امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۰۷۴    عبارت مورد جستجو: شهید

به خدا سوگند ستون‌هاى هدایت در هم شكست و نشانه‏هاى تقوى محو شد و دستاویز محكمى كه میان خالق و مخلوق بود گسیخته گردید پسر عم مصطفى كشته شد، على مرتضى به شهادت رسید و بدبخت‏ترین اشقیاء او را شهید نمود.

كد خبر : ۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


لیلا جعفری از چاپ رمان «زندگی در بلورهای نمک» با موضوع زندگی و حضور امیر خلبان «والی اویسی» در جنگ تحمیلی در آینده نزدیک خبر داد.

كد خبر : ۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


عصر دیروز جمعی از بسیجیان شهرستان الیگودرز به دیدار خانوادهای  معظم شهیدان  پیرعلی مختاری و محمد ملک محمودی رفتند

كد خبر : ۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


كد خبر : ۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


تعمیر، نگهداری و ساخت هزاران قطعه ریز و درشت جنگنده که هر کدام تخصص، فناوری و دانش پیچیده خاص خود را دارد، به قدری مشکل است که در منطقه خاورمیانه تنها جمهوری اسلامی ایران توانسته به چنین توانی دست پیدا کند.

كد خبر : ۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


فینال  مسابقات والیبال جام رمضان دیشب  بین  تیم های پاسارگاد ولاستیک شاهسواری  در سالن سپاه برگزار گردید که تیم پاسارگاد با غلبه بر حریف خود توانست قهرمان این مسابقات شود

كد خبر : ۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تقسیم نمایندگان به سه گروه موافق، مخالف و مستقل‌ گفت: رأی ۱۴۰ نماینده مستقل سرنوشت کابینه دولت یازدهم را تعیین می‌کند.

كد خبر : ۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


دبیرکل حزب‌الله در گفت‌وگویی تلویزیونی ناگفته‌هایی از جنگ 33 روزه را افشا کرد و گفت: دیک چنی معاون رئیس جمهور وقت آمریکا وعده داده بود در صورتی که حزب الله از دشمنی با اسرائیل دست بکشد، این حزب را به رسمیت بشناسد.

كد خبر : ۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


نمایندگی ولی فقیه در استان لرستان گفت : حضور پرشکوه مردم در نماز جمعه ودیگر مراسمات نشانه ممتازبودن  این شهرستان وجای قدر دانی از زحمات  دارد .

كد خبر : ۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


صبح امروز حضور نمایندگی ولی فقیه میر عمادی در مقبره شهدای گمنام ودیدار با خانواده شهیدان موسوی قبل از مراسم تودیع ومعارفه امام جمعه شهرستان الیگودرز

كد خبر : ۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هیجار،صبح امروز جمعه 25 مرداد در جلسه ای که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان الیگودرز با حضور نمایندگی ولی فقیه  در استان حجت الاسلام میرعمادی، رئیس بنیاد شهید استان آقای اسکندری، فرماندار وشورای تامین شهرستان، جمعی از مسئولین محترم ادرات ومردم در ساعت 9:30 به مدت سه ساعت برای معرفی امام جمعه جدید شهرستان الیگودرز برگزار گردید.

كد خبر : ۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


خیابان شهید عسگری(پونه زار) یکی از خیابانهای این شهر است پیادروهای آن محل تجمع آشغال ومصالح ساختمانی است.

كد خبر : ۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


در آستانه برگزاری  بيست و دومين اجلاس سراسری نماز در استان لرستان نمایشگاه با موضوع نماز برپا می‌شود.

كد خبر : ۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


خطیب نماز جمعه شهرستان الیگودرز گفت: مردم یک حجت شرعی اند دیدار مسئولین ومردم باید بدون سفیر وچهره به چهره باشد و در تمام سال به این دیدار وجود داشته یاشد.

كد خبر : ۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۱


انتقال آب قنات خیابان شهید عسگری (پونه زار)  به شهر بازی مرکزی شهرحدود چند هفته ای که با ایجاد سد معبر وترافیک سنگین برای نمازگزاران ،ساکنین وعابرین این خیابان مشکلاتی را ایجاد نموده است.

كد خبر : ۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


سخنگوی دستگاه دیپلماسی نسبت به هرگونه اقدام نظامي در سوريه هشدار داد.

كد خبر : ۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


رهبر معظم انقلاب ضمن تبیین هفت شاخص مهم دولت مطلوب اسلامی فرمودند: دخالت احتمالی آمریکا در سوریه یک فاجعه است.

كد خبر : ۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


در بعضی ازکوچه های شهر تبدیل به خیابانهای دوطرفه شده علاوه بر ایجاد ترافیک وآلودگی صوتی موجب ایجادحادثه  وسلب آسایش زندگی ساکنین این کوچه ها شده است.

كد خبر : ۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


صبح امروز همایش مشترک ائمه جماعات ،هیئت امناء ، وفرماندهان بسیج شهرستان الیگودرز با حضور جمعی از مسئولین از ساعت 9:30تا ساعت 12 در سالن کانون پویش برگزار گردید.

كد خبر : ۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


خانه پینگ پنگ الیگودرز پس از 5 سال با کف سازی مناسب وبهینه سازی در مجموعه ورزشی شهید ارسلان گودرزی با حضور فرماندار ومعاونت وجمعی از مسئولین ساعات پیش افتتاح شد.

كد خبر : ۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


 امروز بعدازظهرفرمانده بسیج شهرستان الیگودرزسرهنگ هداوند به دیدار با خانواده شهیدان روستای حرآباد علیا رفتند .

كد خبر : ۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


خطیب امروز نمازجمعه حجت الاسلام ترکی گفت: معماری اسلامی باید در ساخت وساز امام زاده محمد بن حسن (ع) لحاظ شود

كد خبر : ۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۲


حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تاکید بر شناخت کامل سپاه از تحولات و جریان‌ها در عرصه‌های مختلف، با اشاره به برخی وادادگی‌ها ‌فرمودند: اینکه دنیا تغییر کرده است نمی‌تواند بهانه‌ای برای تغییر آرمان‌ها و اهداف شود و راه درست طی‌شده را تغییر دهد.

كد خبر : ۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها در صحنه سوریه شکست خورده‌اند، ‌گفت: امروز ایران به یک قدرت منطقه‌ای دارای نفوذ و تأثیر در معادلات جهانی تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۹


کلاس های آموزشی حج تمتع برای زائرین خانه خدا صبح امروز برای 92 نفر از زائرین به اتمام رسید.

كد خبر : ۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۹


صبح امروز مراسم زیارت عاشورا در اداره جهاد کشاورزی به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد

كد خبر : ۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


صبح امروز سال تحصیلی با نواختن زنگ توسط در دبستان خلیج فارس (شاهد ) آغاز شد.

كد خبر : ۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


جناب سرهنگ هداوند در مراسمی که صبح امروز در مرکز تربیت معلم میرشاکی برگزارشد گفت: اینکه امام (ره) فرمودند جنگ برای ما نعمت است باید  به دستاوردهای بعد ازجنگ توجه نماییم.

كد خبر : ۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


حجت الاسلام اسماعیلی ریاست حوزه علمیه شهرستان الیگودرز در  مراسم گرامیداشت 24شهید روستای دوزان گفت: باید ازشهدا چطور زیستن وچطور ماندن وچطور رفتن را یاد بگیریم .

كد خبر : ۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


حجت الاسلام شهسواری در همایش تبین نقش زنان در دفاع مقدس که با حضور خواهران بسیجی برگزار شد گفت : زن قلب خانواده  وجامعه را تشکیل می دهد واین مادران بودند که  با تربیت شیر مردانی چون شهداء نقش اساسی در8 سال جنگ داشته اند

كد خبر : ۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


مراسم بزرگداشت 10 شهید شهرک برناباد در مسجد این شهرک عصر امروز برگزار شد.

كد خبر : ۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


مراسم بزرگداشت شهیدان روستای خورهه در مسجد این روستا عصر امروز برگزار شد.

كد خبر : ۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


نمایشگاه یادیاران و شبهای حماسی در شهرستان الیگودرز با اجرای برنامه های متنوع به مدت 3 شب به کار خود پایان داد. 

كد خبر : ۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


مسابقات تیر اندازی در سالن شهید خداکرم کاظمی با حضوربسیج  پیشکسوتان وگروهای ناصرین به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس توسط مسئول تربیت بدنی بسیج شهرستان الیگودرز در ساعت 10 صبح شنبه برگزار گردید

كد خبر : ۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


زنگ آغاز جشن عاطفه ها توسط امام جمعه ودیگر مسئولین در مدرسه شهید توکلی نواخته شد

كد خبر : ۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با اشاره به سفر رئیس‌جمهور به نیویورک فرمودند: ما از تحرک دیپلماسی دولت حمایت می‌کنیم و به تلاش دیپلماسی اهمیت می‌دهیم و از آنچه در سفر اخیر بود، حمایت می‌کنیم؛ البته برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد به نظر ما بجا نبود.

كد خبر : ۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


حدود 400 نفر از دانش آموزان پسر بسیجی  به  مدت 3 روز از مناطق عملیاتی جنوب بازدید خواهند نمود.

كد خبر : ۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


 شهادت مرزبانان غیور کشور سند دیگری بر پرونده سیاه و رسوای دشمنان انقلاب است که این اقدام ناجوانمردانه ملت ما را در پیمودن راه شهیدان و مبارزه با کفر و ظلم مصمم‌تر کرد.

 

كد خبر : ۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


روحیه جوانمردی ، پهلوانی و احترام به کرامات انسانی ازخصیصه های مهم تمام کسانی است که به اخلاق پایبند می باشند و در این میان ورزشکاران لازم است برای دیگر اقشار جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان الگو باشند .

كد خبر : ۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


نوه امام خمینی در نامه ای خطاب به مردم و خانواده های شهدا با تکذیب مجدد متن منتشر شده به نقل از وی در فضای مجازی آورد: از مردم صبور و نجیب ایران به ویژه خانواده‌های زجر کشیده شهیدان عاجزانه خواهشمندم فریب این دسیسه بزرگ را نخورند و مرا بابت ایجاد فضایی که منجر به سوء استفاده معزضان و از خدا بی‌خبران شد، ببخشند

كد خبر : ۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


امام جمعه شهرستان الیگودرز در جلسه به مناسبت راهپیمایی یوم الله  13 آبان گفت: نفرت ما به آمریکا و کشورهای غربیاستعمارگر در گوشت وپوست واستخوان ماست .

كد خبر : ۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


وقوع حادثه آتش سوزی در خیابان حسینیه شرقی منجربه مرگ یک نفر  و مصدوم شدن یک نفر شد

 

كد خبر : ۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: ما از روز اول گفتیم، اکنون هم می گوییم و در آینده نیز خواهیم گفت که ما رژیم صهیونیستی را یک رژیم نامشروع و حرام زاده می دانیم.

كد خبر : ۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


رضا صادقی که همه ساله هم‌زمان با ایام سوگواری محرم راهی بندرعباس می‌شود و برای امام حسین(ع) مداحی می‌کند، در این باره گفت: بدون لحظه‌ای درنگ می‌گویم که مدیحه‌سرایی اباعبدالله، بزرگترین افتخار زندگی 35 ساله رضا صادقی است.

كد خبر : ۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


 13 آبان در تاریخ معاصر ما 3  حادثه مهم در سه سال متفاوت را در خود جای داده است، که درهر سه دست پلید آمریکا نمایان است . 13 آبان 1343 سالروز تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه به دلیل اعتراض به معاهده ننگین کاپیتولاسیون است . سالی که امام خمینی(ره) به عنوان مظهر شرف و عزت و استقلال کشور فریادهای حق طلبانه خود را بر سر آمریکا و اسرائیل و رژیم مستبد پهلوی بلند کرد تا در تاریخ ثبت شود که ملت ایران زیر بار سلطه آمریکا نمی رود . شاه استقلال و حاکمیت ایران را در معرض فروش گذاشته بود.

كد خبر : ۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


سرهنگ هداوند دبیر ستاد احیاء شهرستان الیگودرز گفت : با پیگیریهای صورت گرفته پیکر پاک سه شهید گمنام در شهرستان الیگودرز تشییع خواهد شد و یکی از آنها در محوطه دانشگاه آزاد اسلامی و دو شهید دیگر نیز در چمن سلطان و شول آباد به خاک سپرده  می شوند.

كد خبر : ۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


 همزمان با آغاز ماه محرم با تلاش شهرداری الیگودرز چهره شهر رنگ عاشورایی به خود گرفت.

كد خبر : ۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


حجت الاسلام ارزنده در خطبه های امروز نماز جمعه گفت : امسال مراسم عاشورا وتاسوعای حسینی  با حضور همه هیئت ها در چهار راه شهرداری برگزار می شود ونماز ظهر عاشورا به صورت جماعت اقامه می گیرد.

كد خبر : ۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


 بدون شک این پاسداری از ارزشها و آرمانهای انقلاب است که می تواند آن را برای همیشه از نفوذ نامحرمان مصون دارد ،ارزشهایی که مردم ما برای بدست آرودن آنها مبارزه کرده و در این راه از گرانبهاترین تعلقات خود چشم پوشیده اند و هم اکنون نیز وظیفه خود می دانند که این ارزشها را صادقانه به نسل های بعدی منتقل نمایند تا آیندگان با عنایت به عمق زحمات اجداد خود از این مواریث ارزشمند حفاظت نمایند.

كد خبر : ۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


با قلبی پر از سوز وگداز در غم های حضرت زینب(س) شریک می شویم

كد خبر : ۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


اگر امام حسین(ع) و فرزندانش کشته می‌‌‌شدند، ولی آن سخنرانی‌‌ها و افشاگری‌‌های اهل ‌بیت (ع) در آن موقعیت‌‌‌های حساس نبود، آثار و اهدافی که امام در واژگون ساختن حکومت یزیدی داشت محقق نمی‌‌‌شد.

كد خبر : ۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


امام زمان(عج) می‌فرمایند: سلام بر عباس‌بن امیرالمؤمنین، همدرد بزرگ برادر که جانش را فداى او ساخت و از دیروز بهره فردایش را برگزید، آنکه فدایى برادر بود و از او حفاظت کرد و براى رساندن آب به او کوشید و دستانش قطع گشت.

كد خبر : ۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


همزمان با تاسوعای حسینی مردم شهرستان الیگودرزجهت اهدای خون به پایگاه انتقال خون مراجعه نمودند که با درهای بسته این پایگاه مواجهه شدند .

كد خبر : ۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


یک منبع در سازمان مبارزه با تروریسم عراق امروز چهارشنبه از دستگیری اعضای یک گروه تروریستی پیش از حمله آنها به کاروان عزاداران حسینی در بغداد خبر داد.

كد خبر : ۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


مردم عزادار شهرستان الیگودرز با اجرای  مراسم تعزیه  وبرگزاری عزداری با نور شمع وخواندن زیارت عاشورا در شب شام غربیان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) همانند میلیون ها ایرانی سیاهپوش در ماتم شهید شدن حضرت امام حسین (ع) و مظلومیت حضرت زینب (س) ، سوگواری نمودند.

كد خبر : ۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۳


بی‌بی‌سی فارسی که در ایام فتنه88، به تریبون رسمی فتنه‌گران و بدخواهان جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده بود تا با شعله‌ور کردن آتش فتنه، اهداف تجزیه‌طلبانه و فتنه‌انگیزی خود را دنبال کند، دوباره تمام‌ امکانات رسانه‌ای خود را برای حمایت از فتنه‌گران بسیج کرده است.

كد خبر : ۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


212 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای از ملت بزرگ ایران به دلیل حضور گسترده در عزاداری سیدالشهدا و همچنین از صدا و سیما به دلیل پوشش مناسب مراسم عزاداری سالار شهیدان قدردانی کردند.

كد خبر : ۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


فرمانده بسیج ناحیه شهرستان الیگودرز گفت: بسیج مربوط به هیچ نهاد ویا سازمانی نیست وتحت امر مسلمین جهان امام خامنه ای است و هرکس در هر لباس با منصبی  بخواهد از خطوط قرمزی که رهبر انقلاب معین نموده است عبور کند با بسیجیانی که روی این خطوط ایستاده اند مواجهه می شود وبا آن مقابله خواهیم نمود.

كد خبر : ۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۱


 به مناسبت هفته بسیج حدود 400 نفر از دانش آموزان دختر بسیجی  به  سرزمینهای نور اعزام شدند.

كد خبر : ۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه رئیس جمهوری اسلامی ایران در خصوص روند مذاکرات هسته‌ای، ضمن تقدیر و تشکر از هیئت مذاکره کننده کشورمان تأکید کردند: بی‌شک فضل الهی و دعا و پشتیبانی ملت ایران عامل این موفقیت بوده و ایستادگی در برابر زیاده خواهی‌ها همواره باید شاخص خطّ مستقیم حرکت مسئولان این بخش باشد.

كد خبر : ۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


به مناسبت هفته بسیج همایش ائمه جمعه وجماعات وهیئت امناء وفرماندهان  حوزه وپایگاههای بسیج شهرستان الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


حجت الاسلام ترکی در خطبه های امروز نماز جمعه گفت : حمایتهای مقام معظم رهبری از دولت باعث شد که همان نرمش های قهرمانه صورت گیرد

كد خبر : ۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


سازمان بسیج مستضعفین در پی حضور پربرکت مقام معظم رهبری در مجمع سراسری فرماندهان بسیج پیام تشکری صادر کرد.

كد خبر : ۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


فهرست مجری های حذف شده از تلویزیون: میزان غیبت شان، چند روز است که آن ها را ندیده‌ایم، حالا چه می‌کنند؟ ساعد باقری، سهیل محمودی، فرزاد حسنی و آزاده نامداری، ژیلا صادقی و جواد یحیوی و مجریان ممنوع التصویر هستند.

كد خبر : ۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای تکمیل پایور (کادر) درجه­ داری یگان‌های تابع خود از بین جوانان متعهد و علاقه­مند به‌صورت پیمانی، داوطلب (پسر) می ­پذیرد.

كد خبر : ۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


مردم خوب و شهید پرورمان می گویند اگرما واقعا استحقاق همین راه آهن را هم نداریم در نهایت سخاوتمندی آن را تقدیم می کنیم به همه دولت ها و استانداران گذشته از بدو انقلاب اسلامی تاکنون که هیچ کار برای ما نکردند.

كد خبر : ۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


دکتر جانبخش گفت : دشمن وادار شده که مذاکره برای مذاکره انجام ندهد  بلکه  مذاکره برای توافق صورت گیرد وخودشان به این نتیجه رسیدند که تحریم ها اثر گزار نیست.

كد خبر : ۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


رئیس سازمان بسیج مستضعفین شهیده طاهره هاشمی را الگویی برای دختران جوان دانست و گفت: شهیده هاشمی بر عدم سازش با دشمن تاکید داشت در حالی که هنوز برخی تفاوت میان نرمش و سازش را نمی‌دانند.

كد خبر : ۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


حجت الاسلام ارزنده در خطبه های امروز نماز جمعه گفت : اگر بخواهیم مقتدرانه در برابر دشمن حرف بزنیم همه باید از سیم خاردارهای نفسمان عبور کرده باشیم .

كد خبر : ۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


 اعتبار اربعين امام حسين (ع‌) از قديم الايام ميان شيعيان و در تقويم تاريخي ‌وفاداران به امام حسين (ع‌) شناخته شده بوده است‌.

كد خبر : ۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


مسابقات تیراندازی با کمان باحضور23 نفرازبانوان دربخش ریکرو در شهرستان الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار دست‌اندرکاران کنگره بزرگداشت ۱۰ هزار شهید استان مازندران، فرمودند: بزرگداشت و احیای یاد و منش شهیدان با انجام کارهای پژوهشی و تولید آثار مکتوب و چندرسانه‌ای، امری بسیار ضروری است.

كد خبر : ۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲


کنسرت گروه «آوای پارسیان» با درخشش سامان علی پور سرپرست و خواننده این گروه در شهر تهران برگزار شد.

كد خبر : ۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


حضرت امام خمینی(ره)می ‏فرمایددر موزد میرزای شیرزای می فرمایند : «ایک روحانی پیر مرد در کنج یک دهی از دهات عراق (سامره) یک کلمه می‏ نویسد و یک ملت قیام می‏ کند و قراردادی که مابین شاه جائر و انگلیسیها بوده است به هم می‏زند و روحانیت یک قدرت این طوری دارد .»

كد خبر : ۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


مسابقات فوتسال قهرمانی کارکنان دولت به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر از روزشنبه در سالن شهید بهشتی آغاز می گردد .

كد خبر : ۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


اگر بخواهیم یک نگاه و بررسی هر چند گذرا به عملکردها متناسب با  فضاو شرایط وقت من جمله برنامه وسیاستهای اقتصادی دولت ها داشته باشیم  به نتایجی خواهیم رسیدکه حقیقتا تلخ ونگران کننده است .

كد خبر : ۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


 دوره اول مسابقات فوتسال کارکنان دولت با حضور  12تیم  در دو روز برگزار شد.

كد خبر : ۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


 مسابقات والیبال دانش آموزان دختر مدارس ابتدایی شهرستان الیگودرز با حضور 13 تیم در سالن شهید بهشتی  برگزار گردید.

كد خبر : ۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


هفته نهم  مسابقات فوتسال لیگ برتر استان  لرستان با دو دیدار در شهرستان الیگودرز برگزار شد  .

كد خبر : ۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


مسابقات فوتسال کارکنان دولت به مناسبت دهه فجر در  شب جمعه سالن شهید بهشتی برگزار خواهد شد .

كد خبر : ۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


یادواره شهدا و جشن بزرگ انقلاب، همزمان با ایام گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در روستای فرسش شهرستان الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


در راهپیمایی 22 بهمن امسال مردم الیگودرز پاسخ گزینه‌های روی میز اوباما را دادند.

كد خبر : ۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۲


 در طول تاریخ به ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، هرگز دشمنان ملت به ویژه انگلیسی های تفرقه افکن نتوانسته اند کوچکترین واگرایی بین آنان و اسلام و ایران عزیز ایجاد کنند .

كد خبر : ۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۵


من بختیاریم و از اینکه ﺑﺨﺖ ﺧﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺑﺨﺖ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺯﻣﯿﻦ ﮔﺮﻩ ﺯﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﻣﻲﮐﻨﻢ .

كد خبر : ۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی لرستان گفت: 37 پایگاه اورژانس 115جاده‌ای در لرستان فعال است.

كد خبر : ۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


ورودیها وخروجیهای هر شهر  از مهمترین قسمت های شهر است که قضاوت هر  مسافری یا فردی را می تواند نسبت به عملکرد مردم ومسئولین آن شهر را داشته باشد  .

كد خبر : ۱۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


رئیس اداره اوقاف الیگودرز از برگزاری آزمون  کتبی همزمان سراسری طرح حفظ در 9 اسفند ماه خبرداد

كد خبر : ۱۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۵


رئیس‌جمهور در سومین و آخرین روز سفر خود به استان هرمزگان، در همایش توسعه ظرفیت‌های استان هرمزگان با منتخبان این استان در سالن شهیدآوینی شهرستان بندرعباس دیدار کرد.

كد خبر : ۱۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه ملت ایران نشان داد در سایه اتحاد، ایمان و ایستادگی می‌توان دشمن را شکست داد فرمودند: برخی به دنبال تخطئه جانفشانی‌های دفاع مقدس و جهت‌گیری امام بزرگوار(ره) هستند.

كد خبر : ۱۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


گروهک تروریستی جیش العدل تاکید کرد روز ۱۳ فروردین، یکی دیگر از سربازان ربوده شده را نیز به شهادت خواهد رساند.

كد خبر : ۱۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹


واقعیت‌های درگیری شهید علی خلیلی، ناهی از منکر، قبل از نائل شدن به فیض شهادت به روایت خودش.

كد خبر : ۱۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۲


قطعه «شهر مجروح» با آهنگ‌سازی و صدای سینا دستخوش در سوگ بسیجی شهید علی خلیلی همزمان با ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها منتشر ‌شد.

كد خبر : ۱۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۲


شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور طی بیانیه‌ای تأکید کرد: دشمنان این مرز و بوم غلط می‌کنند برای خودشان دعوتنامه صادر کنند، این کشور صاحب دارد و ملت اجازه نمی‌دهد به جای لانه جاسوسی آمریکا این بار لانه جاسوسی اروپا باز شود.

كد خبر : ۱۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۵


غربیها اگر دنبال حقوق بشر و انتخابات آزاد هستند بد نیست سری به عربستان ، بحرین و کشور مرتجع منطقه بزنند تا ببینند چه اتفاقاتی در ان کشورها می افتد، ایران دایه مهربانتر از مادر نمی خواهد .

كد خبر : ۱۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


حجت الاسلام ارزنده گفت : مسوولین حواسشان جمع باشد اگر بخواهیم روی پای خودمان بایستیم نباید در خانه دیگران به اسم چیزهایی مختلف به گدایی برویم.

كد خبر : ۱۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۶


دادستان الیگودرز گفت: شهرستان الیگودرز برای سرمایه‎گذاری ظرفیت‎های مناسبی دارد.

كد خبر : ۱۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۸


حجت الاسلام عدالت در سالروز عملیات حاج عمران  پیروی از ولایت و فراموش ننمودن هدف شهیدان را رمز ادامه راه  آنها دانست .

كد خبر : ۱۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۳۰


لشکر ۵۷ حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اهدا قریب به ۳۰۰ شهید و مفقود توانست ارتفاعات ۲۵۱۹ ، تپه شهدا و تپه شهید صدر را تصرف و جلوی دشمن را سد نماید و با مقاومت خود مانع تصرف شهر پیرانشهر و آذربایجان غربی به دست دشمن شد.

كد خبر : ۱۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۱


مدیرکل امور کتابخانه های استان لرستان از تکمیل و بهره برداری از چهار کتابخانه عمومی تا پایان امسال دراین استان خبر داد.

كد خبر : ۱۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۳


یکی از کتاب‌های مفید و ارزنده در مقوله حجاب در اسلام، کتاب "مسئله حجاب" اثر متفکر بزرگ شهید استاد "مرتضی مطهری" است و در مقوله حجاب یکی از بی‌نظیرترین کتاب‌ها است .

كد خبر : ۱۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۵


حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار مسئولان نظام و سفیران کشورهای اسلامی با ایشان به مناسبت عید مبعث تاکید کردند:  دنیای اسلام به تفکر احتیاج دارد، چرا عده ای نمی فهمند هدف دشمنان از شیعه هراسی و ایران هراسی چیست؟ مسلمانان را به اختلاف سرگرم می کنند تا رژیم صهیونیستی بر مشکلاتش فائق آید.

كد خبر : ۱۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۶


كد خبر : ۱۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۷


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان

كد خبر : ۱۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


ساکنین محله های شهر الیگودرز از نبود آسفالت ،جداول ، خطوط تلفن ثابت وسایر مشکلات خود خبر دادند.

كد خبر : ۱۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


سزاوارترين فرد براي خلافت، علي بن الحسين(ع)است كه جدّش رسول خدا(ص) مي باشد و در وي شجاعت و دليري بني هاشم و فخر و فخامت ثفيف تبلور يافته  است.

 

كد خبر : ۱۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


جشن تکلیف وفارغ التحصیلی دانش آموزان دبیرستان نمونه شهید توکلی در سالن سیمرغ برگزار شد .

كد خبر : ۱۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


به مناسبت میلاد با سعادت امام زمان (عج) مسابقه نقاشی با موضوع کودک وامام زمان (عج)  در مسجد امام هشتم (ع) برگزارشد .

كد خبر : ۱۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور وقت کشور، فردا ۲۸ خرداد ماه بعد از سفر به استان های مرزی خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام به لرستان سفر می کند.

كد خبر : ۱۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


امام جمعه شهرستان الیگودرز گفت :شهرستان الیگودرز روزی یکی  از قطب های معدنی در کشور بود ولی امروزه بیشتر معادن تعطیل و تعدادی  نیز با تکنولوژی قدیمی مشغول به فعالیت هستند و از صنعت در این شهرستان خبری نیست .

كد خبر : ۱۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


رئیس‌جمهور گفت:‌ در آغاز این دولت تورم 43 درصد بود که خوشبختانه امروز تورم نقطه به نقطه به 16 درصد رسیده است، زیرا دولت در این زمینه قدم‌های بزرگی برداشته است.

كد خبر : ۱۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان استان لرستان

كد خبر : ۱۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


سفر دو روزه رئیس جمهور به همراه برخی از وزرا با همه تشریفات به پایان رسید. لرستان برای دو روز میهمان رئیس جمهور کشورمان و برخی از اعضای هیئت دولت بود.

كد خبر : ۱۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


رئیس‌جمهور با بیان اینکه ما باید فرهنگ و اقتصاد را اصلاح کنیم، گفت: متاسفانه برخی از مردم هنوز سرمایه‌دار را به عنوان یک ضد ارزش می‌پندارند، تا این افکار هست و برخی سرمایه‌دار را نجس و فقر را افتخار کشور می‌دانند ، به مقصد نمی‌رسیم.

كد خبر : ۱۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


حجت الاسلام ارزنده گفت : مسئولین شهرستان باید به شدیدترین وضع با افرادی که روزه خواری  می کنند برخورد نمایند .

كد خبر : ۱۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۶


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به حوادث منطقه از جمله عراق فرمودند: آنچه در عراق می‌گذرد، جنگ «تروریسم و دلبستگان به غرب» با «مخالفان تروریسم و طرفداران استقلال ملت‌ها» است.

كد خبر : ۱۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۷


خانه رییس‌جمهور اسبق کشورمان، هفته گذشته مورد سرقت قرار گرفت.

كد خبر : ۱۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


صدها نفر از استادان دانشگاهها عصر امروز (چهارشنبه) در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی به هم اندیشی و تبادل نظر در زمینه های علمی – دانشگاهی – فرهنگی – اجتماعی – اقتصادی و سیاسی پرداختند.

كد خبر : ۱۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان

كد خبر : ۱۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


در مورد جزئیات پیگیری دیگر پرونده های دولت دهم هنوز اطلاع خاصی در دست نیست. به عبارتی هنوز آمار دقیقی از تعداد پرونده های دولت احمدی نژاد در قوه قضائیه ارائه نشده است.

كد خبر : ۱۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


متاسفانه تاکنون هیچ آمار دقیقی از مبلغ بدهی و میزان آن ارائه نشده و همچون علامت سوال در اذهان شهروندان خودنمایی می کند.

كد خبر : ۱۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


در اين قسمت به آياتي از قرآن پرداخته مي شود كه از نگاه احاديث و مفسران در باره حضرت نازل شده و يا درارتباط با ايشان مي باشند .

كد خبر : ۱۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


این روزها مردم فلسطین با دست‌های خالی مشغول مبارزه با سربازان تا بن دندان مسلح رژیم صهیونیستی هستند. حنظله نماد مردم فلسطین و نشانگر سرنوشت تلخ و اندوهبار آوارگان فلسطینی است که اولین بار در سال 1969 توسط کارتونیست شهید فلسطینی «ناجی العلی» طراحی شد.

كد خبر : ۱۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


قیام خونین مسجد گوهرشاد، آغاز بنای مسجد اعظم قم ، شهادت مختار بن ابوعبیده ثقفی، انفجار هتل ملک داود در بیت‏‌المقدس، فاجعه‌‏ کشتار فلسطینی‌ها در شهر الخلیل از جمله رویدادهایی است که در 21 تیر در تاریخ روی داده است.

كد خبر : ۱۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۱


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان

كد خبر : ۱۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۲


نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: بنا بر صحبت‌های وزیر نیرو, اجرای سد بختیاری بسیار هزینه بر است که اجرای این سد نیازمند یک بازنگری کلی در طرح است.

كد خبر : ۱۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۳


تکمیل 5 سد دیگر لرستان در دستور کار دولت یازدهم قرار گرفت تا اعتبار ویژه‌ای برای این سدها در سال 94 در نظر گرفته شود.

كد خبر : ۱۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۳


مقوله سلامت از مهمترین مباحث مورد توجه در نظام جمهوری اسلامی است و دراین میان همگان، حتی منتقدان نیز به اقدامات گسترده و موثر دولت در زمینه توسعه و بهبود خدمات بهداشتی و درمانی کشور اذعان دارند.

كد خبر : ۱۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


رئیس کمیته امداد شهرستان الیگودرز از دریافت بیش از 13 میلیارد ریال مشارکت‌های مردمی در سال 92 خبر داد .

كد خبر : ۱۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


هوشنگ بازوند استاندار لرستان بعدازظهر پنج شنبه از پروژه های راهسازی شهر شول آباد مرکز بخش زز و ماهرو از توابع شهرستان الیگودرز بازدید کرد.
كد خبر : ۱۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۷


رژیم صهیونیستی از آغاز حملات وحشیانه به غزه، تا کنون 72 کودک فلسطینی را به شهادت رسانده است.

كد خبر : ۱۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


رئیس‌ جمهوری، مطالبه اصلی از دانشگاه، استاد و دانشجو را تلاش علمی هدفمند دانست و گفت: اگر پایان کلاس درسی به چند مقاله و یا کتابی منتهی باشد که بر قفسه‌ها جا بگیرد، آن دانشگاه هدفمند نیست.

كد خبر : ۱۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت :راهپیمایی روز قدس در الیگودرز  در ساعت 11 صبح و از میدان آزادی و سخنرانی سردار سلیمانی معاون راهیان نور کشور برگزار خواهد شد .

كد خبر : ۱۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


در حالی که بیش از 2 هفته از کشتار مردم بی دفاع غزه توسط رژیم اشغالگر قدس می‌گذرد، بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل متحد اعلام کرد: من مدارکی را دیده ام که نشان می دهد جنبش‌های فتح و جهاد اسلامی مسئول پرتاب موشک‌ها از نوار غزه هستند.

كد خبر : ۱۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر ایران اسلامی و آزادیخواهان جهان با حضور گسترده مردم روزه دار شهرستان الیگودرز  برگزار شد.

كد خبر : ۱۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


رادیو خرم آباد که فقط شبها برنامه داشت در حال مارش زدن و پخش سرودهای حماسی و ملی است. رادیو سراسری نیز در بین خبرها گفت تعدادی از نمایندگان مجلس به جبهه رفتند! و دوباره اطلاعیه داد که رئیس جمهور نیز به جبهه می‌رود.

كد خبر : ۱۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


هفته آینده جلسه میدانی در شهرستان الیگودرز به منظور تعیین تکلیف آرامستان شهدای این شهرستان توسط شهرداری برگزار شود و از شهرداری این شهر خواسته شود ظرف مدت چهار ماه نسبت به ساماندهی این آرامستان اقدام کند.

كد خبر : ۱۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۶


وقتی به راهپیمایی رفتیم به ناگاه دیدم عمال سعودی با آب جوش و باتون میان جمعیت آمدند و بر سر وروی حجاج می زدند همانجا سرم شکست، به علت ضعف شدید نتوانستم همسرم را جستجو کنم.

كد خبر : ۱۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۰


در بسیاری از مواقع از کسانی که در خانه خود ماهواره دارند و برنامه ها و فیلم های آن را دنبال می کنند، شنیده ایم که « مگر ماهواره چه دارد که اینقدر با آن مخالفت می شود؟ مگر برنامه ها و فیلم های ماهواره چه هدفی دارند جز سرگرم کردن مردم؟

كد خبر : ۱۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۰


وزارت بهداشت نوار غزه اعلام کرد از آغاز تجاوز هوایی ، دریایی و زمینی ارتش رژیم صهیونیستی به این منطقه 1458 نفر شهید و 8360 نفر نیز زخمی شده اند.

كد خبر : ۱۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۰


دل نوشته یکی از همشهریان الیگودرزی که هم اکنون ساکن یکی ازکلان شهرها است و  از دلتنگی ها ونگرانیهایش نسبت به مردم و زادگاهش می گوید.

كد خبر : ۱۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


56 دفتر دانشگاهی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه‎ اعلام کردند برخی اتهامات وارد به مهدی هاشمی منافع ملی را به خطر انداخته است بنابراین بهترین حرکت این است که دادگاه وی به صورت علنی برگزار شود.

كد خبر : ۱۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۲


رئیس جمعیت هلال احمر الیگودرز گفت: مردم الیگودرز بیش از 33 میلیون ریال به مردم مظلوم غزه کمک کردند.

كد خبر : ۱۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۳


رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: بیمارستان الیگودرز دارای پیشرفت بسیار خوبی است و تقریبا آماده شده است که برای تکمیل و خرید تجهیزات بیمارستانی برای آن درخواست ۴۵ میلیارد تومان را ارائه کرده‌ایم.

كد خبر : ۱۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۳


منابع خبری از عملیات استشهادی جوان فلسطینی با استفاده از یک بولدوزر به اتوبوسی در قدس اشغالی خبر دادند.

كد خبر : ۱۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۳


این روزها که غزه در خون غرق شده در آتش می‌سوزد، صحنه‌هایی ثبت می‌شود که دل هر انسان باوجدانی را به درد می‌آورد؛ فیلم زیر یکی از همین صحنه‌هاست.

كد خبر : ۱۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۳


رئیس قوه قضاییه با انتقاد از اینکه عده‌ای در کشور "مسلمات دینی" را به "بحث سیاسی" تبدیل می‌کنند، گفت: دفاع از ارزش‌ها مسئله مهمی در حکومت دینی است؛ بنابراین کسانی که تحت حاکمیت در چنین حکومتی زندگی می‌کنند و آن را قبول دارند، موظفند از ارزش‌های الهی دفاع کنند.

كد خبر : ۱۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


كد خبر : ۱۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


آقای هاشمی رفسنجانی که این روزها به حاجی خاطره از وی یاد می شود هرچند وقت یکبار یاد یکی از خاطراتشان از امام راحل بنا شرایط و مصلحت و منفعت خودشان گل می کند.

كد خبر : ۱۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


همراستا با توسعه حوزه خبر و اطلاع‌رسانی، مشکلات فعالان این عرصه نیز رشد یافته و در بسیاری موارد دست‌نخورده باقیمانده است. توجه به مسائل و مشکلات خبرنگاران و روزنا‌مه‌نگاران حداقل کاری است که مسئولان مربوطه می‌توانند انجام دهند اما معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در برابر سوالات متداول خبرنگاران سکوت اختیار کرده است.

كد خبر : ۱۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۷


نماینده جهاد اسلامی در تهران گفت: در برخی موارد صهیونیست‌ها به آمار ما اشاره می‌کنند اما معمولا در چنین جنگ‌هایی سانسور خبری دارند و از مزدورانی که اجیر کرده‌اند استفاده می‌کنند و آمار کشته شدن آن‌ها را اعلام نمی‌کنند شاید برخی از این مزدوران یهودی افراطی باشند اما بدون خانواده و زن و فرزند هستند، اینگونه افراد را معمولا صهیونیست‌ها آمار کشته شدن آن‌ها را اعلام نمی‌کنند.

كد خبر : ۱۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


کودکان مهدهای کودک شهرستان الیگودرز در را هپیمایی حمایت خود را از مردم بی‌دفاع و کودکان مظلوم غزه اعلام نمودند.

كد خبر : ۱۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


ورود آمریکایی‌ها به "بازی جنگ" با داعش یعنی اینکه این همگرایی به نفع آمریکا نیست و برای اینکه قافیه حضور ساکت آمریکایی در عراق و در مقابل تروریسم داعشی و وهابی با ضرری جدی روبرو نشود، چند بمب لیزری و هوشمند را نصیب توپخانه داعشی ها کرده ولی خود داعشی ها را در اولویت نمی داند.

كد خبر : ۱۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


شهيدان ؛ سبکبالان عاشقي بودند که در پي وصال بر توسن شهادت نشستند و تا آستان دوست پر کشيدند. حکايت شان بر دفتر معشوق نقش بست تا ياد و نام شان ابدي شود.

كد خبر : ۱۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر جلسات دادگاه در رسیدگی به جنبه های منکراتی و فساد اخلاقی پرونده ها و همچنین مفاسد جاسوسی و امنیتی نمی تواند علنی باشد، پس لااقل رسیدگی به مفاسد اقتصادی در جلسات علنی رسیدگی شود تا مردم دوست و دشمن خود را بهتر بشناسند و دلسوزان دروغین مردم رسوا شوند.

كد خبر : ۱۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


رئیس کمیته امداد الیگودرز گفت: کمیته امداد الیگودرز در راستای تأمین معیشت مددجویان خود در سه ماهه نخست امسال به آنها بیش از ۷ میلیارد ریال مستمری پرداخت کرده است.

كد خبر : ۱۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


مراسم استقبال از ضریح جدید امامزاده محمد ابن حسن (ع) با حضورپرشور مردم و مسئولین این شهرستان برگزار شد.

كد خبر : ۱۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


"داستان راستان" مجموعه اي از داستانهاي كوتاه اخلاقي است كه با الهام از زندگاني پيامبر(ص) و پيشوايان مكتب تشيع، در 2 جلد به رشته تحرير درآمده است.

كد خبر : ۱۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵


مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان گفت: زمینه اشتغال 150 نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران لرستان فراهم شد.

كد خبر : ۱۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


"ما هرچه داریم از وجود پربرکت شهداء می باشد" شاید این جمله را بارها شنیده ایم که برخی مدیران و مسوولین به مناسبتهای مختلف و در سخنرانیهای خود به زبان می آورندمیز و مقام خود  را مدیون ایثار آنها می دانند، اما به راستی چه میزان قدردان وجود این عزیزان می باشیم؟!

كد خبر : ۱۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۸


عراقی ها همان گونه که اطراف شیخ شریف حوسه (هلهله و پای کوبی) می کردند، عمّامه شیخ را با سرنیزه برداشتند و به زمین انداختند و فریاد می زدند: «اسرنا الخمینی، اسرنا الخمینی، ما خمینی را اسیر کرده ایم.»

كد خبر : ۱۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: برگزاری کنگره شهدای اصناف و بازار یقینا به احیای نام این آبرومندان نظام اسلامی و انقلاب اسلامی کمک خواهد کرد.

كد خبر : ۱۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


محمد سرلک گفت : طبق ضوابط شهرسازی ترمینال باید در حاشیه شهر احداث شود و احداث ترمینال در مسیر رودخانه باعث ایجاد ترافیک درسطح شهر می شود.

كد خبر : ۱۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت، همه دولتمردان را به حفظ و تقویت جهت‌گیری و روحیه انقلابی، تکیه بر ظرفیت‌ها و تولید داخلی، اجرای دقیق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، موضع‌گیری صریح در قبال مسائل منطقه و جهانی بویژه دخالت‌های امریکا، حفظ انسجام درونی دولت، رعایت خطوط قرمز و سعه صدر و آرامش در قبال انتقادهای منصفانه توصیه کردند.

كد خبر : ۱۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۵


سید سعیدشاهرخی گفت :دولت با پرهیز از تصدی گری بدنبال توسعه سازمانهای مردم نهاد و تقویت فعالیت احزاب شناسنامه دار می باشد.

كد خبر : ۲۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


 شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم با ایجاد رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور الیگودرز موافقت قطعی نمود.

كد خبر : ۲۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


مراسم استقبال از پرچم وخدام امام رضا (ع) با حضور پرشور مردم ولایت مدار الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


مدیر کمیته امداد شهرستان الیگودرز گفت: تعداد 100 مددجویان زیر پوشش این نهاد در قالب حج فقرا به مشهد مقدس اعزام شدند.

كد خبر : ۲۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۶


اوزی روبین کارشناس صهیونیست در خصوص موشک خلیج فارس معتقد است: موشک خلیج فارس معادلات قدرت (قدرت نظامی) در خلیج فارس را تغییر داده و می‌تواند اهداف شناور (ناوهای جنگی و هواپیمابر) در تنگه هرمز را هدف قرار دهد.

كد خبر : ۲۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۲


مجری طرح سد و نیروگاه رودبار لرستان گفت: طرح تلمبه ذخیره ای رودبار لرستان کد اجرایی گرفته و برای آن در سال جاری نیز درخواست بودجه شده است.

كد خبر : ۲۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۳


شهيدان ؛ سبکبالان عاشقي بودند که در پي وصال بر توسن شهادت نشستند و تا آستان دوست پر کشيدند. حکايت شان بر دفتر معشوق نقش بست تا ياد و نام شان ابدي شود.

كد خبر : ۲۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان

كد خبر : ۲۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


عضو شورای شهر الیگودرز از آغاز عملیات اجرایی روشنایی ورودی وخروجیهای شهر خبر داد.

كد خبر : ۲۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۷


رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه آمریکا با این کارنامه سیاه، امروز در راه مبارزه با تروریسم غش کرده، امر مضحکی است چراکه اصولاً ساختار قدرت‌طلبی آمریکا چه در افغانستان و پاکستان و چه در عراق و سوریه با پدیده تروریسم گره خورده است.

كد خبر : ۲۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


این روحانی شهید در بازدید از منطقه عملیاتی "جزیره مجنون" در اثر انفجار و اصابت ترکش در حالی‌ که در جمع رزمندگان اسلام حضور داشت، شربت شیرین شهادت را نوشید.

كد خبر : ۲۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


31 شهریور سال 1359 در حافظه تاریخی ملت ایران روزی فراموش‌ناشدنی است.

كد خبر : ۲۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


شهيدان ؛ سبکبالان عاشقي بودند که در پي وصال بر توسن شهادت نشستند و تا آستان دوست پر کشيدند. حکايت شان بر دفتر معشوق نقش بست تا ياد و نام شان ابدي شود.

 

كد خبر : ۲۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


دومین جلسه دادگاه ضارب شهید خلیلی صبح امروز برگزار شد که در نهایت حکم نهایی پرونده تا هفته آینده اعلام می‌شود.

كد خبر : ۲۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


 زنگ آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس، صبح امروز همزمان با سراسر کشور، به‌ صورت نمادین دردبیرستان استعداد های درخشان شهید بهشتی الیگودرز نواخته شد.

كد خبر : ۲۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۱


مسئول بسيج جامعه پزشكي استان لرستان گفت: تیم های درمانی همزمان با هفته دفاع مقدس به مناطق محروم این استان اعزام می شوند.

كد خبر : ۲۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۱


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، امروز (پنجشنبه) با صدور پیامی به‌مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهیدان و ایثارگران، تاکید کردند: دفاع هشت ساله ی ملت ایران مجموعه ی در هم تنیده ئی از عظمتهای یک ملت، و شهید و شهادت آن نگین درخشانی است که در این مجموعه ی شگفت آور، برجسته تر از هر پدیده ی دیگر به چشم می آید.

كد خبر : ۲۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۳


شهيدان ؛ سبکبالان عاشقي بودند که در پي وصال بر توسن شهادت نشستند و تا آستان دوست پر کشيدند. حکايت شان بر دفتر معشوق نقش بست تا ياد و نام شان ابدي شود.

كد خبر : ۲۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


حجت الاسلام شهسواری گفت : شهیدان متعلق به یک خانواده نیست بلکه متعلق به آینده هستند و همه مانسبت به شهدا و خون شهدا مسئول هستیم.

كد خبر : ۲۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


امیرسرلشگر یعقوب علیاری تکاور گمنام ارومیه ای بود که صدام برای مرده و زنده او جایزه تعیین کرده بود که این نشان از هراس رژیم بعث عراق از فعالیت های این ارتشی دلاور داشت.

كد خبر : ۲۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


عده ای معتقدند بر خلاف باور عمومی، ناصر عبداللهی به مرگ طبیعی از دنیا نرفته است و به خاطر اجرای قطعه موسیقی "یا فاطمه" در مدح حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها توسط عده ای کشته شده است!

كد خبر : ۲۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


استاندار لرستان گفت: راه‎‏آهن الیگودرز، داران به اصفهان نیز آغاز شده و برای چهار خطه شدن آن 268میلیارد تومان اختصاص داده شده است.

كد خبر : ۲۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۱


اعلام می کنم از آن ها که برای اعدامی ها اشک تمساح می ریزند می خواهیم بیایند و خانواده شهدا و هزاران جوان دست و پا قطع شده را که در راه حق همه چیز خود را از دست داده اند ببینند . من از این ها می پرسم اگر قاطعانه از انقلاب دفاع نکنیم پس چه کسی از حق ایشان دفاع می کند؟

كد خبر : ۲۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


مدیرکل بنیاد حفظ آثار لرستان گفت: دانشگاه‌های علوم پزشکی لرستان، آیت‌الله بروجردی و دانشگاه‌های آزاد بروجرد و الیگودرز متقاضی خاکسپاری شهدای گمنام در فضای این دانشگاه‌ها هستند.

كد خبر : ۲۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۳


مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان گفت: هم زمان با ایام محرم پیکر پاک ۲ شهید گمنام دوران دفاع مقددس در دانشگاه آزاد الیگودرز تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

كد خبر : ۲۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


حسن روحانی-رییس‌جمهور- در پنجمین گفت‌و‌گوی زنده تلویزیونی خود با مردم به تشریح فعالیت های دولت در عرصه های مختلف پرداخت.

كد خبر : ۲۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۲


چنانچه از خیل مسافران مشتاق و خسته ای که از شهرما عبور می کنند یا چند ساعتی را در شهر نازیبایمان میهمان می شوند بپرسی آخر دنیا کجاست ؟ همگی به اتفاق و با اطمینان می گویند آخر دنیا همین جاست.

كد خبر : ۲۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


از حنظله بسيار شنيده ايم، ولي جنگ تحميلي باعث شد تا حنظله هاي زيادي را به چشم خود ببينيم و از نزديک به دنياي عرفاني و معنوي آنان آشنا شويم.

كد خبر : ۲۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۶


رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به صدور حکم اعدام برای شیخ نمر گفت: اگر آل سعود چنین جنایتی را علیه آیت الله شیخ نمر مرتکب شود، این اقدام بدون پاسخ نمانده و مسلمانان طبق آیه «و من یقتل مومنا متعمّدا فجزاؤه جهنّم خالدا»، همین دنیا را برای آنها جهنم می‌کنند.

كد خبر : ۲۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۶


زنگ پاياني هفته فرهنگي لرستان در تالار دیوان شمس تهران به صدا درآمد.

كد خبر : ۲۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


 دانشگاه آزاد اسلامی الیگودرز در دهه اول محرم میزبان دو شهید گمنام خواهد بود.

كد خبر : ۲۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


پيکر مطهرش پس از مدتي که در زير آتش دشمن بود، درحالي تحويل مادر قد خميده اش شد که چون مولايش حسين (ع) سر از تن جدا بود و دستهاي زيبايش هر دو از پيکر جدا و در کنارش قرار داشتند.

كد خبر : ۲۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


احتمالاً مراسم تشییع پیکر حضرت آیت‌الله مهدوی‌کنی صبح پنج‌شنبه از مقابل دانشگاه تهران به سمت حرم شاه‌عبدالعظیم الحسنی(ع)تشییع خواهد شد. طبق وصیتی که آیت‌‌الله مهدوی‌کنی داشتند، پیکر این مرحوم در کنار مزار آیت‌الله ملاعلی کنی در حرم مطهر حضرت شاه عبدالعظیم الحسنی(ع) به خاک سپرده خواهد شد

كد خبر : ۲۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


صبح امروز زائر پیاده لرستانی بهشت رضویی تا بهشت حسینی وارد الیگودرز شد و مورد استقبال مردم و مسولان این شهرستان قرار گرفت.

كد خبر : ۲۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


مرتضی قادری از الیگودرز با اقتدار عنوان قهرمانی  مسابقات تنیس روی میز خردسالان استان را از آن خود نمود.

كد خبر : ۲۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار صدها تن از «نخبگان جوان دانشگاهها و برگزیدگان المپیادها و جشنواره های جهانی و داخلی»، با تأکید بر ضرورت ایجاد یک زنجیره کامل و شبکه عظیم تولید علم در دانشگاهها و مراکز علمی تحقیقاتی افزودند: ایران را باید با اتکای به منابع روی زمین یعنی هوش و استعداد جوانان و نخبگان کشور اداره کرد نه با تکیه بر درآمد پرنوسان منابع زیرزمینی و نفتی.

كد خبر : ۲۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت :تا کنون ۶۲ درصد کل مزارهای گلزارهای شهدای لرستان ساماندهی شده‌اند.

كد خبر : ۲۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۲


با نزدیک شدن به ماه محرم و ایام عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) عاشقان و دل سوختگان سالار شهیدان، هیئت ها و تکایای شهر را برای مراسم عزاداری امام حسین (ع) آماده می کنند.

كد خبر : ۲۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۲


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج الیگودرز گفت: الیگودرز فردا شب میزبان دو شهید گمنام است.

كد خبر : ۲۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: فردا پنجم آبان شهرستان الیگودرز میزبان دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس خواهد بود.

كد خبر : ۲۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۴


مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان:500 نقطه در سطح کشور درخواست میزبانی  شهدا را داده اند ودر سطح استان دانشگاه آزاد بروجرد ، دانشگاه علوم پزشکی خرم آباد وسایر شهرستانها در نوبت هستند.

كد خبر : ۲۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


حجت الاسلام ارزنده گفت : مسئولین عالی رتبه نظام باید فریضه امربه معروف ونهی ازمنکر را احیا نمایند تا خون شهدا پاسداشته شود .

كد خبر : ۲۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


صبح امروز دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور باشکوه مردم شهرستان الیگودرز تشییع و در دانشگاه آزاد این شهرستان  به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۲۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


تصويري از غربت بقيع را قاب گرفته ام و در روي طاقچه اطاقت نهاده ام. هر وقت دلم هواي تورا مي کند، در مقابل آن مي ايستم و در ميان ده ها قبر غريب و ناشناخته بدنبال قبر زهراي مرضيه (س) مي گردم.

كد خبر : ۱۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


پیکر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس صبح امروز  در دومین  روز از ماه محرم در میام غم و اندوه مردم شهرستان الیگودرز  تشییع ودردانشگاه آزاد اسلامی به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۲۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


رئیس دانشگاه آزاد الیگودرز گفت : آرامگاه شهدای گمنام  طراحی شده است ودر صورت تایید  و مناسب بودن شرایط آب وهوایی عملیات ساخت این آرامگاه  به زودی آغاز می شود .

كد خبر : ۲۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


عبدالرضا هلالی مداح اهل بیت (ع) در سومین شب سوگواری سالار شهیدان، مداحی سوزناکی را اجرا نمود.

 

كد خبر : ۲۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


بعضی ها (BBC) میگن اون هایی که روی صورت ناموس وطن اسید پاشی کردن بچه حزب اللهی ها بودن. مثل همون شهید خلیلی آمر به معروفی که جون خودش رو بخاطر حمایت از خانم های بدحجاب از دست داد.

كد خبر : ۲۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت‌ آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب، با انتشار مطلبی ویژگی‌های هیئت‌های مذهبی از دیدگاه ایشان را تبیین کرد.

كد خبر : ۲۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


رئیس اداره اوقاف و امورخیریه الیگودرز گفت: گردهمایی شیرخوارگان حسینی در الیگودرز برگزار می‌شود.

كد خبر : ۲۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


امام جمعه الیگودرز گفت :کسانی که  حادثه اسید پاشی را به آمران به معروف ونهی از منکر نسبت می دهند  دنیا طلبانی هستند که قصد دارند عرصه را برفعالیت خود گسترش دهند .

كد خبر : ۲۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۹


استاد حوزه علمیه قم گفت: احیای امر به معروف و نهی از منکر از نیازهای مبرم جامعه امروز است.

كد خبر : ۲۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۹


رئیس دانشگاه آزاد الیگودرز گفت: نسل جوان تشنه دانستن واقعیت‌های دفاع مقدس است.

كد خبر : ۲۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۹


سید رسول هاشمی پیر غلام اهل بیت گفت : در زمان قدیم  سنتی  در میان مساجد شهر الیگودرز بود که  شبهای محرم هر هیئتی از مسجد خودش با عزاداری به سمت مسجدی دیگر از سطح شهر حرکت می کرد تا بایکدیگرعزداری نمایند و از آن بعنوان میهمانی هیئت ها یاد می شد که  نشان دهند همدلی و خلوص مردم درعزداری بود . 

كد خبر : ۲۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۰


امام حسین(ع) در شهادتش بسیار اندوهناك و متأثر گردید و در فراقش فراوان گریست و هنگامی كه سر خونین اش را در بغل گرفت، فرمود:ولدی علی عَلَی الدّنیا بعدك العفا. (فرزندم علی ،دیگر بعد از تو اف بر این دنیا)

كد خبر : ۲۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۰


در ادامه گزارش می توانید حرم و ضریح مطهر حضرت ابا عبدالله (ع) را به صورت مستقیم زیارت کنید.

كد خبر : ۲۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۲


استانداری کربلای معلی اعلام کرد، تعداد زائران برای شرکت در مراسم عاشورای حسینی و سوگواری برای سید و سالار شهیدان فراتر از 10 میلیون نفر باشد.

كد خبر : ۲۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۳


خلاصه وقایع روز عاشورا، دهم محرم الحرام سال 61 هجری قمری و ماجرای کربلا را در ادامه این گزارش بخوانید.

كد خبر : ۲۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۳


عزداری در سالروز شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفای آن با حضور پرشور مردم وهیات مذهبی در الیگودرز برگزار شد و پس از برگزاری مراسم سوگواری نماز ظهر عاشورا  به امامت حجت السلام ارزنده امام جمعه شهرستان  اقامه شد.

كد خبر : ۲۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۳


دوستی ما با حسين زهرا(س) دوستي امروز و ديروز نيست. در سنين كودكي به كمك دوستان‌مان با چادر سياه مادرمان خيمه‌اي بر پا مي‌كرديم تا همگان بدانند، عشق حسين است چه‌ها مي‌كند

كد خبر : ۲۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


 رییس‌جمهور همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و شهادت امام زین‌العابدین(ع) به دیدار حمید جعفری جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس رفت و در فضایی صمیمی با او به گفت‌وگو نشست.

كد خبر : ۲۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


در ادامه گزارش می توانید حرم و ضریح مطهر حضرت ابا عبدالله (ع) را به صورت مستقیم زیارت کنید.

كد خبر : ۲۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


مراسم سوگواری و عزاداری سید و سالار شهیدان و اصحاب باوفای ایشان، امروز در شهرستان الیگودرز با حضور قشرهای مختلف مردم برگزار شد.

كد خبر : ۲۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


رهبر معظم انقلاب با صدور حکمی «محمد سرافراز» را به عنوان رئیس جدید رسانه ملی منصوب کردند.

 

كد خبر : ۲۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


فرمانده‌ی نیروی هوافضای سپاه گفت: مدل نهایی پهپاد RQ170 ایرانی پروازی شده وبه زودی فیلم‌های پرواز آن برای مردم به نمایش در می‌آید.

كد خبر : ۲۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


رئیس شورای شهر الیگودرز گفت: یکی از وظایف شورای شهر نظارت بر عملکرد شهرداری است ودرجلسه شورای شهر با شهردار تنها سوالاتی از عملکرد ایشان در این مدت مطرح شده است و استیضاح شهردار در دستور کار نیست .

كد خبر : ۲۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان در ماه محرم

كد خبر : ۲۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی برای رسیدگی به صلاحیت‌ «فخرالدین احمدی‌دانش‌آشتیانی» وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری دقایقی پیش با اعلام علی لاریجانی رئیس نهاد قانون‌گذاری کشورمان در صحن بهارستان آغاز شد.

كد خبر : ۲۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


اسامی داوران قضاوت کننده در هفته پانزدهم لیگ برتر از سوی کمیته داوران اعلام شد.

كد خبر : ۲۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸


مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان گفت: تفکر بسیجی نشات گرفته از افکار عمیق بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب است.

كد خبر : ۲۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۹


مستندازبهشت تابهشت فیلمی از محمدابراهیم خمسه که مسافت  از مشهد مقدس تا کربلای معلی را پیاده طی می نماید و در مسیر مورد استقبال مردم شهرستان الیگودرز قرار گرفت.

كد خبر : ۲۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۹


شهيدان، آيينه تمام نماي هستي بودند که با سرفرازي حکمت آفرينش انسان را در حضور فرشتگان آستان حضرت حقّ به منصه ظهور رساندند و اثبات کردند که انسان شايسته خليفه خدا بودن است.

 

كد خبر : ۲۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان

كد خبر : ۲۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به یاد کودکان شهید غزه 578 سالن ورزشی به نام کودکان شهید غزه نامگذاری می‌شود تا همچنان اسناد جنایت رژیم صهیونیستی در تاریخ بماند.

كد خبر : ۲۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


در آخرین روز از هفته بسیج، اعضای مجمع عالی بسیج مستضعفین با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۲۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶


پایگاه مقاومت بسیج شاهد الیگودرز از سوی سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین بعنوان پایگاه نمونه کشوری انتخاب شد .

كد خبر : ۲۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۷


امام جمعه شهرستان الیگودرز گفت : بعضی از افراد بصیرت را به مدرک ،پست ویا سخنرانی خوب می دانند درحالی که بصیرت به معنای این است که انسان در مواجهه با فتنه ها از آگاهی لازم برخوردار باشد و بتواند راه  درست را تشخیص دهد .

كد خبر : ۲۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۷


آن روز که فرشته ها دسته دسته به خانه امام حسن عسکري (ع) رفت و آمد مي کردند تا سالروز تولد آخرين حجت خدا را به آن حضرت تبريک بگويند، در روستاي گايکان بربرود از توابع اليگودرز و در خانواده اي از سلاله پاک سادات بني زهرا (س) تولد کودکي زيبا، شيريني نيمه شعبان را به کام خانواده اش دو چندان کرد.

كد خبر : ۲۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۸


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان الیگودرز گفت: نقش بسیجیان در خنثی‌سازی توطئه دشمنان و همچنین مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمن بسیار ارزشمند و غیرقابل انکار است.

كد خبر : ۲۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۸


امام جمعه الیگودرز با بیان اینکه نمایندگان مجلس باید از شهید مدرس الگو بگیرند، گفت: برخی نمایندگان از روزی که رای می‌آورند، تنها نگران این هستند که دور آینده پیروز نشوند.

كد خبر : ۲۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۸


فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: استحکام دیپلماسی ما در مذاکرات هسته ای، مدیون الهام بخشی انقلاب اسلامی و اقتدار دفاعی و امنیتی نظام مردمی ماست نه آنکه امنیت نظام اسلامی‌مان دست آورد مذاکرات یکساله اخیر باشد!

كد خبر : ۲۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


در رفتار و کردار چنان عمل مي کرد که کسي از دست و زبان او آزار نبيند و در سلام کردن به ديگران هميشه پيشقدم مي شد. اُنس زيادي با شهيد عظيم صادقي - پسر عمه ايشان - داشت

كد خبر : ۲۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۳


امام جمعه الیگودرز گفت: دانشجویان در برابر توطئه‌ها هوشیار باشند.

كد خبر : ۲۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۴


مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان از بهره برداری مخزن ذخیره آب با ظرفیت پنج هزار متر مکعب در شهر الیگودرز خبر داد.

كد خبر : ۲۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


مدیر مجموعه شهید بهشتی الیگودرز از شرکت بیش از 3هزار دانش آموز شهرستان الیگودرز در مسابقات ورزشی خبر داد .

كد خبر : ۲۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


قطعاً لزوم وجود امر به معروف و نهی از منکر یا همان شهامت مدنی در هر جامعه ای وجود دارد؛ اما برخی از رسانه‌ها و افراد بدون دلیل و فقط از روی مخالفت با اسلام به مخالفت با امر به معروف و نهی از منکر می پردازند.

كد خبر : ۲۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


آزار و اذيت هاي دشمن با او که بيش از 65 بهار از عمر با برکتش مي گذشت چنان شديد بود که سرانجام در 1367/7/25 در اسارتگاه دشمن دعوت پيک حق را لبيک گفت و روح آسماني اش به اعلي عليين پر کشيد.

كد خبر : ۲۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


ابراهیم جعفری وزیر امور خارجه عراق بعداز ظهر روز یکشنبه با محمد جواد ظریف همتای ایرانی خود در تهران دیدار کرد و مسائل دوجانبه، منطقه ای و بین المللی را با وی مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

كد خبر : ۲۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


بمناسبت روز دانشجو، مراسم  یادواره 8 شهید دانشجوی شهرستان و اربعین دو شهید گمنام با حضور دکتر سید ناصر حسینی عضو شورای امنیت ملی و نویسنده  "کتاب پایی که جا ماند " در سالن محمد رسول اله(ص) دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد .

كد خبر : ۲۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


پیاده‌روی اربعین بهترین فرصت برای شناخت کامل سیدالشهدا(ع) است ، در همین راستا علما و اولیای الهی برای زیارت امام حسین(ع) در روز اربعین اهمیت و جایگاه والایی قائل هستند.

كد خبر : ۲۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲


هر وقت که اطرافيان از او مي خواستند از رفتن باز بماند، مي گفت : به خدا توکل کنيد و بدانيد که اگر ما جوانها به جبهه نرويم، شما نمي توانيد راحت زندگي کنيد.

كد خبر : ۲۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۴


شهيدان ؛ سبکبالان عاشقي بودند که در پي وصال بر توسن شهادت نشستند و تا آستان دوست پر کشيدند. حکايت شان بر دفتر معشوق نقش بست تا ياد و نام شان ابدي شود.

كد خبر : ۲۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


همه بازیگران در دوران فعالیت خود در نقش‌ها و گریم‌های مختلفی ظاهر می‌شوند اما نقش آفرینی بازیگران در قالب فردی روحانی همواره برای مخاطبان سینما و تلویزیون جذاب بوده‌است.

كد خبر : ۲۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر ضرورت حفظ و تقویت وحدت حوزه و دانشگاه گفت: پیوند طلبه و دانشجو آمیختن دین، دانش، بالندگی، تعهد و تخصص را به بار می آورد و در سایه این پیوند، افکار هر دو قشر در جامعه و دانشگاه ترویج می یابد.

كد خبر : ۲۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


27 آذر 1394. سی و پنج سال از شهادت دکتر مفتح می‌گذرد؛ روزی که حضرت امام خمینی آن روز را «روز وحدت حوزه و دانشگاه» نامیده است؛ چراکه دانشگاه نیاز حوزه به علوم روز را رفع می‌کند و حوزه نیاز دانشگاه را به مبانی دین، پرنده‌ سعادت با این دو بال به قله نجات می‌رسد و بی این هر دو پرواز ممکن نیست.

كد خبر : ۲۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


مرضیه شهیدی از الیگودرز به عنوان شاعر برگزیده قرائت رده جوانان هفتمین کنگره سراسری شعر عاشورایی قروه شناخته شدند.

 

كد خبر : ۲۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۸


حديث لاله اي را مي سراييم که در فراق دوست سينه اش سوزان بود و شور وصل او را سرگشته وادي عشق کرد. از «غفار» مي گوييم

كد خبر : ۲۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


فردا صبح، امام در محراب خود به انتظار نشست. بعد از مدتی مأمون غلامش را فرستاد که امام را نزد او ببرد. امام به مجلس مأمون رفت و من هم به دنبالش بودم.

كد خبر : ۳۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


سَکینه، دختر امام حسین علیه السلام و مادرش رباب دختر امری ءالقیس است. نامش را امینه، امنیه و آمنه ذکر کرده اند و لقب وی را سکینه نهاده اند که به معنی وقار و سکون است.

كد خبر : ۳۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


شهيدان ؛ سبکبالان عاشقي بودند که در پي وصال بر توسن شهادت نشستند و تا آستان دوست پر کشيدند. حکايت شان بر دفتر معشوق نقش بست تا ياد و نام شان ابدي شود.

كد خبر : ۳۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


معاونت‌هاي اجتماعي پليس در استان‌هاي مختلف مي‌توانند درصورت بروز حوادث در نقش يك سخنگو وارد شوند تا با تزريق اطلاعات دقيق، درست و به‌موقع به رسانه‌ها مانع از انتشار اطلاعات غلط و جزئياتي شوند كه نه‌تنها كمكي به حفظ امنيت نخواهد كرد، بلكه احساس امنيت را نيز به خطر خواهد انداخت.

كد خبر : ۳۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: هر گاه مردم بدانند مسئولین اهداف مشترکی دارند و برای آن‌ها مفیدند در کنارشان باقی می‎مانند.

كد خبر : ۳۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


روحيه آزادگي و آزاد زيستن را در فضاي معنوي روستا بخوبي کسب کرده بود و مي خواست که هميشه آزادمرد باشد. اين بود که تجاوز دشمن را برنتافت و با تمام همت و مردي در مقابل روبه صفتان بعثي ايستاد.

كد خبر : ۳۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


 آن گاه که عزم رفتن داشت ، شهادت را نزديکترين راه در رسيدن به مقصود معنا کرد و از شاهراه شهادت به آرزوي ديرينه خود که وصل يار بود، دست يافت. 

كد خبر : ۳۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


این بزرگواران معصومند اما در حد و جزو چهارده معصوم که تالی تلو و حد اعلای عصمت می‌باشند نبوده‌اند.

كد خبر : ۳۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۷


انديشمندان و صاحب‌نظران سياسي بر اين باورند جوامعی که می‌خواهند در مسیر مردم‌سالاری و جامعه مدنی گام بردارند بایستی رسانه‌ها را با آغوشي باز پذيرا باشند و موانع سر راه آنان را بردارند.

كد خبر : ۳۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۱


رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه همه تلاش‌ عربستان جلوگیری از پیشرفت ایران اسلامی است، خاطر نشان کرد: ‌آخرین حربه آنان جنگ نفت است که خودشان ضرر می‌کنند، اما می‌گویند اشکال ندارد، ‌بگذارید کشتی ایران به گل بنشیند.‌
 

كد خبر : ۳۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


وقتی اسم آقازاده بر روی آن‌ها گذاشته می‌شود، وظیفه سنگین‌تری را احساس می‌کنند؛ فرزندانی که از تمام امتیازات پدر، شهادت را انتخاب کردند.

كد خبر : ۳۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


همایش مسوولیت اجتماعی شرکت در صنعت پتروشیمی با حضور الهام امین زاده معاون حقوقی رییس جمهوری و بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت دقایقی پیش آغاز شد.

كد خبر : ۳۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت :هنر‌های تجسمی این قدرت را دارد که الگو‌های مناسبی از سبک زندگی ایرانی اسلامی، استکبار ‌ستیزی، وحدت اسلامی و حسن هم‌جواری را به جامعه انتقال دهد.
كد خبر : ۳۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۴


جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه حزب‌الله و سپاه در صحنه‌های تاریخی گذشته نشان دادند هیچ عملی را بدون پاسخ و انتقام رها نمی‌کنند، تأکید کرد برای تلافی و انتقام‌گیری از تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به قنیطره، حتماً کار خاصی انجام خواهد گرفت.

كد خبر : ۳۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵


مردم الیگودرز برای به ثمر نشستن انقلاب اسلامی همواره در صحنه‌های حساس سیاسی بوده و بیش از چند شهید را در دوران انقلاب تقدیم کردند.

كد خبر : ۳۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۷


فرمانده سپاه پاسداران در مورد ارزیابی خود از حرکت تروریستی اخیر رژیم صهیونیستی تنها به این پاسخ بسنده کرد که رژیم صهیونیستی دست و پای آخرش را می‌زند و کارش تمام است.

كد خبر : ۳۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۷


خمه از دو قسمت به نام قلعه بالا وپایین تشکیل شده که هر محله نیز به قسمت های دیگه تشکیل شده مثل حاجی اباد قلعه رودخانه پشت اقل کوچه باغ ها راست او و....

كد خبر : ۳۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۸


اولین فروند شناور کروبوت با نام "پارمیدای 6" به حضور سردار فدوی در بوشهر به آب انداخته شد.

كد خبر : ۳۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۹


دبیر کل حزب‌الله لبنان ضمن اعلام اینکه حادثه قنیطره «عملیات ترور در روز روشن» بود، تأکید کرد که حزب‌الله پاسخ هر تجاوزی را در هر زمان و مکانی خواهد داد و اگر جنگی شود حزب‌الله آماده است و مقاومت در آن پیروز خواهد شد. 

كد خبر : ۳۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱


سرپرست شهرداری الیگودرز گفت: ادارات شهرستان الیگودرز مبلغ 12 میلیارد تومان به شهرداری بدهکار هستند که همین امر خدمت‌رسانی به مردم را با مشکل مواجه کرده است.

كد خبر : ۳۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱


کریمه: امام خمینی (ره) پس از سال‌ها دوری و تبعید در 12 بهمن 57 به كشور بازگشت و ایران اسلامی شاهد بزرگترین و تاریخی‌ترین استقبال بود.

كد خبر : ۳۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نامه امام خامنه ای پیامدهایی بسیار گسترده تر از نامه حضرت امام به گوباچف به دنبال خواهد داشت و همان گونه که آن نامه آغازی بر زوال کامل استکبار کمونیستی بود، این نامه نیز مطلع فروپاشی نظام لیبرال دموکراسی غربی است.

كد خبر : ۳۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


استاندار لرستان گفت: سد حوضیان الیگودرز حدود ۷۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در نیمه اول سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

كد خبر : ۳۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


ناوگروه سی و سوم نیروی دریایی ارتش در نخستین روزهای حضور خود در آب‌های آزاد و خلیج عدن توانست ۲ فروند نفتکش ایرانی را از چنگ دزدان دریایی نجات دهد.

كد خبر : ۳۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


مسئول تربیت بدنی شهرستان الیگودرز از برگزاری مسابقات  بمناسبت دهه فجر در رشته های مختلف ورزشی خبر داد.

كد خبر : ۳۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۰


۲۲ بهمن؛یوم الله و فتح الفتوح انقلاب اسلامی و سالروز عزت و مقاومت مردم ایران در برابر شیطان صفتان و تحقیر شیطان بزرگ واستکبار جهانی است.

كد خبر : ۳۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۲


رئیس‌جمهور در اجتماع بزرگ راهپیمایان 22 بهمن در تهران گفت: آنها که می‌گویند ایران به خاطر تحریم‌ها پای مذاکره آمده دروغ می‌گویند. ایران نه به خاطر فشار بلکه به خاطر منطق پای میز مذاکره آمده است و اگر تحریم‌ها باعث شده پس چرا به تحریم‌ها ادامه نمی‌دهند؟

كد خبر : ۳۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۲


حجت الاسلام کرمی گفت :همیشه مشکلات زیادی بر سر راه مردم وجود دارد ولی هیچ وقت مردم  از آرمانهای خود که با امام وشهدا گره خورده اند عقب ننشسته و در مسیر آنها حرکت می کنند .

كد خبر : ۳۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۲


مراسم تشییع والده محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور سابق کشورمان صبح امروز (پنج‌شنبه) در شهرک شهید محلاتی تهران برگزار شد.

كد خبر : ۳۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۳


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برای موضوع ملی هسته‌ای، گروهی به مذاکره رفته‌اند که اگر توانستند تمامی حقوق ملت را احقاق کنند از آنها حمایت می‌شود و در غیر اینصورت با زیاده‌خواهی طرف مقابل باید میز مذاکره را ترک کنند.

كد خبر : ۳۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۶


صبح دیروز شاهد صحنه ای در یکی از شهرهای استان بودم، یکی از جوانان بیکار این استان که گویی کارد به استخوانش رسیده با آتش زدن لاستیکی در وسط خیابان معرکه ای را برپا کرده بود با فریاد هایی که می گفت "من بیکار هستم" جمعیتی را به خود جمع کرده بود.

كد خبر : ۳۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


 رئیس اتاق اصناف شهرستان الیگودرز از برگزاری نمایشگاه بهاره امسال  با 150غرفه درشهرستان الیگودرز خبر داد .

كد خبر : ۳۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


رئیس‌جمهور با بیان اینکه در مذاکرات تحمیل، تحقیر و ادامه تحریم را نمی‌پذیریم، گفت: ما همواره به منتقدان احترام می‌گذاریم و به آنها همانند حامیان می‌گوییم از حمایت دولت برخوردار بوده و خواهند بود اما تخریب در این کشور جایی ندارد.

كد خبر : ۳۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه جامعه‌ی مأنوس با فرهنگ ایثار و شهادت توقف و عقبگرد نخواهد داشت فرمودند: پیشرفت‌های افتخارآمیز علمی کشور از برکات جهاد و شهادت در راه خداست.

 

كد خبر : ۳۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی درگذشت مادر شهیدان کشوری را تسلیت گفت.

كد خبر : ۳۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۸


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: به‌ نظر من ما ۵۰ سال دیگر هم بایستى درباره‌ دفاع مقدس بنویسیم، بگوییم، توصیف کنیم، تشریح کنیم، انواع و اقسام هنرها را به خدمت بگیریم، براى اینکه این حادثه‌ عظیم را تبیین‌ کنیم.

كد خبر : ۳۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


فرمانده پهپاد نیروی هوایی ارتش گفت: تمامی ماموریت‌هایی را که یک هواپیمای با سرنشین می‌تواند انجام دهد به غیر از بحث ایثار و جان برکفی خلبانان تیزپرواز که در نهاد خلبانان هست را پهپادها می‌توانند انجام دهند.

كد خبر : ۳۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


تابحال پیش خودتون فکر کردین اگه خدا به شما عنایتی کرد و شهید شدین دوست دارین خانواده شما بعداز شما چه رفتاری داشته باشند تا ادامه دهنده راه شما باشند؟

كد خبر : ۲۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: شهیدان با فراغ بال و آرامش خاطر به استقبال شهادت رفتند و شهد شیرین شهادت را نوشیدند.

كد خبر : ۳۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: شهدای عزیز فرهنگی هر یک خود چراغ راه و یک سوزن‎بانی برای ما هستند تا ما راه و مسیر درست و صحیح اسلام و انقلاب را گم نکرده و از آن غافل نشویم.

كد خبر : ۳۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


امام جمعه الیگودرز گفت: مردم و نمایندگان مجلس حق دارند، نگران ارزش‌های انقلاب و اصل نظام باشند.

كد خبر : ۳۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۵


تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان ششمین تساوی این فصل خود را به دست آورد و برد را با مساوی عوض کرد.

كد خبر : ۳۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۱


دوران تحصيل را در خرمشهر آغاز کرد و با شروع تجاوز دشمن به حريم مقدس ايران اسلامي مجبور به مهاجرت به اليگودرز شد و ادامه تحصيلات را در آن شهر پي گرفت.

كد خبر : ۳۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۴


مدیر کمیته امداد شهرستان الیگودرز گفت: در جشن گلریزان که با هدف کمک به خانواده‌های نیازمند تحت حمایت برگزار شد، بیش از 15 میلیون ریال جمع‌آوری شد.

كد خبر : ۳۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۶


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز گفت: طراحی المان یادمان شهدای گمنام مدفون در محوطه دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز پایان یافته و عملیات احداث آن اوایل سال آینده آغاز می‌شود.

كد خبر : ۳۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۸


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان استان لرستان در وبلاگ های خود و وب سایت "حرف لر" را تقدیم می کند.   

كد خبر : ۳۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۸


آنچه در این ساعت مایلم به ملّت عزیزمان عرض کنم این است که این ظرفیّت عظیم و مهم دست‌یافتنی است ولی شروطی دارد؛ یکی از مهم‌ترین شروط عبارت است از همکاری‌های صمیمانه میان ملّت و دولت.

كد خبر : ۳۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۱


رییس بسیج مستضعفین گفت: زیارتگاه‌های راهیان نور موزه بزرگ و نماد پایداری و استواری یک ملت در راه آرمان‌های خود است.

كد خبر : ۳۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


راه اندازی سد و نیروگاه رودبار هزار مگاوات انرژی پاک وارد شبکه می کند که علاوه بر صرفه جویی در مصرف گاز و سوخت از ورود مواد آلاینده هم به محیط زیست جلوگیری می کند .

كد خبر : ۳۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۷


سپاه در بیانیه‌ای تاکید کرد شکل‌گیری موج جهانی استکبارستیزی و استقلال‌طلبی ملت‌ها و ناکامی جبهه متحد دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای در صحنه تقابل با نظام جمهوری اسلامی، هراس رو به تزایدی را در اتاق‌های فکر و فرماندهی قدرت‌های سلطه‌گر و مستکبر جهانی و نیز ارتجاع منطقه حاکم و آنان را در انتظار سقوط و فروپاشی قطعی قرار داده است.

كد خبر : ۳۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۲


قرارگاه نصر سرّی‌ترین قرارگاه ایران در جنگ تحمیلی به فرماندهی "علی هاشمی" در علمیات خیبر درخشید و جزایر مجنون تا ابد نام او و همرزمانش را در دل خود به خاطر سپرد.

كد خبر : ۳۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


رئیس سازمان بسیج گفت: شعار امسال تفسیری روزآمد از فرمان امیرالمومنین(ع) به مالک اشتر و رمز توفیق هر ملت و دولت اسلامی در تمام دوران هاست.

كد خبر : ۳۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


كد خبر : ۳۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


رئیس‌جمهور گفت: بزرگترین هدف دولت در سال ۱۳۹۴ رونق اقتصادی است و این مهم در سایه همدلی و همزبانی که پایه همه امور است، محقق خواهد شد.

كد خبر : ۳۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


ابراهیم حاتمی‌کیا در مراسمی که به پاس سه دهه فعالیت سینمایی برگزار شدو با اشاره به نامه محبت آمیزی که چندی پیش سرلشگر سلیمانی به وی نوشت، گفت: «حاج قاسم» محبت دارد که مرا می‌بیند من خاک پای او هستم واقعاً‌ دلم می‌خواست که این جسارت را داشتم که میان این بچه‌‌ها و رزمنده‌‌ها باشم.

كد خبر : ۳۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۰


آن چادر پاره شد اما آن را یادگاری نگه داشتم؛ یکبار دیگر هم یک دست بشقاب چینی گل سرخ برای من خریده بود که من آن را برای جهیزیه دخترم دادم.

كد خبر : ۳۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۰


سردار نقدی حضرت زهرا (س) و حضرت زینب (س) را دو الگوی زنان ایرانی دانسته و ادامه داد: پیروی از چنین الگوهایی بود که مقام معظم رهبری، زن ایرانی را معلم ثانی برای زنان جهان معرفی کرد، کسانی که پس از معلمان اول در صدر اسلام، مشعل هدایت را در دوران معاصر برافروختند.

كد خبر : ۳۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۰


داستان «علی صیاد شیرازی»، می دانی که از نوع اول نیست. علی، متولد 1323، در کبود گنبد(درگز)، جانشین ستاد کل نیروهای مسلح، کاری کرد که من و تو بعد از سال ها باور کنیم که «درِ باغ شهادت باز، باز است».

كد خبر : ۳۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱


رئیس سازمان بسیج اظهار داشت: مذاکرات به هرجا که برسد، منطقه روز به روز برای صهیونیست ها نا امن تر خواهد شد و آمریکا به هدف خود که تسلیم کردن جمهوری اسلامی و از بین بردن مرجعیت انقلابی ایران است، نخواهد رسید.

كد خبر : ۳۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


 نشریه فرهنگ بختیاری توسط کانون فرهنگی وهنری شهدای شهید بهشتی فرسش الیگودرز به مرحله کشوری هفتمین جشنواره نشریات تجربی و وبلاگ نویسی با عنوان محراب قلم راه یافت.

 

كد خبر : ۳۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: دشمن در مذاکرات هسته‌ای به دنبال این است که مقاومت ملّت ایران را بشکند و بتواند با کمک چند کشور غربی، با این بهانه اجماعی را علیه جمهوری اسلامی ایجاد کرده و آن را اجماع جهانی اعلام و القا نماید.

كد خبر : ۳۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۳


مگر خودت نگفته ای که حرم من ، حرم امن الهی است ؟  پس چرا حرمت مهمان تو را می شکنند و به زائران خانه ی تو حالت تجاوز می کنند...

كد خبر : ۳۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴


امام جمعه الیگودرز گفت :مشکل اصلی قطعی آب شهرستان مدیریت مسئولین است که  اقداماتی درجهت جلوگیری از ایجاد منطقه گردشگری درمنطقه حفاظت شده  کمندان انجامنداده اند و سبب قطعی آب شرب مردم این شهرستان شده است.

كد خبر : ۳۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۸


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان

كد خبر : ۳۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹


ویدئوی کوتاهی که پیش روی شماست، اخیرا در شبکه های اجتماعی منتشر شده است و مربوط به عکس العمل سوزناک کودک یکی از شهدای مدافع حرم به تصویر پدر شهیدش است.

كد خبر : ۳۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


یه روزی یه لره... یه روزی یه ترکه... یه روزی یه عربه...مثل مرد جلودشمن وایسادن تا کسی نگاه چپ به خاک و ناموسمون نکنه .

 

كد خبر : ۳۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۴


درمانگاه شبانه روزی غدیر در هفته سلامت با ارائه خدمات عمومی پزشکی وپرستاری در شهرستان الیگودرز افتتاح شد.

كد خبر : ۳۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵


رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: احداث بیمارستان فوق تخصصی و راه‌اندازی نخستین مرکز رادیولوژی از مهم‌ترین برنامه‌های علوم پزشکی لرستان در سال ۹۴ است.

كد خبر : ۳۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶


شهيدان ؛ سبکبالان عاشقي بودند که در پي وصال بر توسن شهادت نشستند و تا آستان دوست پر کشيدند. حکايت شان بر دفتر معشوق نقش بست تا ياد و نام شان ابدي شود.

كد خبر : ۲۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶


حضرات آیات، مکارم شیرازی، نوری همدانی و صافی گلپایگانی امروز در جلسات درس و دیدارهای خود از برخی سخنان مطرح شده مبنی بر مسئولیت نداشتن پلیس در اجرای احکام اسلامی واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۳۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸


امام جمعه الیگودرز گفت: شهدا همیشه معلمان مسیر  صراط مستقیم هستند و استاد شهید مطهری  نمونه  نمونه بارز یکی از این شهداست .

كد خبر : ۳۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۰


 دهم اردیبهشت ۶۱ بود که در جریان عملیات آزادسازی خرمشهر، ۲۳ نوجوان ایرانی به اسارت ارتش بعث عراق در آمدند. حالا و پس از ۳۳ سال، خاطرات این نوجوانان به صورتی «شیوا و جذاب و هنرمندانه» تدوین شده تا رهبر فرزانه‌مان را «شیرین‌کام» کند.

كد خبر : ۳۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۲


رئیس آموزش وپرورش شهرستان الیگودرز از برگزاری  مراسم تجليل از معلمین برتر در شهرستان الیگودرز خبر داد .

كد خبر : ۳۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۲


مدیر دبیرستان نمونه شهید توکلی گفت :برگزاری جشن معنوی والهی تکلیف برای  دانش آموزان سبب آشنایی آنها با وظایف و تکالیف الهیشان می شود . 

كد خبر : ۴۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۳


جشن معنوی والهی تکلیف برای 101 دانش آموز پسر پایه هشتم (دوره اول متوسطه ) دبیرستان نمونه شهید توکلی در اداره ارشاد اسلامی الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۴۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: دو مسئول رسمی آمریکا تهدید کردند حمله نظامی می‌کنیم، اولاً که غلط می‌کنید، ثانیاً دوران بزن و دررو تمام شده و ملت ایران کسی را که تعرضی بکند رها نمی‌کند.‎

كد خبر : ۴۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶


منور حمامی، مادر شهید اکبر شیاس به فرزند شهیدش پیوست.

كد خبر : ۴۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: آل سعود در صورت اعدام آیت الله بعد صهیونیستی و ضد دینی خود را در نزدافکار عمومی جوامع دینی نمایان تر می کند.

كد خبر : ۴۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۴


جمعی از مسئولین ومردم شهرستان الیگودرز تجاوزات به مردم یمن وحکم اعدام شیخ نمر توسط آل سعود را جاهلیت مدرن  دانستند واین اقدامات را محکوم نمودند .

كد خبر : ۴۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۴


امام جمعه الیگودرز گفت :متاسفانه عده ای ازنمایندگان مجلس تصویب قوانین بر علیه مجلس سنای آمریکا را تقلید می دانند اما با تصویب طرحی که در آن ذکر شود در صورت تهدید مذاکر کنندگان باید میز مذاکره را ترک کنند  در حقیقت پشتیبانی از  دولت نموده اند . 

كد خبر : ۴۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۵


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج الیگودرز گفت: امسال همزمان با سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) 900 نفر از این شهرستان عازم حرم مطهر ایشان می‌شوند.

كد خبر : ۴۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۶


مسئول حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه حضرت ابوالفضل(ع)گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته بنا است یکی از عملیات های هشت سال جنگ تحمیلی در هفته دفاع مقدس در شهرستان الیگودرز بازسازی شود.

كد خبر : ۴۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸


 خط حاج عمران یکی از خط های مستحکم عراق برای جلوگیری از تهدید و یا سقوط اربیل و کرکوک بود  لذا نیروهای موجود در این منطقه همواره جز نیروهای زبده بعثی بودند وادعای سیطره درکل این منطقه را داشتند  بدین منظور چندین بار پیرانشهر را تهدید نمودند.

كد خبر : ۴۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸


رزمندگان لرستان در عملیات «حاج‌ عمران» با تقدیم ۳۰۰ شهید مانع تصرف پیرانشهر از سوی صدام شدند.

كد خبر : ۴۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


سردار طهماسبی گفت :وظیفه ما حمایت و مواظبت از تیم مذاکر کننده است چرا که با توجه به توصیه‌های رهبری طرف‌های مذاکره کننده  اصلا قابل اعتماد نمی باشند .

كد خبر : ۴۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


بمناسبت گرامیداشت یاد وخاطره  65 شهید شهرستان الیگودرز در عملیات حاج عمران  29 اردیبهشت بعنوان روز شهرستان انتخاب شد و مراسمی در این روز در مجموعه ورزشی شهرستان الیگودرز  با حضور پرشور مردم ومسئولین برگزار شد.

كد خبر : ۴۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


لرستان با تقدیم 385 شهید آرزوی تصرف پیرانشهر را بر دل صدام و بعثیان گذاشت .

 

كد خبر : ۴۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


رئیس جمهور با بیان اینکه فکر نمی‌کنم کسی از پیروزی ملت ایران در مذاکرات هسته‌ای نگران شود، گفت: کسی حق ندارد از جیب و جانب مردم شعار دهد و در جامعه افراطی‌گری و شعارزدگی ایجاد کند و مردم را نگران امنیت و آینده کشور کند.

كد خبر : ۴۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


امام جمعه الیگودرز گفت: بازجویی از دانشمندانی که سبب عزت نظام و پاسداری خون شهداهستند نشانه این است که  کسانی که در خط مقدم مذاکرات بودند وظیفه خود را بدرستی انجام نداده  و  بر خورد  قاطعی نداشته اند .

كد خبر : ۴۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۱


حضرت ابوالفضل العباس نخستین فرزند از ازدواج حضرت امیر المؤمنین على(علیه السلام) و ام البنین بود ایشان در روز چهارم شعبان سال 26 هجرى در مدینه چشم به جهان گشودند.

كد خبر : ۴۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲


سردار حسین نوری تبار از رزمندگان حاضر در عملیات کربلای 4 گفت: هدف از انجام عملیات کربلای 4 انجام یک عملیات بزرگ و وسیع در شرق بصره بود. حال اگر آن عملیات انجام نمی شد، عملیات کربلای 5 با یک جریاناتی دیگر مواجه می شد و هیچ وقت پیروزی کربلای 5 به دست نمی آمد.

كد خبر : ۴۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲


فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر کسی ملت را از خطر داعش آگاه نکند و برای دفع این بلا تلاش نکند در مصیبت آینده شریک است و این یک عامل بزرگ و عین منافع ملی است.

كد خبر : ۴۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۴


بازرسان که هنوز نتوانسته اند به موارد مشکوکی از فعالیت های هسته ای ایران دست یابند، اکنون سناریو بازدید از مراکز نظامی را طرحی کرده اند.
كد خبر : ۴۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۷


بند های قانونی اش را که نمیدانم.. اما در عمل، این چنین است که عربستان حق دارد با بهانه های واهی، صبح تا شب آتش بریزد بر سر مردم بی گناه.. از زمین و از آسمان. بر مرد و زن و کودک. 

 

كد خبر : ۴۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۷


به دست بسته ی غواص هایمان سوگند "مداحی حماسی برادر میثم مطیعی در جشن میلاد سرداران کربلا"

كد خبر : ۴۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۸


مردم کوهدشت دیگر با آبگرفتگی معابر، چاله چوله های عجیب و غریب خیابان‌ها و پیاده روها، آسفالت ریزی و لکه گیری‌های غیراستاندارد آشنا شده اند.

كد خبر : ۴۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از راه‎اندازی 5 مرکز تشخیص و درمان سرطان در استان خبر داد.

كد خبر : ۴۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


علی‌اکبر (علیه‌السلام) در بدترین  و سخت‌ترین شرایط روز عاشورای سال61هجری، هیچ واهمه و ترسی به خود راه نداد و بهانه‌ای برای انجام تکلیف الهی خود نیاورد؛ شهدای مظلوم غواص هم که با دستانی بسته، زنده بگور شدند هیچ‌گاه شرف و عزت خود را با دشمن، معامله نکردند.

كد خبر : ۴۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


حسن روحانی از ابتدای دوران ریاست جمهوری خود تاکنون بارها دولت خود را دولتی نقد پذیر معرفی و عنوان کرده دولت از تهمت و تخریب پرهیز خواهد کرد؛ اما آیا خواندن منتقدین با عناوینی مانند افراطی٬ مغرض، هم سو با اسرائيل، بی شناسنامه، دنیا ندیده، بیسواد و سودجو با این وعده منافات ندارد؟

كد خبر : ۴۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


یکی از اقداماتی که علاوه بر توسعه و آبادانی در افزایش روحیه و ایجاد نشاط در جامعه تاثیرگذار است، تغییر و تحولات ظاهری محیط می‌باشد.

كد خبر : ۴۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۱


چهره‌های سرشناس اقشار ملت بااعلام حمایت خود از گزاره برگ ملی، به بدعهدی آمریکا و هم‌پیمانانش در مذاکرات هسته‌ای هشدار داده و از تیم مذاکره‌کننده کشورمان خواستند با بصیرت و محکم در مقابل زیاده‌خواهی‌های 5+1 بایستند.

كد خبر : ۴۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۲


رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مصمم هستیم هرگاه رد پای داعش به ۴۰ کیلومتر آن طرف مرزهای ما برسد، آن را نابود کنیم.

كد خبر : ۴۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۲


صبح امروز در معراج شهدای تهران پیکر مطهر یکی از شهدای غواص عملیات کربلای ۴ برای نشان دادن مظلومیت این شهیدان در معرض نمایش قرار گرفت.

كد خبر : ۴۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۷


در حاشیه نشست خبری امروز سردار باقرزاده، پیکر مطهر یکی از 175 غواص شهید که با دستان بسته به شهادت رسیده است، برای حضار به نمایش گذاشته شد.

كد خبر : ۴۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸


شهید خیلی سفر به خانه خدا را دوست داشت و یکی از آرزوهایش این بود که من و مادرش به خانه خدا برویم.
كد خبر : ۴۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸


جمعی از هنرمندان و اصحاب رسانه لرستان به جمع حامیان گزاره‌برگ هسته‌ای پیوستند.

كد خبر : ۴۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۰


 رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: با این روال، نتیجه برداشته شدن تحریم‌ها می‌شود باز شدن شیرهای نفت و از سر گرفته شدن خام‌فروشی. در آخر کار نیز وقتی نفت تمام شود کشوری عقب‌افتاده، محتاج، مصرف‌کننده و فقیر خواهیم داشت.

كد خبر : ۴۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۰


کاش برگردى و آن روزها را از زبان تو بنویسم؛ تا هزار پنجره به رویم بگشایى. تا از هزار دریچه سخن بگویى، تا از هزار وادى عشق عبورم دهى!

كد خبر : ۴۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۳


خاک تا نزدیک گلویش می آید. دیگر هوا نیست. هوا را توی دلش تکرار می کند. هوا دلش می خواهد خودش را بیندازد توی نفسش. هوا را هم اما گرفته اند.

كد خبر : ۴۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴


کلیپ «مادران چشم به راه» به همت فرهنگسرای خاوران تهیه و تولید شد.

كد خبر : ۴۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۵


شنیده‌ام دست‌های برخی‌تان بسته بوده... بندهای دست‌های شما ساخت کدام کشور است؟ می‌خواهم باور کنم تمام این دردها، هیچ نسبتی با ۱+۵ این روزها ندارد...

كد خبر : ۴۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۶


امروز دست خدا بسته نیست در مجازات قاتلین شما ، هرکجا که باشند چه امروز وچه دیروز .....

كد خبر : ۴۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۶


نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: خیانت سران فتنه به ملت و نظام به گونه ای بود که با دعای عده ای نا آگاه برای رهایی آنان از بین نمی رود.

كد خبر : ۴۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷


در پی حماسه به یاد ماندنی تشییع با شکوه ۲۷۰ شهید گرانقدر دفاع مقدس حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیامی صادر کردند.

كد خبر : ۴۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷


مردم تهران به احترام 270 شهید دفاع مقدس مراسم تشییع باشکوهی برگزار کردند.

كد خبر : ۴۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۸


روزی جوانان این کشور، ساپورت غوّاصی می‌پوشیدند تا دفاع از ناموس را به نمایش بگذارند امّا امروز زنان بی‌حجاب ساپورت می‌پوشند تا حراج ناموس را به رخ بکشند و بگویند تن‌فروشی ارزان است.

كد خبر : ۱۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۸


مستند کوتاه پیامی آورده اند ... پیام 175 شهید غواص به مردم ایران در آستان توافقات احتمالی هسته ای با شیطان بزرگ

كد خبر : ۴۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۰


مدیر کل بنیاد شهید لرستان گفت: 175 شهید غواص الگو سرمشقی هستند که نشان می دهند دنیا طلبی و گرایش به مظاهر دنیا نباید شرایطی را به وجود آورد که از فرهنگ ناب، اصل و آنچه که مربوط به اصول ماست، فاصله بگیریم.
كد خبر : ۴۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۰


مردم شهرستان الیگودرز در برابر سخنان عده ای  که تشییع پیکر شهدا را امری مستحب می دانند و با  انتشار کاریکاتور نیز قصد دارند که این حماسه را کمرنگ کنند موضع گیری نمودند .

كد خبر : ۴۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۱


نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با توجه به سالروز شهادت شهید چمران به بازخوانی پیام امام خمینی (ره) به مناسبت شهادت ایشان در جلسه علنی مجلس پرداخت.

كد خبر : ۴۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۱


فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ما تسلیحات و تجهیزات بومی در اختیار داریم و آمادگی نیروهای مسلح ما باعث شد نیروهای ائتلاف تا کنار مرزهای ایران بیایند ولی جرأت حمله نداشته باشند.

كد خبر : ۴۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۱


امام جمعه الیگودرز گفت: ماه مبارک رمضان زمانی مناسب برای خودسازی و توبه است.

كد خبر : ۴۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۲


امام جمعه الیگودرز گفت: برای مبارزه و مقابله با پدیده خانمان‌سوز اعتیاد به مواد مخدر آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، رسانه‌ها و خانواده‌ها وارد عمل شوند.

كد خبر : ۴۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۵


سال ۴۰ و ۴۱ بود... ایشان یک کلاسی درست کرد در قم و از ۳۰ نفر دعوت کرد که یکی از آن ۳۰ نفر من بودم که ما برویم توی این کلاس و درس‌های جدید از جمله زبان و مقداری علوم فرابگیریم... من بودم، آقای هاشمی رفسنجانی بود، مرحوم آقای ربانی شیرازی بود، آقای مصباح یزدی.

كد خبر : ۴۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


به مناسبت 7 تیر سالروز شهادت دکتر بهشتی و 72 تن از یاران ایشان از سند هویتی شهید سیدفخرالدین رحیمی رونمایی شد
كد خبر : ۴۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس، مطالبه رهبری در زمینه معرفی شهدای هفتم تیر را پیگیری خواهد کرد.

كد خبر : ۴۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


رهبرانقلاب «اقتدار» را از عوامل استقلال دستگاه قضایی برشمردند و بیان داشتند: اقتدار طلبی قوه قضاییه، قدرت طلبی متعارف سیاسی و جناحی نیست بلکه به معنای قاطعیت و ایستادگی بر سر حرف حق است.

كد خبر : ۴۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


رئیس زندان شهرستان الیگودرز از برگزاری جشن گلریزان در شهرستان الیگودرز برای آزادی 32 زندانی غیر عمد خبر داد .

كد خبر : ۴۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


مراسم رونمایی از امضای میلیونها ایرانی پای گزاره برگ ملی با حضور جمع کثیری از مردم در میدان آزادی تهران آغاز شد.

كد خبر : ۴۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


همزمان 54 هواپیمای بمب‎افکن تمام منطقه را بمباران شیمیایی کردند. تمام افرادی که در منطقه بودند چه ساکنین و چه رزمندگان شیمیایی شدند.

كد خبر : ۴۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


در چنین روزی، در تیرماه سال 65 ، عملیاتی در کشور آغاز شد که با هر قلمی نمی توان از آن حرف زد.

كد خبر : ۴۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۰


به سمت صحرا حرکت کردم ، وقتی نزدیک شیارها رسیدم، دیدم در بین هر شیار، رزمنده ای رو به قبله نشسته و قرآن را روی سرش گرفته و زمزمه می کند ....

كد خبر : ۴۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: شاید آمریکا در ۱+۵ با ما توافقاتی بکند اما به این دشمن نباید خوشبین باشیم. چون دشمنی آن‌ها با ما ریشه‌ای است.

كد خبر : ۴۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


میادین وپارکهای شهر الیگودرز در ماههای گرم سال تنها مکانها برای گذراندن تفریح برای خانوادههاست که در این مکانها بسیاری ازجوانان قلیان را بعنوان همنشینی برای گذراندن بیکاری خود انتخاب نموده اند .

كد خبر : ۴۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


چندی پیش در ضیافت رئیس جمهور با استانداران، آقای دکتر روحانی با گریزی به سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) مطلبی را بیان کردند که جای بسی تامل و موشکافی دارد. رئیس جمهور در این جمع چنین می گویند: امام حسن(ع) می‌خواهند به ما یاد بدهند که باید به مصلحت امت و خواست مردم و جامعه توجه کرد و به نفع امت و جامعه اسلامی تصمیم گرفت.

كد خبر : ۴۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵


وزیر آموزش و پرورش گفت: برگزاری آزمون استخدامی برحسب سیاست‌های بومی گزینی در اواسط تابستان برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۴۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۷


دو غواص حاضر در عملیات کربلای 4 با حضور در برنامه ماه عسل روایتی از نحوه شهادت شهدای غواص مطرح کردند.

كد خبر : ۴۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۷


یکی از حوادث بزرگ ماه رمضان که مسیر تاریخ اسلام را تغییر داد، شهادت مولای متقیّان امیرالمؤمنین علی علیه‌السّلام بود.

كد خبر : ۴۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۷


راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان الیگودرز ساعت 11:30 از میدان آزادی و با سخنرانی حجت‌الاسلام امیدیان برگزار می شود .

كد خبر : ۴۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


محمد ابراهیم محمودوند یکی از رزمندگان خرم‌آبادی که 54 سال سن دارد و صاحب پنج فرزند است. او جانباز 70 درصد شیمیایی است و سال هاست که  با دردی که سلاح های شیمایی بر پیکره او وارد کرده اند می سوزد و می سازد.

كد خبر : ۴۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


رهبر معظم انقلاب در دیدار 4 ساعته با دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی با بیان اینکه اگر مبارزه با استکبار نباشد ما تابع قرآن نیستیم، تاکید کردند: آمریکا اتمّ مصادیق استکبار است، خودتان را برای ادامه‌ مبارزه با استکبار آماده کنید.

كد خبر : ۴۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


ما حجابمان و عفت و دینمان ارزان تمام نشده است. یک‌وقت یک‌چیزی ارزان درمی‌آید. ارزان هم می‌رود؛ اما یک‌چیزی که با کتک خوردن ابوذر به‌دست‌آمده است. با پاره شدن لب پیغمبر به‌دست‌آمده است. با شکافته شدن مغز امیرالمؤمنین به‌دست‌آمده است. با گلوی علی‌اصغر به‌دست‌آمده است. با دست ابوالفضل به‌دست‌آمده است. با کتک‌هایی که انقلابیون در زندان‌های شاه خوردن به‌دست‌آمده است. با صد هزار و بیش از صد هزار شهید به‌دست‌آمده است

كد خبر : ۴۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان گفت: ارزنده‎ترین نمونه‎های تمدن و زندگی اجتماعی در ایران اسلامی پدیده ارزشی و فرهنگی حجاب و عفاف است که بستری برای پرورش بسیاری از انسان‌های شایسته محسوب می‎شود.

كد خبر : ۴۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


کوچه ها دیگر رنگ و بوی شهدا را ندارند و دیوار های شهر دیگر مزین به تصویر شهدا نیستند شرمندگی در لگد مال کردن خون شهدا در چهره خیلی ها نمایان نیست.

كد خبر : ۴۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۵


یک فرد مطلع به بهانه نقل خاطره‌ای از جانب آیت‌الله هاشمی رفسنجانی درباره پرونده قضایی فرزندش روایتی را از دیدار مهدی و پدرش در حیاط دادسرای قاضی مقدس نقل کرد.

كد خبر : ۴۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در توافق هسته ای خطوط قرمز نظام حفظ شده است و همه تحریم ها در موعد مقرر لغو می شود.

كد خبر : ۴۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۲


کتاب زندگی‎نامه شهید علی‎عباس حسین‎پور، شهید شاخص دانشجویی استان لرستان با عنوان «نامه‎ای برای خدا» منتشر می شود.

كد خبر : ۴۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۴


مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان از اعزام ۷۸ تیم پزشکی به مناطق محروم این استان خبر داد.

كد خبر : ۴۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


در عملیات غرورآفرین مرصاد  ۳۰۴شهید سرافراز از اقشار مختلف تقدیم انقلاب اسلامی شد که از این تعداد بیش از 70 شهید مربوط خطه شهید پرور لرستان است.

كد خبر : ۴۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


مدیر کمیته امداد شهرستان الیگودرز از جمع آوری بیش از 60 میلیون ریال کمک مردمی در مرکز نیکو کاری محله شهید محمودی این شهرستان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

كد خبر : ۴۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


 مسئول بسیج دانشجویی شهرستان الیگودرز گفت: اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه‎های شهرستان با حضور ۱۲۰ نفر از دانشجویان این شهرستان در بخش بشارت این شهرستان آغاز شد.

كد خبر : ۴۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


عفت نظری از الیگودرز از شاعران کشورمان برای غواصان و شهدای خط شکن ابیاتی سروده است.

كد خبر : ۴۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۸


مشاور عالی رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه اسلام ساختگی داعش در تضاد با اسلام ناب است، گفت: جوامع مسلمان در برابر سناریوی تضعیف اسلام توسط سکولاریسم باید وحدت داشته باشند.

كد خبر : ۴۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰


بمناسبت گرامیداشت شهدای شهرستان در عملیات مرصاد مسابقات دوچرخه سواری با شرکت بیش از 40 ورزشکار درکمربند جنوبی الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۴۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰


اقدامات عمرانی در شهر الیگودرز بواسطه احداث بلوار و میادین در بیرون از محدوده شهر علاوه بر هزینه های اجرا،هزینه های سنگین و دائمی نگهداری را هم به شهرداری تحمیل نموده است .

كد خبر : ۴۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰


درطی بیان جواب از سوی مصاحبه شونده شاید این سوال در ذهن خیلی ها مطرح شده است که 120 نفر رزمنده لرستانی با سابقه در خشان خود در روزهای سخت و طاقت فرسای جنگ تحمیلی در این روزها که منافقین ناجوانمردانه از غرب کشور هم وارد شده اند به یکباره کجا رفتند؟ آیا اصلا چنین درخواستی شده و این 120 نفر آیا محور عملیاتی نداشتند و در منطقه خودسرانه می گشتند ؟

كد خبر : ۴۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


در زمان انتخاب رشته آزمون سراسری در الیگودرز افرادی از اضطراب واسترس خانواده ها و داوطلبان سوء استفاده نموده  و با دریافت 4۰۰هزار تومان اقدام به انتخاب رشته می کنند.

كد خبر : ۴۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۲


خبرنگاران بر افزایش آگاهی در جامعه نقش اساسی دارند که با گزارش اخبار امید را هدیه می دهند و جامعه رسانه ای با شهادت شهید صارمی بیدار شد.

كد خبر : ۴۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴


همه خبرنگاران متعهد رنج دارند ، رنجی که هیچگاه حاضر نشده اند قلم را با منافع مادی و دنیوی و اهداف نامشروع جناحها آلوده کرده و یا بواسطه آن عقده گشایی نمایند.

كد خبر : ۴۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۷


ارزش روستا و روستایی را هیچ کس نمی تواند بداند جز خداوند متعال پس اکنون که قدرشان را نمی دانیم پس نباید به آن ها توهین کنیم.

كد خبر : ۴۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۷


رئیس اداره ارشاد شهرستان الیگودرز گفت : 10 خبرنگار در شهرستان الیگودرز فعالیت می کنند  که از امنیت شغلی برخودار نبوده و با مشکل بیمه مواجهه هستند 

كد خبر : ۴۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۷


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اقتصاد مقاومتی به ما می‌گوید دانش را باید بالا برد و شتاب رشد علمی را افزایش داد ولی اقتصاد عاریتی می‌گوید شتاب علمی کشور اگر کم شد مهم نیست؛ می‌رویم با غربی‌ها رفیق می‌شویم و تکنولوژی می‌آوریم.

كد خبر : ۴۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


 فرماندار الیگودرز گفت : مسئولین باید از انتقاد سازنده استقبال نمایند  چرا که  انتقادات سبب پیشرفت می شود

كد خبر : ۴۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


در پی تدفین دو تن از شهدای غواص در حوزه‌ی هنری سازمان تبلیغات اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی ابراز امیدواری کردند «هنر بزرگ» این شهدا، «مایه‌ی برکت و الهام» حوزه‌ی هنری به عنوان «مرکز هنر انقلابی» باشد.

كد خبر : ۴۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۰


دبیر قرارگاه فرهنگی حضرت صاحب الامر(عج) لرستان گفت :کاروان  «زیر سایه خورشید» که متشکل از خدام حرم امام رضا(ع) به همراه عده ای از مبلغین و منبری ها مداحان و پرچم متبرک حرم هستند روز یکشنبه یکم شهریور به الیگودرز سفر کرده و برنامه هایی را برای مردم اجرا می کنند .

كد خبر : ۴۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۶


آزادگان جمهوری اسلامی ایران در ۲۶ مردادماه سال ۱۳۶۹ دلیر ، مقاوم، استوار، امیدوار و دلاور آمدند ، در این روز بود همان عشقی که هشت سال پیش بدرقه اش کرده بودند اکنون به وطن باز می گشت و چشم هم وطنان در این روز بود که به شوق وصال دوستان و یاران خود اشک بار شد.

كد خبر : ۴۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۶


مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: هفته دفاع مقدس بیمارستان صحرایی در روستای شاپورآباد شهرستان الیگودرز برپا می‌شود.

كد خبر : ۴۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هفته دولت به لرستان سفر می‌کند.

 

كد خبر : ۴۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


جشن اختتامیه کلاسهای تابستانی اوقات فراغت باحضور دانش آموزان وجمعی از مسئولین اداره آموزش وپرورش الیگودرز در مدرسه شهید مطهری برگزار شد.

كد خبر : ۴۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۹


همایش آب یا سراب باموضوع اقتصاد مقاومتی یا اقتصاد عاریتی و با حضور فرهیختگان و روشنفکران سراسر کشور برگزار می‌شود.
كد خبر : ۴۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۰


به منظور افتتاح چند طرح عمرانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، کمپینی با عنوان طرح مطالبات مردمی از وزیر بهداشت  تشکیل شد.

كد خبر : ۴۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


کاروان زیر سایه خورشید شامل خدام و پرچم متبرک حرم امام رضا(ع) صبح امروز  وارد شهر الیگودرز شد و دیدار از ندامتگاه  ،عیادت  بیماران و دیدار با خانواده شهیدان  موسوی  از جمله برنامه های این کاروان در این شهرستان بود .

كد خبر : ۴۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


خادمین و پرچم متبرک بارگاه امام رضا(ع)درقالب کاروان"زیر سایه خورشید " صبح امروز مورد استقبال مردم شهرستان الیگودرز قرار گرفتند.

كد خبر : ۴۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


مردم شهرستان انتظار دارند که بیمارستان امام جعفر صادق (ع) همچون گذشته به فعالیت خود ادامه دهد و بیمارستان جدید الاحداث الیگودرز نیز بعنوان  پروژه ای جدید و نه جایگزین در جهت خدمت رسانی به مردم راه اندازی شود.

كد خبر : ۴۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


رازهای زندگی قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران از زبان برادر کوچکتر این سردار فاتح تشریح شد.

كد خبر : ۴۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


10توصیه‌ از مرحوم آیة الله العظمی بهجت در باب زیارت امام رضا علیه السلام بیان شده است .

كد خبر : ۴۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳


مهدی عراقی و یارانش، در فراز و نشیب انقلاب اسلامی و پس از آن در جمهوری اسلامی ایران، همواره پیرو رهبری و ولی فقیه بودند و به دچار لغزش‌های  گروه­های جهادی و سیاسی دیگر  نشدند.

كد خبر : ۴۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ما امنیت امروز را مدیون خون شهدا هستیم، گفت: پاسخ این خون‌ها ادامه راه شهدا و ادامه راه‌ آنها مبارزه با نظام استکبار، آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی است.

كد خبر : ۴۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هوشیاری در مقابل تلاش دشمن برای نفوذ پیچیده و تدریجی را، ضرورتی عینی برشمردند و تأکید کردند: باید در هر شرایطی در اتخاذ مواضع انقلابی صراحت داشت و صریح و بدون رودربایستی، در مقابل دشمن مواضع انقلاب و مبانی امام بزرگوار را بدون ترس و خجالت بیان کرد.
كد خبر : ۴۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


سخنگوی قوه قضائیه در هشتاد و چهارمین نشست خبری خود درباره محکومیت مجرم فراری فتنه 88، کشف موبایل و سکه طلا از مهدی هاشمی، ماجرای 50 پرونده قضایی دولت گذشته، تخریب شورای نگهبان، محکومیت 2 متهم به جاسوسی و دکل نفتی گمشده سخن گفت.

كد خبر : ۴۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


همزمان با آخرین روز از هفته دولت، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در مسجد جامع الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۴۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


امام جمعه الیگودرز گفت :مردم عملکرد مسئولین ودولتها را می بینند وباید  قضاوت کنند  نه اینکه  دولتها خودشان از عملکردشان  تعریف وتمجید  نمایند  .

كد خبر : ۴۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


نهضت جنوب ایران به جلوداری رئیس علی دلواری و همراهی و همگامی سران قبایل تنگستان، بوشهر، دشتی و دشتستان از جمله: زایر خضرخان اهرمی، شیخ حسین خان چاه کوتاهی، خالوحسین بردخونی، غضنفر السلطنه برازجانی و پشتیبانی آزادگانی چون : سیّد محمّد رضا کازرونی و میرزا علی کازرونی در جریان جنگ بین الملل اوّل، نقطه عطفی در تاریخ مبارزات مردم جنوب ایران بشمار می رود.

كد خبر : ۲۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۲


جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: ما روزانه رفتار آمریکایی‌ها را رصد می‌کنیم و منتظر فرصتیم تا اگر غلطی کنند،تمام منافع اقتصادی و سیاسی آنها را به آتش بکشیم.

كد خبر : ۴۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۲


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: نظر ما برداشته‌شدن فوری تحریم‌ها بود اما دوستان در اینجا، این موضوع را به شکلی معنا کردند و ما هم مخالفتی نکردیم ولی تحریم‌ها باید برداشته شوند. اگر قرار است تحریم‌ها تعلیق شوند، ما هم اقداماتی را که باید انجام دهیم، در حد تعلیق و نه در سطح اقدام اساسی بر روی زمین انجام خواهیم داد.

كد خبر : ۴۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۲


چراغ‌ های  معابر خیابان رسالت و کوچه های اطراف تا چهار راه شهید شرفی الیگودرز صبح دیروز  تا ساعت 13 روشن بوده است که علاوه بر هدر رفتن بیت‌المال سبب نارضایتی مردم شد. 

كد خبر : ۴۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۳


مدیر برتر آموزش وپرورش کشور گفت : انتخاب مدیریت آموزش وپرورش الیگودرز بعنوان مدیریت برتر نتیجه تلاش وزحمات همکاران فرهنگی ، معلمان عزیز شهرستان و تنها در سایه همدلی و مشارکت امکان پذیر بوده است .

كد خبر : ۴۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۵


نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: طولانی شدن تحویل و تجهیز بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی شهید دکتر ولیان نگران‌کننده است.

كد خبر : ۴۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷


رهبر انقلاب تاکید کردند: در رژیم صهیونیستی گفتند تا ۲۵سال از دغدغه‌ ایران آسوده‌ایم؛ به شما می‌گویم شما ۲۵ سال آینده را نمی‌بینید و ان‌شاالله تا ۲۵سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهدداشت.

كد خبر : ۴۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۹


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان، از بازسازی عملیات بزرگ نصر۴ در این شهرستان الیگودرز به مناسبت هفته دفاع مقدس خبرداد.

كد خبر : ۵۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۳


عملیات ساخت پروژه راه آهن ازنا- الیگودرز – اصفهان به طول 27/5 بدلیل عدم تخصیص اعتبار کافی جهت آزادسازی اراضی  بعد از مهر ماه متوقف می شود .

كد خبر : ۵۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


حفاریها و عملیات تعویض شبکه آبرسانی توسط  پیمانکاران شرکت آبفای لرستان در کوچه شهید سبزی ودیگر معابر خیابان رسالت  بعد از گذشت حدود دوماه هنوز به اتمام نرسیده است که این امر سبب نارضایتی بسیاری از ساکنین این مناطق شده است .

كد خبر : ۵۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۵


حفاریهادر سطح معابر  الیگودرز سبب ایجاد بسیاری از مشکلات در عبور و مرور و نارضایتی مردم را بدنبال داشته است .

كد خبر : ۵۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۶


پدر شهید سیدمحمد جهان‌آرا صبح امروز به فرزند شهیدش پیوست.

كد خبر : ۵۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۶


پنجمین بیمارستان صحرایی در لرستان بمناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس  صبح امروز با حضور سردارتوکلی جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) وجمعی از مسئولین استانی وشهرستان در بخش شاپور آباد الیگودرز افتتاح شد.

كد خبر : ۵۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) گفت: بمناسبت هفته دفاع مقدس "عملیات نصر4 "به مدت هفت شب در الیگودرز بازسازی می شود.
 
كد خبر : ۵۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند جانبازان تابلو و تصویری از دوران ابتلای بزرگ ملت ایران در دوران دفاع مقدس هستند و حضور آنان در جامعه، در واقع بیان حقایقی تاریخی، معرفتی، سیاسی و بین‌المللی است.

كد خبر : ۵۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


سخنگوی قوه قضاییه درباره ترور زنجانی و تشویش اذهان عمومی‌، دستگیری ۲ متهم در پرونده شکنجه کودکان استثنایی، پرونده گل شرق و متهمانش، محاکمه ۴۵ متهم مربوط به بانک صادرات، مبادله جیسون رضاییان و وقت‌کشی مرتضوی اظهار نظر کرد.

كد خبر : ۵۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع)  لرستان  گفت : همانطور که  همه ملت ایران  در دوران دفاع مقدس نقش  داشتند امروز نیز باید  در جنگ اقتصادی هر کس به سهم خود و به اندازه توانش نقش داشته باشد .

كد خبر : ۵۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


سد «رودبار» شهرستان الیگودرز که با هدف تامین برق در آستانه بهره برداری قرار گرفته به گفته استاندار لرستان در رفع محرومیت منطقه احداث سد نقش موثری داشته است.

كد خبر : ۵۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰


یکی از جانبازها درباره توافق هسته‌ای می‌گوید: نماینده‌های مجلس آن قدر که حواسشون به سانتریفیوژ و غنی‌سازی و ... هست حواسشون به این نیست که آمریکا با این توافق داره پاش رو میذاره لای در، تا این درِ مذاکره هیچوقت بسته نشه و آقا می‌گویند: این رو به من نگید، این رو به نماینده‌های مجلس بگید.

كد خبر : ۵۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰


نگهبانی از شرع و قانون اساسی فقط به تطبیق مصوبات قوه مقننه با شرع مقدس اسلام و قوانین موضوعه و تامین صحت و سلامت در نظام انتخابات کشور محدود نمی شود.این مهم ، بخشی از حق الناس است و تمام آن نیست.هر نظام سیاسی مبانی ارزشی و خطوط قرمز خاص خود را دارد.

كد خبر : ۵۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰


برای تداوم و راه اندازی بیمارستان صحرایی در سایر مناطق محروم نیازمند همدلی و پشتیبانی بیشتر مسئولین استان است.

كد خبر : ۵۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰


مراسم «جشن شکوفه‌ها» صبح امروز همزمان با سراسر کشور با حضور بیش از 2000هزار نو آموز در سطح مدارس  الیگودرز برگزار شد .

كد خبر : ۵۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


 فرمانده بسیج جامعه پزشکی استان در حاشیه برپایی بیمارستان صحرایی شهید ولیان گفت: جانمائی این بیمارستان از سال قبل انجام شده بود و برای برپایی آن از سه ماه قبل برنامه ریزی های لازم با حضور دستگاههای اجرائی استانی و شهرستانی انجام شد.

كد خبر : ۵۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


فرمانده ناحیه بسیج شهرستان الیگودرز گفت: مراسم افتتاحیه  بازسازی عملیات نصر چهار فردا  ساعت 17  در مجاورت هتل جهانگردی با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع)لرستان ، استاندار  وجمعی از مسئولین برگزار می شود.

كد خبر : ۵۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


والدین صبح امروز به همراه فرزندان خود در جشن شکوفه های مدرسه  شهید چمران الیگودرز شرکت نمودند تاخاطرات حضورشان در  اولین روز مدرسه  را مرور نمایند. 

كد خبر : ۵۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


شبنم فرضی‌زاده اردبیلی از شاعران کشورمان برای غواصان شهید و همچنین فرارسیدن هفته دفاع مقدس، شعری سرود.
كد خبر : ۵۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱


عباس بابایی، بزرگمردی که در مکتب شهادت پرورش یافت.مجاهدی که زهد و تقوایش بسان دریایی خروشان بود و هر لحظه از زندگانی‌اش موج‌ها در برداشت.

كد خبر : ۲۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۲


رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: سازمان راه و شهرسازی بیمارستان جدیدالاحداث الیگودرز را نیمه دوم مهرماه تحویل دانشگاه علوم پزشکی می‌دهد.

كد خبر : ۵۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۲


بعد عبور از شهرستان های دورود و الیگودرز وارد منطقه شاپور آباد می شویم؛ جایی که 190 کیلومتر با مرکز استان فاصله دارد و دو مرکز پیش بیمارستانی و بیمارستان صحرایی شهید ولیان در آن جا به مدت پنج روز دایر شده است.

كد خبر : ۵۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


بمناسبت هفته دفاع مقدس مراسم گرامیداشت 47 شهید محله شهید محمودی با عنوان "آبروی کوچه ها، افتخار محله " در مسجد فاطمیه الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۵۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


شب گذشته آخرین مراسم نمایش مسافران آسمانی وبازسازی عملیات نصر 4 در الیگودرز برگزار شد .

كد خبر : ۵۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


روحانى کاروان گفت شهید شما به خوابم اومد و گفت اسم من عباس فخارنیاست. برید پدر من رو تو کاروان پیدا کنید و بهش بگید چون قلبش مشکل داره امشب به مشعر و فردا به منىٰ نرید.

كد خبر : ۵۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به حضور ده‌ها هزار نفر از حجاج ایرانی در مکه و مدینه، هشدار دادند: اندک بی‌احترامی به حجاج ایرانی و همچنین عمل نکردن دولت عربستان به وظایف خود در قبال بد‌ن‌های مطهر، موجب عکس‌العمل سخت و خشن ایران خواهد شد.

كد خبر : ۵۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


همسرسردار شهید منصور عابدی، ضمن تأکید بر عذرخواهی ظریف از رهبر معظم انقلاب و ملت ایران، به خاطر دست دادن به اوباما، گفت: دست دادن به چنین شخصی نه تنها خطایی ذلت بار بلکه پایمال کردن خون شهدا است.

كد خبر : ۵۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


حتی اگر محاصره ی و تحریم شعب ابیطالب هم به راه اندازند ، ما هرگز در برابر مشرکان بی خدا گردن خم نمی کنیم و عزت و شرفمان را به دلار و سنت هرگز نمی فروشیم  .

كد خبر : ۴۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


هفتم مهرماه سال ۶۰ هواپیمایی در حوالی تهران سقوط کرد و سرلشگر فلاحی، سرتیپ نامجو، سرتیپ فکوری، یوسف کلاهدوز و محمدعلی جهان‏ آرا به شهادت رسیدند. کمک خلبان این پرواز تمام جزئیات حادثه را شرح داده است.

كد خبر : ۵۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


همچنان صدای پیامبر اکرم(ص) به گوش می‌رسد که فرمود: «من کنت مولاه فهذا علی مولاه» تا پیام ولایت تا روز قیامت ابلاغ شود، برای این روز بزرگ اعمالی از جمله عقد اخوت و اطعام دادن توصیه شده است.

كد خبر : ۲۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۰


فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه آمریکایی‌ها تنها زبان زور و قدرت را می‌فهمند، گفت: آنها تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند الزامات نظامی و حتی سیاسی اقدام علیه ما را فراهم کنند.

كد خبر : ۵۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۰


سرپرست شبکه بهداشت و درمان الیگودرز گفت: علی‌رغم کمبود پزشک عمومی درمانگاه 17 شهریور تعطیل نشده و نمی‌شود.

كد خبر : ۵۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: تازمانی که حمایت‌های آمریکا از دیکتاتورها و جنایتکاران منطقه ادامه دارد، منطقه روی آرامش به خود نمی‌بیند.

كد خبر : ۵۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: وقتی صحبت‌های زائران خانه خدا را می شنویم مطمئن می‌شویم که حادثه منا تعمدی بوده و راه را بر زائران خانه خدا بسته اند که ریشه و عامل اصلی این جنایت نیز امریکاست.

كد خبر : ۵۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: عده‌ای در قضیه مذاکره سهل‌انگاری و سهل‌اندیشی می‌کنند و عمق مسائل را نمی‌فهمند.
كد خبر : ۵۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: تروریست هایی که آمریکایی ها وارد منطقه کرده اند جنایاتی را انجام می دهند که در طول تاریخ بی سابقه بوده و این مشکلات را آمریکا و ائتلاف نمی تواند حل کند.

كد خبر : ۵۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶


جانشین فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز گفت : 26 دستگاه دولتی علاوه بر نیروی انتظامی در تامین امنیت نقش اساسی داشته که در صورت عملکرد صحیح شاهد پیشرفت در سایر حوزه ها و گسترش امنیت در جامعه خواهیم بود .

كد خبر : ۵۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷


"سردار همدانی" از فرماندهان نخبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که تجربه فرماندهی جنگ‌های ناهمتراز در دوران دفاع مقدس را در کارنامه خود دارد.

كد خبر : ۵۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷


در پی شهادت سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی در سوریه، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اطلاعیه ای صادر کرد.

كد خبر : ۵۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مناسبت شهادت سردار همدانی تاکید کردند: صف استوار آرزومندان جهاد و شهادت صفی بلند و بنیانی مرصوص است، این رزمنده قدیمی در جبهه پر افتخار دفاع از حریم اهل بیت(ع) به آرزوی خود نائل آمد.

كد خبر : ۵۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸


گروه موزیک که شروع به نواختن می‌کند، تابوت حامل پیکر سردار از دل تاریکی -روی دست سربازان- نمایان می‌شود. چند قدم جلوتر که می‌آید، «فرماندهان» جای «سربازان» را می‌گیرند...

كد خبر : ۵۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸


سردار نقدی با تاکید براینکه ما شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل را از شهدا به ارث بردیم افزود: این شعار را تا نابودی آمریکا و اسرائیل ادامه می دهم همانطور که صدام، شاه، شوروی و دیگر ابرقدرتها را با این شعار از صفحه روزگار محو کردیم.

كد خبر : ۵۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه از میزان پیشرفت فکر و بنیان مهم اقتصاد مقاومتی در کشور خیلی خشنود نیستم، فرمودند: یکی از هشدارهایی که واقعا باید وزرای محترم توجه کنند مسأله مقابله با عناصر متدین و انقلابی در دانشگاه‌ها از طرف برخی مسئولان و اساتید است.

كد خبر : ۵۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲


با فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام، معابر و کوچه های الیگودرز سیاه‌پوش شد.

كد خبر : ۵۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲


همایش شیرخوارگان حسینی فردا جمعه 24 مهرماه  ساعت 9 صبح همزمان با سراسر کشور در شهرستان الیگودرز برگزار می‌شود.

كد خبر : ۵۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نسل جدید موشک‌ها که از سوخت مایع و جامد بهره می‌برند در سال 95 رونمایی می‌شود.

كد خبر : ۵۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۴


فرمانده کل سپاه گفت: اکنون شاهد سازماندهی حدود ۱۰۰ هزار نفر از مردم سوریه برای مقابله با ناامنی‌ها هستیم که سردار شهید همدانی نقش بسیار مؤثری در‌ آن داشت.

كد خبر : ۵۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمریکا داعش را ایجاد کرد تا امنیت صهیونیست‌ها را تامین کند اما به لطف خدا هم آمریکا، هم صهیونیست‌ها و هم داعش نابود خواهند شد.

كد خبر : ۵۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


اجرای 2 روز گذشته اپرای عاشورا با تک خوانی یک زن برای حضرت اباعبدالله و حرمت شکنی وی در روزهای محرم الحرام همراه بوده است.

كد خبر : ۵۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶


تیم اقتصادی دولت یازدهم که در مدیریت بالادست هر کدام دارای اسم و رسمی بودند اما برای اقتصاد بیمار این کشور اسم و رسم ها آب و نان نمی شود و در مدیریت میانی افراد ناشی و نابلدی که سُرنا را از سر گشاد آن نواختند!

كد خبر : ۵۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶


رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در منزل سردار شهید همدانی، ضمن تفقد از خانواده وی شهادت این سردار سرافراز را تبریک و تسلیت گفتند.

 

كد خبر : ۵۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


وقتی که حبیب را شهیدش کردند  و در آن سوی خاکریزها  در خون خود غلطید ، اینجا عده ای بی حیا از نسل شمریان بی صفت ، کینه ی صفین و نهروان برایشان زنده شد  و برای او که در زمان فتنه مالک بوده است ، بر دهل و طبل شادی نواختند و شهید راه اسلام را مرده خواندند ، حسین جان کربلا نیا !

كد خبر : ۵۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


آنان که رفته اند کاری حسینی کرده اند و آنها که مانده اند باید کاری زینبی کنند و گرنه یزیدی اند.

كد خبر : ۵۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸


روزشمار وقایع کربلا از اول محرم تا روز عاشورا به صورت زیر ارائه شده است.

كد خبر : ۵۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹


پوشیدن لباس شمر و ظاهر شدن در هیبت منفورترین و ملعون ترین شخصیت های تاریخ دلی می خواهد که فقط از عهده بعضی آدمها برمی آید. آدمهایی که به گفته خودشان بارها در لباس شمر برای امام حسین (ع) گریه کرده اند.

كد خبر : ۵۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۳۰


مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران از شهادت 2 تن از پاسداران سپاه انصار به نام‌های شهیدان باقری و کریمی در سوریه خبر داد.

كد خبر : ۵۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۱


یکی از مطالبان دیرینه مردم لرستان، رفع کمبود سونوگرافی در برخی از شهرهای استان است؛ مشکلی که همچنان حل نشده است و ضعف در ارائه این خدمت پزشکی در بیمارستان ها نارضایتی مردم را به همراه داشته است.

كد خبر : ۵۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


حماسه حسینی مجموعه ای مشتمل بر همه سخنرانی ها و یادداشت های استاد شهید آیت اللّه مرتضی مطهری درباره حادثه کربلا است.

كد خبر : ۲۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


بعد از گذشت سه روز از بارندگی در الیگودرز  زیرگذر جاده الیگودرز به سمت سنج در کمربندی جنوبی شهرستان همچنان دچار آب گرفتگی شده  و بسته می باشد .

كد خبر : ۵۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


از کودکی ولایت و حمایت از ولایت فقیه را از بزرگترها درس گرفته ایم، از اینکه پشتیبان ولایت فقیه باشیم اگر در دیگر امور هم خطایی داشته باشیم باز هم گمراه نخواهیم شده بارها داستان حر و واقعه کربلا را برایمان مثال زده اند اما در همین عصر معاصر افرادی هم بودند که در کنار همه خطاها به دلیل صفای باطن به راه گشابودن ولایت فقیه پی برده از مسیر بازگشته و تا درجه شهادت پیش رفته اند.

كد خبر : ۵۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


با تلاش سربازان گم نام امام زمان (عج) و دستور مقام قضایی پنج نفر از عوامل مرتبط با پروژه نفوذ دشمن در کشور که در مطبوعات فعال بودند، بازداشت شدند.

كد خبر : ۵۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ابعاد حادثه منا بسیار سنگین، استثنایی و وسیع بوده است گفت: در این حادثه سوء تدبیر دولت سعودی بسیار واضح و مبرهن است.

كد خبر : ۵۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۴


رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: از ابتدای اجرای طرح تحول نظام سلامت تاکنون، بیش از پنج میلیون نفر توسط پزشکان طرح ویزیت شده اند.

كد خبر : ۵۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


مراسم افتتاحییه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با حضور معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش وپرورش لرستان ،فرماندارو  جمعی از مسئولین و دانش آموزان شهرستان در مجموعه ورزشی شهید بهشتی الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۵۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


فرمانده سپاه حضرت ابالفضل(ع) گفت: مدافعان حرم، مدافع ارزشها و دین هستند و پاسدارانی هستند که با صداقت به تعهدشان عمل کردند.

كد خبر : ۶۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


فرمانده سپاه حضرت ابالفضل(ع) گفت: مدافعان حرم، مدافع ارزشها و دین هستند و پاسدارانی هستند که با صداقت به تعهدشان عمل کردند.

كد خبر : ۶۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


فرمانده سپاه حضرت ابالفضل(ع) گفت: مدافعان حرم، مدافع ارزشها و دین هستند و پاسدارانی هستند که با صداقت به تعهدشان عمل کردند.

كد خبر : ۶۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


بی توجهی روحانی به کشتار شیعیان در لبنان و محکومیت شدید کشتار مردم فرانسه نشان می دهد که روحانی بیشتر به کشورهای اروپایی تمایل دارد و از کشورهای مسلمان و خاورمیانه که در طول تاریخ با ایران رفتارهای مسالمت آمیزتری داشته است، غافل مانده است. 

كد خبر : ۵۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


زیر گذر جاده سنج  الیگودرز بعد از گذشت پنج سال با وجود تصادفات حادثه ساز  اسیر وعده های مسئولین شده و  مشکلاتی زیادی را برای اهالی این منطقه ایجاد نموده  است .

كد خبر : ۵۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


دین اسلام به سادگی و به دور از تجملات توصیه می کند و این رفتارها مجالس روضه را از پیام واقعی خود دور می کند و روح معنویت آن را از بین می برد.

كد خبر : ۵۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


در دومین دوره جشنواره تقدیر از افراد و گروه‌های برگزیده در ترویج کتابخوانی جابر اسدی از شهرستان الیگودرزدر بخش آزاد  فضاهای آموزشی و فرهنگی فعالیت در روستاهای دورافتاده توانست جزء نفرات برتر برگزیده شد .

كد خبر : ۵۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵


همزمان باهفته کتاب وکتابخوانی دانش آموزان آموزشگاه استعدادهای درخشان شهید بهشتی الیگودرز از کتابخانه عمومی امام محمد باقر (ع)بازدید نمودند.

كد خبر : ۵۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: برنامه های شاخص هفته بسیج در سال جاری روز جمعه 29 آبانماه با شعار محوری بسیج دست قدرت خدا است  آغاز و تا 5  آذر ادامه خواهد داشت.

كد خبر : ۵۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


کلنگ مرکز غربالگری وتشخیص سرطان الیگودرزبا حضورفرماندار وجمعی از مسئولین در جنب بیمارستان جدید به زمین زده شد.

كد خبر : ۵۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:امنیت سوریه اثر مستقیم در امنیت ایران دارد.

كد خبر : ۵۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


چند شب پیش اکبر ترکان مهمان برنامه پایش شد که حواشی خاصی را به دنبال خود آورد.

كد خبر : ۵۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷


امام جمعه ،فرماندار و جمعي از مسئولين  شهرستان الیگودرز در منزل خانواده شهيد والامقام و مدافع حرم پاسدار اميرعلي هيودي حضور يافتند و با بازماندگان شهیدوالامقام  ابراز همدردي نمودند.

كد خبر : ۵۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۸


نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه ‌امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)‌ سوریه را خط مقدم ایران می‌دانند، گفت:‌ اگر وارد سوریه نشده بودیم‌، اکنون عراق، سوریه، لبنان و ایران از دست رفته بودند.

كد خبر : ۵۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۸


امام‌جمعه الیگودرز گفت:گسترش فرهنگ وتفکر  بسیجی شرط اصلی حیات انقلاب وترویج آن در سطح جهان است .

كد خبر : ۵۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۹


استاد داور کرسی آزاداندیشی گفت: استکبار ستیزی از اصول انقلاب است و دولت آمریکا بیشترین سهم را در موضوع استکبار ستیزی دارد.

كد خبر : ۵۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۳۰


 مراسم یادواره شهدا بمناسبت هفته بسیج وسالگرد خاکسپاری  دو شهید گمنام  صبح امروز باحضور حجت الاسلام میرعمادی نمایندگی ولی فقیه در استان ،امام جمعه ،جمعی از مسئولین ودانشجویان در دانشگاه آزاد الیگودرز برگزارشد.

كد خبر : ۵۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱


طی مراسمی با حضور نماینده ولی‌فقیه در لرستان و جمعی از مسئولان الیگودرز المان یادمان شهدای گمنام مدفون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز به بهره‌برداری رسید‌.

كد خبر : ۵۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱


امام جمعه الیگودرز گفت: درست است که نام و نشانی از شهدای گمنام نمی‌دانیم، اما همچون خورشید در آسمان‌ها می‌درخشند.

كد خبر : ۵۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱


امام جمعه الیگودرز گفت: انجام امور خیر اجر اخروی را به دنبال دارد.

كد خبر : ۵۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲


موسسه خیریه مهر کوثر جهت نگهداری از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست  صبح امروز با حضورسردار امیر وحیدی رئیس مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی کشوروجمعی از مسئولین در الیگودرز  به بهره‌برداری رسید.

كد خبر : ۵۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲


مسئول بسیج جامعه پزشکی استان گفت: در راستای خدمت رسانی به مردم مناطق محروم لرستان، سفید پوشان بسیجی استان در قالب چهل تیم تخصصی و عمومی به مناطق محروم استان اعزام می شوند.
كد خبر : ۵۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: دعوای مستکبران با ما فقط جنگ سیاسی نیست بلکه جنگ علمی نیز هست  چرا که دشمن همیشه به دنبال نفوذ کردن بوده و نخبگان ما را فراری دادند.
كد خبر : ۵۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


دانش آموزان  شهرستان الیگودرز در دست  نوشته های خود چفیه را یادگاری  ماندگار از فرهنگ بسیجی و نشانه ای در راه  استکبار ستیزی وبصیرت  می دانند .

كد خبر : ۵۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


در مراسمی با حضور مسئولان برگزیدگان جشنواره‌های فیلم و عکس بسیج استان لرستان معرفی شدند.

كد خبر : ۵۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


خبر تجلیل از یک جانباز خرم‌آبادی در آیین اختتامیه جشنواره فیلم و عکس بسیج بهانه‌ای شد تا به محل کارش برویم و حال و هوای تعمیرگاهش را از نزدیک ببینیم.
كد خبر : ۵۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: خطئه بسیج و اتهام تندروی به کسانی که بر اصالتها و ارزشها پای می‌فشرند تکمیل پروژه نفوذ است.

كد خبر : ۵۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


مسئول فنی موسسه خیریه مهر کوثر گفت: تنها مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست لرستان واقع  در شهرستان الیگودرز ظرفیت نگهداری بیش از 50کودک را دارد.

كد خبر : ۵۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵


مراسم گرامیداشت  شهید پاسدار  مدافع حرم امیر علی هیودی در مسجد سیدالشهدا کوی فرهنگیان الیگودرز  برگزارشد.

كد خبر : ۵۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶


رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: برای تجهیز بیمارستان تازه تاسیس الیگودرز، 400 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

كد خبر : ۵۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۸


فرمانده نیروی قدس سپاه در واکنش به شایعات گسترده‌ درباره زخمی یا شهید شدن خود، گفت: این‌ها چیزهایی است که دشت‌ها و کوه‌ها را برای پیدا کردنش پیموده‌ام.

كد خبر : ۵۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۹


بدنبال بسته شدن مرز مهران توسط کشور عراق، زائران ایرانی که صدها کیلومتر را طی کرده بودند، با دست خالی در حال برگشتن به استان‌های خود هستند.

كد خبر : ۵۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۲


مسابقه دل نوشته ای برای شهید زنده سیدنورخدا موسوی منفرد برگزار می شود.

كد خبر : ۵۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷


روز دانشجو بهترین فرصت و بهانه است که بتوان به برخی مسائل و جریان های وابسته به دانشگاه ها و دانشجویان پرداخت؛ به همین دلیل پایگاه خبری سفیرافلاک چهارمین میزگرد خود را حول محور پروژه نفوذ در دانشگاه ها، تشکل های دانشجویی و نقش کرسی های آزاد اندیشی، اختصاص داده است.

كد خبر : ۵۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


فرمانده سپاه گفت: خدا می‌داند اگر ما یگانی از بسیجیان خود که آماده جنگ هستند را به جبهه مقاومت اعزام کنیم چه اتفاقی می‌افتد.

كد خبر : ۵۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


ورزشی نویسان لرستان در میزگردی به ارائه دلایل عدم توسعه زیر ساخت های ورزشی در لرستان و بیان راهکارهایی در این حوزه پرداختند.

كد خبر : ۵۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳


عمده مشکل لرستان، موضوع بیکاری است که سایر حوزه ها را نیز تحت الشعاع قرار داده است.

كد خبر : ۵۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵


فرمانده کل سپاه گفت: انقلاب اسلامی ایران هر روز مقتدرتر و توفنده‌تر از قبل به راه خود ادامه می‌دهد.

كد خبر : ۵۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵


شهید دکتر محمد علیم عزیز در عمر کوتاه اما تاریخ ساز خود با زبان و دل و با قلم و قدم و با تنی مجروح، اوج بندگی را به شهادت نشستند.

كد خبر : ۵۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۶


کارشناس ارشد روابط بین الملل گفت: ابعاد جهانی راهپیمایی اربعین، نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکا و تاثیر آن ها بر گسترش موج اسلام خواهی در غرب، عصبانیت نظام سلطه را از شکوه روز افزون اسلام قابل پیش بینی کرده است.

كد خبر : ۵۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۸


مسابقات فوتسال لیگ برتر و دسته اول کشور در سالن شهید ارسلان الیگودرز در آخر هفته برگزار می شود.

كد خبر : ۵۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


ثبت نام از داوطلبین پنجمین انتخابات خبرگان رهبری در حالی دیروز بعد از گذشت مهت یک هفته ای به کار خود پایان داد که 17 نفر از حوزه انتخابیه لرستان برای شرکت در این انتخابات شرکت کردند که اسامی آن ها به شرح ذیل است.

كد خبر : ۵۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳


عملیات کربلای 4 با اینکه جلوه گاه رشادت ها و ایثارگری های همه رزمندگان بود؛ اما نقش نیروهای لرستان در آن برجستگی بیش تر و نمود والاتری داشت.
كد خبر : ۵۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۴


دبیر کل حزب الله لبنان با بیان اینکه قطعا انتقام ترور «سمیر قنطار» را می‌گیریم، تاکید کرد: اسرائیل هر نوع مقاومتی را در هر جایی وابسته به ایران و ایرانی می‌داند.
كد خبر : ۵۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


بی تردید فتنه 88 بزرگترین جریانی بود که در تاریخ انقلاب اسلامی رخ داد، جریانی که از همه عوامل خارجی و داخلی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی کمک گرفت.

كد خبر : ۵۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


«حاج خانم! من یه معذرت‌خواهی به شما بدهکارم. کسی که قراره چند دقیقه دیگه تشریف بیارند منزل شما، آقای خامنه‌ای هستند...» جمله تمام نشده که اشک مادر جاری می‌شود. برادرها اما هنوز فرصت می‌خواهند که باور کنند؛ فرصتی در حد چند ثانیه. بغض آلفرد و آلبرت هم با اولین کلماتی که از دهانشان خارج می‌شود، می‌شکند...

كد خبر : ۵۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


تحلیل گر مسائل سیاسی گفت: اوباما امروز سیاستش این است که از در دوستی وارد شود البته ما که آمریکا را می شناسیم حداقل تطهیر نکنیم و نگوییم آمریکا با بقیه فرق ندارد.
كد خبر : ۵۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۷


مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم ستوان یکم پاسدار عبدالمهدی کاظمی عصر امروز در مسجد امام حسین (ع) الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۵۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۸


حجت السلام اسماعیلی گفت : شهیدان مدافعان حرم در  راه اسلام و حفظ ارزشهای این انقلاب به شهادت می رسند و ایثار و ازخودگذشتگی این عزیزان  مانع اصلی نفوذ دشمنان به کشور است .

كد خبر : ۵۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۸


حماسه ماندگار نهم دی بدون شک بی‌نظیرترین حرکت مردمی تاریخ انقلاب اسلامی در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران بود که فصلی جدید از بصیرت، هوشیاری، دشمن‌شناسی و غیرت دینی و انقلابی در صحیفه تاریخ مبارزات مردم مسلمان ایران رقم زد و روز نهم دی ماه 1388 را به واسطه حرکت عظیم، حیرت‌انگیز و فوق‌العاده مردم، در تاریخ ماندگار کرد.

كد خبر : ۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


کتاب زندگی‎نامه طلبه شهیدعلی‎عباس حسین‎پور، شهید شاخص دانشجویی استان لرستان با عنوان «مسافرملکوتی» رونمایی می شود.
كد خبر : ۵۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: فاز نخست جاده الیگودرز به خوزستان تا سد رودبار در حال احداث است و مطالعات ادامه آن از سد رودبار به منطقه نیز انجام‌ شده است.

كد خبر : ۵۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴


علاقه او به شهدا و شهادت و جمع آوری وصیت نامه شهیدان و کتب مذهبی اتاق جواد را پاتوق کتاب و وصایای شهدایی برای دوستان کرده بود،وصایا را می خواند تا عمل کند خطاب به یکی از رفیقانش گفته بود باید تلاش کنیم تا خوب باشیم و از الکی مردن نجات پیدا کنیم.

كد خبر : ۵۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی با حضور تولیدکنندگان از سراسر کشور در سالن شهید بهشتی  از 6 دیماه در الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۵۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


بر اساس بیانیه وزارت کشور عربستان، حکم اعدام شیخ نمر به همراه 46 متهم دیگر که اغلب آن ها تروریست معرفی شده‌اند، روز شنبه 12 دی 1394 در عربستان اجرا شده است.

كد خبر : ۵۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


مدعیان حقوق بشر نه تنها در برابر نقض آشکار حقوق انسان‌ها سکوت می‎کنند، بلکه مُهر تاییدی هستند بر عملکرد مهاجمان و ناقضان حقوق بشر.

كد خبر : ۵۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶


مدعیان حقوق بشر نه تنها در برابر نقض آشکار حقوق انسان‌ها سکوت می‎کنند، بلکه مُهر تاییدی هستند بر عملکرد مهاجمان و ناقضان حقوق بشر.

كد خبر : ۵۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶


در بخشی از وصیتنامه شهید عبدالمهدی کاظمی  آمده است: اسلام به ما آموخته که دین از سیاست جدا نیست و آن چیزی که دشمن به دنبال آن است جدائی این دو از هم است واسلامی که مرگ بر آمریکا ومرگ بر اسرائیل در آن نباشد اسلام آمریکایی است .

كد خبر : ۵۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶


بسیاری از تولید کنندگان وفروشندگان  مبلمان ودکوراسیون داخلی در نمایشگاه الیگودرز ورود کالاهای چینی ، دلالها ، عدم برنامه ریزی وحمایت دولت را علت اصلی عدم توسعه وصادرات این صنعت دانستند.

كد خبر : ۵۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: مکاتبات نام‌گذاری بیمارستان جدیدالاحداث الیگودرز به‌نام شهید دکتر علیرضا ولیان انجام گرفته است.

كد خبر : ۵۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱


فرمانده کل سپاه گفت: نتیجه مثبت تحولات منطقه، آماده شدن نزدیک به 200هزار نیروی مسلح جوان در کشورهای سوریه، عراق، افغانستان و پاکستان و یمن بوده است.

كد خبر : ۵۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۲


عذرخواهی رسمی آمریکایی‌ها از ایران اسلامی در موضوع دستگیری نظامیان این کشور توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بار دیگر جمله تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را به اذهان عمومی یادآور می‌کند که «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.»

كد خبر : ۵۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


عصر امروز کلنگ احداث مرکز ام آر آی الیگودرز به زمین زده شد.

كد خبر : ۵۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۵


در 26 دی ماه 57 حادثه ای روی داد که هنوز طعم شیرین آن از اذهان مردم انقلابی کشورمان بیرون نرفته است. " شاه رفت" جمله ای که ستون های استکبار جهانی را به لرزه در آورد و ثابت کرد که دوران انحصار طلبی به پایان رسیده است.
كد خبر : ۵۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: چندی پیش یک ناو فرانسوی وارد آب‌های آزاد کشورمان شد که بدلیل برخورد شدید ما و محاصره آن توسط نیروهای ما، پرچم جمهوری اسلامی را بالا برد و از آب‌های سرزمینی ما خارج شد.

كد خبر : ۵۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


هر چه به پایان دوره‌ حضرت عسکری(ع) جلوتر می‌رویم، این غربت بیشتر می‌شود. حوزه‌ نفوذ ائمه و وسعت دایره‌ شیعه در زمان این امام، نسبت به زمان امام صادق شاید 10 برابر است و این چیز عجیبی است. شاید علت اینکه اینها را این‌ طور در فشار قرار دادند، اصلاً همین موضوع بود.

كد خبر : ۶۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


کسانی که تاکید رهبری بر رعایت حق‌الناس در مرحله «شمارش آرا» را در بوق و کرنا کرده‌اند، در آزمون رعایت حق‌الناس در مرحله «پذیرش نتیجه انتخابات» مردود شده‌اند .

كد خبر : ۶۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


 وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  در سفر دو روزه خود به استان لرستان از مراکز درمانی الیگودرز بازدید خواهد کرد .

كد خبر : ۶۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به این سخنان خود که گفته بودند «حتی کسانی هم که با نظام مسئله دارند در انتخابات شرکت کنند» خاطرنشان کردند: این سخن به معنای آن نیست که بخواهند کسانی که نظام را قبول ندارند به مجلس بفرستند.

كد خبر : ۶۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰


بمناسبت فرارسیدن دهه فجر مسابقات کاراته قهرمانی استان در روز جمعه 9 بهمن ماه  در سالن شهید خداکرم کاظمی الیگودرز برگزار می شود.

كد خبر : ۶۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱


خیلی دلمان می خواهد همه بیایند، خیلی بیشتر دلمان می خواهد زنده ترها هم بیایند، آنهایی که از ما و شما زنده ترند. دعا کنید زندگی ما هم مثل آنها باشد. زندگی زنده ها نه مردگی مرده ها...

كد خبر : ۲۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱


بسیاری از شرکت کنندگان در روز آزمون شهرداریهای لرستان بدلیل آدرس اشتباه  محل آزمون در کارت ورود به جلسه  دچار سردر گمی  در خیابانهای  مرکز استان  شدند .

كد خبر : ۶۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳


بمناسبت گرامیداشت دهه فجر فردا مرحله  اول مسابقات فوتسال ادارات ونهادهای دولتی  شهرستان  با شرکت 12 تیم در سالن شهید بهشتی الیگودرز برگزار می شود .

كد خبر : ۶۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۶


شهید علی پرورش همرزم سردارسرتیپ شوشتری، سردارشهید پاسدار شفیع پور، شهید پاسدار زلفی و دیگر شهیدان عزیزی بودند که درآبان ماه سال 1388 در منطقه سرباز سیستان و بلوچستان بر اثرانفجار تروریستی به شهادت رسید.

كد خبر : ۶۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۸


مراسم تشییع وتدفین  پیکر علیرضا بنیادی ازجانباختگان فاجعه  منا عصر امروز در گلزار شهدای اکبر علی  الیگودرز برگزار می شود  .

كد خبر : ۶۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۸


روز تشییع فرامی‌رسد احمد بر بالین برادر می‌نشیند و با خود زمزمه می‌کند که محمد بازهم از من سبقت گرفتی و جلو افتادی ...
كد خبر : ۶۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰


سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان حضور نیروهای جوان در عرصه سیاسی را مبارک ارزیابی کرد و گفت: دشمنان به ناآگاهی نسل جوان از تاریخ امید بسته‌اند که باید این امید را ناامید کنیم.
كد خبر : ۶۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰


امسال بیمارستان شهید ولیان الیگودرز بعد از گذشت 25 سال طبق وعده مسئولین  باید در دهه فجر  به بهره برداری می رسید ولی  هم اکنون مسیر دسترسی آن سبب نارضایتی بسیار از عابرین شده تا ماجراهای این اعجوبه مدیریتی کشور ادامه داشته باشد.

كد خبر : ۶۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


بعلت حفاری غیر اصولی در زیرگذر جاده سنج الیگودرز  تلفن ثابت مراکز فنی وحرفه ای و موسسه طاها شهرستان بيش از سه ماهه که قطع می باشد.

كد خبر : ۶۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


دانشکده پیراپزشکی دانشگاه آزاد الیگودرز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون ریال هزینه افتتاح شد.

كد خبر : ۶۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴


همزمان با ايام الله دهه  فجر  قبور مطهر شهدای الیگودرز با حضور امام جمعه مجمعی از مسئولین ادرات ونیروهای نظامی وانتظامی  غبارروبی و گلباران شد.

كد خبر : ۶۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۶


شنیده می شود  یکی از کاندیداهای خرم آبادی از مقابل درب ورودی شورای نگهبان در تهران تا حضور فقهای این شورا با گریه و زاری و با تاکید بر این مسئله که من خانواده شهید هستم و با سر دادن شعار های مرگ بر خاتمی، مرگ بر موسوی، مرگ بر کروبی، مرگ بر جریان سبز و ... قصد داشت از این جریان خود را مبرا کند.

كد خبر : ۶۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸


بمناسبت ایام الله دهه فجر  مراسم یادواره  شهیدان محمود واحمدرضا رضایی  با عنوان" افتخار کوچه ها ، آبروی محله ما  " در  الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۶۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸


همزمان با ایام الله دهه فجر یادواره 107 شهید فرهنگی ودانش آموز با حضور امام جمعه ، سرهنگ حسینی فرمانده بسیج دانش آموزی استان و جمعی از مسئولین در الیگودرز برگزار شد . 

كد خبر : ۶۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دیپلماسی‌ای که فضا را برای بیشترین امتیازگیری دشمن مهیا کند لایق نیست، گفت: در حین مذاکره با دشمن می‌گویند حتی آب خوردن‌ ما در گرو مذاکرات است یعنی وضع ما آنقدر خراب است که دشمن هر چه می‌خواهد می‌تواند از ما امتیاز بگیرد.

كد خبر : ۶۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: با عملیات‌های سپاه در شمال‌غرب و گرفتن ارتفاعات دشوار، برخی از تروریست‌ها در سنگرهایشان خودکشی کردند.

كد خبر : ۶۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۹


رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: بوی قراردادهای استعماری نفت، انگلیسی ها را نشئه کرد و آنها طمع کرده اند که با تشکیل مجلسی مشتاق غرب می توانند منابع ما را به تاراج ببرند.

كد خبر : ۶۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۱


این فیلم توسط همسر شهید مدافع حرم؛ «علی جوکار» ضبط شده و مربوط به آخرین لحظات حضور شهید در منزل خود در شهرستان کازرون است.

كد خبر : ۶۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۱


لیست و  جزئیاتی از 11 کاندیدای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان الیگودرز  اعلام شد.

كد خبر : ۶۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۳


دبیر شورای نگهبان گفت: خدا نیامرزد کسانی را که آرای چهل میلیونی انتخابات ۸۸ را زیر سوال بردند.

كد خبر : ۶۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۴


فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت: رزمندگان لشگر 57 حضرت ابوالفضل (ع) لرستان بویژه رزمندگان گردان مالک اشتر،محبین ،ابوذر و گردان پشتیبانی آتش ذوالفقار با مجاهدت ها، تلاش ها وجان فشانی های بسیارتوفیقات بزرگی دراین عملیات بدست آوردند.

كد خبر : ۶۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه ملت نه مجلس دولتی می‌خواهد نه ضددولتی فرمودند: ملت، مجلس شجاع و متدینی می‌خواهد که با وظایفش آشنا باشد و مرعوب آمریکا نباشد.

كد خبر : ۶۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


مردم شهرستان الیگودرز حضور درانتخابات و بصیرت را و عامل مهم در  خنثی نمودن توطئه های دشمنان دانسته و از نمایندگان منتخب خواستند که هیچگاه این همدلی را فراموش نکنند .

كد خبر : ۶۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۸


جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: امروز می‌بینیم رزمندگان اسلام نه تنها مناطق اشغال شده از ممالک اسلامی را پس می‌گیرند بلکه مدافعین هم در لبنان و هم در سوریه خواب را از رژیم اشغالگر قدس گرفته‌اند.

كد خبر : ۶۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۳


رئیس جمهوری ایران اسلامی در پی رحلت عالم مجاهد مرحوم آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی، یار دیرین حضرت امام خمینی(ره) و از پیشتازان نهضت اسلامی پیام تسلیتی را صادر کرد.

كد خبر : ۶۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۴


سید باید می‌رفت و خدایی می‌شد.آری در همین منطقه لاراست که تیرکینه دشمنان سرسید را نشانه می‌گیرد و او را برای همیشه دچار حیاتی نباتی می‌کند.

كد خبر : ۶۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸


رئیس شبکه بهداشت ودرمان الیگودرز از جذب نیروهای بومی برای  بیمارستان جدید شهید ولیان در این شهرستان  خبر داد .

كد خبر : ۶۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۹


بمناسبت گرامیداشت  22 اسفند روز شهدا  مسابقه وبلاگ‌نویسی با موضوع ایثار و شهادت برگزار می‎شود.

كد خبر : ۶۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


مدیر کل بنیاد شهید استان گفت:  بیش از 490 شهید نیروی انتظامی در استان داریم و بر همین مبنا امروز شنبه 22 اسفند ماه برنامه یادواره این شهدا با حضور فرمانده نیروی انتظامی کشور برگزار می شود.
كد خبر : ۶۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


 بمناسبت  22 اسفند "روز بزرگداشت شهداء"با حضور امام جمعه ،مسئولین ،کارکنان مراسم تجلیل از مادران شهدا در سالن ارشاد الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۶۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


حضرت آیت الله خامنه ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال 1395 را سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری کردند.

كد خبر : ۶۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۱


صبح دیروز حجت الاسلام روحانی در سفری دو روزه وارد جزیره کیش شد.

كد خبر : ۶۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۳


اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل،  راهکار رونق اقتصادی  و برون رفت بسیاری از مشکلات است که امسال را رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران با این شعار نامگذاری نمودند.

كد خبر : ۶۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۴


نوروز سال ۶۶ بود و روز شنبه ای. درمنطقه شلمچه و در خط دوم پدافندی و درسنگرهای نونی شکل درخاک عراق بودیم.

كد خبر : ۳۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۷


فرمانده کل سپاه پاسداران شرایط جبهه مقاومت در نبرد با داعش در سوریه را خوب توصیف کرد.

كد خبر : ۶۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۹


روایت دیدار خانواده شهید «حسین بادپا» از شهدای مدافع حرم که ۵ خرداد ۹۴ به دیدار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رفته بودند در مستندی به نام «روایت دیدار» از تلویزیون پخش شد.

كد خبر : ۶۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۹


فرمانده سپاه حضرت ابالفضل(ع) گفت: مدافعان حرم، مدافع ارزشها و دین هستند و پاسدارانی هستند که با صداقت به تعهدشان عمل کردند.
كد خبر : ۶۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷


امير سپهبد شهيد علي صياد شيرازي، فرزند «زياد»، در روز چهارم خرداد ماه سال 1323 در شهرستان «درگز» از توابع استان خراسان به دنيا آمد.

كد خبر : ۶۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱


علی اکبر صالحی در مصاحبه‌ با ماهنامه «دیار» چگونگی وزیر شدن خود در دولت دهم را شرح داده و گفته است که هنگام آماده شدن برای یک سخنرانی، پیامکی دریافت کرد که در آن نوشته شده بود من به عنوان «سرپرست وزارت امور خارجه» منصوب شده‌ام.

كد خبر : ۶۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶


سرهنگ شهبازی گفت : ولایت پذیری و روحیه مقاومت موثرترین سلاح نیرویهای مسلح  که سبب برقراری امنیت کشورمان در برابر تجاوز ونفوذ دشمنان شده  است .

كد خبر : ۶۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹


گچ کار جوان قمی آنگاه که دریافت ماهواره با بنیان خانواده و جامعه چه می کند، خودجوش دست به کار شد و بی هیچ ادعایی، عامل جمع آوری 177 دستگاه ماهواره در یکی از مناطق محروم شهر قم شد.

كد خبر : ۶۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱


رنج‌های روحی که برای زینب کبری(س) پیش آمد، اینها برای جناب آسیه(س) پیش نیامده بود. در روز عاشورا زینب کبری این همه عزیزان را در مقابل چشم خود دید که به قربانگاه رفته‌اند و شهید شده‌اند، این همه مصیبت در چشم زینب کبری زیباست.

كد خبر : ۶۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴


مردم الیگودرز نقض تعهدات در دوران پسابرجام و غارت دارایی های ایران توسط آمریکا را نشانه تلاش دشمن برای نابودی عزت و منابع کشور می دانند .

كد خبر : ۶۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷


 در مورد تفاوت نگرش دکتر شریعتی و استاد مطهری در برداشت از دین، مهم­ترین منبعی که منجر به اختلاف نگرش این دو می شود، این است که دکتر شریعتی یک برداشت جامعه شناسنامه دارد و استاد مطهری در برداشت خود از دین یک دیدگاه فلسفی ارائه می­ دهد.

كد خبر : ۶۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این چیز کمی نیست که با این همه مدارا، نرمش توافق و قرارداد، امریکا به بهانه حادثه ای در 33 سال گذشته 2 میلیارد دلار از اموال ملت ایران را غارت کند.

كد خبر : ۶۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به طرحی که در کنگره امریکا علیه رزمایشهای دریایی ایران در جریان است، افزودند: امروز دشمنان حرفهایی می‌زنند که بزرگتر از دهانشان است و مثلاً طراحی می‌کنند که «ایران در خلیج فارس نباید رزمایش نظامی داشته باشد»؛ درحالیکه این سخنان، غلط اضافی است.

كد خبر : ۶۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تجلیل از نقش‌آفرینی و فداکاری شهدا و رزمندگان استان گیلان در دوران دفاع مقدس پیامی صادر فرمودند.

كد خبر : ۶۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


دقایقی قبل معاون اول رئیس جمهور به منظور افتتاح چند پروژه وارد فرودگاه خرم آباد شد.

كد خبر : ۶۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


بیمارستان شهید دکتر علیرضا ولیان الیگودرز صبح امروز با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور هیئت همراه ،استاندارو سایر مسئولین پس از 26سال به بهره برداری رسید .

كد خبر : ۶۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


 معاون اول رئیس جمهور گفت : امسال  پروژه های  نیمه تمام در کشور بصورت مشارکتی به بخش خصوصی واگذار می شود تا شاهد یک تحرک  بیشتری در اتمام  پروژه های عمرانی  بخش دولتی باشیم.

كد خبر : ۶۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


بمناسبت حضور معاوان اول رئیس جمهور وهیئت همراه جهت  افتتاح سد حوصیان ، بیمارستان شهید ولیان  وچندین پروژه درالیگودرز بنرهایی از شب گذشته در سطح شهر نصب شده  که دارای نکات جالبی  هستند .

كد خبر : ۶۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


رئیس اوقاف و امور خیریه الیگودرز از برگزاری سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۶۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹


بسیاری از چهره‌های معروف کشورمان به محاصره رزمندگان مقاومت در منطقه «خان طومان» که در نهایت منجر به اشغال این منطقه توسط تروریست‌ها شد، واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۶۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹


رئیس جمهور در جمع مردم کرمان گفت:ما در آینده نزدیک این پرونده را به دادگاه بین المللی خواهیم برد تا احقاق حقوق ملت ایران به مسیر حقوقی، سیاسی و بانکی بازگشته و مال ملت به خزانه ملت برگردد و در این راستا نیز از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهیم کرد.

كد خبر : ۶۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


رئیس شبکه بهداشت و درمان الیگودرز گفت: اولویت استخدام در بیمارستان شهید ولیان الیگودرز با نیروهای بومی این شهرستان است.

كد خبر : ۶۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


پیامبر خدا(ص) فرمودند «خداوند از فرزندان حسین، اوصیائى برگزید که از قرآن تحریف غالیان و نسبت نادرست باطل‌گرایان و تأویل گمراهان را دور مى‌کنند که نهمین آنان قائم آنها است».

كد خبر : ۶۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


جانبازان حافظان وارسته آرمان های اسلامی هستند و جامعه را از فرو غلطیدن به حضیض اسارت و سرخوردگی می رهانند و به قلل سرافرازی رهنمون می سازند.

كد خبر : ۴۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: یادواره سردار شهید قاسم مدهنی شهید شاخص جامعه عشایری و 10 هزار شهید عشایری کشور با سخنرانی سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین 30 اردیبهشت در خرم آباد برگزار می شود.

كد خبر : ۶۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران الیگودرز گفت :شهرستان الیگودرزدرطول هشت سال دفاع مقدس  بیش از 400جانباز بالای 25 درصد تقدیم انقلاب نموده است .

كد خبر : ۶۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به تأثیر فضای مجازی در افزایش شبهات دینی و وجود انگیزه های سیاسی برای تزریق افکار منحرف و غلط در ذهن جوانان تأکید کردند: این میدان، میدان واقعی جنگ است و روحانیون و طلاب باید مسلح و آماده، وارد عرصه مقابله با شبهات و تفکرات غلط و انحرافی شوند.

كد خبر : ۶۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵


بمناسبت  نیمه شعبان و سالروز فتح خرمشهر مسابقات بوکس منطقه ای در  الیگودرز برگزار می‌شود.

كد خبر : ۶۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵


مستند «پرواز تا بیکران» ساخته مصطفی نادری‌نژاد که فرم حضور در نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم را پر کرده است، ماجرای تکان‌دهنده‌ای از مدافعان حرم را روایت می‌کند.

كد خبر : ۶۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵


بمناسبت  نیمه شعبان و سالروز فتح خرمشهر مسابقات بوکس منطقه ای در  الیگودرز برگزار می‌شود.

كد خبر : ۶۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵


فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به قاطعیت و اراده پاسداران انقلاب در مواجهه با آمریکایی‌ها در خلیج فارس گفت: تجربه ما نشان می‌دهد آمریکایی‌ها فقط زبان قدرت و زور را می‌فهمند؛ این روش در حوزه‌های دیگر نیز بایستی بکار گرفته شود.

كد خبر : ۶۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵


معاون اجرایی سد و نیروگاه رودبار لرستان گفت: سد و نیروگاه رودبار لرستان هم اکنون از پیشرفت فیزیکی 91 درصدی برخوردار است.

كد خبر : ۶۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶


عمليات حاج عمران يكي از عمليات‌هاي گمنام دوران دفاع مقدس است ، که دلاوران تیپ   57 سپاه حضرت ابوالفضل(ع)  از حیث پیشدستی حمله دشمن در آن درخشیدند.

كد خبر : ۶۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹


اقتصاد مقاومتی که در مقابل اقتصاد وابسته و مصرف کننده قرار می گیرد، منفعل نیست و در مقابل اهداف اقتصادی سلطه، استقامت می کند و سعی در تغییر ساختارهای اقتصادی موجود و بومی سازی آن بنا بر جهان بینی و اهداف خود دارد.

كد خبر : ۶۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰


وزیر کشور گفت: دولت در قالب اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی حاضر است طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج در سه استان پایلوت اقتصاد مقاومتی را با تمام قوت اجرا و به کشور معرفی کند.

كد خبر : ۶۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰


سردار نقدی گفت: علی رغم فرمایشات امام خمینی(ره) که از فرقه بهائت به عنوان یک فرقه جاسوسی نام بردند؛ غارتگران بیت المال بی توجه به این امر  از فرقه ای مانند بهائیت  که باعث روی کار آمدن رضاخان فاسد و شکنجه گاه هاو.. بوده است برگ ننگین دیگری در کارنامه شان ثبت کردند

كد خبر : ۶۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰


تیم کشتی فرنگی کشورمان با برتری 8 بر صفر مقابل روسیه مقتدرانه عنوان قهرمانی رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی را به خود اختصاص داد.

كد خبر : ۶۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱


 امسال مراسم گرامیداشت شهدای عملیات حاج عمران و "روز شهرستان "همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در روز دوشنبه  سوم خرداد در مجموعه ورزشی الغدیر الیگودرز  برگزارمی شود .

كد خبر : ۶۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱


سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر تاکید کرد راهبرد مقاومت و نفوذ تفکر بسیجی در فراسوی مرزهای ایران، منجر به آزادی قدس شریف از لوث وجود صهیونیست‌ها خواهد شد.

كد خبر : ۶۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳


مراسم گرامیداشت شهدای حاج عمران (روز شهرستان )  و 605 شهید  الیگودرز همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور حجت الاسلام ماندگاری ،سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی راهیان نور ،امام جمعه وسایر مسئولین  در مجموعه ورزشی الغدیر  برگرار شد .

كد خبر : ۶۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳


هم‌زمان با سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین(ع) صبح امروز با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.

كد خبر : ۶۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴


حجت الاسلام ماندگاری  گفت :دشمنان اسلام  مخصوصا آمریکایها  از روحیه شهادت طلبی و ولایت  پذیری  ملت ایران می ترسند و  این امر سبب نا امیدی مستکبران در اجرای نقشه هایشان می شود  .

كد خبر : ۶۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴


درد و دل های دختر سردار شهید مدافع حرم حاج حسین بادپا که هنوز پیکر وی بازنگشته است با حاج قاسم سلیمانی را در این کلیپ ببینید.

كد خبر : ۵۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴


لشکر ۵۷ حضرت ابوالفضل (ع) با اهداء قریب ۳۰۰ شهید و مفقود توانست ارتفاعات دو هزار و ۵۱۹ متری، تپه شهدا و تپه شهید صدر را تصرف و جلوی دشمن را سد کرد.

كد خبر : ۶۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴


مردم شهرستان الیگودرز روحیه شهادت طلبی را تنها سدی محکم در برابر جاهلیت مدرن دشمنان دانسته و  از شهدای دفاع مقدس بعنوان افتخار آفرینان تاریخ  در این دیار یاد می کنند .

كد خبر : ۶۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۶


با نمایندگان استان لرستان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیشتر آشنا شوید.

كد خبر : ۶۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹


حجت‌الاسلام‌علوی پدر شهید والامقام مهندس سید مرتضی وروحانی برجسته الیگودرز  دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۶۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱


خلبان علی‌رغم وقوع سانحه برای جنگنده، ایجکت نکرد تا هواپیما را از منطقه مسکونی دور کند و برای همین، زمان مناسب برای نجات خود را از دست داد.

كد خبر : ۶۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲


مراسم تشییع وتدفین مرحوم حجت الاسلام حاج سید عنایت اله علوی امام جماعت مسجد حسینی و  پدر شهید والامقام مهندس سید مرتضی صبح امروز با حضور پرشور مردم شهرستان به سمت گلزار شهدای الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۶۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲


در آستانه 14خردادماه سالگرد ارتحال امام (ره) اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان اروپا با صدور بیانیه ای ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام (ره) و مقام معظم رهبری نسبت به غارت دارایی های ایران توسط آمریکایی ها،ضرورت مقابله با وهابیت ، توطئه های سعودی و توجه به مکتب امام خمینی (ره) مطالبی را اعلام کردند.

كد خبر : ۶۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۳


حضرت امام خمینی(ره) و همراهان‌شان به دعوت استاد شهید، به مدت ۲ شبانه‌روز در منزل پدری ما به سر بردند. مادرم صبح‌های زود برای گرفتن شیر مرا از خواب بیدار می‌کرد. روز اول بیدار شدم اما صبح روز دوم بیدار نمی‌شدم و تنبلی می‌کردم.

كد خبر : ۳۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۳


یکی از سرداران شجاع لرستانی امروز در سوریه به جمع شهدای مدافع حرم پیوست.

كد خبر : ۶۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۵


دو نفر از مادران شهدای مدافع حرم در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم از فرزندان خود گفتند.

كد خبر : ۶۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۶


فرمانده سپاه استان گفت: شهید رضا رستمی مقدم پاسداری خوش اخلاق ، مردم دار، خیر  و انقلابی بودند که خصیصه عمومی همه شهدا است و همه شهدا همین گونه هستند.

كد خبر : ۶۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷


وقتی این فیلم‌ها را نگاه می‌کنم، فکر می‌کنم آنجا یک دکّانی است. روزنامه‌ها را می‌خوانیم، می‌بینیم پر از خاطرات دروغ، دروغ محض نسبت به شهید است.

كد خبر : ۶۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷


رئیس قوه قضاییه با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص لزوم انقلابی بودن و انقلابی ماندن گفت: این تأکیدات نشانگر اهمیت پایبندی به ارزش های انقلاب و انقلابی ماندن است، آن هم در شرایطی که عده ای در داخل و خارج از کشور تلاش دارند انقلاب را از «انقلاب» تهی کنند.

كد خبر : ۶۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷


رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت: رفتار سعودی ها برای محروم کردن زاوار ایرانی را تسویه حساب سیاسی عربستان با نظام و انتقام از زائر دانست و امیدواریم با تغییر رفتار آنان، هم سال آینده حج را برگزار و هم سهمیه امسال را باز خواهیم گرفت.

كد خبر : ۶۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰


استاد حمید سبزواری "پدر شعر انقلاب" و سراینده آثار مشهور و ماندنی دوران انقلاب و دفاع مقدس ساعاتی پیش درگذشت.

كد خبر : ۶۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۲


رئیس بیمارستان شهید ولیان الیگودرز گفت: با حمایت مسؤولین و پیگیری نماینده مردم الیگودرز این شهرستان به منطقه درمانی شرق لرستان مبدل می‌شود.

كد خبر : ۶۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۳


شهردار الیگودرز گفت: شهرداری را در حالی تحویل گرفته‌ام که 25 میلیارد تومان بدهکار است و تمام ماشین‌آلات آن فرسوده و غیر قابل استفاده هستند.

كد خبر : ۶۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴


شهید غلام عباس ولیان از شهدای  دانشجوی لرستان است  که در 8 آذر ماه سال 44  چشم به جهان گشود و در تاریخ 19 تیرماه 67  در عملیات سود کوه غرب کشور به  فیض شهادت نایل آمدند.

كد خبر : ۶۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۵


نبود پزشک متخصص سونوگرافی و تعطیلی تنها مرکز خصوصی در این شهرستان سبب نارضایتی وسرگردانی زنان باردار و بیماران در الیگودرز شده است.

كد خبر : ۶۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶


مدیرکل انتقال خون لرستان گفت: پایگاه های خون گیری لرستان در شب های ماه مبارک رمضان پذیرای اهدا کنندگان خون هستند.

كد خبر : ۶۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹


پدر شهید عمر ملازهی اولین شهید اهل سنت مدافع حرم، با حضور در خبرگزاری فارس از این شهید بزرگوار گفت.

كد خبر : ۶۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۰


 به مناسبت هفته دفاع مقدس، کلیپ زندگینامه شهید چمران از زبان خود شهید را بشونید .

كد خبر : ۲۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱


هفته فرهنگی امسال لرستان در حالی به اجرایی شدن نزدیک می‎شود که باتوجه به برگزاری این هفته در سال‎های گذشته در میان اهالی فرهنگ، هنر و رسانه موجب واکنش‎های مختلفی شده است.

كد خبر : ۶۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بدعهدی‌های آمریکا پس از برجام، گفت: قرار بود با کدخدا کنار بیاییم تا نوچه هایش جلوی ما لنگ بیندازند، اما می‌بینیم اکنون اوضاع بدتر شد.

كد خبر : ۶۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۱


جذب نیروهای غیر بومی در بیمارستان شهید ولیان  الیگودرز در حالی بصورت چراغ خاموش صورت می گیرد   که بسیاری از جوانان  فارغ التحصیل بیکار در این شهرستان جویای کار در دیگر استانها ی کشور هستند .

كد خبر : ۶۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲


ریشه بسیاری از  مشکلات جامعه امروز دوری از قرآن واخلاق اسلامی که  سبب از هم پاشیدن بنیان خانواده  شده است .

كد خبر : ۶۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه استکبار، داعش را برای شکست جمهوری اسلامی ساخت، فرمودند: عراق و شام مقدمه بود تا ایران را زمین‌گیر کنند اما قدرت جمهوری اسلامی آنها را در همان‌جا زمین‌گیر کرد.

كد خبر : ۶۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵


سی‌وپنج سال پیش در چنین روزی صدای مهیب انفجار در دفتر حزب جمهوری اسلامی  خبر از حادثه تلخی داد که برای همیشه تاریخ در حافظه ملت ایران ثبت شد.

كد خبر : ۶۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


آقا طوری از شهدای نسل سوم می‌گوید و به شگفتی کار آنها می‌بالد که لاجرم باید در مقابل عظمت آنها سر تعظیم فرو آوری.

كد خبر : ۶۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


رئیس دادگستری شهرستان الیگودرز گفت: از تیر ماه سال گذشته تا هم اکنون بیش از 30هزار فقره پرونده در دادگستری الیگودرز بررسی شده است .

كد خبر : ۶۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۷


تیر ماه ایامی است که حوادث تلخی رخ داده که هیچگاه از ذهن مردمان این سرزمین پاک نخواهد شد مانند حمله شیمیایی به سردشت، شهادت شهید بهشتی و یاران، حمله به هواپیمای مسافربری ایرباس که نقش امریکا در پشت همه این حوادث کاملا مشهود است.

كد خبر : ۶۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸


روز قدس فرصت مغتنمی است برای تورق کتاب «فلسطین از منظر آیت‌الله العظمی خامنه‌ای» که از سوی دفتر انتشارات انقلاب اسلامی در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

كد خبر : ۶۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰


دانشجویان در دیدار با مقام معظم رهبری بر اجرای پروژه سیاه‌سازی پرونده بورسیه‌ها، تلاش دشمن برای متمایل کردن جوانان به سمت نسخه‌ای جعلی از انقلاب تأکید کردند و گفتند: افرادی که تا مغز استخوان به اقتصاد بازار آزاد معتقدند اقتصاد مقاومتی را تحریف می‌کنند.

كد خبر : ۶۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


همت گفت: هیچ کس نمی­‌تواند این خبر را برای احمد ببرد. رفتم سپاه دیدیم متوسلیان آنجا نشسته. کمی صغری کبری چیدم و گفتم بیا برویم با هم قدم بزنیم .

كد خبر : ۶۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۴


فرمانده نیروی هوافضای سپاه توافق هسته ای برجام را از مصادیق بدعهدی آمریکا دانست و تصریح کرد با آنکه به اعتراف آمریکایی‌ها و غربی‌ها ایران همه تعهدات خود را در اجرای برجام عملیاتی کرده است، چرا آنها به تعهدات خود در برجام عمل نمی‌کنند؟

كد خبر : ۶۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹


رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت: ثبت نام پیاده روی اربعین در سراسر از کشور  15 مرداد و از طریق سامانه هوشمند سماح آغاز می شود و همچنین زائر سرای چزابه با ظرفیت چهار هزار نفر مرداد امسال افتتاح می شود.

كد خبر : ۶۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۵


یک خیر الیگودرزی هزینه یک میلیارد و 400 میلیون ریالی مجلس ترحیم پدرخودرا به بیمارستان شهیدولیان این شهراهدا کرد.

كد خبر : ۶۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۳۱


کتاب «دلنوشته های بابا زهرا» به قلم مادرش کبری حافظی چندین پیش به چاپ رسیده است و مورد تایید مقام معظم رهبری قرار گرفت.

كد خبر : ۶۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲


بسیجیان الیگودرز با هدف ترویج روحیه خود باوریی ، محرومیت زدایی و در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی در قالب اردوهای جهادی پروژه های عمرانی وخدماتی بسیاری را در سطح شهرستان انجام داده اند .

كد خبر : ۶۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴


عملیات مرصاد پنجم مردادماه 1367  رمز «یا صاحب الزمان (عجل‌الله تعالی وجه الشریف) ادرکنی» برای مقابله با حرکت منافقین و بازپس‌گیری اشغال شده انجام گرفت  این عملیات که با فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب‌اسلامی و با پشتیبانی هوا نیروز ارتش اجرا شد.

كد خبر : ۶۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴


وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ایران اسلامی امروز مفتخر است که کمک‎های خود را به جبهه مقاومت ارائه کرده است.

كد خبر : ۶۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴


فرماندار الیگودرز گفت: هر لحظه امکان دارد سالن شهید خداکرم کاظمی در این شهرستان آوار شود.

كد خبر : ۶۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۶


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: خانواده ی شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم ستارگان درخشان جامعه هستند ومردم باید قدر دان این خانواده ها باشند.

كد خبر : ۷۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۱


مسئول برگزاری نهمین دوره جشن‌های مردمی و بین‌المللی زیر سایه خورشید در استان لرستان با تشریح برنامه‌های کاروان رضوی در استان گفت: کاروان زیر سایه خورشید شامگاه شنبه لرستان را متبرک می‌کند.

كد خبر : ۷۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶


نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی بمناسبت روز خبرنگار گفت :خبرنگاران مبلغان دلسوز دستاوردهای نظام هستند .

كد خبر : ۷۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷


خواهر شهید محمود صارمی و اولین خانم خبرنگار بروجرد گفت: نقشه راه  در عرصه خبرنگاری خون برادر شهیدم بود و 18 سال است راه برادرم را با با توکل به خدا  ادامه داده ام تا بتوانم در این عرصه اطلاع رسانی نقش خود را ایفا کنم.

كد خبر : ۷۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷


خبرنگار هیجار در مراسم تجلیل از خبرنگاران الیگودرز نقدهایی در خصوص مسائل اجتماعی و شهرستان  بیان نمود که سبب واکنشی عجیب از سوی مسئولین شهرستان شد.

كد خبر : ۷۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷


فرماندار الیگودرز از توقف چند پروژه ورزشی این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۷۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۸


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) گفت: خبرنگار نباید آب به آسیاب دشمن بریزد و با ادبیات خود کمک کند که دشمن از بستر ایجاد شده سو استفاده کند.

كد خبر : ۷۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۹


بمناسبت دهه کرامت خدام حرم امام رضا (ع)  با پرچم متبرک گنبد بارگاه رضوی در قالب کاروان  زیر سایه خورشید عصر دیروز وارد الیگودرز شدند ومورد استقبال پرشور مردم شهرستان قرار گرفتند .

كد خبر : ۷۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۰


مسابقات كيوكوشين کای UFK بانوان كشور به ميزباني لرستان در مجموعه ورزشی تختی خرم آباد برگزار و لرستان مقام نخست این دوره از مسابقات را کسب کرد.

كد خبر : ۷۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


جماعتی نامرد، پیش چشم تو ‌ای ضامن عالم و آدم، عزم کرده‌اند از شیطان برای ما «منجی عالم بشریت» بسازند! آب در سقاخانه تو باشد و آن‌وقت آن را گره بزنند به زلف وعده و وعید دشمن! من اما چشمم همچنان به آن پنجره روشن است!

كد خبر : ۷۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۴


دبیر کل حزب‌الله لبنان، یکی از مهمترین نتایج جنگ 33 روزه را ایجاد تردید دوباره در اسرائیل درباره بقای این رژیم دانست و گفت که آمریکا بعد از شکست از مقاومت، تکفیری‌ها را برای جنگ نیابتی با محور مقاومت گرد آورد چون اسرائیل توان چنین مقابله‌ای را نداشت.

كد خبر : ۷۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۴


عاشقان اهل بیت با دیدن پرچم متبرک گنبد امام رضا (ع) اشکهایشان رنگ ارادت گرفته و قلبهایشان با این ضریح متبرک می کنند .

كد خبر : ۷۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۴


عملیات احداث 3 طرح بهداشتي درماني در شهرستان اليگودرز آغاز می شود.

كد خبر : ۷۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶


آزادگان آمدند همان طور که رفته بودند؛ دلیر و مقاوم، نستوه و استوار، امیدوار و دلاور. آمدند با همان صلابت همیشگی، همان طور که دیروز رفته بودند.

كد خبر : ۷۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶


وزیر اطلاعات اعلام کرد: یکی از هسته های وارداتی گروهک تروریستی داعش به سرکردگی یکی از امرای منطقه‌ای این گروه در غرب کشور شناسایی و منهدم شد که در این عملیات چهار نفر از اعضای گروهک به هلاکت رسیدند.

كد خبر : ۷۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶


فرماندار الیگودرز گفت: همزمان با هفته دولت 84 پروژه عمرانی و خدماتی با اعتبار 32 میلیارد تومان در الیگودرز به بهره‌برداری خواهد رسید.

كد خبر : ۷۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱


دستاوردهای صنعت دفاعی کشور در حوزه‌های موشکی، این پیام را می دهد که قابلیت‌ها و مزیت‌های بومی کشور انکارپذیر و تداوم مسیر بالندگی و شتاب در تقویت ظرفیت‌های دفاع مطمئن و پیروزمند از انقلاب و میهن اسلامی تعلیق و یا متوقف نخواهد شد.

كد خبر : ۷۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱


فرماندار الیگودرز از توقف چند پروژه ورزشی این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۷۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱


فرماندار الیگودرز گفت :امسال در هفته دولت 100 پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 330 میلیارد ریال در شهرستان الیگودرز به بهره برداری می رسد.

كد خبر : ۷۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۲


در نخستین روز از هفته دولت چندین طرح خدماتی و عمرانی در الیگودرز به بهره برداری رسید.

كد خبر : ۷۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار با رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت هفت اولویت و سرفصل مهم برای دولت را تبیین کردند و اقتصاد را مسئله اول کشور عنوان کردند.

كد خبر : ۷۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳


رئیس مجلس با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران جزو کشورهای مهم و بزرگ منطقه است، گفت: با قصه گویی نمی‌شود کشور را اداره کرد، گاهی گروهی می‌آیند که به وظیفه خودشان آ‌شنا نیستند گاهی هم کادر مشخصی ندارند.

كد خبر : ۷۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۴


فرماندار الیگودرز گفت: جهت اجرای 54 پروژه اقتصاد مقاومتی تا سال آینده  در شهرستان الیگودرز 380میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شد.

كد خبر : ۷۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۶


بهنام محمدی نوجوان 13-12 ساله‌ای بود که در تمام روزهای مقاومت از 31 شهریور تا 28 مهر 59 در خرمشهر ماند. و به قول تمام بچه‌های خرمشهر باعث دلگرمی رزمنده‌ها بود.

كد خبر : ۳۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۷


بمناسبت هفته دولت و با حضور سفر استاندار لرستان وهیئت همراه  به منطقه محروم شول آباد اليگورز جلسه شوراي اداري برگزار و دو طرح به بهره برداری رسید .

كد خبر : ۷۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸


 شهید احمدی با گذشتن از سد آزمون سراسري در دانشگاه هنر تهران مشغول تحصيل در رشته مهندسي طراحي صنعتي شد. اما دعوتنامه دوست به او اجازه نداد که آخرين سال تحصيلي را به پايان ببرد.

كد خبر : ۳۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰


موسیقی زیبای بختیاری در اصالت نواها و درنگ تأمل برانگیز سازها، به بیان عواطف و احساسات عمیق مردمی می پردازد که با طبیعت و کوچ الفتی دیرینه دارند.

كد خبر : ۲۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۱


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان از اعزام 124 نفر از خانواده شهدای منای استان لرستان به تهران جهت دیدار با رهبر معظم انقلاب خبر داد.

كد خبر : ۷۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۶


رهبر معظم انقلاب فرمودند: سکوت کشورهای اسلامی در حادثه‌ منا بلای بزرگی است که جان ملت‌های اسلامی را دربرگرفته و این برای دنیای اسلام مصیبت است.

كد خبر : ۷۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۷


۱۷ شهریور یادآور مجاهدت و قیام خونین ‌برابر طاغوت است ومهر تأییدی بر ناکارآمدی و عدم شایستگی رژیم شاهنشاهی در اداره کشور است.

كد خبر : ۲۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۷


شهید خداکرم مومنی همزمان با آغازين روزهاي پاييز در شهرستان اليگودرز در ميان خانواده اي مسلمان شکفت و با عطر دل انگيزش در فضاي خانه بهاري ديگر را رقم زد.

كد خبر : ۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰


لرستان در نهمین دوره مسابقات کشوری کیوکوشین کان به میزبانی خرم آباد با کسب 40 طلا، 37 نقره و 40 برنز مقام نخست کشوری و تیمی این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد.

كد خبر : ۷۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰


مراسم گرامیداشت اولین سالگرد سه  شهید شهرستان در  فاجعه منا ظهر امروز در مسجد جامع الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۷۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۱


رزمندگان سپاه پاسداران تیم ۹ نفره تروریستی گروهک «جیش‌الظلم» وابسته به آمریکا و رژیم آل سعود را در جنوب شرق ایران منهدم کرد

كد خبر : ۷۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۱


دستیار ویژه فرمانده معظم کل قوا، با بیان اینکه اصول و خطی مشی روابط خارجی را رهبر معظم انقلاب تعیین می کنند، گفت: تاکنون سیاست جمهوری اسلامی ایران در قبال اقدامات عربستان سعودی خویشتنداری بوده است.

كد خبر : ۷۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۴


مدیر عامل موسسه حرا قرار گاه خاتم الانبیا گفت: خوشبختانه با همت مشاورین و کارفرمای سپاسد پروژه سد رودبار با نام و اجرای قرارگاه خاتم الانبیا به اتمام رسید.

كد خبر : ۷۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۶


در هفته دفاع مقدس سومین بیمارستان ثابت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان در بخش محروم شول‌آباد از توابع شهرستان الیگودرز برپا می‌شود.

كد خبر : ۷۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۱


مراسم جشن شکوفه‌ها  صبح امروز با حضور نظری معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش لرستان ،ذلقی رئیس آموزش و پرورش شهرستان وجمعی از فرهنگیان واولیاء دانش آموزان کلاس اولی در دبستان شهید چمران  الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۷۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۱


مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: تاسیسات فاضلاب شهرستان الیگودرز سال ۹۶ بهره برداری می شوند.

كد خبر : ۷۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۱


فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: خدا لعنت کند شجره خبیثه ملعونه آل سعود را که به ناحق بیت‌الله الحرام این جایگاه با عظمت عالم اسلام را مصادره کرده است

كد خبر : ۷۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۲


 فرمانده سپاه الیگودرز گفت :امروز اگر تیم مذاکر کننده در هر سطحی در مقابل همه قدرتهای جهان ایستادگی می کنند عامل اصلی آن برتریهای دفاعی ونظامی کشور که توسط  نیروهای مسلح حاصل شده است .

كد خبر : ۷۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۳


آمریکا برای عمل به تعهداتش هیچ تلاشی نکرده‌ است؛ دوست داشتم به دستان شهید بابایی بوسه می‌زدم؛ واداشتن کودکان به کار خشونت است و کی‌روش در فهرست بدترین مربیان خارجی تاریخ لالیگا؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشور است.

كد خبر : ۷۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۴


فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه در جعبه سیاه جنگ تحمیلی 30 هزار نوار ضبط شده و پخش نشده وجود دارد، گفت: سخت‌ترین تصمیم در دوران دفاع مقدس عملیات کربلای پنج بود.

كد خبر : ۷۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۴


شهادت؛ واژه زيبايي است که در صف نمي گنجد. هر چه از آن بگوييم و يا بنويسيم، نخواهيم توانست آن را به نيکويي توصيف نماييم. و شهيدان؛ کلمه هاي پاک شهادتند که خدايشان آنان را با «عند ربهم يرزقون» توصيف نموده است.

كد خبر : ۱۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه نیروهای جوان، مؤمن و کارآمد ثروت بزرگ و واقعی کشور هستند، فرمودند: دوران دفاع مقدس، آزمونی دشوار بود که در آن جوهر ارتش آشکار و کارهای برجسته و درخشانی به دست نیروهای ارتش انجام شد.

كد خبر : ۷۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷


رئیس جمهور گفت: در شرایط بسیار سخت یک سال گذشته کشور بی‌دغدغه اداره شد. چرا شکر نعمت نمی‌کنید؟ در یک سال گذشته هم تورم کاهش یافته و هم رشد اقتصادی داشتیم.

كد خبر : ۷۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷


نمایشگاه عکس دفاع مقدس در نگار خانه مجتمع فرهنگی هنری سیمرغ ارشاد الیگودرز برپا شد دراین نمایشگاه  40 عکس  از هشت سال دلاوری دلاورمندان دفاع مقدس در معرض بازدیده علاقه مندان قرار گرفته است .

كد خبر : ۷۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷


|اگر آموزش و پرورش در حذف درس رهبر کوچک، اندکی تأمل می کرد چنین حاشیه هایی به وجود نمی آمد؛ اضافه کردن اسامی شهدایی مانند ابراهیم همت، بهنام محمدی، مهدی باکری، عباس بابایی، حسن باقری، علی صیاد شیرازی و ... در درس جدید می توانست در کنار معرفی شهید فهمیده باشد.

كد خبر : ۷۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷


در آستانه ماه محرم و فرا رسیدن ایام عزاداری سالار شهیدان ، عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) در شهرستان الیگودرز با نصب  پرچم و برپایی سقاخانه ها به استقبال این ماه  می روند .

كد خبر : ۷۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰


تئاتر تمام دختران سرزمین من لیلی نام دارند با پوسته دفاع مقدس و محتوای تلخ توهین به شهدا در خرم آباد دل هر رزمنده،ایثارگر،جانباز و خانواده شهید را جریحه دار کرد.

كد خبر : ۷۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰


همزمان با فرارسیدن ماه محرم و عزای حسینی مراسم اهتزاز  پرچم سیاه عزای امام حسین(علیه السلام) در چهار راه شهرداری  الیگودرز برگزار می شود.

كد خبر : ۷۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰


در موضوع فرهنگ، نوعی ولنگاری و بی اهتمامی در دستگاههای فرهنگی به چشم می خورد و در تئاتر"تمام دختران سرزمین من لیلی نام دارند" این طور به مخاطب القا می‌گردد که رزمندگان در جبهه به دنبال ارضای قوه شهوت بودند و بوالهوسی آنان به قدری فزونی می گیرد که دست به شوخی های جنسی و رفتارهای غیر اخلاقی می زنند.

كد خبر : ۷۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۱


مراسم سوگواري در ميان بختياري ها اهميت خاصي دارد و همراه با مراسم پر سوز و گدازي برگزار مي شود كه از یکسو نشانه انس و الفت آنها با اهل بیت (ع) و از دیگر سو نشانگر همبستگي اجتماعی آنها است که هم در عزاداري هاي مذهبي و هم در عزاداري هاي خصوصي قابل مشاهده است.

كد خبر : ۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۱


شهید منوچهر رضایی؛  یکی از شهدای استان لرستان  که با از جان گذشتن خود با رشادت های  خوددر  جبهه های حق علیه باطل برگ زرینی را در 8 دفاع مقدس برجای گذاشت.

كد خبر : ۶۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۱


 بمناسبت فرا رسیدن ماه محرم عصر دیروز پرچم عزای امام حسین(ع) با حضور امام جمعه وجمعی از روحانیون ومسئولین شهرستان در الیگودرز برافراشته شد.

كد خبر : ۷۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۲


عبرت‌ها در پشت پديده‌ها و حادثه‌ها كمين كرده‌اند تا آدمي آنها را ببيند و بشناسد و گرفتار بي‌كاري، كم‌كاري، دوباره‌ كاري، كندكاري و خراب‌كاري نشود.

كد خبر : ۷۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۲


اگرچه دهه محرم برای ایرانیان؛ دهه عزاداری برای سالار شهیدان است اما هستند خانواده‌هایی که در این ایام به مسافرت‌های تفریحی، شنا، جت اسکی و غیره می‌روند.

كد خبر : ۷۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۲


همزمان با شب اول محرم، طی مراسمی سقاخانه امام هشتم (ع) و خیمه حضرت رقیه (س) با حضور عاشقان سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در خیابان شهید عسگری (پونه زار ) الیگودرز برگزار شد .

كد خبر : ۷۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۲


فاضل، گل خوشبويي بود که در گلستان عشق شکفته شد و عطر روح افزاي وجودش دلها را مجذوب خود نمود.

كد خبر : ۳۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳


24 فروردین 95 مشخص شد که بازی ایران و کره‌جنوبی در مرحله مقدماتی 2018 باید در روز نهم محرم، روز تاسوعای حسینی برگزار شود، اما آن زمان هیچ اعتراضی به این برنامه نشد.

كد خبر : ۷۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳


این کتاب خاطرات «ابووهب»، فرمانده محبوب محور مقاومت سوریه در آینه دیگران است که با عنوان «ساعت ۱۶ به وقت حلب» روانه بازار کتاب شده است.

كد خبر : ۷۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به کمک بی‌شائبه آلمان و آمریکا به صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران گفت: مردم ایران، آلمان را به نام جمهوری شیمیایی می‌شناسند.

كد خبر : ۷۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)لرستان از برگزاری یادواره شهدای کارمند استان در 28 مهرماه سالجاری خبر داد.

كد خبر : ۷۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه همه جزئیات حادثه کربلا نوش دارویی است برای درمان بشریت، گفت:داعش از خوارج زمان امام علی (ع) بدتر است.

كد خبر : ۷۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی استان گفت:  همزمان یا سراسر کشور همایش شیرخوارگان حسینی در سال ورزشی حضرت مریم در ساعت 9صبح فردا در الیگودرز برگزار می شود.

كد خبر : ۷۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


با گذشت 10 روز از توهین نمایش تئاتر " لیلی نام تمام دختران سرزمین من است"به شهدا، هنوز واکنشی از سوی استاندار لرستان مشاهده نشده و این سکوت ذهن ها را به سمت این سوال می کشاند که پشت پرده این هتک و حرمت گسترده چه چیزی می تواند باشد؟

كد خبر : ۷۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


آموزش و پرورش در سال 95 از طریق سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی اقدام به جذب 10 هزار نیروی انسانی می‌کند.

كد خبر : ۷۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹


انتقادات به عملکرد دستگاه فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در دولت یازدهم  این روزها نقل همه مجالس است از ابتدای شروع به کار حمیدرضا حنان هر از چند گاهی مسائل حاشیه‌ای کانون توجهات را به سمت این دستگاه متمرکز می‌کند.

كد خبر : ۷۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹


جانشین فرمانده تیپ 57 حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت : با تشکیل گردان امام حسین (ع) در الیگودرز هم اکنون 10گردان در سطح شهرستانهای  استان لرستان تشکیل شده است .

كد خبر : ۷۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹


 مراسم عاشورای حسینی با حضور پرشور  عاشقان وعزادران ابا عبداله الحسین (ع) در الیگودرز برگزار شد .

كد خبر : ۷۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۱


آئین شام غریبان سید و سالار شهیدان با حضور عزاداران حسینی در میدان آزادی الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۷۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۲


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه فرهنگ شهادت، ضدخشونت است، گفت: اگر این فرهنگ در جامعه نهادینه شود دیگر مشکلات اجتماعی نخواهیم داشت.

كد خبر : ۷۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۴


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه برخی با خروج از مدار انسانیت درصدد مصادره کردن حق آزادی انسان‌ها هستند، گفت: نه گفتن به طاغوت‌ها و ایستادگی در مقابل آنها شرط مسلمانی است.

كد خبر : ۷۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


اینکه در آستانه‌ی انتخابات ساز و آواز را به دغدغه‌ی اول خلق الله تبدیل کنی، رندی می‌خواهد. اینکه حواس خلق الله را از مطالبات اصلی آنان که همان نام و معیشتشان است، پرت کنی. رندی و البته یک استعفای جنتی!

كد خبر : ۷۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


من رشادت و پایداری مردم و عشایر غیور را در وقایع اخیر و جنگ شنیده و اطلاع دارم، لیکن در سال ۵۹ شخصاً شاهد شجاعت و دلاوری های داوطلبان مخلص آن استان بوده و از نزدیک روحیه مبارزه آنان را شناخته ام.

كد خبر : ۱۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۷


فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خطر نفوذ فرهنگی، سیاسی در کشور و در پسابرجام وجود داشته است که برخی مسوولان به آن توجه نداشته و آن را جدی نمی‌گیرند.

كد خبر : ۷۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۷


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: عزت امروز جمهوری اسلامی مرهون دستاورد خون شهدا است.

كد خبر : ۷۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۹


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: عزت امروز جمهوری اسلامی مرهون دستاورد خون شهدا است.

كد خبر : ۷۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۹


رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان  از کیفیت نامرغوب و پایین مصالح  وهچنین عدم رعایت استانداردهای لازم در ساخت بیمارستان شهید ولیان الیگودرز خبر دارد .

كد خبر : ۷۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۹


سند هویتی شهید شاخص الیگودرزی «محمدعلی علی بخشی» و نرم‌افزار «شهید عبدالحسین مبشر» در خرم‌آباد رونمایی شد.

كد خبر : ۷۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۹


آمار جدیدی از قدرت نظامی ایران منتشر شده است.

كد خبر : ۷۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰


مشاور عالی فرمانده سپاه با اشاره به پیشرفت‌های نظامی کشورمان در سال‌های اخیر گفت: امروز 8 هزار موشک آماده شلیک در کشور وجود دارد بنابراین هر متجاوزی که قصد تعدی و تجاوز به ما را داشته باشد با جواب سخت و دندان‌شکنی مواجه خواهد شد.

كد خبر : ۷۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۶


امام جمعه الیگودرزگفت: تنها راه مقابله با آمریکا وسایر مستکبران پاک نمودن دلها ازشیطان اکبر و عدم دلبستگی به آنها می باشد.

كد خبر : ۷۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۷


در استان لرستان همزمان با سراسر کشوردر هفته بسیج دانش آموزی برنامه های متعددی اجرا می شود.

كد خبر : ۷۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸


سال ها بود كه با آمدن آن زاغ زيبا كه با بال هاي سپيد و سياهش بر لب بام خانه مي نشست، انس گرفته بودم و با اولين آوازش به چهارستون در اتاق تكيه مي دادم و در دل آرزو مي كردم، اي كاش خبري از «احمد» آورده باشد.

كد خبر : ۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰


فرماندار الیگودرز از تعطیلی پروژه سکوی تماشاگران و چمن مصنوعی مجموعه شهید ارسلان گودرزی این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۷۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱


مدیریت توزیع برق شهرستان الیگودرز گفت: علت قطعی برق روز گذشته در سطح شهر جابجایی وتعمیرات در خطوط انتقال بوده  است.

كد خبر : ۷۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱


رئیس‌جمهور با بیان اینکه دولت که مسؤول مبارزه با فساد است به تنهایی نمی‌تواند با آن مبارزه کند،‌ گفت:‌ نمی‌دانم چرا بعضی رسانه‌ها خوششان می‌آید بدهی معوق را اختلاس بگویند.

كد خبر : ۷۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱


رییس سازمان بسیج مستضعفین کل کشور گفت: تصور میکنیم که چون مذاکره ای صورت گرفته است و دشمن وعده هایی داده، اقتصادمان شکوفا می شود و می گویند با دنیا تعامل می کنیم تا دروازه رشد اقتصادی را به روی خود بگشاییم؛ این نکته را به صراحت می گویم که همه بدانند تعامل با آمریکا اقتصاد ما را به قهقرا خواهد برد.

كد خبر : ۷۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۳


سخنگوی ستاد مرکزی اربعین از شهادت 8 ایرانی و مجروح شدن 59 نفر از هموطنان مان در حمله انتحاری امروز در شهر سامرای عراق خبر داد و گفت: هم اکنون دو هواپیمای مجهز امدادی از ایران در حال اعزام به کشور عراق هستند.

كد خبر : ۷۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷


مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا به بارزانی هادرباره ارسال سلاح به عناصر ضد انقلاب توسط کنسولگری سعودی‌ها در شمال عراق هشدار داد و تأکید کرد که بارزانی‌ها مدیون ایران هستند.

كد خبر : ۷۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷


یمن امروز نسخه دیگری از کربلاست امّا یزیدیان هنوز بر طبل توخالی‌شان می‌کوبند و حسین (علیه السلام) مانده است و هنوز پیروز میدان است .

كد خبر : ۷۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۹


رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: در سال‌های گذشته ایران در منطقه حلب سوریه صنعت موشکی ساخت و موشک تولید کرد که در جنگ ۳۳ روزه علیه رژیم‌صهیونیستی به کار رفت.

كد خبر : ۷۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۰


معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور گفت :شهرستان الیگودرز می تواند به قطب پزشکی منطقه شرق لرستان تبدیل شود .

كد خبر : ۷۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۱


آنان که حق را دانسته انکار می کنند با آن ها که انکار حق را  تنها به تماشا ایستاده اند چه فرقی می کنند؟

كد خبر : ۷۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۲


رییس سازمان بسیج مستضعفین در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: تمام نشانه هایی که در فروپاشی کمونیست شاهد بودیم را اینک در غرب مشاهده می کنیم و مردم مصمم تر از گذشته به دنبال تحقق دمکراسی واقعی در جهان هستند.

كد خبر : ۷۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۴


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: به دلیل اینکه استان لرستان در مسیر زائرین اباعبدالله الحسین (ع) قرار دارد امسال یک موکب بزرگ در مرز مهران برپا شده است که روزانه حدود 15 هزار غذا در بین زائرین توزیع می کند.

كد خبر : ۷۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۵


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای «بصیرت سیاسی» را یکی از نیازهای ضروری به‌ ویژه در میان نخبگان خواندند و تأکید کردند: نبود بصیرت موجب می شود انسان مجذوب مواردی شود که واقعاً جاذبه ندارند، همانند عده‌ای که مجذوب آمریکا هستند در حالی‌ که این مجذوبیت، دروغین است.

كد خبر : ۷۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۶


جمعی از شخصیت‌ها و فعالان رسانه‌ای آمادگی خود برای اعزام به سوریه برای به تصویر کشیدن مجاهدت‌ها و رشادت‌های جبهه مقاومت و مدافعان حریم انسانیت و اسلام اعلام کردند.

كد خبر : ۷۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷


رئیس قوه قضاییه با گلایه از رئیس جمهور و رئیس قوه مقننه گفت: لغو سخنرانی یک نماینده برای رئیس جمهور مسئله است اما در مقابل شایعه علیه رئیس دستگاه قضا دفاعی نمی‌کنند از آن طرف در مجلس به رئیس قوه قضاییه تهمت می‌زنند و رئیس مجلس سکوت می‌کند.

كد خبر : ۷۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۳


در اربعین حسینی امسال ۱۰ مجلس تعزیه در سطح شهرستان و روستاهای اطراف الیگودرز اجرا شد.

كد خبر : ۷۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۳


بمناسبت هفته بسیج یادواره 7 شهید کارگر شهرستان باحضور فرمانده سپاه و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات اتاق اصناف الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۷۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴


طی انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در جنوب بغداد، حداقل 12 نفر از جمله چند ایرانی شهید شدند.

كد خبر : ۷۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: عده‎ای می‎خواهند بسیج را خانه‎نشین کرده و با تبلیغات دروغین، بسیج را در مقابل مردم نشان می‎دهند

كد خبر : ۷۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵


مستند «مسافران کربلا» کاری از اداره کل صوت و تصویر خبرگزاری فارس روایت حضور خانواده‌ شهدای مدافع حرم در کربلاست.

كد خبر : ۷۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۶


بشریت در فراق رحلت رسول اعظم و مکرم اسلام و بهترین موجود عالم امکان یتیم شد. پیامبر (ص) از خود دین و مکتبی برجای گذاشت که بعد از گذشت 14 قرن روز به روز شکوفا و پاینده و جاویدان‌تر می‌شود و هر روز بر خیل عاشقان و پیروانش در سراسر گیتی افزود می‌شود.

كد خبر : ۲۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷


شهدا این کشور را به ما ها سپرده اند .شهدا یکی یکی رفتند یک بسیجی واقعی کسی هست که کار با این سلاح را یاد بگیرد و با این سلاحها نقشه های دشمن را به خودش برگرداند.

كد خبر : ۷۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷


شهدا این کشور را به ما ها سپرده اند .شهدا یکی یکی رفتند یک بسیجی واقعی کسی هست که کار با این سلاح را یاد بگیرد و با این سلاحها نقشه های دشمن را به خودش برگرداند.

كد خبر : ۷۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷


خود این صلح و شرایط امام حسن(ع) همه‌اش یک مکر الهی بود. یعنی اگر امام حسن می‌جنگید و در این جنگ کشته می‌شد معاویه می‌گفت من نکشتم، اصحابِ خودش کشتند. به عزاداری هم می‌پرداخت و بعد تمام اصحاب امیرالمؤمنین(ع) را تار و مار می‌کرد.

كد خبر : ۷۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۸


شهیدی که  پيکر مطهرش در ميان خروش آبهاي خون رنگ ماندگار شد تا حافظ حريم مقدس کشور امام زمان (عج) باشد.

كد خبر : ۱۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۱


نماینده الیگودرز گفت : قرار داد 10 ساله طرح پرورش ماهی در سد حوضیان به یکسال کاهش یافت و این طرح اردیبهشت ماه سال آینده جمع آوری واین مکان به یک دهکده گردشگری تبدیل  می شود.

كد خبر : ۷۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۲


مسئولیت‌شناسی یک معلم و بانوی الیگودرزی سبب شد تا برای رفع مشکل ساختمان مدرسه و جلوگیری از بروز حادثه احتمالی برای دانش‌آموزان، خود کمر همت ببندد تا با تبحری که در رشته صخره‌نوردی دارد مشکل را هرچه سریع‌تر برطرف کند.

كد خبر : ۷۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۴


«علیرضا ولیان» از شهدای دانشجوی شهرستان الیگودرز است که همزمان در دو سنگر جبهه و دانشگاه فعالیت داشت.

كد خبر : ۱۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۶


رییس اداره بهزیستی الیگودرز گفت:متاسفانه  بیش از  150نفردر  بیمارستان شهید ولیان الیگودرز استخدام شدند که  سهمیه 3درصدی معلولین شهرستان در این بیمارستان نادیده گرفته شد. 

كد خبر : ۷۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۰


طرح «ساعتی با محیط بان» با هدف نهادینه کردن فرهنگ حفاظت از محیط‌ زیست و جلب مشارکت دانش آموزان در مدارس الیگودرز اجرا شد. 

كد خبر : ۷۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۱


ساختمان بقعه متبرکه امامزاده محمدبن حسن(ع) الیگودرز در خطر سیلاب قرار دارد.

كد خبر : ۷۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳


امام جمعه موقت الیگودرز گفت : آزاد سازی توسط نیروهای مقاومت موازنه قدرت درسایر کشورها را برهم زد ورنگ خطر رابرای تروریست ها ،تکفیریها وحامیان آنها به صدا در آورد.

كد خبر : ۷۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۶


روح بزرگ او پس از چهل روز تحمل آفتاب گرم تابستان به اليگودرز برگشت تا همراه برادر، چراغي فروزان براي غيرتمندان نسل آينده باشند که با همت مردانه، دندان طمع دشمن را کشيده و سر او را به سنگ ندامت بکوبند که ديگر هوس بازي با شيران شرزه را در سر نپروراند.

كد خبر : ۳۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱


تیم های میلاد وپرسپولیس الیگودرز درهفته هفدهم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال لرستان در برابر تیم های نمایندگان دورود به تساوی رضایت دادند. 

كد خبر : ۷۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵


شهید بسیجی حجت اله مرادی  از شهدای الیگودرز در عملیات مرصاد که بدست منافقین در جبهه های غرب به فيض عظيم شهادت نايل شد.

كد خبر : ۱۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


جانشین فرمانده کل سپاه، پیروزی جبهه مقاومت در نبرد حلب را یک پیروزی شگفت انگیز و تاریخ‌ساز عنوان کرد.

كد خبر : ۷۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه نیم فصل دوم لیگ برتر شانزدهم فصل 96-95 را اعلام کرد.

كد خبر : ۷۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


لرستان با محرومیت ها و نرخ بیکاری بالایی که دارد همچنان نیازمند توجه ویژه دولت ها است ولی در اقدامی قابل تامل دولت تدبیر وامید پس از 4سال در لایحه تقدیمی بودجه96به مجلس اعتبارات شاخص های توسعه ای لرستان را حذف کرده که این باعث نگرانی مردم این استان شده است.

كد خبر : ۷۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱


امروز اگر آقای رئیس جمهور از گورخوابی ابراز نگرانی و تاسف می کند به ثروت انباشته ای بنگرد که در اطرافش به وجود آمده است.

كد خبر : ۷۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳


در عمليات خيبر وقتي در محاصره بمباران شيميايي او ماسك خود را تقديم به پيرمردي كه راننده لودر بود كرد را همه به ياد دارند. براثر اين اقدام وي تا زمان شهادت از شامه بويايي بي بهره شده بود و تا پايان عمر اين موضوع را مخفي مي كرد.

كد خبر : ۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴


نوبت دهی اینترنتی در مراکز درمانی بسیاری از شهرستانهای استان لرستان غیر فعال می باشد ومردم برای نوبت گیری باید در صف های طولانی ساعت ها  منتظر بمانند.

كد خبر : ۷۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴


حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: اگر جلوی بدخواهان و فتنه‌گران که دست‌مایه دشمنی آمریکا و صهیونیسم هستند در آنجا(سوریه) گرفته نمی‌شد باید در تهران، فارس، خراسان و اصفهان جلوی آنها را می‌گرفتیم.

كد خبر : ۷۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۶


فرماندار الیگودرز گفت : امسال بیش از یک میلیاردو 800 ميليون ریال اعتبار برای ساماندهي گلزار شهداي شهرستان در نظر گرفته شد كه از اين میزان تنها ۳۳ درصد تخصيص داده شده است.

كد خبر : ۷۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۶


فرمانده نیروی هوایی سپاه بابیان اینکه اعتماد دوباره به آمریکا اشتباه است گفت: تحمیل کردن آزمون‌ و خطاهای گوناگون به کشور هزینه‌های سنگینی در پی دارد به‌ویژه زمانی که دشمنی دشمنان برای همگان ثابت‌ شده است.

كد خبر : ۷۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۶


مدیر کل صدا و سیمای  مرکز لرستان گفت: شبکه های ماهواره ای به این نتیجه رسیده اند که "مادر" در جمهوری اسلامی ایران مقدس است و آن را هدف قرار داده اند.

كد خبر : ۷۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸


بخشی از خاطرات  شهید نواب صفوی که در دهه سی شمسی به وقوع پیوسته و بخشی از جریانات وطن دوستی و وطن فروشی دوستان و دشمنان ملت ایران در یزر آمده است .

كد خبر : ۳۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۷


رئیس‌جمهور با بیان اینکه همه تحریم‌ها علیه ایران از 27 دی 94 برداشته شد، گفت:  ما به دنبال سلاح هسته‌ای و کشتار جمعی نیستیم و به دنیا گفته بودیم آنچه راجع به ایران و حکومت و نظام و دولت ایران نسبت به سلاح کشتار جمعی گفته می‌شود دروغ و اتهام است.

كد خبر : ۷۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۸


 شهيد صادقي، علي رغم اينکه برادرش در مناطق نبرد حق عليه باطل مشغول مبارزه با دشمن متجاوز بود، با کسب اجازه خانواده به جمع سپاه پاسداران انقلاب اسلامي درآمد .

كد خبر : ۲۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۸


معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه تقویم رزمایش‌های موشکی هیچ ربطی به مسائل سیاسی ندارد، گفت: نداشتن دانش و عمق کافی درباره مسائل امنیتی و سیاسی گاهی سبب می‌شود برخی افراد در میدان دشمن بازی کنند.

كد خبر : ۷۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹


خلبان آزاده نیروی هوایی ارتش گفت: دو دستم به دلیل شکنجه و شکستن استخوان قرار بود قطع شوند اما با توسل به حضرت اباالفضل(ع) دستانم قطع نشد و حضرت عباس(ع) دستانم را دوباره هدیه داد.

كد خبر : ۷۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰


طبق بررسی که صورت گرفته خسارت وارد شده به ساختمان پلاسکو و تولید کنندگان هزارو 500 میلیارد تومان ارزیابی شده است، رقمی که با وجود این حجم بزرگ آسیب نیمی از اختلاس سه هزار میلیاردی است که در کشور اتفاق افتاده است!

كد خبر : ۸۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵


شهید بهنام میرزاخانی اولین شهید آتش‌نشان حادثه ساختمان پلاسکو است که یک ماه پیش نامزد کرده بود.

كد خبر : ۸۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵


در پی حادثه پلاسکو  اقشار مختلف مردم شهرستان با حضور در ایستگاه آتش نشانی الیگودرز  با آتش نشانان ابراز همدردی کردند.

كد خبر : ۸۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶


پیکر آتش‌نشانان قهرمان یکی پس از دیگری از زیر آوار ساختمان پلاسکو بیرون کشیده می‌شود.

كد خبر : ۸۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶


مهاجم تیم پرسپولیس گفت: باید یک چیزی را بگویم و آن این است که نمی‌دانم چه داستانی است که مردم ما خودشان یک نفر را بالا می‌برند،‌ بعد همین مردم سعی می‌کنند او را زمین بزنند!

كد خبر : ۸۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند که خانواده‌های داغدار و همه‌ ملت ایران به این عزم و شهامت برخاسته از ایمان آتش‌نشانان ببالند و صاحبنظران، این پدیده را در تحلیل‌ها و محاسبات خود درباره‌ ایران و ایرانی مؤمن به حساب آورند

كد خبر : ۸۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰


قهرمانان وطن را در حالی به خانه ابدی بدرقه کردیم که دل‌های‌مان ماتم‌زده‌ و اشک‌ بر گونه‌هایمان جاری است و بر لب‌ها می‌رانیم نام و یاد ۱۶ شهید آتش‌نشان از یادها نخواهد رفت.

كد خبر : ۸۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱


نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه پلاسکو یک هشدار بود برای اینکه پایتخت سیاسی کشور به مکان دیگری منتقل شود.

كد خبر : ۸۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱


 شهید نادعلي فریدنی در21 بهمن 57 هنگام سقوط پادگان باغ شاه سابق (پادگان حر فعلي) راه سعادت را در پيش گرفت و به كاروان شهيدان سرافراز انقلاب اسلامي پيوست.

 

كد خبر : ۱۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱


گزارشی از مبارزات مردم شهرستان الیگودرز در سال 57 علیه رژیم ستم شاهی پهلوی که در روزنامه های آن زمان انعکاس داه شده است.

كد خبر : ۸۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳


رهبر معظم انقلاب صبح امروز با حضور در مرقد مطهر امام راحل، ضمن اقامه نماز و قرائت فاتحه، یاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

كد خبر : ۸۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳


بیش از 220 نفر از نمایندگان مجلس طی بیانیه‌ای بر افزایش توانمندی‌های موشکی جمهوری اسلامی ایران تأکید و اعلام کردند تقویت بنیه دفاعی در چارچوب راهبرد بازدارندگی ضرورتی اجتناب‌ناپذیر برای امنیت ملی این کشور است.

كد خبر : ۸۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴


دبیر ستاد دهه فجر الیگودرز از اجرای بیش از 480برنامه فرهنگی، ،ورزشی ،آموزشی  و.... در سطح شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۸۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اظهارات ترامپ مبنی بر ضرورت تشکر ایران از دولت اوباما گفتند: به هیچ وجه از آن دولت متشکر نیستیم زیرا با نیت فلج‌کردن ملت ایران و نظام اسلامی تحریم‌های سنگین وضع کرد و البته به این هدف نرسید همچنان‌که هیچ دشمن دیگری نیز نخواهد توانست این ملت بزرگ را فلج کند.

كد خبر : ۸۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹


فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: توانمندی امروز موشکی، امنیت کشور را تضمین کرده و برای همین دشمن انگشت خود را روی این موضوع گذاشته است.

كد خبر : ۸۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


همزمان با ایام الله دهه فجر اولین دوره مسابقات فوتسال مساجد وهیئت های مذهبی شهرستان در سالن دانشگاه آزاد الیگودرز برگزار  و تیم مسجد محمدیه قهرمان این دوره از مسابقات شد .

كد خبر : ۸۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


 اقشار مختلف مردم الیگودرز در سی ونهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور  با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن  بار دیگر با خلق حماسه پاسخ محکمی به مستکبران جهان دادند.

كد خبر : ۸۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


رهبر معظم انقلاب فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهر هستند و با آنها آشتی هم نمی‌کنند.

كد خبر : ۸۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷


فرمانداری ویژه وعده ای که میرزایی اصل در ابتدای مسئولیت قولبه تحقق آن داد ولی پس از گذشت دوسال گویا مردم الیگودرز باید این مطالبه 15 ساله خود را فراموش کنند.

كد خبر : ۸۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷


فرمانداری ویژه وعده ای که میرزایی اصل در ابتدای مسئولیت خود در فرمانداری الیگودرز قول به تحقق آن داد ولی پس از گذشت بیش از دوسال نه تنها این وعده تحقق نیافت گویا مردم شهرستان باید این مطالبه 15 ساله را بکلی فراموش کنند.

كد خبر : ۸۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۸


دبیر کل جنبش حزب‌الله لبنان که تهدید قبلی‌اش درباره مخازن آمونیاک حیفا، سران اسرائیل را هراسان، به منتقل کردن آن به مکانی دیگر وادار کرده، در تهدیدی جدید، تأسیسات اتمی اسرائیل را فرصتی برای مقاومت دانست و از دشمن خواست که بعد از مخازن حیفا، دیمونا را هم برچیند.

كد خبر : ۸۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹


مراسم تودیع ومعارفع فرماندار الیگودرز با حضور استاندار لرستان وجمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد که با حواشی همراه بود.

كد خبر : ۸۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰


رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان گفت: پایگاه اورژانس هوایی الیگودرز فردا با حضور مشاور راهبردی برنامه‌ریزی اورژانس کشور به بهره‌برداری می‌رسد.

كد خبر : ۸۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴


6 طرح درمانی با اعتباری بالغ بر  6/5 میلیارد تومان با حضور مسئولین کشوری واستانی در الیگودرز به بهره برداری رسید.

كد خبر : ۸۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۵


حجت السلام ارزنده گفت:متاسفانه  کشور در مسائل اقتصادی ،مدیریت بحران.رها شده  است وحتی بی تدبیری دولتمردان در این زمینه ها حماسه شیرین ومردمی 22بهمن رابه کام نظام وملت تلخ کرد.

كد خبر : ۸۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۶


پیرمرد 67 ساله روستایی از بخش زز وماهرو الیگودرز جهت درمان  با امداد رسانی اورژانس هوایی  به بیمارستان شهید ولیان این شهرستان منتقل شد.

كد خبر : ۸۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان، گفت: نخستین یادواره شهدای مربوط به کارکنان ادارات تبلیغات اسلامی لرستان همزمان با هفته بزرگداشت شهدا برگزار می‌شود.

كد خبر : ۸۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸


دکتر ساکی گفت :راه اندازی کلینک خصوصی دندانپزشکی شبانه روزی از برنامه های آینده دانشگاه علوم پزشکی استان برای شهرستان الیگودرز می باشد.

كد خبر : ۸۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۹


پروژه سکوی تماشاچیان ورزشگاه شهید گودرزی شهرستان الیگودرز دو سال پیش آغاز شده اما روند اجرایی خوبی ندارد.

كد خبر : ۸۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۱


شهيدان ؛ سبکبالان عاشقي بودند که در پي وصال بر توسن شهادت نشستند و تا آستان دوست پر کشيدند. حکايت شان بر دفتر معشوق نقش بست تا ياد و نام شان ابدي شود.

كد خبر : ۳۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۴


رئیس اداره منابع طبیعی الیگودرز گفت: ۲۳۰ پرونده در زمینهٔ جرائم مرتبط با منابع طبیعی طی امسال در محاکم قضایی تشکیل شد.

كد خبر : ۸۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۵


محمد توکلی از آموزگاران شهرستان الیگودرز مقام سوم همایش ملی جبهه مجازی حوزه ایثار وشهادت را کسب کرد. 

كد خبر : ۸۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


شهيدان ؛ سبکبالان عاشقي بودند که در پي وصال بر توسن شهادت نشستند و تا آستان دوست پر کشيدند. حکايت شان بر دفتر معشوق نقش بست تا ياد و نام شان ابدي شود.

كد خبر : ۳۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


مادر باردار الیگودرزی با امدادرسانی اورژانس هوایی بیمارستان شهید ولیان شهرستان  از  مرگ حتمی  نجات یافت.

كد خبر : ۸۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


مدیر عامل شرکت برق لرستان  از برق رسانی به 81 روستای صعب العبور در سطح استان خبر داد .

كد خبر : ۸۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اقتصاد ملی ما در محاصره بی پولی قرار گرفته و دولت بجای ادبیات سیاسیِ گذشته، باید با یک برنامه نجات بانکی، پول ملت را آزاد کند.

كد خبر : ۸۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۸


سیدحسین موسویان از شهدای قرآنی شهرستان الیگودرز  که  عاشق و طالب علم بودکه بیست و سوم دی ماه  ۶۵با سمت فرمانده گروهان در شلمچه بر اثر اصابت گلوله به سینه، به درجه رفیع شهادت نائل شد . 

كد خبر : ۸۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۱


ظهر امروز اورژانس هوایی الیگودرز  طی مراسمی با حضور وزیر بهداشت، در ستاد مرکزی وزارتخانه و به صورت ویدئو کنفرانس همزمان به چهار شهر کشور به بهره برداری رسید.

كد خبر : ۸۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲


فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: دست اختلاس‌کنندگان را همانند دزدان خارجی قطع خواهیم کرد .

كد خبر : ۸۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۳


سرپرست دادسرای امور جنایی تهران بزرگ گفت: پس از گذشت حدود ۵۴ روز مقصران وقوع حریق غیرعمدی پلاسکو به نحوه شروع آتش‌سوزی اعتراف کردند.

كد خبر : ۸۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۳


شهيدان ؛ سبکبالان عاشقي بودند که در پي وصال بر توسن شهادت نشستند و تا آستان دوست پر کشيدند. حکايت شان بر دفتر معشوق نقش بست تا ياد و نام شان ابدي شود.

كد خبر : ۲۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۲


مراسم تشییع  پیکر سرباز شهید مجید سلطانی با حضور مسئولین و خانواده  آنها از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان تا گلزار شهدای در الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۸۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۲


مادر باردار سپیددشتی با امداد رسانی به موقع اورژانس هوایی الیگودرز از مرگ حتمی نجات یافت.

كد خبر : ۸۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۷


بمناسبت روز طبیعت اداره محیط زیست الیگودرز با همکاری شهرداری وهلال احمر  اقدامات زیست محیطی مانند جمع آوری ماهیان قرمز  ،سبزه های سفرههای  هفت سین و توزیع کیسه زباله در مبادی خروجی شهرستان نمود.

كد خبر : ۸۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۳


ولی اله توکلی از شهدای قرآنی شهرستان الیگودرز که در سال 64ودر  منطقه دربندیخان عراق  به شهادت رسید .

كد خبر : ۸۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۴


اورژانس هوایی الیگودرزجان یک پیرمرد ساکن روستای صعب العبور چالان که دچار بیماری قلبی و تنفسی  بود را با امدادرسانی به موقع نجات داد.

كد خبر : ۸۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۴


رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ارتقای آمادگی‌ها و ظرفیت‌های دفاعی، حفظ شرایط مقابله سریع با تهدیدات و تعمیق اشراف اطلاعاتی بر تحرکات دشمن از اولویت‌های نیروهای مسلح است.

كد خبر : ۸۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵


اورژانس هوایی الیگودرز با امداد رسانی به موقع جان پیرزن  با سطح پایین هوشیاری  وساکن روستای صعب العبور آبگرمک بخش ززو ماهرو را نجات داد.

كد خبر : ۸۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


من بچه شاه عبدالعظیم هستم و درخانه‌ای به دنیا آمده و بزرگ شده‌ام که درهر سوراخش که سر می‌کردی به یک خانواده دیگر نیز برمی‌خوردی.

كد خبر : ۳۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


مدیری که به عافیت‌طلبی و رفاه‌زدگی‌ خو گرفته باشد، نمی‌تواند کارگزار مناسبی برای پیشبرد اقتصاد مقاومتی باشد

كد خبر : ۶۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: دشمن تلاش می‌کند با استفاده از تاکتیک‌های جنگ روانی، در مسئولان ضعف و تزلزل ایجاد، و احساس «نمی‌شود و نمی‌توانیم» را در آنها القا کند.

كد خبر : ۸۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


عصر آن روز وقتي با خانواده‌اش به امامزاده صالح رفت، دست به دامن همسرش شد تا دعا كند او شهيد شود. او گفت: دعا مي‌كنم همه با هم شهيد شويم.

كد خبر : ۸۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱


مسئول سازمان و گردشگری راهیان نور سپاه استان گفت: استقبال خواهران نسبت به سال های گذشته خیلی بهتر بوده است و ما توانستیم تعدا د 9 هزار وسیصد و پنجاه نفر خواهر به مناطق عملیاتی جنوب اعزام کنیم.

كد خبر : ۸۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶


دو مادر باردار و دو  بيمار بدحال روستاهای صعب العبورشهرستان توسط عمليات اورژانس هوايی الیگودرز از مرگ حتمی  نجات يافته و به مراكز درمانی منتقل شدند.

كد خبر : ۸۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶


اورژانس هوایی الیگودرز در 48 ساعت گذشته با انجام دو ماموریت جان یک مادرباردارروستایی و جوان مجروح بر اثر سقوط از ارتفاع را نجات داد. 

كد خبر : ۸۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹


جهاد بابى هميشه مفتوح است و آنان كه از اين باب گذشتند در جلوه‎هاى اصيل جهاد رزميدند و رستند، اینان شهيدان غربت و مظلوم مملكت عشقند.

كد خبر : ۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰


حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش تأکید کردند: برای یک کشور بدترین موقعیت این است که مسئولین کشور از اخم و تهدید و تشر دشمن بترسند. اگر ترسیدند در واقع در را برای ورود او و دخول او و تجاوز و تعرض او باز کردند.

كد خبر : ۸۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰


اورژانس هوایی الیگودرز در طی 48 ساعت گذشته با امداد رسانی به موقع جان یک مادر باردار روستایی و 2 بیمار مناطق صعب العبور ومحروم شهرستان  را نجات داد.

كد خبر : ۸۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰


حجت الاسلام ارزنده گفت:حذف مناظرات از رسانه ملی  دیکتاتوری بر علیه حقوق شهروندی ملت ایران ومصلحت اندیشی مسئولین  است وعدم پخش زنده آن نیز بمعنای توهین به شعور ومعرفت مردم می باشد.  

كد خبر : ۸۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۱


رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پاسداران سپاه با حمایت و همراهی با مقاومت اسلامی سوریه و عراق خود را «سپر امنیت» ملت ایران و بلکه امت اسلامی قرار داده‌اند.

كد خبر : ۸۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲


اورژانس هوایی الیگودرز با امداد رسانی به موقع جان یک مادر باردار ویک جوان روستایی ساکن مناطق صعب العبور ومحروم شهرستان  را نجات داد.

كد خبر : ۸۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۵


مؤسسه قرآنی نورالثقلین الیگودرز اقدام به برگزاری بزرگ‌ترین جشنواره قران و نماز ویژه کودکان در سنین پنج تا ۱۰ سال کرده است.

 

كد خبر : ۸۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶


دفتر ياد ايران زمين را که مي گشاييم، خاطره شقايق هايي را در پيش رو مي بينيم که از خون عاشقان، سرخ فام شده و بر تارک تاريخ جلوه مي کنند.

كد خبر : ۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶


حجت الاسلام ارزنده گفت : عده ای امروز به بهانه انتخابات  با توهین به ائمه اطهار (ع) و تطهیر ومظلوم نمایی قاتلان 17 هزار شهید کشورمان بدنبال ایجاد فتنه و آشوب می باشند.

كد خبر : ۸۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸


معلم بسیجی شهید حجت الله زارع  یکی از فرهنگیان شهرستان الیگودرز که در دهم اردیبهشت سال 65 در دربندی خان عراق  به شهادت رسید.

كد خبر : ۳۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۲


اورژانس هوایی الیگودرز با امداد رسانی سریع جان یک مادر باردار و یک مجروح حادثه تصادف در مناطق صعب العبور ومحروم بخش بشارت  شهرستان را نجات داد.

كد خبر : ۸۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


در پی انفجار در معدن زغال‌سنگ آزادشهر ‌اجساد ۲۲ تن از معدنچیان محبوس شده در این معدن توسط نیروهای امدادی شناسایی و از معدن خارج شده است.

كد خبر : ۸۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴


حجت الاسلام رئیسی در جمع مردم خرم آباد گفت: می توان مشکل دریافت وام ازدواج 500 هزار زوج را تنها با تسویه حساب یک بدهکار بانکی حل و فصل کرد.

 

كد خبر : ۸۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه جمهوری اسلامی تسلیم سندهایی مانند سند ۲۰۳۰ یونسکو نخواهد شد، فرمودند: به چه مناسبت یک مجموعه‌ به‌ اصطلاح بین‌المللی تحت نفوذ قدرت‌های دنیا، برای ملتها تکلیف مشخص کند؟

كد خبر : ۸۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


اورژانس هوایی الیگودرز  با امداد رسانی سریع  جان دختربچه چهار ساله سپیدشتی سقوط از ارتفاع  را نجات داد .

كد خبر : ۸۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه موضوع امنیت بسیار مهم است، فرمودند: کاندیداها مراقب باشند به‌ خاطر خطای در تشخیص، طراحی نیمه‌کاره دشمن را تکمیل نکنند.

كد خبر : ۸۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰


بمناسبت سالگرد گرامیداشت شهدای عملیات حاج عمران (روز شهرستان) همایش منتظران ظهور در مصلی شهرستان با حضور اقشار مختلف مردم،مسئولین وبسیجیان  برگزار شد.

كد خبر : ۸۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۱


حجت الاسلام ارزنده گفت : تایید صلاحیت فتنه گران در انتخابات شورای شهر الیگودرز نشانه عدم پایبندی به ارزشها وخون شهدا و همچنین تغییر رنگ وموضع افراد در طول زمان است .

كد خبر : ۸۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۲


بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز با امداد رسانی بموقع جان دو نوزاد، مادرباردار ویک مصدوم بروجردی سقوط از ارتفاع را نجات داد .

كد خبر : ۸۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴


شهید کاوه که همیشه عملیاتها و اقداماتش موجب تحیر فرماندهان بود توانست با کمترین نیروی عملیاتی منطقه اشغال شده بسطام را در مدت ۲۴ ساعت از دست عناصر ضد انقلاب آزاد کند.

كد خبر : ۷۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴


کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: باید سامانه اطلاعاتی متشکل از سیستم بانکی و دستگاه های نظارتی تشکیل شود تا اقتصاد شفاف و پشت ویترین قرار بگیرد، ما اینکاره‌ایم و شما می گویید چگونه می شود پول های قاچاق را ردیابی کرد.

كد خبر : ۸۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴


محمد باقر قالیباف در بیانیه‌ای با اعلام حمایت قاطع خود از حجت الاسلام رئیسی، از ادامه حضور در عرصه انتخابات کناره‌گیری کرد. 

كد خبر : ۸۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵


تعدادی از حقوقدانان سراسر کشور با انتشار اطلاعیه ای حمایت خود از نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کردند.

كد خبر : ۸۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷


اورژانس هوایی الیگودرز با امداد رسانی سریع جان دو بیمار از شهرستان دزفول ویک بیمار روستایی از مناطق پرچل شهرستان را نجات داد.  

كد خبر : ۸۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۳۱


در این دوره از این انتخابات، حجت‌الاسلام رئیسی به عنوان رقیب اصلی کاندیدای پیروز توانست با 16 میلیون رأی یک حد نصاب جدید را در تاریخ انتخابات ریاست‌جمهوری اسلامی رقم بزند.

كد خبر : ۸۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۱


بعد از احوال‌پرسی و چاق‌سلامتی صحبت کشید به حج او و اینکه چه کارهایی کرده و چه آورده و نیاورده. می‌خواستم از تلویزیون رنگی بپرسم، خودش گفت: «از وسایلی که حق خریدنش را داشتم، فقط یک تلویزیون رنگی آوردم».

كد خبر : ۴۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۱


جانباز عملیات بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر گفت: فتح خرمشهر را مرهون بصیرت و آگاهی رزمندگانی هستیم که فرمان امام (ره) را به موقع لبیک گفتند و با تمام قوا به میدان مبارزه ی با کفر آمدند.

كد خبر : ۴۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۱


اورژانس هوایی الیگودرز با امداد رسانی سریع  جان دو بیمار روستایی و دو کودک که به دلیل شرایط اورژانسی به مراکز درمانی مرکز استان منتقل شدند را نجات داد .    

كد خبر : ۸۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸


بالگرد اورژانس الیگودرز صبح امروز با امداد رسانی به موقع مادر باردار20ساله  روستایی بخش بزنوید  را از مرگ حتمی نجات داد.

كد خبر : ۸۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰


حميد سرک شهید روستاي بادباد اليگودرز کهدر صبحگاه 1367/3/16 ناگهان بر اثر انفجار خمپاره و اصابت ترکش به شاهرگ وي به درجه رفیع شهادت نائل شد.

 

كد خبر : ۲۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۱


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مراسم سالگرد ارتحال امام، اهل فکر را به تأمل در حقایق و واقعیت‌های دهه شصت فراخواندند و گفتند: مراقب باشیم تا در دهه شصت، جای شهید و جلاد عوض نشود.

كد خبر : ۸۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۴


مادر سرداران شهیدسید مصطفی و سید جواد میر شاکی صبح امروز همزمان با سالروز وفات حضرت خدیجه (س) به فرزندان شهیدش پیوست .

كد خبر : ۸۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۵


عصر دیروز  در طی عملیات امداد رسانی نوزادی بر فراز آسمان ودر داخل بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز  به دنیا آمد .

كد خبر : ۸۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


مراسم تشییع  وتدفین پیکر مادر سرداران شهیدسید مصطفی وجواد میرشاکی صبح امروز با حضور مسئولین و مردم ولایت مدار شهرستان  الیگودرز برگزار شد .

كد خبر : ۸۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


حجت الاسلام متقی نیا گفت : مادران شهدا با الگو برداری از حضرت خدیجه (س) درطول تاریخ انقلاب اسلامی مکتب پیامبر اسلام (ص) با خون فرزندان خود امضاء نمودند .

كد خبر : ۸۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


مراسم ختم مرحومه صدیقه توکلی  مادر سرداران شهید سید مصطفی وسید جواد میرشاکی عصر امروز با حضور پرشور مردم ومسئولین در مسجد جامع هالیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۸۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


حجت الاسلام ارزنده گفت: خیانتکاران به نظام با اجرای  سند 2030 قصد تسلط بیگانگان ومستکبران را بر فرهنگ ونظام آموزشی این کشور را دارند که این اقدامشان با عقلانیت وروحیه انقلابی گری منافات دارد .

كد خبر : ۸۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۹


کشوری بین کشورهای اسلامی است که نام آن بیش از 64 بار از زبان کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا برده می شود.

كد خبر : ۸۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بیاناتی در دیدار شاعران گفتند: مواردی همچون رقص شمشیر «جاهلیت مدرن» در کنار «جاهلیت قبیلگی» یا قرار گرفتن دولتی همچون عربستان سعودی در کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل، جای هجو دارند.

كد خبر : ۸۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


یک شاعر اصفهانی در محضر مقام معظم رهبری و دیدار ایشان با شاعران در حسینیه امام خمینی به موضوع فتنه اشاره کرد و پیرامون آن غزلی خواند.

كد خبر : ۸۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


براساس تصمیم هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، دفتر نماینده الیگودرز به عنوان موزه یادمان شهدای ترور انتخاب شد.

كد خبر : ۸۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


سرلشکر باقری در پیامی که در مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی تهران قرائت شد تاکید کرد که درس های فراموش ناشدنی جدیدی به تروریست‌ها خواهیم داد.

كد خبر : ۸۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


حمید جلیلی فرزند برومندی از دیار همیشه سرافراز الیگودرز در مبارزه با تکفیری‌ها به درجه رفیع شهادت رسید.

كد خبر : ۸۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۳


مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان الیگودرز از احتمال ابتلای سه نفر به بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو در سطح شهرستان خبر داد .

 

كد خبر : ۸۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴


مراسم بزرگداشت وسومین روز شهید الیگودرزی مدافع حرم حیدر جلیلوند با حضور  اقشار مختلف مردم ،مسئولین عصر امروز در مصلی شهرستان برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۸


در عملیات دیشب سپاه علیه تروریست‌های تکفیری در سوریه موشک‌های ذوالفقار و قیام شلیک و به منطقه دیرالزور اصابت کرد.

كد خبر : ۸۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹


رهبر انقلاب در دیدار خانواده‌های شهدای امنیت:مقامات جدید و بی تجربه کاخ سفید ملت ایران را نشناخته اند/ آمریکا از اول دنبال تغییر نظام بوده و همیشه شکست خورده است

كد خبر : ۸۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹


شب قدری که دولت یازدهم ،مظلوم ترین دولت انقلابی خطاب شد.

كد خبر : ۸۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹


مسیرهای راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس در شهرستان‌های مختلف استان لرستان اعلام شد.

كد خبر : ۸۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۰


حجت الاسلام ارزنده گفت : رئیس جمهور با تحریف زندگانی و سخنان ائمه اطهار  (ع) اعتقادات مردم را زیر سوال می برد و آب به آسیاب دشمن می ریزد.

كد خبر : ۸۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۲


مراسم تشییع وخاکسپاری پیکر حاجیه خانم کبری جهانگیری مادر سرداران شهید نعمت اله وحشمت اله ملکی از درب منزل وی تا گلزار شهدای الیگودرز برگزار شد .

كد خبر : ۸۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۷


رئیس مرکز اورژانس لرستان از زایمان مادر باردار در بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز خبر داد.

كد خبر : ۸۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸


معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران هیچ‌گاه نمی‌تواند با استکبار سازش کند و با مقاومت توانستیم آمریکا را به‌پای میز مذاکره بکشانیم.

كد خبر : ۸۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸


رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند، قوه قضاییه باید در موضوعاتی همچون تحریم‌ها، مصادره‌های آمریکایی‌ها، تروریسم یا حمایت از شخصیت‌های مظلوم دنیا همچون شیخ زکزاکی یا حمایت از مسلمانان میانمار و کشمیر، از جایگاه حقوقی وارد شود.

كد خبر : ۸۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲


از احمد متوسلیان با فرماندهی عملیات‌های مختلف موفق بسیاری در غرب و جنوب غرب کشور، به یک نخبه نظامی یاد می‌شود، فرماندهی که حالا سال‌هاست که خبری از او نیست.

كد خبر : ۸۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۴


اورژانس هوایی الیگودرزبا امدادرسانی به موقع  جان یک بیمار جوان روستایی ساکن  در مناطق صعب العبورو سخت گذر شهرستان  را نجات داد .

كد خبر : ۸۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷


 سوار تاکسی شد و خودشو کشوند کنار.توی راه همش به این فکرمیکرد که چقدر زود دعاش مستجاب شده.تو همین فکرا بود که یه لحظه چمش به آئینه جلوی راننده افتاد.باورش نمی شدانگار یکی دیگه بود که داشت به اون نگاه می کرد..

كد خبر : ۲۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۸


همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) روز پنج شنبه 29 تیرماه مراسم تشییع وخاکسپاری  پیکر شهید گمنام درحوزه علمیه الیگودرز برگزار می شود.

كد خبر : ۸۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰


اورژانس هوایی الیگودرز با امداد رسانی بموقع جان یک مادر باردار  و یک جوان روستایی را از مرگ  نجات داد.

كد خبر : ۸۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷


6 شهید گمنام دوران دفاع مقدس روز پنج شنبه همزمان با شهادت امام جعفر صادق در شهرهای لرستان تشییع می شوند.

كد خبر : ۸۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷


پیکر مطهر 6 شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور مسئولان و بر روی دستان مردم شهیدپرور لرستان تشییع و خاکسپاری شد.

كد خبر : ۸۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۹


حجت الاسلام ارزند ه گفت :دولتمردان پس از گذشت سه سال تازه به حقیقت صحبت دلسوزان ومنتقدان رسیدند و به جمع دلواپسان برجام پیوستند.

كد خبر : ۸۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۳۰


جوان سپیدشتی که بر اثر حمله خرس مجروح  شده بود با امداد رسانی  بموقع اورژانس هوایی الیگودرزاز مرگ حتمی نجات یافت .

كد خبر : ۸۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲


بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز با امداد رسانی بموقع جان یک بانوی کوهنورد در ارتفاع بیش از 4هزار متری  ویک گردشگر  را از مرگ حتمی نجات داد .

كد خبر : ۸۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷


مسئول واحد فراهم‌آوری اعضای پیوند مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) اصفهان گفت:با اقدام خداپسندانه خانواده امیر آشوری ساکن الیگودرز اعضاء بدن این بیمار مرگ مغزی به ۳ بیمار نیازمند عضو اهداء شد.

كد خبر : ۸۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸


مرتضي پرستاری از شهدای الیگودرز در عملیات مرصاد در منطقه دهلران در گرماگرم نبرد روح بي قرارش به پرواز درآمد و پيکر مطهرش مفقودالاثر شد.

كد خبر : ۱۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸


مدیر کل انتقال خون گفت: سال گذشته 57 درصد خون گیری ها از اهدا کنندگان مستمر بوده که این میزان در 4 ماهه نخست امسال به 67 درصد افزایش یافته است.

كد خبر : ۸۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹


 نهم مرداد ۱۲۸۸ آیت‌الله شیخ‌فضل‌الله نوری پرچمدار مشروطه مشروعه و اعلم مجتهدان زمان خود به حکم دادگاه بر بالای دار رفت.

كد خبر : ۸۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۱


هر ساله هزاران نفر از جوانان بسیجی در قالب اردوهای جهادی و در راستای عملیاتی نمودن فرهنگ جهادی و رفع محرومیت به مناطق مختلف شهری روستایی اعزام می شوند.

كد خبر : ۸۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۲


شهید والامقام عباس بابایی  ارتباط خوبی با فرمانده پایگاه آموزشی در آمریکا داشت حتی به خانه او نیز می‌رفت. در این رفت‌وآمدها عباس در مقابل همسر فرمانده همیشه سر به زیر بود که این رفتار او سبب شد فرمانده آمریکایی متحیر شود.

كد خبر : ۱۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۵


این روز را به یاد او و همراهانش به عنوان روز خبرنگار گرامی می داریم، این روز بهانه ای خواهد بود تا از انسان هایی که با سلاح قلم در زمینه اطلاع رسانی صحیح به مردم،گام بر می دارند تقدیر به عمل آوریم.

كد خبر : ۱۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۶


کلیپ دیدنی  از خون جوانان وطن با صدای علیرضا قربانی تقدیم به زنده دلان تاریخ انقلاب اسلامی که ایستادگی و مقاومت را به ما آموختند .

كد خبر : ۴۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۶


جهانیان گفت: گسترش فرهنگ سرمایه گذاری بایددر اولویت کار خبرنگاران قرار گیرد تاشاهد توسعه وپیشرفت درسطح  شهرستان باشیم.

كد خبر : ۸۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۸


مراسم تجلیل از خبرنگاران سراسر استان لرستان با حضور آیت اله میرعمادی ،بازوند استاندار لرستان ،خانوداه شهیدان صارمی واحمدی  واصحاب رسانه در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۹


حجت الاسلام ارزنده گفت :اقدام نمایندگان در مجلس بعد از مراسم تحلیف رئیس جمهور خیانت  وتوهین به ملت بزرگ ایران است وبعنوان لکه ننگی بر پیشانی مجلس در تاریخ ثبت خواهد شد .

كد خبر : ۸۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۰


سردار سلیمانی: انتقام خون شهید حججی را می‌گیریم؛ جوانان مدافع حرم چهره درخشانی از اسلام نشان می‌دهند؛ سر می‌دهیم اما زانو نمی‌زنیم و سرباز جامانده کربلا؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

كد خبر : ۸۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱


تلگرام محسن را روی گوشی خودم نصب کرده بودم، یک دفعه دیدم دریکی از گروه‌هایی که با دوستانش داشت، عکسی فرستادند و گفتند برای آزادی این اسیر دعا کنید. من عکس را باز کردم دیدم این اسیر محسن من است.

كد خبر : ۸۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱


تلگرام محسن را روی گوشی خودم نصب کرده بودم، یک دفعه دیدم دریکی از گروه‌هایی که با دوستانش داشت، عکسی فرستادند و گفتند برای آزادی این اسیر دعا کنید. من عکس را باز کردم دیدم این اسیر محسن من است.

كد خبر : ۸۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱


حجت السلام ترکی گفت : حرکت سخیف نمایندگان مجلس نشان از خود باختگی منتخبین  نسبت به غرب وبیگانگان بود و متاسفانه با این اقدام دل خانواده شهدا  و ملت بزرگ ایران را  به درد آمد .  

كد خبر : ۸۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱


حجت الاسلام مبلغی گفت : سپاه پاسداران وشهدای مدافع حرم با خلوص نیت برا ی بر قراری امنیت تلاش می کنند و امنیت کشور مرهون از خودگذشتگیهای این عزیزان است .  

كد خبر : ۸۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۲


فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان بعد از برجام، آمده‌اند به سراغ تحریم‌های دفاعی و موشکی و قصد دارند که نیروهای مسلح کشور را تضعیف کنند.

كد خبر : ۸۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۲


ویرجینیا در آتش و خون؛ رأی مجلس به تقویت سپاه قدس و توان موشکی؛ محسن شهید به داد عزت ملی رسید؛ عراق میانجی ایران و عربستان؛ تفکیک وزارتخانه‌ها منتفی شد و دولت در سیاهچال نقدینگی؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

كد خبر : ۸۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳


دالوند گفت : بدهی شهرداری طبق نامه جدید تامین اجتماعی و بررسی صورت  وضعیت ها به زیر 40میلیارد تومان رسیده است که از این مقدار 17 میلیارد مربوط به تامین اجتماعی شهرستان که تنها از طریق تهاتر زمین قابل پرداخت می باشد .

كد خبر : ۸۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳


کاربران با هشتگ "نمک نشناس" به مطلب توهین آمیز روزنامه قانون علیه سپاه پاسداران واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۸۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳


عدم توجه به نخبگان ومتخصصان در الیگودرز و متواری نمودن آنها به سایر استانها  یکی از دلایل مهم عقب ماندگی  این شهرستان است .

كد خبر : ۸۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۸


طونی گفت : حدود30درصد از شبکه فاضلاب الیگودرز به میزان 70 کیلومتر  باقی مانده که حداکثراین  تا دوسال آینده  به بهره  برداری خواهد رسید .

كد خبر : ۸۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۹


حجت الاسلام ارزنده گفت: شهیدان رجایی و باهنر حجت خداوند بر همه مسئولین می باشند چرا که بعد از مسئولیت  چرا که در زمان مسئولیت مانند قبل با مردم رفتار نمودند  واز خدمت به مردم ملت غافل نشدند.

كد خبر : ۸۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۳


بانوی شاعر الیگودرزی مقام نخست سی ودومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور را کسب کرد.

كد خبر : ۸۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۶


مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی وباهنر با حضور مسوولین استانی وشهرستان درمسجد جامع الیگودرز برگزار شد.

 

 

كد خبر : ۸۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۸


بمناسبت گرامیداشت پنج شهید مدافع حرم شهرستان و شهید محسن حججی مسابقات قهرمانی کیوکوشین کاراته کشور از رده سنی خردسالان، تا جوانان در الیگودرز برگزار می شود.

كد خبر : ۸۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۵


با نگاهی به نامگذاری خیابانها و معابر شهر الیگودرز متاسفانه جای خالی اسامی شهدا ومفاخر شهرستان در آنها قابل مشاهده است.

كد خبر : ۸۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۱


حجت الاسلام ارزنده گفت: شهید حججی مایه عزت برای آزادگان و جهان اسلام که دوست و دشمن به عظمت و ایمان این شهید عزیز اعتراف می کنند. 

كد خبر : ۸۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳


اولین محموله کمک های خیرین و مردم الیگودرز شامل 417هزار بطری آب معدنی ،مواد غذایی ودارو به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ارسال شد.

كد خبر : ۸۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۴


«بار باران» قصه یک زن است، زنی که از خودش گذشت تا ماندگار شود. زنی که یاد داد می‌توان کاری کرد که جاودانه شد. 

كد خبر : ۷۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۷


كم كم خود را آماده برای حركت می كردم و كمی دست پاچه شده بودم چون وقتی نمانده بود بی اختيار چند بار از اين طرف اتاق به آن طرف اتاق رفتم. فكر می كنم آخرين وداع را با همه كس و همه چيز حتی با كليه اتاق ها کردم.
كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۷


اورژانس هوایی الیگودرز با امداد رسانی سریع جان دو بیمار ودو مادر باردار روستایی از مناطق صعب العبور و سخت گذرشهرستان را نجات داد. 

كد خبر : ۸۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹


با تأکید برآمادگی همه جانبه نیروهای مسلح برای جلوگیری از بروز فتنه های مشابه داعش گفت: پایان ماجرای داعش برچیده شدن سلطه‌ نحس آمریکا و حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای کاخ سفید را نوید می‌دهد.

كد خبر : ۸۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲


شهدا این کشور را به ما ها سپرده اند .شهدا یکی یکی رفتند یک بسیجی واقعی کسی هست که کار با این سلاح را یاد بگیرد و با این سلاحها نقشه های دشمن را به خودش برگرداند.

كد خبر : ۷۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲


حجت الاسلام ارزنده گفت: فتنه گران و عده ای بی بصیرت که تنها بدنبال حفظ حیات مادی خود هستند با ترویج فرهنگ ایثار وشهادت مخالف می باشند و هم اکنون  نیز در برابر پیروزی جبهه مقاومت سکوت نموده اند.

كد خبر : ۸۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اهمیت نیروی دریایی فرمودند: نیروی دریایی در خط مقدم دفاع از کشور است و مناطق مهمی همچون مکران، دریای عمان و آبهای آزاد را فراروی خود دارد و حضور در آبهای آزاد همچون گذشته باید ادامه یابد.

كد خبر : ۸۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۷


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مقام معظم رهبری یک روحانی عالیقدر در جهان اسلام هستند و پرچم انقلاب را به دست حضرت ولی عصر (عج) خواهند رساند.

كد خبر : ۸۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۷


شهيد، اسطوره اي است جاودان که درس آزادگي را در مکتب سالار شهيدان (ع) آموخته و در مسير وصل، از خويشن خويش رسته است.

كد خبر : ۱۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۷


حجت الاسلام لرستانی گفت: ولایت پذیری و روحیه شهادت طلبی  رمز ماندگاری انقلاب اسلامی  و سبب ایستادگی ومقاومت ملت ایران در مقابل همه توطئه های دشمنان شده است.

كد خبر : ۸۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۸


تیم سپاه الیگودرز با غلبه برحریفان در مسابقات چند جانبه تکواندو شهرستان  مقام قهرمانی این دور از رقابتها  را کسب کرد.

كد خبر : ۸۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۹


آن روز که کبوتران بال هجرت گشودند و از ميان خاکيان اوج گرفته و تا افلاک پريدند، برات نيز با آنان همراه شد و عاشقانه سرود پرواز را زمزمه کرد.

كد خبر : ۲۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۱


اورژانس هوایی الیگودرز طی 24 ساعت گذشته  با امداد رسانی سریع جان دو بیمار سقوط از ارتفاع  و نوزاد روستایی از مناطق صعب العبور و سخت گذرشهرستان را نجات داد.

كد خبر : ۸۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۲


در منطقه عملياتي موسيان، دشمن بدسرشت با بمباران شيميايي باعث شد او نيز مانند هزاران قرباني سلاح هاي ضد بشري استکبار جهاني، جان را به جان آفرين تسليم کند.

كد خبر : ۳۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۴


بمناسبت گرامیداشت روز دانشجو مراسم یادواره 8شهید دانشجو شهرستان  ظهر روز شنبه 18آذر ماه در سالن محمد رسول الله دانشگاه آزاد الیگودرز برگزار می شود.

كد خبر : ۲۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۶


بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز با امداد رسانی سریع جان  پنج نفر  کوهنورد مفقود شده در قلل اشترانکوه را ازمرگ نجات داد . 

كد خبر : ۸۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۷


شب گذشته بر اثر برخورد شدید یکدستگاه پژو  با تیر چراغ برق در سه راهی روستای سنج الیگودرز 3 نفر از سرنشیان این خودرو  کشته و2نفر مجروح شدند.

كد خبر : ۸۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۸


بمناسبت گرامیداشت روز دانشجو مراسم یادواره 8شهید دانشجو شهرستان ظهر  امروز با حضور دکتر علی باقری  معاون سابق شورای امنیت ملی کشور  امام جمعه ،فرمانده سپاه وجمعی از مسئولین در سالن محمد رسول الله دانشگاه آزاد الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۸۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۸


دکتر باقری گفت: فناوریهای موشکی هسته ای حاصل  ایمان ، خودباوری ،اعتماد به نفس ملی شهدای این عرصه است که با شناخت دشمن توانستند امروزعزت و افتخار آفرینی برای ملت ایران بوجود آورند.   

كد خبر : ۸۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۸


وقتی عراقی‌ها جنازه‌های ایرانی‌ها را در خاک عراق تفحص کردند به یک جنازه‌ای رسیدند که سالم از زیر خاکها بیرون آمد. شانزده سال پیش شهید شده بود.

كد خبر : ۳۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۰


طی مراسمی با حضور فرمانده سپاه ومسئولین  خیابانها ومعابر روستای مغانک سفلی الیگودرز با اسامی امام خمینی (ره)،مفاخر ملی و شهدای مدافع حرم ودوران دفاع مقدس نامگذاری شد.

كد خبر : ۸۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۱


سرباز شهید امرالله سلیمانی در تیر ماه سال  67 با اصابت تير و ترکش دشمن ، روح بلندش به سوي عرش اعلي عروج کردو پيکر مطهرش براي هميشه همراه لاله هاي پرپر و بي نشان منطقه غرب کشور  شد.

كد خبر : ۲۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۱


نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز همه مقاطق آموزشگاههای شهرستان الیگودرز  جهت اعزام به مسابقات استان لرستان مشخص شدند.

كد خبر : ۸۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۵


مردم و فعالان فضای مجازی چند هفته است که در توییتر کمپینی با هشتگ #روایت_فتنه، ایجاد کردند و روایت‌ها و مشاهدات عینی خود را از فتنه ۸۸ در آن بیان می‌کنند.

كد خبر : ۸۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۵


طرح شهید دکتر رهنمون در راستای اعتلای بسیج و خدمات‌رسانی مستمر به مناطق محروم و کم برخوردار شهری و روستایی استان لرستان آغاز به کار کرده است.

كد خبر : ۸۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷


زن جوانی  الیگودرزی که توسط فرزندش از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود با امداد رسانی سریع بالگرد اورژانس هوایی از مرگ حتمی نجات یافت.

كد خبر : ۸۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۸


حجت الاسلام ارزنده  گفت: مسئولین ،کارکنان ادارات ومردم  باید به اقامه نماز دراول وقت توجه ویژه داشته باشند  و در هنگام ادای  این فریضیه واجب الهی بمعنای واقعی خود را در محضر خداوند بدانند.

كد خبر : ۸۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۱


شهيدان ؛ سبکبالان عاشقي بودند که در پي وصال بر توسن شهادت نشستند و تا آستان دوست پر کشيدند. حکايت شان بر دفتر معشوق نقش بست تا ياد و نام شان ابدي شود.

كد خبر : ۲۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۳


حجت الاسلام دانشی گفت: ملت ایران در مقابله با افراد یا گروههای که قصد خدشه به  نظام ورهبری را دارند پیام 9 دی را دوباره  اجرا خواهند کرد.

كد خبر : ۸۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۹


حديث لاله اي را مي سراييم که در فراق دوست سينه اش سوزان بود و شور وصل او را سرگشته وادي عشق کرد.

كد خبر : ۱۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۰


مدیر مدرسه علمیه مهدیه الیگودرز از نصب یادمان شهید گمنام، در این مدرسه خبر داد.

كد خبر : ۸۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۱


مدیر حوزه علمیه مهدیه الیگودرز گفت: عملیات ساخت یادمان شهید گمنام  با اعتباری بالغ بر 300میلیون ریال آغاز شد. 

كد خبر : ۸۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۲


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به حوادث اخیر و تلاش دشمنان برای ضربه‌ زدن به نظام اسلامی، گفتند: آنچه مانع دشمن و اعمال دشمنیِ اوست، وجود روح شجاعت، فداکاری و ایمان در ملت است.

كد خبر : ۸۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۲


از جمله آداب ورسوم مردمان بختياري نصب شير سنگي روي قبور بعضي از اشخاص مانند پهلوانان،کلانتران، کدخدایان  و شهیدان بوده است كه امروزه کمتر متداول است

كد خبر : ۳۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۴


شهيدان ؛ سبکبالان عاشقي بودند که در پي وصال بر توسن شهادت نشستند و تا آستان دوست پر کشيدند. حکايت شان بر دفتر معشوق نقش بست تا ياد و نام شان ابدي شود.

كد خبر : ۲۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه همه‌ حرکات دشمن در این ۴۰ سال، پاتک انقلاب است فرمودند: این بار هم ملت با قدرت تمام به آمریکا و به انگلیس و به لندن‌نشین‌ها می‌گوید این دفعه هم نتوانستید، باز هم نخواهید توانست.

كد خبر : ۸۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: ۳ هزار و ۳۳۹ نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران در لرستان بیکار هستند.

كد خبر : ۸۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۱


فرمانده وقت لشکر 57 حضرت ابوالفضل می‌گوید: در کربلای4 برای نخستین بار خط دشمن در شلمچه شکسته شد. با این حال، امکان تداوم عملیات میسر نبود لذا دستور توقف عملیات را صادر کردند.

كد خبر : ۸۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳


مراسم یادوراه پنج شهید مدافع حرم شهرستان با حضور پرشور اقشار مختلف مردم ولایت مدار و به همت هیئت محبین الائمه در مسجد علی ابن ابیطالب (ع) الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۸۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷


مدیرامور آب و فاضلاب روستایی الیگودرز از آغاز عملیات اجرایی فاز نهایی پروژه آبرسانی  به روستاهای این شهرستان خبرداد.

 

كد خبر : ۸۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷


فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وقتی صحنه نابخردانه آن نادان در آتش‌زدن پرچم ایران را دیدم خیلی دلم سوخت؛ گفتم‌ ای کاش به‌جای پرچم من را (نه تصویر من را) بلکه من را ده بار آتش می‌زدند.

كد خبر : ۸۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۸


دو تیم‌ بسیج جامعه پزشکی به‌وسیله یک  بالگرد به منطقه محروم پز الیگودرز و به بیش از 370 نفر از روستاییان شهرستان خدمات درمانی و آموزشی ارائه نمودند.

كد خبر : ۸۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۱


حضرت زینب کبری (س) شخصیتی که قلم توان نوشتن فضائلش را ندارد شخصیتی عقیله بنی هاشم وکوه صبر یاد می شود.

كد خبر : ۳۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۳


شهید  اکبر مولوي در عمليات مرصاد به عنوان سرباز يکم به صف روبه صفتان بعثي هجوم برد و در يک نبرد جانانه در  31تیر ماه سال 67 گل وجودش پرپر شد و با پرواز روح بلندش ديگر نشاني از وي بدست نيامد.  

كد خبر : ۳۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۳


رئیس بیمارستان شهید ولیان الیگودرز از افتتاح هفت پروژه درمانی در این شهرستان خبر داد.  
كد خبر : ۸۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۶


استاندار لرستان  از افتتاح 180پروژه  عمرانی واقتصادی با اعتباری بالغ بر 100میلیارد تومان  در ایام الله دهه فجر در شهرستان الیگودرز خبرداد.

كد خبر : ۸۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۸


آیین افتتاح  از 34 پروژه اقتصادی در ایام الله دهه فجر  با اعتباری بالغ بر 430 میلیارد ریال با حضور دکتر خادمی  استاندار  لرستان ، خدابخشی نماینده مردم و مدیران استانی و شهرستانی در الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۸۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۸


دکتر خدابخشی گفت: برای همه مشکلات کشور راه حل کارشناسی وجود داشته ولی علاج واقعی  رفع همه  مشکلات  تقویت نظام برنامه ریزی وبکاریگری مدیران جهادی وبرنامه محوردربدنه دولت ومجلس است.  

كد خبر : ۸۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۲


شهيدان ؛ سبکبالان عاشقي بودند که در پي وصال بر توسن شهادت نشستند و تا آستان دوست پر کشيدند. حکايت شان بر دفتر معشوق نقش بست تا ياد و نام شان ابدي شود.

كد خبر : ۳۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۳


ورزشکاران الیگودرزی درمسابقات انتخابی تیم ملی کمان سنتی در رده سنی بزرگسالان ،نوجوانان ونونهالان عناوین نایب قهرمانی را کسب نمودند.

كد خبر : ۸۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۳


یکی از شهرداری های استان لرستان در اقدامی به بهانه تعویض تابلوهای کوچه ها اقدام به تغییر نام شهدا کرده و از اسامی و یا عدد و ارقامی غیر ضروری استفاده کرده است.

كد خبر : ۸۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۶


شهرداری الیگودرز در  تابلوهای جدید  اقدام به حذف نام شهدا از معابر وکوچه های نموده است که  نارضایتی مردم را بدنبال داشته واقدامی در جهت و کم رنگ نمودن فرهنگ ایثار و شهادت است.

كد خبر : ۸۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۶


یکی از شهرداری های استان لرستان در اقدامی به بهانه تعویض تابلوهای کوچه ها اقدام به تغییر نام شهدا کرده و از اسامی و یا عدد و ارقامی غیر ضروری استفاده کرده است.

كد خبر : ۸۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۶


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه واقعاً ۲۲بهمن امسال در سراسر کشور، ۲۲ بهمن متفاوتی بود فرمودند: بعد از ۳۹ سال این حرکت عظیم مردمی شبیه معجزه است.

كد خبر : ۸۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹


انتشار گزارش مردمی در خصوص تغییر نام کوچه ومعابر الیگودرز  واکنش هایی از سوی مسئولین شهرستان و خانواده شهدا را بدنبال داشت و نشان از نفوذ فرهنگی در شهر است. 

كد خبر : ۸۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹


پس درج گزارش وانتشار مطالب در خصوص تغییر نام معابردر الیگودرز شهرداری  اقدام بعه تغییر عناوین تابلو ها نمود.

كد خبر : ۸۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۳۰


ایام فاطمیه زمان مناسبی است برای اینکه اطلاعات جامعی را درباره چگونگی شهادت فاطمه (س) بدست آوردید.

كد خبر : ۸۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۳۰


تیم های بسیج جامعه پزشکی الیگودرز در طول یک روز به بیش از ۵۰۰ نفر از اهالی حاشیه نشین ومحروم شهری خدمات رایگان درمانی وبهداشتی ارائه نمودند.

كد خبر : ۸۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۲


مراسم وداع با شهید محمدحسین حدادیان که توسط دراویش گنابادی به شهادت رسید، در معراج شهدا برگزار شد.

كد خبر : ۸۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۲


پس از انجام تکریم ومعارفه سرپرست آموزش وپرورش پلدختر در 30بهمن ماه،حالا باگذشت48ساعت از برگزاری این جلسه اداره آموزش وپرورش شهرستان با دو سرپرست کار خود را در روزهای آغازین اسفندماه شروع کرده است.

كد خبر : ۸۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۳


شهید غلامرضا ماندنی در منطقه موسيان در سال 67 به مقابله با سربازان شيطان پرداخت که  تيرهاي منافقين قلب مهربانش را هدف گرفتند و براي هميشه از تپيدن باز داشتند.

كد خبر : ۲۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۳


حجت الاسلام ارزنده گفت: عده ای با کرنش در برابر مستکبران و سستی در مقابله با اغتشاشگران توسط مرفهان بی درد در جامعه سبب ذلت آفرینی برای ملت ایران شده است.  

كد خبر : ۸۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۴


‍ تیم هیات تنیس روی میز الیگودرز با غلبه بر حریفان خود مقام  قهرمانی مسابقات  لیگ  برتراستان لرستان را کسب کرد.

كد خبر : ۸۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۵


تغییر نام معابر الیگودرز از نام شهدا به اعداد وارقام سبب نارضایتی رزمندگان این شهرستان شد این درحالی است که اعضای شورای شهر و شهرداری هنوز بر کذب بودن این مطالب پافشاری می کنند.

كد خبر : ۸۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۶


بازیگر پیشکسوت سینما،تئاتر و تلویزیون گفت: خانم لیلا حاتمی! مگر در کشورهای دیگر اعتراض را با بوسه جواب می‌دهند؟ اینجا که در اعتراضات ۴ نفر را شهید کردند، این چه اعتراضی است؟ جاهای دیگر که مردم را به مسلسل می بندند.

كد خبر : ۸۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۶


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه تجلیل و تکریم شهدا از هر قشری و از هر نقطه‌ای از نقاط جغرافیایی کشور، حقیقتاً حسنه و کار برجسته‌ای است، گفتند: کارگران ما در طول این سال‌ها همیشه مقاومت کرده‌اند، ایستاده‌اند، همیشه با بصیرت، دست دشمن را رد کرده‌اند و اینها خیلی مهم است.

كد خبر : ۹۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۷


 فیش های  نجومی واختلاس های میلیاردی  برخی مدیران دولتی خیانت به بیت المال ودر تضاد با فرهنگ شهادت واز خود گذشتگی است .

كد خبر : ۶۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۸


تیم  دبیرستان شهید توکلی الیگودرز  با غلبه بر حریفان خود مقام قهرمانی  مسابقات آموزشگاههای استان لرستان در مقطع متوسطه اول را کسب کرد.

كد خبر : ۹۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۹


رویدادهای تلخی که امسال رخ داد آن را به  یکی از پراتفاق ترین سال های اخیر تبدیل کرد.

كد خبر : ۹۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۰


حجت الاسلام لرستانی به اقتدار مکتب اسلام و نفوذ در منطقه اشاره کرد و گفت: این مهم وحشت دشمنان را برانگیخته است و در این راستا دست به توطئه های مختلف علیه جهان اسلام و انقلاب می زنند.

كد خبر : ۹۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۲


شهيد جمشيد صالحي فريدني از نوجواني به انجام فرائض ديني مقيد بود و با دعاها اُنس و الفتي بس زيبا و بيادماندني داشت.   

كد خبر : ۳۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۴


رهبر معظم انقلاب شب گذشته با حضور در منزل شهید علی بایرامی از شهدای ناجا در اغتشاشات اخیر خیابان پاسداران تهران، با خانواده این شهید دیدار کردند.

كد خبر : ۹۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۷


حجت الاسلام ارزنده گفت: امروز برای  مراسم استقبال ، تبلیغ کالاها ودر آمد زایی  در رسانه ملی  از زنان استفاده می شود که این اقدامات استفاده ابزاری ونمایش از زنان که در شان دولت اسلامی نیست.

كد خبر : ۹۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۸


دو تیم‌ بسیج جامعه پزشکی الیگودرزبرای دومین بار به منطقه محروم  وحاشیه نشین هواشناسی اعرام و به بیش از 200 نفر از ساکنین این مناطق خدمات درمانی و آموزشی ارائه نمودند.

كد خبر : ۹۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۹


بمناسبت هفته منابع طبیعی با حضور مسئولین شهرستان و کارکنان اداره منابع طبیعی قبور مطهر شهدای گمنام در الیگودرز غباروبی و  گلباران شد و در ادامه با خانواده شهدا دیدار نمودند .

كد خبر : ۹۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۰


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال 1397 ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و دعوت آحاد مردم به کار و تلاش مضاعف سال 97 را سال حمایت از کالای ایرانی نام نهادند.

كد خبر : ۹۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۱


29 سال صبوری، 29 سال خون دل خوردن و 29 سال چشم به در ماندن، تمام می‌شود با دیدن سربند امید مادر...

كد خبر : ۳۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۳


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز با توجه به اهمیت کیفیت آموزش و پژوهش و انجام برنامه‌های فرهنگی عنوان کرد که تاکنون 12 واحد فناور و شرکت دانش‌بنیان در مرکز رشد این واحد دانشگاهی ثبت شده است.

كد خبر : ۹۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۶


وزش تندباد با سرعت ۱۳۰ کیلومتر در ساعت سبب قطع برق الیگودرز شد وهمچنین خسارات زیادی در سطح شهرستان برجای گذاشت.

كد خبر : ۹۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۰


بهترین کشورها، قوی‌ترین کشورها، در این زمینه‌ها خط قرمز دارند؛ راه نمی دهند؛ خیلی از بخشهای فضای مجازی اعزام‌شده‌ از سوی آمریکا و دستگاه‌های پشت سر و پشت صحنه‌ این قضیه را راه نمی دهند؛ کنترل می کنند.

كد خبر : ۹۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۱


حیدربسحاق از شهدای الیگودرز در سال 66 که در عمليات حاج عمران در منطقه بانه کردستان با رگبار گلوله هاي دشمن قامت چون سرو او خونين شد ودست در دست معشوق نهاد و راه وصل را پي گرفت.

كد خبر : ۲۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۴


شب گذشته مادر باردار الیگودرز بر اثر استنشاق گاز مونواکسیدکربن جان خود را ازدست داد .

كد خبر : ۹۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۵


به او گفتم «مادر چطوری فهمیدید، این بچه شماست؟» او گفت «همان موقعی که رفتم و در را باز کردم، دیدم پسرم در مقابلم با همان چهره ۲۵ سال پیش که به منطقه فرستادمش، با همان تیپ، با همان وضعیت بلند شد و به من سلام کرد و گفت مادر منتظرت بودم».

كد خبر : ۵۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۸


بیش از 330 فعال دانشجویی، علمی و فرهنگی طی نامه‌ای ضمن بیعت مجدد با مقام معظم رهبری آمادگی خود را برای جهاد علمی و عملی برای پیشبرد آرمان‌های جمهوری اسلامی اعلام کردند.

كد خبر : ۹۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۲


«حسين » با لمس دست هاي پينه بسته پدر و تماشاي تلاش خستگي ناپذير مادر، طعم شيرين استقلال و بي نيازي از غير را در کنار آنان آموخت .

كد خبر : ۲۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۵


در آخرین روزهای نخستین ماه فصل بهار برخی استان‌های کشور شاهد بارش برف بودند تا مهمان سپید علاوه بر تعطیلی برخی مدارس، وضعیت جاده‌ها را لغزنده و زمستانی کند.

كد خبر : ۹۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷


روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از اقدام قاطعانه رزمندگان این قرارگاه در ناکام گذاشتن حمله بامداد امروز( سه شنبه) تروریست ها به یک برجک مرزبانی در منطقه مرزی میرجاوه خبر داد.

كد خبر : ۹۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۸


معشوق با جلوه رحماني خود چنان عشقي را در قلب هاي نوراني شهيدان به وديعه گذاشته بود که جز فناي در راه او را نمي خواستند. از ميان فنا شدگان در وادي عشق، «بهرام» را بر مي گزينيم و زندگي کوتاه ولي پربرکت او را روايت مي کنيم.

كد خبر : ۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۹


سرهنگ برامکی گفت: پاسداران انقلاب اسلامی مظهر مقاومت وتزریق روحیه ایمان و شهادت هستند و هجمه های دشمنان برعلیه آنها نشانه صلابت واقتدارشان درسطح جهان است.

كد خبر : ۹۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۳۰


حجت الاسلام لرستانی گفت: عزت وسربلندی امروز نظام  حاصل همدلی ملت ولایت مدار ایران در جهت پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۹۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۳۰