی تولید می‌شود.

كد خبر : ۴۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶


پایگاه خبری- تحلیلی سفیرافلاک توانست در هشتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های غرب کشور در بخش تیتر مقام سوم را کسب کند.

كد خبر : ۴۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۷


هشتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‎های غرب کشور در حالی به پایان رسید که لرستان از میان 470 شرکت‌کننده و بیش از 1500 اثر بیشترین برگزیده را به خود اختصاص داد.

كد خبر : ۴۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۷


رئیس‌جمهور گفت: ممکن است یک استانداری، فرمانداری، وزیری نظرات فردی، شخصی و جناحی داشته باشد؛ اما ما به این سمت نیامده‌ایم تا نظرات شخصی و فردی خود را اعمال کنیم.

كد خبر : ۴۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


ماهواره را می توان اصلی ترین مساله حال حاضر جامعه ما دانست چراکه به عنوان یک رسانه بیش ترین تاثیرگذاری را برای تغییر فرهنگ ،نگرش و باورها برجامعه می گذارد.

كد خبر : ۴۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


در دیدار نهایی جام حذفی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با پیروزی مقابل نفت تهران به مقام قهرمانی رسید.

كد خبر : ۴۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۱


چهره‌های سرشناس اقشار ملت بااعلام حمایت خود از گزاره برگ ملی، به بدعهدی آمریکا و هم‌پیمانانش در مذاکرات هسته‌ای هشدار داده و از تیم مذاکره‌کننده کشورمان خواستند با بصیرت و محکم در مقابل زیاده‌خواهی‌های 5+1 بایستند.

كد خبر : ۴۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۲


رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: مشکلات و گرفتاری‌های مختلف در برخی واحدهای تولیدی و صنعتی ناشی از تحریم نبوده بلکه ریشه آن در مدیریت‌ است.

كد خبر : ۴۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹


بی گدار به آب نزدن دولت، معضل ازدواج جوانان، بیکاری، سیاست، اقتصاد آشفته کشور، بی پولی و طلاق همه مشکلاتی بود که در عرض نیم ساعت مسافران تاکسی و راننده به آن پرداختند و آخر سر تنها با کشیدن آهی این بحث ها تمام شد.

كد خبر : ۴۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹


 رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: با این روال، نتیجه برداشته شدن تحریم‌ها می‌شود باز شدن شیرهای نفت و از سر گرفته شدن خام‌فروشی. در آخر کار نیز وقتی نفت تمام شود کشوری عقب‌افتاده، محتاج، مصرف‌کننده و فقیر خواهیم داشت.

كد خبر : ۴۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۰


درست مانند وﻳﺮوسﻫﺎی ﻃﺒﻴﻌﻲ که ﺑﺴﻴﺎر کوچکند،ﻛـﻮچکی، زﻧـﺪﮔﻲ انگلی و ﺗﻜﺜﻴـﺮ ﺳـﺮﻳﻊ،ﺧـﻮاص وﻳﺮوسﻫﺎی ﻛﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮی ﻧﻴﺰ هستند.ﻣﻴﺰﺑﺎن وﻳﺮوسﻫـﺎی ﻛـﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮی ﺑﺮﻧﺎﻣـﻪﻫـﺎیی ﻫﺴـﺘﻨﺪ ﻛـﻪ وارد ﻛـﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮ میﺷﻮﻧﺪ.

كد خبر : ۴۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۳


با وجود امضا بیش از 5000 هزار خبرنگار پای گزاره برگ ملی هسته ای،همچنان رسانه های معاند از پوشش این خبر خودداری می کنند.

كد خبر : ۴۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۶


شنیده‌ام دست‌های برخی‌تان بسته بوده... بندهای دست‌های شما ساخت کدام کشور است؟ می‌خواهم باور کنم تمام این دردها، هیچ نسبتی با ۱+۵ این روزها ندارد...

كد خبر : ۴۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۶


بیش از 3 سال از ظهور گروهک سلطنت طلبان موسوم به شورای ملی ایران نمی­ گذرد که خبرها حکایت از آن دارد که شیرازه این گروهک از هم پاشیده است. عناصر موثر و فعال عضو در این گروهک به دلیل رفتارهای ناشایست مشاورین ربع پهلوی، استعفاء داده و برخی حذف شده اند.
كد خبر : ۴۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۱


کارشناس مسئول تغذیه  گفت: مصرف شربت آبلیمو، سبزی و میوه در وعده سحری از عطش روزه داران در طول روز جلوگیری می کند.

كد خبر : ۴۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۱


سال ۴۰ و ۴۱ بود... ایشان یک کلاسی درست کرد در قم و از ۳۰ نفر دعوت کرد که یکی از آن ۳۰ نفر من بودم که ما برویم توی این کلاس و درس‌های جدید از جمله زبان و مقداری علوم فرابگیریم... من بودم، آقای هاشمی رفسنجانی بود، مرحوم آقای ربانی شیرازی بود، آقای مصباح یزدی.

كد خبر : ۴۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


محله های قدیم شهر امروز بافت آنها تغییر نموده و فقط جهت آدرس دهی استفاده می شود.

كد خبر : ۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


انبوه تفنگ های مختلف با فشنگ های واقعی جنگی و شکاری در میان عروسی ها و گاه در دست نوجوانان و جوانان، هشداری است که متأسفانه مجالس عروسی را بارها و بارها در مناطق مختلف کشور به عزا تبدیل کرده است.
كد خبر : ۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


مدیرکل دفتر مدیریت بیماری‌های دامی سازمان دامپزشکی از ابتلای 12 نفر از هموطنان‌مان به بیماری تب‌ کریمه‌کنگو و فوت چهار نفر از آنها خبر داد و گفت:‌ خوردن گوشت قرمز نمی‌تواند ناقل این بیماری به انسان باشد اما از مصرف شیر فله‌ای و غیرپاستوریزه باید خودداری شود.

كد خبر : ۴۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱


با وجود بالا بودن آمار تب مالت در لرستان اما اعتبار کافی برای مقابله با این بیماری نیست.

كد خبر : ۴۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


شایدتا کنون بارها این ضرب المثل را که اگر برای شما آب نداشته باشد نان که دارد را شنیده اید. حکایت این ضرب المثل حکایت سفره های آبی لرستان است.

كد خبر : ۴۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵


خوش به حال همه کسانی که میتونن امشب دستشون رو در دستای امیر المومنین بزازن

كد خبر : ۴۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵


یکی از حوادث بزرگ ماه رمضان که مسیر تاریخ اسلام را تغییر داد، شهادت مولای متقیّان امیرالمؤمنین علی علیه‌السّلام بود.

كد خبر : ۴۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۷


محمد ابراهیم محمودوند یکی از رزمندگان خرم‌آبادی که 54 سال سن دارد و صاحب پنج فرزند است. او جانباز 70 درصد شیمیایی است و سال هاست که  با دردی که سلاح های شیمایی بر پیکره او وارد کرده اند می سوزد و می سازد.

كد خبر : ۴۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


ما حجابمان و عفت و دینمان ارزان تمام نشده است. یک‌وقت یک‌چیزی ارزان درمی‌آید. ارزان هم می‌رود؛ اما یک‌چیزی که با کتک خوردن ابوذر به‌دست‌آمده است. با پاره شدن لب پیغمبر به‌دست‌آمده است. با شکافته شدن مغز امیرالمؤمنین به‌دست‌آمده است. با گلوی علی‌اصغر به‌دست‌آمده است. با دست ابوالفضل به‌دست‌آمده است. با کتک‌هایی که انقلابیون در زندان‌های شاه خوردن به‌دست‌آمده است. با صد هزار و بیش از صد هزار شهید به‌دست‌آمده است

كد خبر : ۴۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


ساعت 9 صبح است مقصد حرکت خبرنگاران، بازدید از مرکز جامع توانبخشی معلولین ذهنی و جسمی سمر و مرکز شیرخوارگاه فرشتگان خرم آباد است. جایی که کودکان و نوجوانانی در عالم معصومیت خود، چشم به راه نگاهی پر از مهر و عطوفت در دنیایی پر از ابهام روزگار می گذرانند.

كد خبر : ۴۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


رئیس‌جمهور کشورمان با بیان اینکه تحریم‌ها هیچ‌گاه موفق نبود اما در زندگی مردم تاثیرگذار بود، گفت: امروز توانسته‌ایم به نقطه جدیدی دست پیدا کنیم، ما دنبال صدقه نبودیم ما به دنبال مذاکره بودیم تا بر مبنای منافع ملی بده بستانی عادلانه را در پیش بگیریم.

كد خبر : ۴۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ضمن قدردانی از زحمات فراوان رئیس‌جمهور و تلاش پیگیر تیم مذاکره کننده هسته‌ای فرمودند: متنی که فراهم آمده با دقت ملاحظه و در مسیر قانونی پیش‌بینی شده قرار گیرد و آنگاه در صورت تصویب، مراقبت از نقض عهدهای محتمل طرف مقابل صورت گرفته و راه آن بسته شود.

كد خبر : ۴۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۵


دانش‌آموزان ایران در المپیاد جهانی ریاضی موفق به کسب ۳ طلا، ۲ نقره و یک برنز و در المپیاد فیزیک موفق به کسب ۲ طلا و ۳ نقره شدند.

كد خبر : ۴۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۷


سازمان سنجش آموزش کشور اسامی نفرات برتر آزمون سراسری در گروه‌های پنج‌گانه آزمایشی را اعلام کرد.

كد خبر : ۴۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


برخی از توقعات و انتظارات بی جا و بی مورد از جوانان و هزینه های بسیار سنگین امروزی باعث شده که میانگی سنی ازدواج در جامعه به شدت افزایش یابد.

كد خبر : ۴۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱


بعضی از افراد توفیقاتی نصیب شان می شود که خودشان عظمت آن موفقیت را درک نمی کنند. این سعادتی که نصیب شما شده که اسمتان در دفتر صدیقه کبری ثبت بشود.


كد خبر : ۴۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


در عملیات غرورآفرین مرصاد  ۳۰۴شهید سرافراز از اقشار مختلف تقدیم انقلاب اسلامی شد که از این تعداد بیش از 70 شهید مربوط خطه شهید پرور لرستان است.

كد خبر : ۴۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


استان لرستان با 12 آبشار، رودخانه و دریاچه طبیعی -مصنوعی یکی از استان هایی است که طبیعت بکر آن هر ساله گردشگران زیادی را به این نقاط می کشاند.

 

كد خبر : ۴۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


فوتبال ایران درحالی از روز پنجشنبه وارد چهل و پنجمین سال فعالیت رسمی‌اش می‌شود که پرسپولیس در تاریخ برگزاری این رقابت‌ها در صدر قرار دارد و سپاهان با پنج قهرمانی، در لیگ برتر صدرنشین است.

كد خبر : ۴۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۷


شاخص بهای مسکن اجاری در مناطق شهری ایران در سه ماهه اول سال جاری نشان میدهد که شاخص مذکور در دوازده ماه منتهی به خردادماه ۱۳۹۴ نسبت به دوازده ماه منتهی به خردادماه ۱۳۹۳ معادل ۱۴.۵ درصد افزایش داشته است.

كد خبر : ۴۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۸


استان لرستان به‌عنوان دومین حوزه پر آب کشور در بحران تشنگی قرا گرفته به طوری‌که ۷۰ درصد چشمه‌های استان یعنی ۶۸۸ دهنه چشمه دائمی و فصلی مورد استفاده کشاورزی و شرب روستاها، ۲۵۰ حلقه چاه آب شرب و ۱۵۳ رشته قنات خشک‌شده است.

كد خبر : ۴۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۹


اقدامات عمرانی در شهر الیگودرز بواسطه احداث بلوار و میادین در بیرون از محدوده شهر علاوه بر هزینه های اجرا،هزینه های سنگین و دائمی نگهداری را هم به شهرداری تحمیل نموده است .

كد خبر : ۴۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰


درطی بیان جواب از سوی مصاحبه شونده شاید این سوال در ذهن خیلی ها مطرح شده است که 120 نفر رزمنده لرستانی با سابقه در خشان خود در روزهای سخت و طاقت فرسای جنگ تحمیلی در این روزها که منافقین ناجوانمردانه از غرب کشور هم وارد شده اند به یکباره کجا رفتند؟ آیا اصلا چنین درخواستی شده و این 120 نفر آیا محور عملیاتی نداشتند و در منطقه خودسرانه می گشتند ؟

كد خبر : ۴۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


محسن اژه‌ای در هشتاد و دومین نشست خبری خود با اصحاب رسانه از برگزاری اولین جلسه دادگاه بابک زنجانی در تاریخ 11 مهرماه خبرداد و گفت: در حال حاضر وکلای متهم در حال مطالعه پرونده هستند و وکلای شاکی هم آمده‌اند تا پرونده را مطالعه کنند.

كد خبر : ۴۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۲


سرپرست اداره پزشکی قانونی استان گفت: در سه ماهه نخست امسال هشت نفر در رودخانه  و سد ها جان خود را از دست داده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل یه نفر افزایش یافته است.

كد خبر : ۴۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴


عضو هیأت مدیره انجمن صنایع لبنی با بیان اینکه در حال حاضر قیمت لبنیات در کشور هم سطح با قیمت‌های جهانی است، گفت: این در حالی است که درآمد مردم ایران هم سطح با کشورهای توسعه یافته نیست.

كد خبر : ۴۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴


مدیرکل استاندارد لرستان گفت: 227 قلم کالای غیر استاندارد امسال در مراکز عرضه این استان توقیف شد.

كد خبر : ۴۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


همه خبرنگاران متعهد رنج دارند ، رنجی که هیچگاه حاضر نشده اند قلم را با منافع مادی و دنیوی و اهداف نامشروع جناحها آلوده کرده و یا بواسطه آن عقده گشایی نمایند.

كد خبر : ۴۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۷


با توجه به اینکه اصل مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی و قبل از انجام مصاحبه از معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت بررسی خواهد شد

كد خبر : ۴۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۷


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اقتصاد مقاومتی به ما می‌گوید دانش را باید بالا برد و شتاب رشد علمی را افزایش داد ولی اقتصاد عاریتی می‌گوید شتاب علمی کشور اگر کم شد مهم نیست؛ می‌رویم با غربی‌ها رفیق می‌شویم و تکنولوژی می‌آوریم.

كد خبر : ۴۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


ورزشی نویسان استان لرستان به مناسبت روز خبرنگار از خاطرات تلخ و شیرین خود در تجربه خبرنگاری می‌گویند.

كد خبر : ۴۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


رئیس‌جمهور گفت: در خاورمیانه یک عده نادان، ناآگاه و یا مزدور به نام اسلام و جهاد خشونت می‌کنند و مسجد و کلیسا و معبد را نابود می‌کنند.

كد خبر : ۴۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


شب گذشته، جمعی از آزادگان سر افزاز کشورمان مهمان برنامه خندوانه بودند.

كد خبر : ۴۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۵


یکی از اتفاق هایی که از روز های خاطره انگیز و ثبت شده در تاریخ مرز خسروی را رقم زده است ورود آزادگان استوار هشت سال دفاع مقدس به میهن است.

كد خبر : ۴۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۶


آزادگان جمهوری اسلامی ایران در ۲۶ مردادماه سال ۱۳۶۹ دلیر ، مقاوم، استوار، امیدوار و دلاور آمدند ، در این روز بود همان عشقی که هشت سال پیش بدرقه اش کرده بودند اکنون به وطن باز می گشت و چشم هم وطنان در این روز بود که به شوق وصال دوستان و یاران خود اشک بار شد.

كد خبر : ۴۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۶


با حضور مدیرکل بازرسی سازمان اوقاف کشور و اقشار مختلف مردم آستان، مراسم افتتاحیه آستان مقدس امامزاده محمدبن حسن(ع) از نوادگان امام حسن مجتبی(ع) در الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۴۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۹


مدیر کل بازرسی سازمان اوقاف کشورگفت: بقاع متبرکه امامزادگان کانون‌های ایمان هستند.

كد خبر : ۴۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۰


مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: ۱۰ درصد از کل اعتبارات امام‌زاده محمد بن حسن (ع) از محل اعتبارات ملی و ۹۰ درصد از کل مبلغ پروژه از محل نذورات مردم بوده است.

كد خبر : ۴۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۰


رئیس‌جمهور گفت: ما از هر کجا لازم بدانیم سلاح می‌خریم و منتظر اجازه کسی نیستیم و اگر لازم بدانیم سلاح خود را بفروشیم، بدون توجه به هیچ‌ قطعنامه‌ای این کار را می‌کنیم.

كد خبر : ۴۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: سرانه مصرف شیر در کشور کمتر از 50 لیتر است.

كد خبر : ۴۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


خادمین و پرچم متبرک بارگاه امام رضا(ع)درقالب کاروان"زیر سایه خورشید " صبح امروز مورد استقبال مردم شهرستان الیگودرز قرار گرفتند.

كد خبر : ۴۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


مهدی عراقی و یارانش، در فراز و نشیب انقلاب اسلامی و پس از آن در جمهوری اسلامی ایران، همواره پیرو رهبری و ولی فقیه بودند و به دچار لغزش‌های  گروه­های جهادی و سیاسی دیگر  نشدند.

كد خبر : ۴۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


نماینده مردم ارومیه در مجلس مدارکی در خصوص پرونده دکل گمشده منتشر کرد.

كد خبر : ۴۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۵


سخنگوی قوه قضائیه در هشتاد و چهارمین نشست خبری خود درباره محکومیت مجرم فراری فتنه 88، کشف موبایل و سکه طلا از مهدی هاشمی، ماجرای 50 پرونده قضایی دولت گذشته، تخریب شورای نگهبان، محکومیت 2 متهم به جاسوسی و دکل نفتی گمشده سخن گفت.

كد خبر : ۴۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


مسئول دفتر امام جمعه الیگودرزگفت : فیلم محمد رسول الله (ص)اولین انقلاب سینمایی ایران وبرای مقابله با فیلمهای هالیودی ساخته شده است .

كد خبر : ۴۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰


تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.

كد خبر : ۴۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۵


کارگرالیگودرزی60 میلیون تومان طلا و جواهرات پیدا شده را به صاحبش برگرداند.

كد خبر : ۴۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۵


 تیم کاراته بانوان الیگودرز در مسابقات کشوری در استان تهران  3 مدال طلا  ،12نقره و 4 برنز کسب نمود .

كد خبر : ۴۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶


دشمن در میدان نبرد سخت، وقتی حریف نمی‌شود، آن را به جنگ نرم تبدیل می‌کند و با استراتژی ایجاد شبهه و اختلاف در صفوف داخلی حریف، تلاش می‌کند تمرکز آن را بر هم بزند.

كد خبر : ۴۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷


بخشدار بخش بشارت الیگودرز گفت: با تلاش شش ساعته نیروهای سپاسد، جاده امامزاده محمد بن حسن(ع) بخش بشارت ذلقی الیگودرز بازگشایی شد.

كد خبر : ۴۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷


یکی از سنتهایی که در سایر ملل رایج بوده امر ازدواج می باشد که هر قوم و ملت رسم وسنن خاص خود را دارا هستند ، و نحوه خواستگاری و مراسم ازدواج و هدایا که در هر مکانی معنای خاصی دارد .

كد خبر : ۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۹


وزیر دفاع از شناورهای در دست ساخت نیروی دریایی ارتش در کارخانجات این نیرو در بندرعباس بازدید کرد.

كد خبر : ۴۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۹


مردم ومسئولین شهرستان الیگودرز در دیدار با مقام معظم رهبری نابودی اسرائیل ،انتخابات  و اقتصاد مقاومتی را مهمترین نکات در سخنان این هفته ایشان دانستند .

كد خبر : ۵۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «هشت سنت غلط ازدواج» را از نگاه رهبر معظم انقلاب منتشر کرد.

كد خبر : ۵۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


خانواده هاشمی رفسنجانی چندسالی است ادبیاتی خاص برای خانواده خود رقم زده اند ادبیاتی که ضدانقلاب خاطرخواه آن شده است.

كد خبر : ۵۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


والدین صبح امروز به همراه فرزندان خود در جشن شکوفه های مدرسه  شهید چمران الیگودرز شرکت نمودند تاخاطرات حضورشان در  اولین روز مدرسه  را مرور نمایند. 

كد خبر : ۵۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


قراردادهای میلیاردی ندارند و پاداش‌های آنچنانی هم برای قهرمانی‌شان نمی‌گیرند، اما یک هدف داشتند؛ قهرمانی آسیا.

كد خبر : ۵۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


بعد عبور از شهرستان های دورود و الیگودرز وارد منطقه شاپور آباد می شویم؛ جایی که 190 کیلومتر با مرکز استان فاصله دارد و دو مرکز پیش بیمارستانی و بیمارستان صحرایی شهید ولیان در آن جا به مدت پنج روز دایر شده است.

كد خبر : ۵۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


بعد از گذشت چهار روز از حادثه سرزمین منا  شمار جان باختگان به 9 نفر افزایش یافت و 23 نفر نیز مفقود هستند .

كد خبر : ۵۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


مدیرکل حج و زیارت لرستان گفت: تعداد حجاج  الیگودرزی  که در حادثه منا جان خود را از دست دادند به 9 نفر رسیده است

 

كد خبر : ۵۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


مدیرکل حج و زیارت لرستان گفت: تعداد حجاج  الیگودرزی  که در حادثه منا جان خود را از دست دادند به 10 نفر رسیده است و 8 نفر دیگر مفقود هستند .

كد خبر : ۵۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


تیم فوتبال خیبر خرم آباد در ادامه مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کور به یک برد شیرین خانگی دست یافت.

كد خبر : ۵۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


هفتم مهرماه سال ۶۰ هواپیمایی در حوالی تهران سقوط کرد و سرلشگر فلاحی، سرتیپ نامجو، سرتیپ فکوری، یوسف کلاهدوز و محمدعلی جهان‏ آرا به شهادت رسیدند. کمک خلبان این پرواز تمام جزئیات حادثه را شرح داده است.

كد خبر : ۵۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


فرمانده انتظامی الیگودرز از کشف 40 کیلو گرم تریاک ودستگیری 6 قاچاقچی  در محور اصفهان به الیگودرز خبر داد.

كد خبر : ۵۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی لرستان از تولید بیش از 34 هزار تن شیر در شهرستان الیگودرز خبر داد.

كد خبر : ۵۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


کتاب آستان مقدس امامزاده محمد بن حسن(ع)  الیگودرزدر نشست مطبوعاتی عاشورایی  رونمایی شد.

كد خبر : ۵۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰


مسابقات کورس اسب دوانی انتخابی استان لرستان با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

كد خبر : ۵۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰


پیکر پاک 4 زائر لرستانی فاجعه منا امروز در شهرهای بروجرد ، الیگودر و ازنا تشییع شد.

كد خبر : ۵۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲


بیکاری کلمه ای است که با شنیدن آن معضلات اجتماعی دیگری نظیر فقر ، اعتیاد ، طلاق ، فساد و خودکشی در ذهن ها تداعی می کند، اگرچه بیکاری دلیل اصلی بروز اغلب آنها نیست اما می تواند در جهت فراهم شدن زمینه های وقوع آنها نقش غیرقبل انکاری داشته باشد.

كد خبر : ۵۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


همایش شیرخوارگان حسینی فردا جمعه 24 مهرماه  ساعت 9 صبح همزمان با سراسر کشور در شهرستان الیگودرز برگزار می‌شود.

كد خبر : ۵۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


صبح امروز همایش شیرخوارگان حسینی  درشهرستان  الیگودرز  همزمان با  سراسر کشور  برگزار شد.

كد خبر : ۵۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۴


همایش شیرخوارگان حسینی به یاد حضرت علی‎‏اصغر(ع)، همزمان با سراسر کشور در کوهدشت برگزار شد.

كد خبر : ۵۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


تیم اقتصادی دولت یازدهم که در مدیریت بالادست هر کدام دارای اسم و رسمی بودند اما برای اقتصاد بیمار این کشور اسم و رسم ها آب و نان نمی شود و در مدیریت میانی افراد ناشی و نابلدی که سُرنا را از سر گشاد آن نواختند!

كد خبر : ۵۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت : مسئولین باید باید  تدابیرمقام معظم رهبری و عقبه انقلاب را  در همه  تصمیم گیری کلان واجرای برجام  مورد توجه قرار دهند .

كد خبر : ۵۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


تیم فوتبال خیبر خرم آباد در ادامه شکست های خود در دو بازی گذشته، امروز نیز بازی را به پیکان تهران واگذار کرد.

كد خبر : ۵۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


روزشمار وقایع کربلا از اول محرم تا روز عاشورا به صورت زیر ارائه شده است.

كد خبر : ۵۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹


عباس بن علی (ع) و نافع بر تمام همراهان عمرو حمله بردند و راه را گشودند و به پیاده ها گفتند بروید. از اصحاب عمرو بن حجاج تعدادی به قتل رسیدند، اما هیچ کس از یاران حسین بن علی (ع) صدمه ای ندید و همه با آب به اردوگاه بازگشتند. امام و یارانش آب نوشیدند و از آن روز عباس (ع) سقا و ابورالقربه نامیده شد.

كد خبر : ۵۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۱


وزیر کشور و ولی‌عهد عربستان حکمی صادر کرد که بر اساس آن اجرای حکم اعدام شیخ نمر بدون هشدار قبلی امکان‌پذیر شده است.

كد خبر : ۵۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳


مدیر کمیته امداد شهرستان الیگودرز از جذب 17 حامی جهت ایتام و کمک یک میلیون ریالی به کمیته امداد در مراسم شیرخوارگان حسینی که از سوی هیات های مذهبی، ادارات و مساجد شهرستان الیگودرز برگزار شد خبر داد.

كد خبر : ۵۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


با وجود هشدارها و پیش‌بینی‌های صورت گرفته مبنی بر وقوع سیلاب و بارش شدید باران، باز هم غفلت دستگاه‌های امدادی و اجرایی زمینه‌ساز گسترش عمق خسارات شد و 7 تن از هموطنان‌مان در جریان سیلاب در استان‌های ایلام، لرستان و کرمانشاه جان خود را از دست دادند.

كد خبر : ۵۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹


آملی لاریجانی گفت: مغرب زمین با این تجدد و مدرنیته نحوه حیاتی را شکل داده و درصدد است تا این نحوه حیات را به سایر کشورها تحمیل کند، غرب با فیلم‌هایی که می‌سازد یا رمان‌هایی که می‌نویسند تلاش می‌کنند تا این نحوه حیات را القا کنند.

كد خبر : ۵۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۳


سردار محمدرضا نقدی گفت: هنر جوشش فطرت پاک انسان‌هاست، اما امروز دشمنان از این موهبت الهی که در اختیارشان است برای خاموش کردن حقیقت استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۵۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۵


ماموران ايست و بازرسي خمه شهرستان اليگودرز، كاميون حامل شيرين بيان قاچاق را توقيف كردند.

كد خبر : ۵۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


یک روانشناس گفت: کودکان امروز دچار یک بی‌پدر و مادری مدرن شده‌اند، زیرا والدین با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی صرفا به دنبال تامین مسائل رفاهی هستند و این در حالیست که فقط 25 درصد از نیازهای کودک مسائل رفاهی بوده و 75 درصد نیازمند توجه، آرامش و امنیت است.

كد خبر : ۵۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۹


رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت :کار فرهنگی باید دانشجو را متخلق، انقلابی، معتقد به آرمانها،دوستدار کشور و نظام، دارای بصیرت،بااعتماد بنفس و سرشار از امید و با فهم درست از موقعیت کشور تربیت کند؛ به جوانهای مومن و انقلابی میدان دهید.

كد خبر : ۵۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۰


زیر گذر جاده سنج  الیگودرز بعد از گذشت پنج سال با وجود تصادفات حادثه ساز  اسیر وعده های مسئولین شده و  مشکلاتی زیادی را برای اهالی این منطقه ایجاد نموده  است .

كد خبر : ۵۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


در دومین دوره جشنواره تقدیر از افراد و گروه‌های برگزیده در ترویج کتابخوانی جابر اسدی از شهرستان الیگودرزدر بخش آزاد  فضاهای آموزشی و فرهنگی فعالیت در روستاهای دورافتاده توانست جزء نفرات برتر برگزیده شد .

كد خبر : ۵۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵


تیم ملی ایران در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دیدار با گوام را به سود خود پایان داد.

كد خبر : ۵۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه ‌امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)‌ سوریه را خط مقدم ایران می‌دانند، گفت:‌ اگر وارد سوریه نشده بودیم‌، اکنون عراق، سوریه، لبنان و ایران از دست رفته بودند.

كد خبر : ۵۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۸


کامپیوترها که امروزه در بیش تر مراتب زندگی انسان ها راه یافته اند، هم چون دیگر ساخته های دست بشر، دو حالت دارند که یک حالت آن، بهره گیری درست و مفید برای سرعت بخشی، دقت در کارها و کمک به پیش رفت امور است و حالت دیگر آن، استفاده های نادرست و نابجا است که گاه آسیب های فراوان را در پی دارد. 

كد خبر : ۵۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۹


امام جمعه الیگودرز گفت : بسیج بمعنای واقعی  خارجی درچشم وگلوی منافقان  و مستکبران جهان است .

كد خبر : ۵۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۳۰


شدت فقر در یکی از روستاهای لرستان، سبب شده تا یک خانواده برای برآورده کردن نیازهای اولیه زندگی‌شان، دست به فروش کلیه بزنند.

كد خبر : ۵۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱


آمریکا مصداق بارز سردمدار(کدخدای) جبهه کفر است که به شهادت تاریخ,به هیچ پیمانی جز منافع ناحق خود, پایبند نیست.

كد خبر : ۵۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


در پی انتشار گزارش«فروش کلیه ی مادر به قیمت شیرخشک/ کلیه هایی که خرج فقر می شود» شماره حسابی برای درخواست کمک اعلام شد

كد خبر : ۵۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


مسئول فنی موسسه خیریه مهر کوثر گفت: تنها مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست لرستان واقع  در شهرستان الیگودرز ظرفیت نگهداری بیش از 50کودک را دارد.

كد خبر : ۵۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵


چند روز پیش بود که خبر دفن ۱۷۰۰ تن سیب زمینی در شیراز رسانه‌ای شد؛ با رسانه‌ای شدن ماجرا، تنها توجیه مسئولان جهاد کشاورزی استان یک چیز بود: دفن سیب‌زمینی‌ها برای تنظیم بازار!

كد خبر : ۵۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷


هفته گذشته در حالیکه خاطره تلخ عزل زارع فارسانی شهردار سابق الیگودرز به فراموشی سپرده شود چند تن از اعضای شورای شهر  با مطرح کردن 20 سوال استیضاح یاراحمدی شهردار جدید  را کلید زدند.

كد خبر : ۵۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۸


فرمانده نیروی قدس سپاه در واکنش به شایعات گسترده‌ درباره زخمی یا شهید شدن خود، گفت: این‌ها چیزهایی است که دشت‌ها و کوه‌ها را برای پیدا کردنش پیموده‌ام.

كد خبر : ۵۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۹


در حالی که هنوز چند ماه از ماجرای گوجه فرنگی‌های ۱۰۰ تومانی نمی‌گذرد، این بار شاهد افزایش ۲ برابری قیمت این محصول طی یک هفته و رسیدن قیمت به کیلویی ۵ هزار تومان در بازار هستیم.

كد خبر : ۵۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۹


کمبود فضای ورزشی مناسب در لرستان طی ادوار گذشته جان بسیاری از ورزشکاران استان را به خطر انداخته است.

كد خبر : ۵۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


فرمانده سپاه گفت: خدا می‌داند اگر ما یگانی از بسیجیان خود که آماده جنگ هستند را به جبهه مقاومت اعزام کنیم چه اتفاقی می‌افتد.

كد خبر : ۵۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


خبرنگار  پایگاه خبری هیجار سفر زیارتی به امامزادگان شهرستان خمین حضرت خدیجه (س) خواهر امام رضا (ع) و حصرت عبدالعلی (ع) از نوادگان ائمه اطهار  داشته است .

كد خبر : ۵۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۱


چند روز تا رسیدن بلندترین شب سال(شب یلدا) باقی مانده و بیشتر خانواده ها خود را برای رسیدن این شب آماده می کنند اما در این میان گرانی اجناس شب یلدا بیشتر در بازار دیده می شود.

كد خبر : ۵۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۶


شهید دکتر محمد علیم عزیز در عمر کوتاه اما تاریخ ساز خود با زبان و دل و با قلم و قدم و با تنی مجروح، اوج بندگی را به شهادت نشستند.

كد خبر : ۵۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۶


ثبت نام از داوطلبین پنجمین انتخابات خبرگان رهبری در حالی دیروز بعد از گذشت مهت یک هفته ای به کار خود پایان داد که 17 نفر از حوزه انتخابیه لرستان برای شرکت در این انتخابات شرکت کردند که اسامی آن ها به شرح ذیل است.

كد خبر : ۵۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳


«حاج خانم! من یه معذرت‌خواهی به شما بدهکارم. کسی که قراره چند دقیقه دیگه تشریف بیارند منزل شما، آقای خامنه‌ای هستند...» جمله تمام نشده که اشک مادر جاری می‌شود. برادرها اما هنوز فرصت می‌خواهند که باور کنند؛ فرصتی در حد چند ثانیه. بغض آلفرد و آلبرت هم با اولین کلماتی که از دهانشان خارج می‌شود، می‌شکند...

كد خبر : ۵۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


وزارت کشور عربستان با صدور بیانیه‌ای از اجرای حکم اعدام شیخ نمر باقر النمر، رهبر شیعیان این کشور خبر داد.
كد خبر : ۵۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


بی گمان متولی نشریات و مطبوعات هر شهرستان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد و هرشخصی با  عنوان خبرنگارنمی تواند وارد شهر شود و بدون هماهنگی با امور مطبوعات اقدام به فعالیت نماید.

كد خبر : ۵۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


روحانیون، اساتیدو طلاب حوزه علمیه شهرستان الیگودرز همزمان با سراسر کشور و با هدف محکومیت اعدام شیخ نمر توسط رژیم منحوس  آل سعود به کمپین مردمی پیوستند  .

كد خبر : ۵۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴


نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: فاز نخست جاده الیگودرز به خوزستان تا سد رودبار در حال احداث است و مطالعات ادامه آن از سد رودبار به منطقه نیز انجام‌ شده است.

كد خبر : ۵۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴


روحانیون  اساتید و طلاب حوزه علمیه الیگودرز شهادت  شیخ نمر این عالم  بزرگ را نشانه ایستادگی ومقاومت  شیعیان در برابر جنایتها وجاهلیت عربستان و سایر مستکبران دانسته که  زمینه ساز  سقوط آنها خواهد شد .

كد خبر : ۵۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴


علاقه او به شهدا و شهادت و جمع آوری وصیت نامه شهیدان و کتب مذهبی اتاق جواد را پاتوق کتاب و وصایای شهدایی برای دوستان کرده بود،وصایا را می خواند تا عمل کند خطاب به یکی از رفیقانش گفته بود باید تلاش کنیم تا خوب باشیم و از الکی مردن نجات پیدا کنیم.

كد خبر : ۵۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی با حضور تولیدکنندگان از سراسر کشور در سالن شهید بهشتی  از 6 دیماه در الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۵۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


مدعیان حقوق بشر نه تنها در برابر نقض آشکار حقوق انسان‌ها سکوت می‎کنند، بلکه مُهر تاییدی هستند بر عملکرد مهاجمان و ناقضان حقوق بشر.

كد خبر : ۵۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶


مدعیان حقوق بشر نه تنها در برابر نقض آشکار حقوق انسان‌ها سکوت می‎کنند، بلکه مُهر تاییدی هستند بر عملکرد مهاجمان و ناقضان حقوق بشر.

كد خبر : ۵۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶


مدیر جهاد کشاورزی الیگودرز می‎گوید: این شهرستان با توجه به وضعیت آب و هوایی برای کشت گیاهان دارویی مفید است.

كد خبر : ۵۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶


رئیس دادگستری الیگودرز گفت: مجریان و متولیان برگزاری انتخابات موظفند در چارچوب قانون عمل کرده و ضمن حفظ بی‌طرفی کامل در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و پر شور تلاش کنند.

كد خبر : ۵۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶


عدم رعایت استاندارهای لازم در لوله کشی گاز  در روستای مغانک سفلی الیگودرز سبب انفجار گازو  فوت 3 نفر شد.

كد خبر : ۵۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹


رئیس قوه قضائیه پس از نامه‌نگاری نماینده تهران پرونده وزیر صنعت، معدن و تجارت را به دادستانی تهران ارجاع داد.

كد خبر : ۵۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


فرمانده کل سپاه گفت: نتیجه مثبت تحولات منطقه، آماده شدن نزدیک به 200هزار نیروی مسلح جوان در کشورهای سوریه، عراق، افغانستان و پاکستان و یمن بوده است.

كد خبر : ۵۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۲


در 26 دی ماه 57 حادثه ای روی داد که هنوز طعم شیرین آن از اذهان مردم انقلابی کشورمان بیرون نرفته است. " شاه رفت" جمله ای که ستون های استکبار جهانی را به لرزه در آورد و ثابت کرد که دوران انحصار طلبی به پایان رسیده است.
كد خبر : ۵۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


متخصص تغذیه گفت: در دوران تحصیل توجه به امر سلامت جسمی و روانی برای دستیابی به نتایج عالی در امتحانات حائز اهمیت است.
كد خبر : ۴۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


رئیس جمهور با بیان اینکه برنامه هسته‌ای با بهانه واهی تهدیدی برای صلح و امنیت نیست، گفت: از امروز محدودیت صادرات نفت برداشته می‌شود

كد خبر : ۶۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷


معاون اجتماعی بهزیستی لرستان در خصوص تامین اعتبار و  برقراری یارانه مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست مهر کوثر بهزیستی الیگودرز قول مساعد داد.

كد خبر : ۶۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰


مراسم بزرگداشت محمدمیرزاوندی، خواننده سرود حماسی «دایه دایه» با حضور شخصیت‌های فرهنگی و هنری کشورمان در فرهنگسرای اندیشه به همت خبرگزاری فارس برگزار شد.

كد خبر : ۶۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۷


سرلشکرجعفری گفت: به عنوان کارشناس نظامی اعلام می کنم که امروز هیچ دغدغه امنیتی و دفاعی نداریم اما دغدغه فرهنگی جای آنها را گرفته است.

كد خبر : ۶۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۹


روز تشییع فرامی‌رسد احمد بر بالین برادر می‌نشیند و با خود زمزمه می‌کند که محمد بازهم از من سبقت گرفتی و جلو افتادی ...
كد خبر : ۶۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰


سد معشوره، یکی از پروژه های ناتمام استان لرستان و شهرستان کوهدشت است که در زمان رئیس جمهور وقت، محمود احمدی نژاد کلنگ زنی شد تا بارقه های امید را در دشتهای خشکیده ی کوهدشت به ارمغان بیاورد.

كد خبر : ۶۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴


مدیر جهاد کشاورزی الیگودرز از تولید 8 هزار تن گوشت قرمز تا پایان دی‌ماه در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۶۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اینکه احتمال جنگ سخت بر ضد ایران، در شرایط کنونی بعید است ولی محال نیست، تأکید کردند: امروز اصلی‌ترین برنامه برای مقابله با نظام اسلامی، جنگ نرم است تا نظام و مردم ایران را از مؤلفه‌های قدرت تهی کنند.

كد خبر : ۶۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹


مدیر جهاد کشاورزی الیگودرز از تولید سالیانه 70 هزار تن شیر خام در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۶۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دیپلماسی‌ای که فضا را برای بیشترین امتیازگیری دشمن مهیا کند لایق نیست، گفت: در حین مذاکره با دشمن می‌گویند حتی آب خوردن‌ ما در گرو مذاکرات است یعنی وضع ما آنقدر خراب است که دشمن هر چه می‌خواهد می‌تواند از ما امتیاز بگیرد.

كد خبر : ۶۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


شرایط برای برگزاری انتخاباتی پرشور و باشکوه در الیگودرز فراهم است.

كد خبر : ۶۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷


معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: بیشترین تعداد ثبت نامی  برای تعویض تاکسی های فرسوده در شهرهای کوچک متعلق به شهرستان الیگودرز است .

كد خبر : ۶۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۹


صبح  امروز با آغاز زمان  رای گیری انتخابات در الیگودرز شاهد حضور پرشور مردم شهرستان در پای صندوق ها  رای  بودیم که مراسم حاشیه های جالبی را نیز به همراه داشت .

كد خبر : ۶۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۷


سرپرست منابع طبیعی الیگودرز گفت: در سال جاری تعداد 95 فقره پرونده تخلفات تشکیل شده که بعضا در محاکم قضایی رسیدگی شده و بعضا هم مفتوح و در حال رسیدگی است.

كد خبر : ۶۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۷


اینجا به خواهرا همش میگیم پر چادرتون رو حائل کنیدتا بوی گناه مشامتون اذیت نکنه  ولی کو گوش شنوا...؟

كد خبر : ۶۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸


سید باید می‌رفت و خدایی می‌شد.آری در همین منطقه لاراست که تیرکینه دشمنان سرسید را نشانه می‌گیرد و او را برای همیشه دچار حیاتی نباتی می‌کند.

كد خبر : ۶۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸


فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز از کشف دو کیلوگرم  تریاک از یک مسافر جوان 17 ساله طی عملیات  ایست و بازرسی در این شهرستان خبر داد .

كد خبر : ۶۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸


رئیس دادگستری الیگودرز گفت: دستگاه قضایی با کسانی که بخواهند در چهارشنبه پایان سال نظم و امنیت عمومی را خدشه‌دار کند، برخورد جدی خواهد داشت و تا پایان تعطیلات نوروز بازداشت می‌شوند.

كد خبر : ۶۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۳


حضرت آیت الله خامنه ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال 1395 را سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری کردند.

كد خبر : ۶۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۱


نوروز سال ۶۶ بود و روز شنبه ای. درمنطقه شلمچه و در خط دوم پدافندی و درسنگرهای نونی شکل درخاک عراق بودیم.

كد خبر : ۳۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۷


نخستین برنامه ۹۰ در سال ۹۵ با جدال و درگیری مدیر تیم ملی و دبیرکل فدراسیون فوتبال استارت خورد.

كد خبر : ۶۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷


با اضافه شدن واژه های اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی علاوه بر ایجاد گفتمان اقتصاد مقاومتی؛ باید شاهد اتفاقات عینی و عملی در جهت تحقق مقاوم سازی اقتصاد نیز باشیم.

كد خبر : ۶۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷


امير سپهبد شهيد علي صياد شيرازي، فرزند «زياد»، در روز چهارم خرداد ماه سال 1323 در شهرستان «درگز» از توابع استان خراسان به دنيا آمد.

كد خبر : ۶۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱


پارسال حقوق من و همسرم روی هم سه برابر حالا می‌ارزید و امروز با حساب و کتا‌ب‌های سر انگشتی، یک سوم سال پیش ارزش دارد.

كد خبر : ۵۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱


باز هم با فرا رسیدن فصل بهار این گیاهان خوراکی- دارویی بومی منطقه زاگرس است که بازار قدیم خرم آباد را عطر آگین کرده است.

كد خبر : ۶۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان گفت: ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دوره‌های اول و دوم متوسطه انجام خواهد برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی لرستان شد.

كد خبر : ۶۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


این روزها افزایش قیمت عوارض وسائط نقلیه در آزاد راه خرم زال باعث نارضایتی رانندگان به خصوص وسائط نقلیه سنگین شده و بیشتر تردد خود را از شمال به جنوب کشور را از جاده قدیمی خرم آباد به پلدختر انجام می دهند.

كد خبر : ۶۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


معلمان شیوه‌های متفاوتی را برای برخورد با دانش آموزان درس نخوانده داشتند. برخی از آنان فقط کافی بود چند دقیقه با نهایت خشم به چشمانت خیره شوند آنگاه حساب کار دستت می‌آمد...!

كد خبر : ۴۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان از راه اندازی  واحد گاوداری ۱۵ هزار راسی در  الیگودرز خبر داد.

كد خبر : ۶۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


بمناسبت هفته معلم  مسابقات تنیس آزاد در بخش بانوان  در خانه پینگ پنگ الیگودرز برگزار شد .

كد خبر : ۶۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


بسیاری از چهره‌های معروف کشورمان به محاصره رزمندگان مقاومت در منطقه «خان طومان» که در نهایت منجر به اشغال این منطقه توسط تروریست‌ها شد، واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۶۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹


در پی رشادت‌ها و جانفشانی‌های مدافعان حرم در سوریه تعدادی از اهالی ورزش لرستان دل نوشته‌هایی را تقدیم زحمات و ایثار آنان کردند.

كد خبر : ۶۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲


امام جمعه الیگودرز گفت: میلیاردها تومان تسهیلات جهت واگذاری خودروهای بی‌کیفیت پرداخت می‌شود، اما تسهیلات 10 میلیون تومانی ازدواج جوانان که می‌رسد دست خالی را به رخ می‌کشند.

كد خبر : ۶۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴


آلودگی آب ناشی از ورود، گچ، سیمان، مصالح ساختمانی و... توسط یکی از کارگاه های احداث تونل این آزادراه، موجب اعتراض مردم اهالی منطقه به خصوص روستای خمسیانه بیران شهر شده است.

كد خبر : ۶۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶


مدیرکل منابع طبیعی لرستان گفت: از سال‌ 86 تا سال گذشته 17 هزار هکتار از مراتع و جنگل‌های استان لرستان طی 936 فقره آتش‌سوزی تخریب شده‌اند.

كد خبر : ۶۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷


عمليات حاج عمران يكي از عمليات‌هاي گمنام دوران دفاع مقدس است ، که دلاوران تیپ   57 سپاه حضرت ابوالفضل(ع)  از حیث پیشدستی حمله دشمن در آن درخشیدند.

كد خبر : ۶۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹


تیم کشتی فرنگی کشورمان با برتری 8 بر صفر مقابل روسیه مقتدرانه عنوان قهرمانی رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی را به خود اختصاص داد.

كد خبر : ۶۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱


امروز پس از خبر وزیر دفاع درباره زنده بودن سردار متوسلیان موج گسترده‌ فعالان فضای مجازی برای آزادی این شیر در زنجیر با هشتگ freemotevaselian# شکل گرفت.

كد خبر : ۶۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳


لشکر ۵۷ حضرت ابوالفضل (ع) با اهداء قریب ۳۰۰ شهید و مفقود توانست ارتفاعات دو هزار و ۵۱۹ متری، تپه شهدا و تپه شهید صدر را تصرف و جلوی دشمن را سد کرد.

كد خبر : ۶۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴


خلبان علی‌رغم وقوع سانحه برای جنگنده، ایجکت نکرد تا هواپیما را از منطقه مسکونی دور کند و برای همین، زمان مناسب برای نجات خود را از دست داد.

كد خبر : ۶۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲


حضرت امام خمینی(ره) و همراهان‌شان به دعوت استاد شهید، به مدت ۲ شبانه‌روز در منزل پدری ما به سر بردند. مادرم صبح‌های زود برای گرفتن شیر مرا از خواب بیدار می‌کرد. روز اول بیدار شدم اما صبح روز دوم بیدار نمی‌شدم و تنبلی می‌کردم.

كد خبر : ۳۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۳


کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت:لیموترش و سبزی در وعده سحری از تشنگی در طول روز جلوگیری می کند و روزه داران در وعده سحری از مواد قندی استفاده نکنند چرا که سبب افت قند خون در طول روز می شود.

كد خبر : ۶۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷


حس بد این لحظه های شما؛ حال رضا ،پدر و مادر نگران و خسته از بی تابی های فرزندی است که مبتلا به یک بیماری خاص است،که ساعت شنی زنده ماندنش خیلی وقت است پشت ‌و رو شده و چشم به دانه‌دانه آخرش دارند و امید را در همین لحظات آخر جستجو می‌کنند.

كد خبر : ۶۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹


مسئول بهداشت دهان و دندان دانشگاه علوم پزشکی قزوین به تشریح شرایط و الزامات رعایت بهداشت دهان و دندان در ماه مبارک رمضان پرداخت.

كد خبر : ۱۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹


متخصص تغذیه  گفت: ترجیحاً بهتر است بین افطار و شام یک‌فاصله نیم‌ساعته وجود داشته باشد تا از پرخوری و زیاده‌روی بی‌رویه جلوگیری شود.

كد خبر : ۶۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۳


تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با غلبه بر روسیه در فینال رقابت‌های جام جهانی، برای هفتمین بار عنوان قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص داد.

كد خبر : ۶۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴


رهبر انقلاب در دیدار رمضانی جمعی از  اساتید دانشگاه‌ها و اعضای جامعه‌ دانشگاهی سراسر کشور تاکید کردند: مسئولان آموزش عالی باید بسیار مراقب باشند تا دانشگاه تبدیل به جایگاهی برای واگرایی از مفاهیم و ارزشهای انقلاب نشود.

كد خبر : ۶۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۰


"تابش مهر"  نام  متن ادبی که خانم ربابه سرلک شاعر معلول شهرستان الیگودرز به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان سروده است.

كد خبر : ۴۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آرمان‌ها، اهداف و آرزوها و همه آنچه در میان یاران عاشورا بود در دفاع مقدس هم حضور داشت، گفت: دفاع مقدس از مردم ایران ملتی تسخیر ناپذیر، مقاوم و ثابت قدم ساخت.

كد خبر : ۶۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳


تیر ماه ایامی است که حوادث تلخی رخ داده که هیچگاه از ذهن مردمان این سرزمین پاک نخواهد شد مانند حمله شیمیایی به سردشت، شهادت شهید بهشتی و یاران، حمله به هواپیمای مسافربری ایرباس که نقش امریکا در پشت همه این حوادث کاملا مشهود است.

كد خبر : ۶۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸


500 کیلو گرم زغال چوب قاچاق در الیگودرزکشف وضبط شد.

كد خبر : ۶۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰


دانشجویان در دیدار با مقام معظم رهبری بر اجرای پروژه سیاه‌سازی پرونده بورسیه‌ها، تلاش دشمن برای متمایل کردن جوانان به سمت نسخه‌ای جعلی از انقلاب تأکید کردند و گفتند: افرادی که تا مغز استخوان به اقتصاد بازار آزاد معتقدند اقتصاد مقاومتی را تحریف می‌کنند.

كد خبر : ۶۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


بدون تردید تک تک مسلمانان با فرا رسیدن عید سعید فطر نوعی شادی و لذت درونی در خود احساس می‌کنند، اما استقبال مسلمانان از روز عید فطر یکنواخت و مساوی نیست . زیرا هر کسی نسبت‌به معرفت و ایمان خود به این عید بزرگ و با عظمت می‌نگرد و از آن بهره می‌گیرد . زمینه‌ها، ذهنیت‌ها، مراتب ایمان و عوامل دیگری در نگرش و انگیزه افراد دخالت دارد .

كد خبر : ۶۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵


کتاب «دلنوشته های بابا زهرا» به قلم مادرش کبری حافظی چندین پیش به چاپ رسیده است و مورد تایید مقام معظم رهبری قرار گرفت.

كد خبر : ۶۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲


سلطه دوباره فرانسوی‌ها بر بازار خودروی ایران؛ آتش در کابل؛ بیماران طعمه جدید کلاهبرداران؛ کمیته نظارت بر برجام از آمریکا شکایت کند؛ الکل‌هایی با طعم مرگ؛ اعتراف شیرین وزیر احمدی‌نژاد از مهمترین عناونی خبری روزنامه های امروز ایت .

كد خبر : ۶۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۳


عملیات مرصاد پنجم مردادماه 1367  رمز «یا صاحب الزمان (عجل‌الله تعالی وجه الشریف) ادرکنی» برای مقابله با حرکت منافقین و بازپس‌گیری اشغال شده انجام گرفت  این عملیات که با فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب‌اسلامی و با پشتیبانی هوا نیروز ارتش اجرا شد.

كد خبر : ۶۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴


فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز از توقيف محموله عینک قاچاق به ارزش 500ميليون ريال در ایست و بازرسی شهرستان خبر داد .

كد خبر : ۶۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۷


کمبود شکر وگرانی قیمت آن سبب تلخ کامی مردم شهرستان الیگودرز شده است واین درحالی است که سودهای زیادی از آشفته بازار شکر نصیب تاجران واحتکار کنندگان در کشور گردیده  است.

كد خبر : ۷۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۳


جای خالی پرسش‌های مردم در گفت‌و‌گوی تلویزیونی رئیس جمهور؛ صنایع کوچک را دریابید؛ باج شیرخشک‌سازان به پزشکان؛ تروریست‌ها در دام سربازان گمنام و حساب‌های باشگاه استقلال بلوکه شد؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

كد خبر : ۷۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۴


درآستانه  رو ز خبرنگار برخی از  بانوان خبرنگار استان  روز خود را توصیف کردند .

كد خبر : ۷۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۹


سهراب مرادی در درخواست اول خود وزنه 178 کیلوگرمی را درخواست داد اما در تلاش اول نتوانست آن را مهار کند تا نفس ها در سینه حبس شود. او در حرکت دوم خود به راحتی این وزنه را بالای سر برد تا با همین حرکت بالاتر از رقبای تایلندی و بلاروسی در صدر قرار بگیرد. سهراب با اینکه صدرنشین حرکت یک ضرب بود، وزنه 182 کیلوگرمی را درخواست داد تا در سومین حرکت سالن را به وجد بیاورد.

كد خبر : ۷۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۴


آزادگان آمدند همان طور که رفته بودند؛ دلیر و مقاوم، نستوه و استوار، امیدوار و دلاور. آمدند با همان صلابت همیشگی، همان طور که دیروز رفته بودند.

كد خبر : ۷۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶


مراسم تودیع و معارفه مدیران در الیگودرز بی سرو صدا ، عجله ای و بدون حضور خبرنگاران برگزار می شود که  این سنت مدیران استان در شهرستان سابقه طولانی دارد.

كد خبر : ۷۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷


مجموعه تلویزیونی «روزی روزگاری» برای اولین بار حدود 20 سال پیش پخش شد و حالا خیلی‌ها نمی‌دانند که این سریال پرمخاطب در زمان خود چگونه ساخته شد.

كد خبر : ۷۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۸


المپیک ریو 2016 به پایان رسید و برزیل در مجموع میزبان خوبی بود، جهان اما همچنان برابر ندای صلح جهانی کوه المپ، شرمنده و سرافکنده است.

كد خبر : ۷۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۲


دانشجویان بسیجی لرستان در اردوهای جهادی بیش از 48 هزار راس دام را در روستاهای استان مایه کوبی کردند.

كد خبر : ۷۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳


 فرمانده انتظامي اليگودرز از كشف محموله قاچاق سقز كوهي به میزان  600 کیلو گرم و دستگیری 9 قاچاقچی در شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۷۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۶


بهنام محمدی نوجوان 13-12 ساله‌ای بود که در تمام روزهای مقاومت از 31 شهریور تا 28 مهر 59 در خرمشهر ماند. و به قول تمام بچه‌های خرمشهر باعث دلگرمی رزمنده‌ها بود.

كد خبر : ۳۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۷


معاون میراث فرهنگی لرستان گفت: هم‌اکنون در الیگودرز و چهار شهرستان استان کار ثبت آثار انجام می‌‌شود.

كد خبر : ۷۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰


موسیقی زیبای بختیاری در اصالت نواها و درنگ تأمل برانگیز سازها، به بیان عواطف و احساسات عمیق مردمی می پردازد که با طبیعت و کوچ الفتی دیرینه دارند.

كد خبر : ۲۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۱


استاندار لرستان گفت: من یک ریل گذاری را در استان شروع کرده ام که بقیه استاندارها نتوانند آن را بر هم بزنند و مجبورند ادامه دهند؛ اگر لرستان به مقصد گردشگری تبدیل شود هیچ استانداری نمی تواند آن را حذف کند.

كد خبر : ۷۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۴


احکام شرعی گفت وگو  با نامحرم در فضای مجازی بر اساس استفتائات چند تن از مراجع عظام تقلید خواندنی است.

كد خبر : ۷۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان از اعزام 124 نفر از خانواده شهدای منای استان لرستان به تهران جهت دیدار با رهبر معظم انقلاب خبر داد.

كد خبر : ۷۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۶


رهبر معظم انقلاب فرمودند: سکوت کشورهای اسلامی در حادثه‌ منا بلای بزرگی است که جان ملت‌های اسلامی را دربرگرفته و این برای دنیای اسلام مصیبت است.

كد خبر : ۷۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۷


۱۷ شهریور یادآور مجاهدت و قیام خونین ‌برابر طاغوت است ومهر تأییدی بر ناکارآمدی و عدم شایستگی رژیم شاهنشاهی در اداره کشور است.

كد خبر : ۲۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۷


مدیر کل بازرسی اوقاف کشور گفت: امامزادگان پناهگاه معنوی مردم و محل تزکیه روح هستند و با بیان حقایق فلسفه وجودی امامزادگان، بسیاری از مشکلات و گرفتاریها حل می شود.

كد خبر : ۷۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷


مدیر کل بازرسی اوقاف کشور گفت: امامزادگان پناهگاه معنوی مردم و محل تزکیه روح هستند و با بیان حقایق فلسفه وجودی امامزادگان، بسیاری از مشکلات و گرفتاریها حل می شود.

كد خبر : ۷۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹


 بمناسبت عید غدیر جشن بزرگ "ولایت علوی "با حضورحجت الاسلام شیری مدیر کل بازرسی اوقاف کشور، امام جمعه وجمعی از مسئولیی استانی وشهرستانی در حرم  مطهر امامزاده محمدبن حسن (ع) الیگودرز  برگزار شد.

كد خبر : ۷۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹


عالی جنابان کارگران را بازیچه ی دستان خود نکنید، تعلل بیشتر در رفع این مشکلات تنها دست آوردی که به همراه دارد قربانی شدن بیشتر کارگران است.

كد خبر : ۷۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹


اوایل هفته جاری خبری تلخ مبنی بر سرقت از یکی از طلافروشی‌های الشتر منتشر شد و تلخ‌تر از آن، تشبیه این سرقت به «سرقت‌های هالیوودی»! توسط برخی رسانه‌ها بود.

كد خبر : ۷۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۱


نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: تهدید نظامی دشمن را مانورهای موشکی پیامبر اعظم(ص) و حضور قایق‌های تندرو در خلیج‌فارس کان‌ لم یکن کرده است نه لبخند دیپلمات‌های ما با مذاکره‌کنندگان غربی.

كد خبر : ۷۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۳


تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی مقابل پاراگوئه در وقت‌های اضافه به برتری دست یافت و توانست به جمع 4 تیم برتر جهان راه یابد.

كد خبر : ۷۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۴


فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه در جعبه سیاه جنگ تحمیلی 30 هزار نوار ضبط شده و پخش نشده وجود دارد، گفت: سخت‌ترین تصمیم در دوران دفاع مقدس عملیات کربلای پنج بود.

كد خبر : ۷۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۴


پیشروی دو گردان در میانه ارتفاعات متوقف شد، التحاب عجیبی درقرارگاه تاکتیکی حکم فرما شد. به جز فرمانده لشگر که در حال گفتگو با دو فرمانده گردان بود بقیه بدون استثنا گریه می کردند و دست به دعا بودند.

كد خبر : ۷۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵


|اگر آموزش و پرورش در حذف درس رهبر کوچک، اندکی تأمل می کرد چنین حاشیه هایی به وجود نمی آمد؛ اضافه کردن اسامی شهدایی مانند ابراهیم همت، بهنام محمدی، مهدی باکری، عباس بابایی، حسن باقری، علی صیاد شیرازی و ... در درس جدید می توانست در کنار معرفی شهید فهمیده باشد.

كد خبر : ۷۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷


تیم فوتبال قشقایی در ضربات پنالتی موفق شد از سد تیم پرسپولیس بگذرد.

كد خبر : ۷۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


مراسم سوگواري در ميان بختياري ها اهميت خاصي دارد و همراه با مراسم پر سوز و گدازي برگزار مي شود كه از یکسو نشانه انس و الفت آنها با اهل بیت (ع) و از دیگر سو نشانگر همبستگي اجتماعی آنها است که هم در عزاداري هاي مذهبي و هم در عزاداري هاي خصوصي قابل مشاهده است.

كد خبر : ۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۱


عبرت‌ها در پشت پديده‌ها و حادثه‌ها كمين كرده‌اند تا آدمي آنها را ببيند و بشناسد و گرفتار بي‌كاري، كم‌كاري، دوباره‌ كاري، كندكاري و خراب‌كاري نشود.

كد خبر : ۷۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۲


در آستانه ماه محرم الحرام و ایام عزاداری شهادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و یاران باوفای ایشان، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بیست جمله‌ برگزیده از رهبر انقلاب را درباره عزاداری برای شهادت حضرت سیدالشهدا (ع) منتشر کرد.

كد خبر : ۷۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳


فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه همه جزئیات حادثه کربلا نوش دارویی است برای درمان بشریت، گفت:داعش از خوارج زمان امام علی (ع) بدتر است.

كد خبر : ۷۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی استان گفت:  همزمان یا سراسر کشور همایش شیرخوارگان حسینی در سال ورزشی حضرت مریم در ساعت 9صبح فردا در الیگودرز برگزار می شود.

كد خبر : ۷۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


همایش شیرخوارگان حسینی همرمان باسراسر جهان در نخستین جمعه ماه محرم الحرام در الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۷۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۶


همایش شیرخوارگان حسینی همرمان باسراسر جهان در نخستین جمعه ماه محرم الحرام در الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۷۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۶


علیرضا زاکانی در نشست خبری که امروز در خبرگزاری فارس برگزار شد ابعاد تازه‌ای از فساد در قرارداد نفتی کرسنت را افشاء کرد.

كد خبر : ۷۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۷


بزنوید نامی است که به مجموعه چند روستای کنار هم در دره ای عمیق هم که مرکزیت بخش بشارت زلقی شهرستان الیگودرز را تشکیل داده است اطلاق می شود.

كد خبر : ۳۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


جانشین فرمانده تیپ 57 حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت : با تشکیل گردان امام حسین (ع) در الیگودرز هم اکنون 10گردان در سطح شهرستانهای  استان لرستان تشکیل شده است .

كد خبر : ۷۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹


اسطوره باشگاه پرسپولیس گفت: رحمانی و طارمی نباید از تعویض ناراحت شوند زیرا این مربی است که تشخیص می‌دهد چه بازیکنی بازی کند و چه بازیکنی بازی نکند.

كد خبر : ۷۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۵


اسطوره باشگاه پرسپولیس گفت: رحمانی و طارمی نباید از تعویض ناراحت شوند زیرا این مربی است که تشخیص می‌دهد چه بازیکنی بازی کند و چه بازیکنی بازی نکند.

كد خبر : ۷۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۵


من رشادت و پایداری مردم و عشایر غیور را در وقایع اخیر و جنگ شنیده و اطلاع دارم، لیکن در سال ۵۹ شخصاً شاهد شجاعت و دلاوری های داوطلبان مخلص آن استان بوده و از نزدیک روحیه مبارزه آنان را شناخته ام.

كد خبر : ۱۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۷


مدیر کل منابع‌طبیعی لرستان از رفع تصرف و خلع ید 10 هکتار از اراضی ملی دالانی شهرستان الیگودرز خبرداد.

كد خبر : ۷۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۹


جمعی از پرسنل و مهندسین مشاور سد مخزنی حوضیان با مراجعه به دفتر کیهان الیگودرز اظهار داشتند: حدود 9 ماه است که حقوق دریافت نکرده ایم این در حالی است که بسیاری از  کارکنان دچار مشکلات شدید مالی و اقتصادی هستند.

كد خبر : ۷۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱


تئاتر توهین آمیز "تمام دختران سرزمین من لیلی نام دارند" و نقش بی تدبیری مدیرکل ارشاد لرستان در تایید و اجرای آن به مانند بی تدبیری شیخ بی بصیرت لرستان در فته88،آبروی فرهنگ لرستان را برد و دوستداران و دلسوختگان نظام را آزرده خاطر کرد.

كد خبر : ۷۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۳


مراجع تقلید در دیدار دبیر شورای عالی امنیت ملی بر توجه هر چه بیشتر نسبت به حل مشکلات اقتصادی مردم تاکید کرده و خواستار وحدت دنیای اسلام در برابر جریان تکفیر شدند.

كد خبر : ۷۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۶


جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری لرستان روز چهارشنبه 12 آبان در اتاق بازرگانی خرم آباد در حالی برگزار شد که خانم مدیر کل! در اقدامی بی سابقه خبرنگاران را به باد تمسخر گرفت.

كد خبر : ۷۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۳


حضرت رقیه(س) دردانه سه ساله حسین(ع) بعد از واقعه عاشورا دلتنگ نوازش های پدر شده است، بابای مهربان را از عمه سراغ می کند، دیگر تحمل دوری از پدر را ندارد و با شهادتش مصیبتی دیگر بر غم های زینب(س) اضافه می شود.

كد خبر : ۷۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۵


در سال های اخیر همواره شاهد آن بوده‌ایم که با روی کار آمدن هر دولتی، دولتمردان جدید در همان گام اول تمام مشکلات کشور را ناشی از سیاست های دولت قبل دانسته و بجای برنامه ریزی مناسب برای رفع مشکلات موجود بیشتر  به انتقاد از عملکرد دولت قبل از خود پرداخته اند.

كد خبر : ۷۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷


رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت روحانی مبارز و آزاده جناب حجت‌الاسلام جعفر شجونی را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۷۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷


چاوشی خوانی یا چوشی خوانی یکی از سنت های مسلمانان است که برغم این که در برخی مناطق فراموش شده اما هنوز هم در بین مردمان روستاهای شهرستا ن الیگودرز جایگاه والایی دارد.

كد خبر : ۷۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۱


فرمانده انتظامی الیگودرز از کشف وضبط بیش از 4 تن شیرین بیان قاچاق ودستگیری یک نفر در ایست وبازرسی این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۷۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۳


جمعی از شخصیت‌ها و فعالان رسانه‌ای آمادگی خود برای اعزام به سوریه برای به تصویر کشیدن مجاهدت‌ها و رشادت‌های جبهه مقاومت و مدافعان حریم انسانیت و اسلام اعلام کردند.

كد خبر : ۷۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷


در شب نشینی های امروزه شبکه های اجتماعی به حدی گسترش یافته که تبلت و گوشی ها به جای بازی های گروهی و قدیمی به میدان آمده و تلگرام مهمان ویژه و نُقل مجلس شب نشینی ها شده است.

كد خبر : ۷۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲


بنازم قدرتت ای کارت ملی که به مسولین صدورت هم رحم نمی کنی و آنها را رسما به عذرخواهی مجبورمی کنی.

كد خبر : ۷۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۳


پس از انتصاب حبیب اله خجسته پور به عنوان سرپرست جدید معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان ، گمانه زنی های بسیاری در مورد جانشینان احتمالی فرماندار خرم آبادبر سر زبان ها افتاده است.

كد خبر : ۷۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۱


شیر سنگی، یا به گفتهٔ اهالی منطقهٔ بختیاری «بردشیر»، تندیس‌هایی از جنس سنگ‌ هستندکه به نشانهٔ شجاعت، دلاوری و ویژگی‌هایی چون هنرمندی در شکار و تیراندازی در جنگ و مهارت در سوارکاری، بر آرامگاه بزرگان قوم خود قرار می‌دادند.

كد خبر : ۲۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۱


 اسلام عید را روزی می داند که در آن گناهی انجام نشود و ما عید را در آجیل و شیرینی خوردن و...

كد خبر : ۳۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۴


«علیرضا ولیان» از شهدای دانشجوی شهرستان الیگودرز است که همزمان در دو سنگر جبهه و دانشگاه فعالیت داشت.

كد خبر : ۱۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۶


تیم ملی فوتسال کشورمان در دومین دیدار تدارکاتی مقابل تیم ملی فوتسال روسیه شکست سنگینی را متحمل شد.

كد خبر : ۷۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۶


تیم ملی فوتسال کشورمان در دومین دیدار تدارکاتی مقابل تیم ملی فوتسال روسیه شکست سنگینی را متحمل شد.

كد خبر : ۷۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۶


همکاری بانک‌ها با قماربازها؛ سکوت دولت در برابر بازار آشفته ارز؛ روزی مردم در دست شرکت‌های گردن‌کلفت؛ جدل با رئیس جمهور؛ ناکامی برنامه غربی‌ها برای حلب؛ مهار ولنگاری مجازی و «جادوگر» شمشیر را از رو بست؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

كد خبر : ۷۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۷


جمعه ای دیگر از راه رسیده، جمعه ای که مصادف با آغاز امامت حضرت مهدی موعود(عج) شده است و این روزها انتظار فرج در دلها غوغا می کند تا بیایی.

كد خبر : ۷۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۹


با وجود اهمیت برجام، موضوعاتی بسیار مهم‌تر از برجام درمیان است که در سایه برجام‌زدگی (موافق- مخالف) تبدیل به مسائل فرعی و حاشیه‌ای شده و اغلب مورد اهتمام نیستند.

كد خبر : ۷۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۰


دکتر مسعود شیروانی متخصص و جراح مغز و اعصاب به سوالات مخاطبان  در خصوص بیماری‌های شایع مغزی مانند سردرد، دیسک کمر و گردن، سکته مغزی و تشنج پاسخ داد.

كد خبر : ۷۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳


شب‌های بلند زمستان فرصت خوبی برای انجام سنت پسندیده و دینی صله رحم است. با صله‌ی رحم درشب یلدا می‌توان در این امر نیک پیش قدم شد و به دیدار نزدیکان شتافت.

كد خبر : ۷۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹


جانشین فرمانده کل سپاه، پیروزی جبهه مقاومت در نبرد حلب را یک پیروزی شگفت انگیز و تاریخ‌ساز عنوان کرد.

كد خبر : ۷۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


غیبت، تهمت ناروایست که سال ها به تو زده ایم و غافل از آنیم که تو مدت هاست آمده ای و این ماییم که رفته ایم. آقا جان برای آمدن ما دعا کن...

كد خبر : ۴۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۶


صد و ششمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه لحظاتی قبل با حضور نمایندگان رسانه‌های داخلی برگزار و در آن به موضوعات مهمی پرداخته شد.

كد خبر : ۷۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹


بسیاری از ما از ناملایمات و مشكلاتی كه در جامعه وخانواده  وجود دارد شكایت می كنیم و بدون در نظر گرفتن اینكه ممكن است خودمان نیز سهمی در به وجود آمدن این مشكلات داشته باشیم ،دائما زمین و زمان را متهم می كنیم.

كد خبر : ۳۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۳


فرمانده انتظامی الیگودرز از توقیف کامیون حامل 14 تن شیر غیر بهداشتی ودستگیری یک نفردر ایست و بازرسی این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۸۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳


دکل مخابراتی بر اثر کولاک شدید در منطقه شیر آلی شهرستان الیگودرز،سقوط کرد.

كد خبر : ۸۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱


دانشمند مسلمان مصری دکتر عبد الباسط محمد توانست با ساختن قطره ی چشم برای درمان آب مروارید با الهام گرفتن از سوره یوسف به دو مجوز اختراع بین المللی یکی از آمریکا و دیگری از اروپا دست یابد.

كد خبر : ۳۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶


متاسفانه در دنیای مجازی تصاویر و  فیلم های مستهجن و زننده بسیاری تبادل می‌شود و در صورتی که کودکان در استفاده از اینترنت کنترل نشوند به هنگام مواجه با این مسائل به دلیل کنجکاوی ذاتی که در آنها وجود دارد برای افزایش آگاهی در مورد این مسائل هم که شده به سمت آن جذب می‌شوند و این باعث می‌شود کودک در باتلاق جسمی، روحی و اخلاقی بزرگی گرفتار شود.

كد خبر : ۸۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷


ایرانی از تهدید نمی‌ترسد؛ جشنواره فجر را از اعتبار انداختند؛ هرج و مرج در کاخ سفید؛ درددل پلاسکویی‌ها؛ ادامه حمایت اروپا از تروریست‌ها و صعود شیرین با گل خسرو؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

كد خبر : ۸۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


مدیر امور اکتشاف شرکت ملی نفت از کشف 5 میدان گازی و نفتی مهم از ابتدای سال 92 تاکنون خبر داد و گفت: در طول برنامه پنجم توسعه 30 میلیارد بشکه نفت درجا کشف شده است.

كد خبر : ۸۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵


جدی نگرفتن محرومیت تیم های ایرانی از سوی فیفا می تواند با تعلیق فوتبال کشورمان از سوی این نهاد و حذف تیم های ملی از جام جهانی همراه شود.

كد خبر : ۸۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۸


دبیر کل جنبش حزب‌الله لبنان که تهدید قبلی‌اش درباره مخازن آمونیاک حیفا، سران اسرائیل را هراسان، به منتقل کردن آن به مکانی دیگر وادار کرده، در تهدیدی جدید، تأسیسات اتمی اسرائیل را فرصتی برای مقاومت دانست و از دشمن خواست که بعد از مخازن حیفا، دیمونا را هم برچیند.

كد خبر : ۸۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹


برگزیدگان لرستانی جشنواره بین المللی تئاتر فجر در پی عملکرد ضعیف مدیر کل ارشاد استان در بی توجه به وضعیت هنرمندان لرستان از وی انتقاد کردند.

كد خبر : ۸۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴


هفته اول لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی به پایان رسید که در میان 4 نماینده فوتبال ایران، استقلال خوزستان تنها پیروز این هفته بود.

كد خبر : ۸۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۵


حجت السلام ارزنده گفت:متاسفانه  کشور در مسائل اقتصادی ،مدیریت بحران.رها شده  است وحتی بی تدبیری دولتمردان در این زمینه ها حماسه شیرین ومردمی 22بهمن رابه کام نظام وملت تلخ کرد.

كد خبر : ۸۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۶


دیدار دو تیم نفت تهران و پرسپولیس در ورزشگاه تختی تهران با برتری شاگردان برانکو به پایان رسید.

كد خبر : ۸۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۵


شهر الیگودرز بر منطقه مسطحی در میان دو کوه مندیش و یال و شاغیز قرار گرفته دارای محله های باصفایی بنامهای ده محمدرضا ، ده تیرانی ، کاظم آباد ، ورزندان ، مجیان ، سرجو ، احمدآباد و ... می باشد.

كد خبر : ۳۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۵


محقق و پژوهشگر طب سنتی با بیان اینکه پرخوری و بدخوری باعث چرب شدن کبد انسان می‌شود، ابراز کرد: استفاده از سُس علاوه بر اضافه وزن و افزایش چربی مضر خون، باعث چرب شدن کبد نیز می‌شود.

كد خبر : ۴۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۵


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» نامگذاری کردند.

كد خبر : ۸۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


ولی اله توکلی از شهدای قرآنی شهرستان الیگودرز که در سال 64ودر  منطقه دربندیخان عراق  به شهادت رسید .

كد خبر : ۸۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۴


من بچه شاه عبدالعظیم هستم و درخانه‌ای به دنیا آمده و بزرگ شده‌ام که درهر سوراخش که سر می‌کردی به یک خانواده دیگر نیز برمی‌خوردی.

كد خبر : ۳۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


عصر آن روز وقتي با خانواده‌اش به امامزاده صالح رفت، دست به دامن همسرش شد تا دعا كند او شهيد شود. او گفت: دعا مي‌كنم همه با هم شهيد شويم.

كد خبر : ۸۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱


حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش تأکید کردند: برای یک کشور بدترین موقعیت این است که مسئولین کشور از اخم و تهدید و تشر دشمن بترسند. اگر ترسیدند در واقع در را برای ورود او و دخول او و تجاوز و تعرض او باز کردند.

كد خبر : ۸۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰


 روستای فرسش باتوجه به وجود سه تن از امامزادگان واجب التعظیم شاهزاده ابراهیم،شاهزاده احمد، شاهزاده یوسف،وبی بی زبیده علیهم السلام الله اجمعین قدمت این روستای کوهستانی به بالاتر از1230سال می رسد.

كد خبر : ۳۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶


محمدرضا کریمی گفت: عناوین زیادی در رشته  ورزشی باستانی  بدست آورده ام ولی همه مقام های ورزشی وافتخارات یک طرف ولبخند رضایت آقا طرف دیگر ،این لبخند برای من بی نهایت مهم وارزشمند است .

كد خبر : ۸۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۹


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه موضوع امنیت بسیار مهم است، فرمودند: کاندیداها مراقب باشند به‌ خاطر خطای در تشخیص، طراحی نیمه‌کاره دشمن را تکمیل نکنند.

كد خبر : ۸۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰


شهید کاوه که همیشه عملیاتها و اقداماتش موجب تحیر فرماندهان بود توانست با کمترین نیروی عملیاتی منطقه اشغال شده بسطام را در مدت ۲۴ ساعت از دست عناصر ضد انقلاب آزاد کند.

كد خبر : ۷۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴


 مستند این قسمت مربوط مادری است  که در شرایطی عاشقانه به پای فرزندان معلول خود ایستاده و همسرش به دلیل معلولیت فرزندان، آن ها را طرد کرده است.

كد خبر : ۳۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸


فرزند عشایری وقتی به دنیا می آید ، لالایی هایی بسیار زیبا و پر محتوی در گوشش نجوا می شود ، با بیت،شعر و موسیقی رشد می یابد، در همه احوال در سور و سوگ، به هنگام کار و تلاش، در زمان کوچ و حرکت، به وقت استراحت و تنهایی و در میان جمع با سروده دمساز است.

كد خبر : ۳۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۹


در این گزارش قصد معرفی  مهمترین مناطق گردشگری شهرستان الیگودرز برای  همه گردشگران را داریم.

كد خبر : ۶۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۶


مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان گفت: هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه های پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)؛ در راستای ترویج فرهنگ رضوی و گسترش مطالعه کتاب های مناسب در ایام دهه کرامت در گستره ملی و بین المللی توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.

كد خبر : ۸۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۶


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به رفتارهای ضددینی در یمن و بحرین، وعده قرآن مبنی بر نابود شدن باطل را یادآور شدند و افزودند: کسانی که علیه مسلمانان چنین کارهایی را می‌کنند، باطل هستند و باطل قطعاً دچار زوال و سقوط خواهد شد.

كد خبر : ۸۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷


با وجود اینکه مسئولان از ثبات قیمت کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان خبر می‌دهند، اما واقعیت چیز دیگری است و شاهد افزایش قیمت برخی از اقلام اساسی مورد نیاز خانواده ها هستیم، به همین دلیل باید اقدامات لازم برای کنترل قیمت ها در دستور کار قرار گیرد.

كد خبر : ۸۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷


با وجود اینکه مسئولان از ثبات قیمت کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان خبر می‌دهند، اما واقعیت چیز دیگری است و شاهد افزایش قیمت برخی از اقلام اساسی مورد نیاز خانواده ها هستیم، به همین دلیل باید اقدامات لازم برای کنترل قیمت ها در دستور کار قرار گیرد.

كد خبر : ۸۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷


روزه‌داری در فصل گرما دچار کم آبی بدن می‌شود، آب بدن مهمترین عاملی است که می‌تواند برای روزه داران باعث مشکلات زیادی شود برای همین آشنایی با نوشیدنی های مخصوص ماه رمضان می تواند برای رفع عطش مفید باشد.

كد خبر : ۸۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷


روزه گرفتن تأثیرات بسیار مفیدی بر سلامت جسم واندام‌های داخلی بدن دارد و برای حفظ سلامت و توانایی سپری کردن این ماه پرفیض لازم است .

كد خبر : ۴۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۱


عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان لرستان گفت:روزه داران از آب یخ و نوشیدنی‌های خیلی سرد در هیچ شرایطی برای باز کردن افطار خود استفاده نکنند.

كد خبر : ۸۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۱


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مراسم سالگرد ارتحال امام، اهل فکر را به تأمل در حقایق و واقعیت‌های دهه شصت فراخواندند و گفتند: مراقب باشیم تا در دهه شصت، جای شهید و جلاد عوض نشود.

كد خبر : ۸۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۴


عصر دیروز  در طی عملیات امداد رسانی نوزادی بر فراز آسمان ودر داخل بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز  به دنیا آمد .

كد خبر : ۸۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


رهبر معظم انقلاب با اشاره به حوادث تروریستی تهران تأکید کردند: این ترقه‌بازی‌هایی که امروز شد، اینها هم در اراده‌ مردم تأثیری نخواهد گذاشت و ان‌شاءالله کلک اینها کنده خواهد شد.

كد خبر : ۸۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بیاناتی در دیدار شاعران گفتند: مواردی همچون رقص شمشیر «جاهلیت مدرن» در کنار «جاهلیت قبیلگی» یا قرار گرفتن دولتی همچون عربستان سعودی در کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل، جای هجو دارند.

كد خبر : ۸۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


یک شاعر اصفهانی در محضر مقام معظم رهبری و دیدار ایشان با شاعران در حسینیه امام خمینی به موضوع فتنه اشاره کرد و پیرامون آن غزلی خواند.

كد خبر : ۸۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


سرلشکر باقری در پیامی که در مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی تهران قرائت شد تاکید کرد که درس های فراموش ناشدنی جدیدی به تروریست‌ها خواهیم داد.

كد خبر : ۸۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


رقص شمشیر جاهلیت مدرن در کنار جاهلیت قبیلگی را هجو کنید؛ پاکسازی کامل کشور از بقایای داعش؛ خط و نشان مجلس برای سنای آمریکا؛ بازار میلیاردی دلالی دارو؛ قیمت مسکن در آستانه جهش و امید به صعود؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند. 

كد خبر : ۸۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۲


جوان سپیدشتی که بر اثر حمله خرس مجروح  شده بود با امداد رسانی  بموقع اورژانس هوایی الیگودرزاز مرگ حتمی نجات یافت .

كد خبر : ۸۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲


مسئول واحد فراهم‌آوری اعضای پیوند مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) اصفهان گفت:با اقدام خداپسندانه خانواده امیر آشوری ساکن الیگودرز اعضاء بدن این بیمار مرگ مغزی به ۳ بیمار نیازمند عضو اهداء شد.

كد خبر : ۸۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸


سالانه بیش از 5 هزار واحدخون توسط مردم الیگودرز به مرکز انتقال خون شهرستان اهدا می شود ومازاد فرآوردهای خونی به استان خوزستان ارسال می شود.  

كد خبر : ۸۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹


 مدیر عامل شرکت گاز الیگودرز از قطعی گاز در روز دوشنبه 16مرداد ماه  در سطح این شهر وروستاهای اطراف بعلت تعمیرات فنی  خبر داد.

كد خبر : ۸۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۵


تلگرام محسن را روی گوشی خودم نصب کرده بودم، یک دفعه دیدم دریکی از گروه‌هایی که با دوستانش داشت، عکسی فرستادند و گفتند برای آزادی این اسیر دعا کنید. من عکس را باز کردم دیدم این اسیر محسن من است.

كد خبر : ۸۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱


تلگرام محسن را روی گوشی خودم نصب کرده بودم، یک دفعه دیدم دریکی از گروه‌هایی که با دوستانش داشت، عکسی فرستادند و گفتند برای آزادی این اسیر دعا کنید. من عکس را باز کردم دیدم این اسیر محسن من است.

كد خبر : ۸۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱


آیت‌الله میرزای شیرازی در سفر زیارتی به کربلا با قبیله‌ای روبرو می‌شوند که یکی از مردان آن قبیله با توسل به حضرت ابوالفضل (ع) شفا گرفته است.

كد خبر : ۸۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳


حجت الاسلام ارزنده گفت: شهیدان رجایی و باهنر حجت خداوند بر همه مسئولین می باشند چرا که بعد از مسئولیت  چرا که در زمان مسئولیت مانند قبل با مردم رفتار نمودند  واز خدمت به مردم ملت غافل نشدند.

كد خبر : ۸۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۳


«بار باران» قصه یک زن است، زنی که از خودش گذشت تا ماندگار شود. زنی که یاد داد می‌توان کاری کرد که جاودانه شد. 

كد خبر : ۷۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۷


بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج مسابقات دو صحرا نوردی استان لرستان  در شهرستان برگزار شد ودر مجموع تیم الیگودرز مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کرد.  

كد خبر : ۸۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۳


فراهم‌کردن زیرساخت‌های لازم در راستای تامین نیازهای معلولین از ابتدایی‌ترین اقدامات است که نگاه ویژه مدیریت ارشد استان و مسوولان دستگاه‌های اجرایی را می‌طلبد.

كد خبر : ۸۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۴


سیدمحمدصادق شیرازی از شعرای کشور در سروده‌ای به موضوع وحدت میان مسلمین در برابر دشمنان اشاره کرده است.

كد خبر : ۸۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۶


در روز ۱۶ آذر ۱۳۳۲ در پی یورش نیروهای امنیتی و گارد به دانشکدۀ فنی دانشگاه تهران و درگیری میان آنان و دانشجویان، سه دانشجوی این دانشگاه کشته و گروه دیگری مجروح و بازداشت شدند.

كد خبر : ۸۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۶


دولت از یک طرف شب واریز یارانه شب مصیبت عظما نامید و یارانه 20میلیون را در بودجه 97 نادیده گرفت اما از طرف دیگر هزینه های جاری دلت به شدت بالا رفت تا جایی که دولت در 7 ماه گذشته 7 برابر سال گذشته هزینه جاری داشته است.

كد خبر : ۸۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶


مراسم شب يلدا در جاي جاي ميهن عزيزمان ايران بسیار شنیدنی است این شب در بین بختیاریها به اسم شب چله معروف است.

كد خبر : ۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷


حجت الاسلام ارزنده  گفت: مسئولین ،کارکنان ادارات ومردم  باید به اقامه نماز دراول وقت توجه ویژه داشته باشند  و در هنگام ادای  این فریضیه واجب الهی بمعنای واقعی خود را در محضر خداوند بدانند.

كد خبر : ۸۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۱


الیگودرزدر گذشته  بعنوان یکی از تولید کننده گندم سرخه فعالیت داشته  ولی امروز بسیاری از نانوایان شهرستان استفاده از  گندمهای وارداتی را افتخاری  بزرگ برای کسب وکار خود می دانند.

كد خبر : ۸۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۲


شهر خوب را افکار و رویکردهای ،مشارکت آگاهانه مردم و در یک کلام شهروند خوب می سازد و تعلقات منفی و تحریک احساسات سبب عدم پیشرفت وتوسعه می شود .

كد خبر : ۸۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۳


از هفته گذشته  قیمت تخم مرغ  با قیمت طلا در  بی توجهی دولتمردان در حال نوسان بوده و روزانه در حال افزایش ، که این امر نارضایتی مردم و سوء استفاده دلالان و گرانفروشان  را بدبنال شده است.

كد خبر : ۸۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۴


سرلشکر جعفری با تأکید بر اینکه دشمنان بدانند تهدیدات دفاعی و امنیتی علیه ایران اسلامی دیگر جواب نمی‌دهد، گفت: اکنون می‌توانیم بگوییم روز پایان فتنه 96 است.

كد خبر : ۸۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۴


 یکی دیگر از مظاهر شگفت‌انگیز قدرت پروردگار را در جهان آفرینش ترسیم می‌کند که چگونه یک حجاب نامرئی، و حائل ناپیدا در میان دریای شور و شیرین قرار می‌گیرد و اجازه نمی‌دهد آنها با هم آمیخته شوند.

كد خبر : ۳۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۴


از جمله آداب ورسوم مردمان بختياري نصب شير سنگي روي قبور بعضي از اشخاص مانند پهلوانان،کلانتران، کدخدایان  و شهیدان بوده است كه امروزه کمتر متداول است

كد خبر : ۳۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۴


خروش ملت علیه آشوب؛ قیمت ارز و سکه در مسیر کاهش؛ یادگار شیرین در دیار بیستون؛ دوئل دولت و تلگرام؛ بانک‌ها از بنگاه‌داری خارج شوند و افاضلی راننده اتوبوس زرد؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

كد خبر : ۸۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۶


فرمانده وقت لشکر 57 حضرت ابوالفضل می‌گوید: در کربلای4 برای نخستین بار خط دشمن در شلمچه شکسته شد. با این حال، امکان تداوم عملیات میسر نبود لذا دستور توقف عملیات را صادر کردند.

كد خبر : ۸۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳


بازی تحریم و تهدید؛ اجباری شدن بیمه زلزله؛ تاثیر رفاهی ناچیز سهام عدالت؛ چرخش حریری به سوی مقاومت و برد شیرین پرسپولیس، تساوی تلخ استقلال؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

كد خبر : ۸۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳


رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در پیامی به مستندسازان توصیه کردند، لحن اثر مستند باید ناصحانه و چاره‌جویانه باشد. در انتقاد، لحن خصمانه و یأس‌آلود و هرج‌ومرج‌طلبانه، فایده‌ آن را تبدیل به زیان می‌کند.

كد خبر : ۸۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۱


پس درج گزارش وانتشار مطالب در خصوص تغییر نام معابردر الیگودرز شهرداری  اقدام بعه تغییر عناوین تابلو ها نمود.

كد خبر : ۸۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۳۰


جنبه‌هایی از رفتار سیاسی حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) را در قبال مشکلاتی مانند غصب فدک و خلافت که نشان می‌دهد نبوغ سیاسی این بانوی بزرگ در مرتبه فوق تصوّر بوده است.

كد خبر : ۳۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۳۰


ایام فاطمیه زمان مناسبی است برای اینکه اطلاعات جامعی را درباره چگونگی شهادت فاطمه (س) بدست آوردید.

كد خبر : ۸۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۳۰


‍ تیم هیات تنیس روی میز الیگودرز با غلبه بر حریفان خود مقام  قهرمانی مسابقات  لیگ  برتراستان لرستان را کسب کرد.

كد خبر : ۸۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۵


صالحی گفت: فروشندگان ،توزیع کنندگان مواد محترقه و مخلان نظم عمومی در الیگودرز تا پایان تعطیلات نوروزی  مهمان زندان  هستند.

كد خبر : ۹۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۵


"شیر سنگی" یا "برد شیر" اشکالی است که مردم الیگودرز در قدیم‌الایام برای سنگ قبرهای متوفیان خود به کار می‌بردند. 

كد خبر : ۹۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال 1397 ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و دعوت آحاد مردم به کار و تلاش مضاعف سال 97 را سال حمایت از کالای ایرانی نام نهادند.

كد خبر : ۹۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۱


مهدی شاه نصیری از راه اندازی سه رشته ورزشی جدید درشهرستان الیگودرزبرای نخستین بار در سطح استان لرستان خبرداد. 

كد خبر : ۹۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۶


بیش از 330 فعال دانشجویی، علمی و فرهنگی طی نامه‌ای ضمن بیعت مجدد با مقام معظم رهبری آمادگی خود را برای جهاد علمی و عملی برای پیشبرد آرمان‌های جمهوری اسلامی اعلام کردند.

كد خبر : ۹۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۲


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: حمله‌ سحرگاه امروز به سوریه یک جنایت است، بنده صریحاً اعلام می‌کنم رئیس‌جمهور آمریکا، رئیس‌جمهور فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند و جنایت کردند.

كد خبر : ۹۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۵


یکی از رسم های کهن که هنوز در میان برخی ساکنان کشور ما رواج دارد، رسم دیرین«چوب بازی» و «رقص چوب» می‌باشد.

كد خبر : ۴۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷