امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۷۳    عبارت مورد جستجو: حجاب

  حجت الاسلام اسماعیلی در مراسم عزاداری صبح سالروز شهادت امام صادق (ع) گفت : طلبه ها میزبان شما عزاداران هستند و وجوبات خود را در این شهر مصرف نمی کنند.  

كد خبر : ۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۱


سوالات وجواب های در مورد موسیقی وغنا ازرساله ا استفتائات مرجع عالیقدر جهان تشیع امام خامنه ای (دام ظلع العالی)

 

كد خبر : ۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


مراسم بزرگداشت شهیدان روستای خورهه در مسجد این روستا عصر امروز برگزار شد.

كد خبر : ۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


حجت الاسلام ارزنده امام چمعه شهرستان الیگودرز در خطبه های امروز نمازجمعه گفت: رابطه ایران وآمریکا رابطه گرگ ومیش است ومانند منافقین هستند که حرف خوب می زنند ولی به بدترین شکل عمل می کنند .

كد خبر : ۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۹


یک نماینده مجلس ترکیه از حزب لاییک جمهوریخواه خلق (CHP) در اعتراض به سیاست های دولت اسلامگرای رجب طیب اردوغان با یک پلاکارد در جلسه مجلس حاضر شد.

كد خبر : ۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


 روزگاری در لباس یک انقلابی، دختران بدحجاب را مجازات خیابانی می‌کرد. همین گنجی پس از پناهندگی وجود امام زمان(عج) را منکر می‌شود و قرآن را کلام خدا نمی‌داند.

كد خبر : ۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


در شرایطی که جلوی در بسیاری از دانشگاه‌ها، دانشجویان برای ورود با تشدید کنترل کارمندان روی پوشش آنان، دقایقی معطل می‌شوند، پس از ورود به محیط دانشگاه، دیگر تقریبا برای هر اقدامی آزاد خواهند بود!

كد خبر : ۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۳


حجت الاسلام ارزنده در خطبه های امروز نماز جمعه گفت : بسیاری از افرادی در فتنه 88 با اینکه اهل علم وداری مدارک تحصیلی  در سطح عالی بودند ولی فریب فتنه گران را خوردند .

كد خبر : ۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۳


برگزار کنندگان این سمینار با انتخاب تصویری از مدفون‌کده‌ تاریخ سراغ زن یهودی قجری به نام "راحل صدیق ارشادی " می‌روند و آن را به عنوان نمایه‌ای از کنفرانس زن در جهان اسلام با چشمانی بسته منتشر می‌كنند.

كد خبر : ۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (جمعه) در اولین روز بهار و نخستین روز سال ۱۳۹۳، در اجتماع عظیم و پُر شور زائران و مجاوران حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام با تبریک مجدد سال نو، ابعاد مختلف نقشه کلان راه کشور در سال جدید یعنی «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» را تبیین کردند.

كد خبر : ۱۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (جمعه) در اولین روز بهار و نخستین روز سال ۱۳۹۳، در اجتماع عظیم و پُر شور زائران و مجاوران حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام با تبریک مجدد سال نو، ابعاد مختلف نقشه کلان راه کشور در سال جدید یعنی «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» را تبیین کردند.

كد خبر : ۱۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


تجمع اعتراض آمیز مردم متدین و مذهبی تهران به همراه جمعی از طلاب و دانشجویان نسبت به گسترش بدحجابی در سطح جامعه دیروز با همه جو سازی های رسانه ای و مخالفت های مسئولان بصورت با شکوه و با حضور گسترده مردم برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۳۱


مقصد اروپاست؛ یک زن از ایران کوله بار خود را بسته است تا پیامی از سوی زنان سرزمین‌اش را به گوش جهانیان برساند؛ یک کلام «زن محجبه ایرانی آزاد است».

كد خبر : ۱۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۳


یکی از کتاب‌های مفید و ارزنده در مقوله حجاب در اسلام، کتاب "مسئله حجاب" اثر متفکر بزرگ شهید استاد "مرتضی مطهری" است و در مقوله حجاب یکی از بی‌نظیرترین کتاب‌ها است .

كد خبر : ۱۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۵


حدود 100 دانشجوی دانشگاه صنعتی بابل که بسیاری از آنان فریب اعضای انجمن اسلامی منحله دانشگاه که این روزها به دنبال پیاده کردن اهداف حزبی و گروهی خود هستند را خورده بودند در حال رفتن به اردوی مختلط متوقف شدند.

كد خبر : ۱۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۳


ظاهرا علی‌نژاد هم در مرز میانسالی با راه انداختن کمپین بی‌حجابی بدنبال به اشتراک گذاشتن بدنامی‌ها و ناکامی‌های خود و به میدان آوردن جوانترهایی ست که هنوز فاحشه نیستند.

كد خبر : ۱۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۵


مسیح علی نژاد خبرنگار فراری از ایران با انتشار عکس های بدون حجاب خود به دنبال گرم کردن کمپین آزادی یواشکی زنان ایران در خارج از کشور است.

كد خبر : ۱۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


كد خبر : ۱۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان استان لرستان

كد خبر : ۱۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


 سرهنگ ذلقی فرماندهی نیروی انتظامی از برخورد قاطع با بد حجابان و روزه خواران خبر داد .

كد خبر : ۱۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۷


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان استان لرستان

كد خبر : ۱۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


احمد زاده او را تحسین می کند و غیرت شیرین را از معدلش بسیار  خوبتر می داند  و می گوید خوبتر از معدلت غیرتت است و  غیرت دختری  که این قدر مردانه است .

 

كد خبر : ۱۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


حجت الاسلام ارزنده گفت : یک عده با شعار اعتدال  انسانهای مومن ، متدین را بر کنار نموده و در فاصله گرفتن از ارزشهای انقلاب ودلبستگی به غرب افراطی عمل می نمایند.

كد خبر : ۱۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۰


قیام خونین مسجد گوهرشاد، آغاز بنای مسجد اعظم قم ، شهادت مختار بن ابوعبیده ثقفی، انفجار هتل ملک داود در بیت‏‌المقدس، فاجعه‌‏ کشتار فلسطینی‌ها در شهر الخلیل از جمله رویدادهایی است که در 21 تیر در تاریخ روی داده است.

كد خبر : ۱۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۱


نمایشگاه عفاف و حجاب در مصلای امام خمینی(ره) در حال برگزاری است. در این نمایشگاه با توجه به فضای دلپذیر ماه مبارک رمضان، از برترین برندها و طراحان چادر و پوشش اسلامی دعوت شده است تا نسبت به ارائه محصولات خود اقدام کنند.

كد خبر : ۱۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۱


پسر و دختر جواني كه با عفت زيسته وحريم گيري ها را رعايت كرده اند، با اعتماد خوشبيني وعطش به سراغ ازدواج، مي روند و پس از ازدواج از يك نوع محدوديت سختي بيرون مي آيند.

كد خبر : ۱۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۲


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان

كد خبر : ۱۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۲


 با حضور جمعی از بانوان و مدیران دستگاه‎های شهرستان الیگودرز همایش حجاب و عفاف در الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


امروز که جانوران صهیونیست به پشتگرمی بیشرف ترین دولت جهان (آمریکا ) سلاخیِ شبانه روزی در باریکه ی غزه به راه انداخته اند، یکبار دیگر عیار مسلمانی و شاخصهای انسانیت برخی چهره های خاص بیش از پیش لو رفته است.

كد خبر : ۱۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


موج ترویج آزادانه بی‌حجابی در فیسبوک و پس کوچه های شهرها دیده می شود. معلوم نیست چرا مسئولان فرهنگی کشور نه تنها واکنش قابل توجهی به ترویج بی‌حجابی نشان نمی‌دهند بلکه برخی سخنان دوپهلوی آنها باعث جسورتر شدن مخالفان، در ترغیب جوانان به فرهنگ غربی شده است.

كد خبر : ۱۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


فرمانده نیروی انتظامی شهرستان الیگودرز از کاهش  59 درصدی جرایم در ماه رمضان امسال نسبت به سالهای گذشته خبر داد .

كد خبر : ۱۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان

كد خبر : ۱۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۹


در بسیاری از مواقع از کسانی که در خانه خود ماهواره دارند و برنامه ها و فیلم های آن را دنبال می کنند، شنیده ایم که « مگر ماهواره چه دارد که اینقدر با آن مخالفت می شود؟ مگر برنامه ها و فیلم های ماهواره چه هدفی دارند جز سرگرم کردن مردم؟

كد خبر : ۱۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۰


پس از انتشار عکسهای متعددی در فیسبوک و برخی از سایتها تحت عنوان آزادی یواشکی و چشیدن طعم مثلا آزادی زنان، اعضای این سایتها این بار پا را فراتر گذاشته و سعی دارند با گرفتن فیلم در اماکن عمومی به قبح زدایی از این مساله سرعت بیشتری دهند.

كد خبر : ۱۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۰


 خواهرم….چادر مشکی تو برایت امنیت می آورد  وخیالت راحت!!!!


كد خبر : ۱۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


با سلام، من فردی مقید از یک خانواده کاملا مذهبی هستم، ولی مدتی است که شیفته دختری شده‌ام که اگر چه از لحاظ زیبایی و ادب بسیار مقبول است، ولی زیاد در قید رعایت حجاب و خواندن نماز نیست، آیا می‌توانم با او ازدواج کنم؟

كد خبر : ۱۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۴


كد خبر : ۱۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۷


از علائم آلودگی شیمیایی در ایران می توان به عادی شدن روابط زنان و مردان، پوشیدن ساپورت های تنگ و بدن نما، به تن کردن تی‌شرت هایی با علائم شیطان پرستی، بدحجابی دختران و.. اشاره کرد .

كد خبر : ۲۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


الهام چرخنده چادری شدن خود را با لبیک یا حضرت معصومه (س)رسما اعلام کرد.

كد خبر : ۲۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۶


حجت الاسلام شهسواری گفت : شهیدان متعلق به یک خانواده نیست بلکه متعلق به آینده هستند و همه مانسبت به شهدا و خون شهدا مسئول هستیم.

كد خبر : ۲۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


سوالی که شاید نزدیک دوماه انواع جوابها رو درکتابها بررسی کردم و جستجو کردم تااینکه درایمیلی جواب سوالموم یافتم.

كد خبر : ۲۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۱


مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستان از برگزاری جشن پرواز بادبادک ها در استان   ودیدار با کودکان بیمار در بیمارستان های خرم آباد و الیگودرزخبر داد.

كد خبر : ۲۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


میگویند روزی شیطان تصمیم گرفت از كار خود دست بكشد اعلام كرد میخواهد ابزارش را با قیمتی مناسب به فروش بگذارد.

كد خبر : ۲۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: وزارت ارشاد و هيئت نظارت بر مطبوعات هم نبايد بگذارد رسانه هاي فاسد و غربزده اين جنايت را با مقدسات و واجباتي مثل امر به معروف و نهي از منكر مرتبط كنند و به اين بهانه به تضعيف ارزش ها بپردازند.

كد خبر : ۲۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


همانطور که برخورد با مفاسد اقتصادی یکی از اولویت های قوه قضائیه قرار گرفته است و مسئولان قوه قضائیه با جدیت این امر را دنبال می کنند، برخورد با عاملان ضد نظام در کشور و همچنین افرادی که امنیت ملی کشور را مورد هدف قرار داده اند، باید در دستور کار قوه قضائیه قرار گیرد.

كد خبر : ۲۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


حادثه تلخ اسیدپاشی سوژه‌ای شد تا برخی از رسانه‌های معاند ضد انقلاب با مستمسک قرار دادن آن به تخریب چهره جمهوری اسلامی بپردازند.

كد خبر : ۲۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۲


بازهم صف آرایی  رسانه های غربی صهیونیستی  این بار قانون امر به معروف و نهی از منکر را نشانه رفته و با تمام توان رسانه ای ، اسید های خود را به سمت این قانون واجب می پاشند .

كد خبر : ۲۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۴


بعضی ها (BBC) میگن اون هایی که روی صورت ناموس وطن اسید پاشی کردن بچه حزب اللهی ها بودن. مثل همون شهید خلیلی آمر به معروفی که جون خودش رو بخاطر حمایت از خانم های بدحجاب از دست داد.

كد خبر : ۲۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


رئیس اداره اوقاف و امورخیریه الیگودرز گفت: گردهمایی شیرخوارگان حسینی در الیگودرز برگزار می‌شود.

كد خبر : ۲۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


امام جمعه الیگودرز گفت :کسانی که  حادثه اسید پاشی را به آمران به معروف ونهی از منکر نسبت می دهند  دنیا طلبانی هستند که قصد دارند عرصه را برفعالیت خود گسترش دهند .

كد خبر : ۲۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۹


تمام تلاش یزیدیان این بود تا واقعه عاشورا را درتاریخ محو کنند و مردم را نسبت به این واقعه بزرگ کم توجه کنند. حالا تو که دوستدار حسینی به کمک یزیدیان نرو...

كد خبر : ۲۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۲


 افزایش طلاق، یکی از پیامدهای منفی ماهواره است.

كد خبر : ۲۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


رویکرد دولتی ها درباره وزارت علوم نیز به نوعی این اجازه را به این دست افراد داده تا در رفتار و کردار خود در دانشگاه ها ابایی از مقامات بالادستی نداشته و هر آنچه که می خواهند را انجام دهند.

كد خبر : ۲۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان در ماه محرم

كد خبر : ۲۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


پسرم مالت رو سفت بچسب همسایه رو دزد نکن !!!

كد خبر : ۲۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


چند صباحی بود نام  و تصویر مرحوم پاشایی ،سایت های زیادی را پوشانده بود . نگران جان او بودند و از التماس دعا می نوشتند ، بالاخره  تقدیر الهی از برزخی شدن آن هنرمند محبوب گفت و هیچ تدبیری نتوانست نظریه ی  تقدیر را تغییر دهد از اینرو  آقا مرتضی نیز مصداقی تام  برای آیه شریفه ی « انالله و اناالیه راجعون» شد.

كد خبر : ۲۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


خداوند زیبایی را دوست دارد اما آن زیبایی که ودیعه‌ای الهی و با معرفت باشد و گرنه هر چوبی را که آرایش کنی، زیبا می‌شود! در این میان باید گفت در اجتماع آن چیزی که مهم است، سیرت زیباست نه صورت زیبای بزک کرده! چرا که گاه تفاوت‌های رفتاری زنان زیبا در خیابان با رفتار خشن‌شان در خانه تعجب برانگیز است.

كد خبر : ۲۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶


گروه ها و صفحاتی در همین شبکه های اجتماعی با نام های داف درست شده است و در آن اقدام به انتشار تصاویر شمار بسیار زیادی از همین دختران و زنان ایرانی نموده اند و چشم چرانان زیادی اقدام به لایک کردن و کامنت گذاشتن برای این صفحات و گروه ها می کنند.

كد خبر : ۲۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


این روزا حتما دیدید مردایی رو که دست خانومشون رو گرفتن ولی چشماشون رو یه خانوم دیگه دوخته شده، میگن از هر دست بدی از همون دست هم پس میگیری شده.

كد خبر : ۲۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۳


 امام جمعه الیگودرز گفت :دولتهای گذشته در امر بی حجابی اقدامی قابل توجهی انجام ندادند در حالی که اقداماتی مانند سهمیه بندی بنزین ،یارانه ها  وسبد کالا اقدامتی موثر در جامعه است ولی به  موضوع حجاب و عفاف ماننداین موارد توجه نشد.

كد خبر : ۳۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۲


كد خبر : ۳۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۷


كد خبر : ۳۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


فرانسه از سویی خود را مهد دموکراسی معرّفی کرده و همواره اذعان کرده است که کشوری است برای همه سلایق و عقاید، و از سویی دستگاه‌هی امنیتی و پژوهشی غرب به فرانسه هشدار داده‌اند که در کمتر از سی سال آینده دین رسمی فرانسه، اسلام خواهد شد.

كد خبر : ۳۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۴


با توجه به حاشیه‌های پوششی که جشنواره فیلم فجر در سال های گذشته داشت، به نظر می رسد بهتر است مسئولین قبل از رسیدن به بحران پوشش بازیگران در این جشنواره، فکری برای این موضوع داشته باشند.

كد خبر : ۳۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۷


امام جمعه شهرستان الیگودرز گفت : حکومتهای اسلامی با اجرای احکام رنگ و بوی  الهی به خود می گیرند و با گسترش امربه معروف ونهی از منکر ایمان افراد تقویت شده و امنیت بیشتری در جامعه برقرار  می شود  .

كد خبر : ۳۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


شبکه های فارسی وان و من و تو به صورت غیر مستقیم متلاشی کردن خانواده ها را امری عادی می پندارند.و نتیجه فیلم های مستهجن آنها خیانت به همسر و فرزندان می باشد.

كد خبر : ۱۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


کودکان و نوجوانان در طول 12 سال تحصیل روزانه بین 4 تا 8 ساعت از وقت خود را در مدرسه می‌گذرانند. دانشگاه فرهنگیان باید دقت کند که نه‌تنها نحوه‌ی تدریس دروس تخصّصی معلمان را بدان‌ها بیاموزد بلکه فرهنگ ایرانی-اسلامی و نحوه‌ی انتقالش را نیز به معلّمان آموزش دهد امّا...

كد خبر : ۳۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


ما شیعیان علی علیه السلام سوگ مادرمان را بر هر چیز دیگری ترجیح می دهیم بیاییم شیعه مولا بمانیم و برایش سنگ تمام بگذاریم.
كد خبر : ۳۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۳


استفاده از جذابیت جنسی جزئی از اصول تبلیغاتی و جذب مشتری در ارزش‌های موجود جهانی است.

كد خبر : ۳۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


سردار نقدی حضرت زهرا (س) و حضرت زینب (س) را دو الگوی زنان ایرانی دانسته و ادامه داد: پیروی از چنین الگوهایی بود که مقام معظم رهبری، زن ایرانی را معلم ثانی برای زنان جهان معرفی کرد، کسانی که پس از معلمان اول در صدر اسلام، مشعل هدایت را در دوران معاصر برافروختند.

كد خبر : ۳۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۰


سید حمید روحانی در واکنش به اظهار نظرهای روز گذشته هاشمی گفت: هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شرکت و شکست خورد؛ بنابراین هاشمی با وجود این شکست ها دچار بحران روحی شده و به سوی کسانی روی آورده که بر خلاف منافع ملت و مصالح کشور گام برمی دارند.

كد خبر : ۳۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴


فرماندار شهرستان الیگودرز گفت :پايبندي زنان جامعه  به آموزه هاي متعالي اسلامي بويژه حجاب و عفاف ضامن حفظ شخصيت و جايگاه آنان در جامعه است .

كد خبر : ۳۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۵


رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان الیگودرز گفت : ترویج  فرهنگ فاطمی نیاز به همدلی بیشتر مردم دارد تا خانواده ها با الگو گیری از ائمه معصومین (ع)  بتوانند جوانان خود را هدایت کنند .

كد خبر : ۳۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۶


مدیر عامل شبکه فارسی زبان فارسی وان ( farsi1 ) مهمان برنامه صدای آمریکا ( VOA ) بود. وقتی مجری برنامه از او پرسید: برنامه آینده شما چیست؟ او گفت تا سال ۲۰۲۰ کاری می کنیم که مردهای ایرانی خودشان زن هایشان را برای نمایش دادن از خانه بیرون بفرستند.

كد خبر : ۳۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


اهالی روستای برم میزبان چهارمین همایش هیجار بختیاری خواستار رفع محرومیت و بیکاری جوانان  این روستا هستند  .

كد خبر : ۴۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


شخصیت های ماهواره ای  به نرمی در پوست جامعه ما نفوذ می کنند  و بعد از اینکه مخاطب مورد نظر تحت تاثیر شخصیت داستانی قرار گرفت به تدریج او را به سمت تاریکی و رفتارهای نادرست می کشاند.

 

كد خبر : ۴۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۴


روز گذشته همایشی تحت عنوان "روز گلونی" برای دومین سال در شهر خرم آباد برگزار شد، برنامه ای که متاسفانه حجاب برخی شرکت کنندگان آن را بیشتر شبیه یک همایش ضد فرهنگی کرد تا همایش فرهنگی.

كد خبر : ۴۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


در کجای پوشش بانوان اصیل لری بد حجابی دیده شده که در این  گونه همایش ها ترویج می شود.

كد خبر : ۴۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


گُلوَنی که یک اصالت فرهنگی در لرستان است این روزها در لابه‎لای بی‎برنامه‎گی‎، عدم حمایت مسئولین فرهنگی و نبودِ نظارت کافی می‎رود تا دست‌خوش تحریف شود.

كد خبر : ۴۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


هرزگاهی در فضای مجازی شاهد انتشار فیلم هایی از رقص مختلط دانشجویان در مراسمات هستیم که این گونه حرکات واقعا فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی را زیر سوال برده و تا به حال مسئولین وزارت علوم برای جلوگیری آن تدابیری اتخاذ نکرده اند.

كد خبر : ۴۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


مهدی نوجوانی است که شرط مصاحبه را محجبه شدن خبرنگار قرار داد تا  او مجبور شد حجاب خود را رعایت کند و لی امروز......

كد خبر : ۴۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۶


روزی جوانان این کشور، ساپورت غوّاصی می‌پوشیدند تا دفاع از ناموس را به نمایش بگذارند امّا امروز زنان بی‌حجاب ساپورت می‌پوشند تا حراج ناموس را به رخ بکشند و بگویند تن‌فروشی ارزان است.

كد خبر : ۱۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۸


کارشناس مسائل مذهبی گفت: روزه گرفتن باعث می شود انسان به سمت تقوا و پرهیزگاری برود و از مفاسد، تخلفات، گناه و معصیت فاصله بگیرد و همین امر موجب شده است که در این یک ماه آمار تخلفات و جرائم اجتماعی نسبت به ماه ها و روزهای دیگر سال کم تر شود.

كد خبر : ۴۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۰


 بار ديگر ماه مبارک رمضان ماه ميهماني خدا فرا رسيد تا مردم خدا جو و مؤمن با وارد شدن در اين ضيافت الهي سرمايه خوشبختي دنيا و آخرت خود را تضمين نمايند .

كد خبر : ۴۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۱


امروز ما با غول افسانه‌ای ۱۷ هزار سر و دست و پایی روبه‌رو هستیم که همه دنیا را به هم می‌دوزد و مرتبط می‌کند، غولی که چنگال‌های نحس خود را در بدنه خانوادها فرو می‌کندوسفره غیرت رادر خانواده ها برمی چیند.

كد خبر : ۴۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


مذاکرات هسته ای فراتر از ظاهر دیپلماتیک آن ، یک کارزار سخت سیاسی و راهبردی است.دوستان و دشمنان در اطراف این مذاکرات دارای نقش های خاص خود هستند.

كد خبر : ۴۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


همزمان 54 هواپیمای بمب‎افکن تمام منطقه را بمباران شیمیایی کردند. تمام افرادی که در منطقه بودند چه ساکنین و چه رزمندگان شیمیایی شدند.

كد خبر : ۴۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


ما حجابمان و عفت و دینمان ارزان تمام نشده است. یک‌وقت یک‌چیزی ارزان درمی‌آید. ارزان هم می‌رود؛ اما یک‌چیزی که با کتک خوردن ابوذر به‌دست‌آمده است. با پاره شدن لب پیغمبر به‌دست‌آمده است. با شکافته شدن مغز امیرالمؤمنین به‌دست‌آمده است. با گلوی علی‌اصغر به‌دست‌آمده است. با دست ابوالفضل به‌دست‌آمده است. با کتک‌هایی که انقلابیون در زندان‌های شاه خوردن به‌دست‌آمده است. با صد هزار و بیش از صد هزار شهید به‌دست‌آمده است

كد خبر : ۴۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


پرچم فرهنگی اسلام حجاب است و رعایت حفظ حجاب در واقع سیلی محکمی در گوش دشمنانی است که می کوشند بد حجابی و بی حجابی را در میان جوانان بیشتر ترویج دهند.

كد خبر : ۴۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


رییس جمهوری با قدردانی از حمایت‌های مردمی و مقام معظم رهبری در پیمودن راه بسیار طولانی مذاکرات هسته‌ای، گفت: در حال حاضر به قله بسیار نزدیک هستیم ولی هنوز قدم‌هایی تا رسیدن به این قله فاصله داریم، ان شاء الله به حول و قوه الهی مذاکره کنندگان ایرانی در این مصاف سخت و پیچیده، پیروز خواهند بود.

كد خبر : ۴۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان گفت: ارزنده‎ترین نمونه‎های تمدن و زندگی اجتماعی در ایران اسلامی پدیده ارزشی و فرهنگی حجاب و عفاف است که بستری برای پرورش بسیاری از انسان‌های شایسته محسوب می‎شود.

كد خبر : ۴۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


بد حجابی یا بی حجابی افراد در جامعه بعنوان یکی از مهمترین معضلات جامعه اسلامی است که عوامل متعددی در سالهای اخیر در ترویج آن نقش داشته است وشاید کمرنگ شدن اعتقاد به فرهنگ حجاب در خانوادها  از مهمترین آنها باشد  .

كد خبر : ۴۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


شرایط اولیه شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد.

كد خبر : ۴۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


با توجه به اینکه اصل مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی و قبل از انجام مصاحبه از معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت بررسی خواهد شد

كد خبر : ۴۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۷


مدیر کمیته امداد شهرستان الیگودرز از برگزاری بزرگداشت دهه کرامت با حضور دختران و زنان سرپرست خانوار در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۴۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: استکبار جهانی با دینی که بخواهد منافعش را به هم بزند مخالف است.

كد خبر : ۴۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۵


نرگس محمدی بازیگر نقش "ستایش" و 8 هنرمند زن دیگر از فعالیت های هنری محروم شدند.

كد خبر : ۵۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰


همسرسردار شهید منصور عابدی، ضمن تأکید بر عذرخواهی ظریف از رهبر معظم انقلاب و ملت ایران، به خاطر دست دادن به اوباما، گفت: دست دادن به چنین شخصی نه تنها خطایی ذلت بار بلکه پایمال کردن خون شهدا است.

كد خبر : ۵۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


عزادران و عاشقان حضرت اباالفضل (ع) در شهرستان الیگودرز  راز ماندگاری سقای کربلا را عشق به ولایت می دانند .

كد خبر : ۲۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۱


زن جوان با تعجبی گفت: جالبه! پس چرا تلویزیون پخش نمی‌کنه. میدونید چیه، واقعیتش من خودم رهبر رو دوستشون دارم ولی خوب هر کسی یه چیزی میگه دیگه؛ از طرفی هم این گشت ارشادی ها طور دیگه برخورد میکنن.البته قبول دارم بعضی از خانم ها انگار اومدن سالن عروسی. نباید اینطوری بشه.

كد خبر : ۵۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


تجمع رهروان زینبی ویژه بانوان عصر دیروز 12 محرم در مسجد متبرکه حضرت قاسم (ع) الیگودرز برگزار شد .

كد خبر : ۵۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


عصر دیروز12 محرم تجمع رهروان زینبی ویژه بانوان با  ندای " لبیک یاحسین و لبیک یازینب " و با هدف ترویج  فرهنگ حجاب و عفاف  از مسیر چهار راه شهرداری تا مسجد حضرت قاسم (ع ) شهرستان  الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۵۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


یکی از مراجع تقلید با اشاره به اینکه نسبت به اجرای آیات قرآن کریم در جامعه باید تلاش بیشتری صورت بگیرد، گفت: متاسفانه مسئولان توجه کمی نسبت به سخنان علمای جهان اسلام دارند.

 

كد خبر : ۵۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۴


امام جمعه الیگودرز گفت : تنها عده‌ای دنیا طلب به‌جای توکل بخدا راه عبور از بحران و رفع مشکلات کشور را پیروی از  کدخدا می دانند.

كد خبر : ۵۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۲


دین اسلام به سادگی و به دور از تجملات توصیه می کند و این رفتارها مجالس روضه را از پیام واقعی خود دور می کند و روح معنویت آن را از بین می برد.

كد خبر : ۵۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


در دومین دوره جشنواره تقدیر از افراد و گروه‌های برگزیده در ترویج کتابخوانی جابر اسدی از شهرستان الیگودرزدر بخش آزاد  فضاهای آموزشی و فرهنگی فعالیت در روستاهای دورافتاده توانست جزء نفرات برتر برگزیده شد .

كد خبر : ۵۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵


امام‌جمعه الیگودرز گفت:گسترش فرهنگ وتفکر  بسیجی شرط اصلی حیات انقلاب وترویج آن در سطح جهان است .

كد خبر : ۵۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۹


نماینده ولی فقیه در استان لرستان  نفوذ اقتصادی را یکی از راههای نفوذ دشمن در کشور دانست.

كد خبر : ۵۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱


پوتین اتومبیل منحصر به فرد خود را از روسیه به تهران آورده است که این امری نامتعارف است و بیانگر بی اعتمادی طرف روسی به توانایی امنیتی میزبان و نیروهای امنیتی ایران در تامین امنیت پوتین است و این رفتار تحقیرآمیز قابل اغماض نیست و بنابر این باعث رنجش افکار عمومی ایرانیان شده است

كد خبر : ۵۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷


فتنه 88 را می توان برای چندمین بار تقابل آشکار دشمن با نظام، رهبری و امت عنوان کرد؛ فتنه ای که پشت پرده آن هدف شومی جز لطمه زدن به انقلاب و تفرقه میان امام و امت نبود.

كد خبر : ۵۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


تا حالا به فیلم های ایرانی دقت کردید. یعنی کم کم داره جوری میشه که باید شبکه های ایرانی رو مثل ماهواره قفل و زنجیر بذاریم.

كد خبر : ۶۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱


در سفر اخیر روحانی رئیس جمهور کشورمان به ایتالیا ،ایتالیایی ها در اقدامی زیرکانه در سایه بی توجهی مسئولان تایرانی تشریفات سفر به ایرانیان توهین کردند.

كد خبر : ۶۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: افتخارِ بالاتر از خواندن سرود ملى‏، اقدام آن ورزشکاری است که حاضر نمی‌شود با حریف صهیونیست کشتی بگیرد یا بانوی ورزشکاری که با چادر یا حجاب کامل اسلامی روی سکوی قهرمانی می‌ایستد.
كد خبر : ۶۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


مهمترین چیزی که اهل بیت از جمله حضرت زهرا (س) در حالات مرگ از خداوند خواستند، انس با پروردگار و قرار گرفتن در سایه توجهات الهی است، به طوری که مایه روشنی چشم و آرامش قلب و خنکی جان شود.

كد خبر : ۶۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۳


گفتم سرت رو بنداز پایین و زندگیت رو بکن به هیچ چیز و هیچ کس فکر نکن ،ما بی طرفیم،کاری به کسی نداریم….

كد خبر : ۴۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۹


 فرمانده انتظامي استان از كاهش 42درصدي متوفيان درون و برون شهري و 19درصدي انواع سرقت ها در ايام تعطيلات نوروز 95 در استان خبر داد.

كد خبر : ۶۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴


 در مورد تفاوت نگرش دکتر شریعتی و استاد مطهری در برداشت از دین، مهم­ترین منبعی که منجر به اختلاف نگرش این دو می شود، این است که دکتر شریعتی یک برداشت جامعه شناسنامه دارد و استاد مطهری در برداشت خود از دین یک دیدگاه فلسفی ارائه می­ دهد.

كد خبر : ۶۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های لرستان با انتشار نامه سرگشاده ای در خصوص سخنرانی اخیر "فائزه هاشمی" در خرم آباد خواستار پیگیری قانونی این موضوع توسط دستگاه قضایی استان شد.

كد خبر : ۶۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


رئیس دادگستری شهرستان الیگودرز گفت: از تیر ماه سال گذشته تا هم اکنون بیش از 30هزار فقره پرونده در دادگستری الیگودرز بررسی شده است .

كد خبر : ۶۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۷


هر انساني ، با هر نظام فكري ، افعال اختياري‏اش را به منظور رسيدن به اهدافي كه آن‏ها را پسنديده و خوب تشخيص داده ، انجام مي‏ دهد ، حجاب و بي ‏حجابي نيز از اين چارچوب برون نيست .

كد خبر : ۶۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


فیلم دیدنی وجالب شعرخواندنی جالب دختر ۸ ساله درباره عفاف و حجاب منتشر  شد.

كد خبر : ۲۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹


بمناسبت آغاز هفته عفاف وحجاب و همزمان با سراسر کشور همایش حافظان حریم خانواده فردا 9صبح در مسجد جامع الیگودرز برگزار می شود.

كد خبر : ۶۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


بمناسبت  روز ملی  عفاف وحجاب و همزمان با سراسر کشور  همایش حافظان حریم خانواده صبح  امروز در الیگودرز برگزار شد .

كد خبر : ۶۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱


دفتر مرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان استان لرستان در اعتراض به سیاسی کاری برخی مدیران لرستان، بیانیه ای صادر کرد.

كد خبر : ۶۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۴


این روزها با آغاز فصل گرما کم کم حجابها رنگ دیگری به خود می گیرند و انگار گرمای هوا رنگ حجاب را کمرنگ کرده و پوشش در این فصل تغییر می کند

كد خبر : ۶۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸


دوستم تازه ماهواره خریده بود. بهش گفتم برا چی رفتی ماهواره خریدی؟ مگه نمیدونی چقدر بدآموزی داره؟ جواب داد : ما فقط شبکه های خوب ماهواره رو نگاه می کنیم و شبکه های بدش رو قفل گذاشتیم.

كد خبر : ۱۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


مبارزه با استکبار واقتصاد مقاومتی  از اصول اساسی دین و دستورات خداوند است و هر کاری که در راستای  تضعیف ایمان صورت گیرد خیانت به انقلاب واسلام می باشد .

كد خبر : ۷۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۲


رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی از قهرمانان مدال‌آور و همه ورزشکاران و مربیان پر تلاش کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ تشکر و قدردانی کردند.

كد خبر : ۷۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۲


بهنام محمدی نوجوان 13-12 ساله‌ای بود که در تمام روزهای مقاومت از 31 شهریور تا 28 مهر 59 در خرمشهر ماند. و به قول تمام بچه‌های خرمشهر باعث دلگرمی رزمنده‌ها بود.

كد خبر : ۳۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۷


سخنگوی قوه قضاییه درباره تشکیل نشدن پرونده‌ای درخصوص واگذاری مسکن به مدیران شهرداری، کشف ۱۸ تن مواد مخدر، امحای کالای قاچاق، قابل قبول نبودن مدارک تکراری مهدی هاشمی، دستگیری عامل نفوذی در تیم هسته‌ای و آزادی‌اش با وثیقه و احضار فواد صادقی اظهار نظر کرد.

كد خبر : ۷۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه قراردادهای جدید نفتی دقیقاً ضد اقتصاد مقاومتی و خطرناک است. گفت: این قراردادها تعهدات بسیاری برای ما ایجاد می‌کند که با شکایت طرف مقابل خسارات‌ بسیاری به ما وارد خواهد شد.

كد خبر : ۷۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳


احکام شرعی گفت وگو  با نامحرم در فضای مجازی بر اساس استفتائات چند تن از مراجع عظام تقلید خواندنی است.

كد خبر : ۷۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵


در روزگارناسپاسی که همه خود را به نمایش می گذارند داشتن حجاب ، خدا‌نمایي است؛ جدای از اینکه حجاب زن، نیاز برخواسته از فطرت خود اوست و برای زنان عبادت محسوب می شود.

كد خبر : ۷۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۱


ماهواره مانند بسیاری از وسایل ارتباطی دیگر می تواند کارکرد دوبعدی داشته، آثار و پی آمدهای مثبت و منفی در زندگی فردی و اجتماعی انسان ها داشته باشد

كد خبر : ۷۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به کمک بی‌شائبه آلمان و آمریکا به صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران گفت: مردم ایران، آلمان را به نام جمهوری شیمیایی می‌شناسند.

كد خبر : ۷۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه فرهنگ شهادت، ضدخشونت است، گفت: اگر این فرهنگ در جامعه نهادینه شود دیگر مشکلات اجتماعی نخواهیم داشت.

كد خبر : ۷۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۴


تجمع دانش آموزی ”نهضت ما زنده ایم» با حضور فرهنگیان و دختران دانش آموز وبا هدف ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و زنده نگه داشتن ارزش های اسلامی  درمصلی الیگودرز برگزار شد .
 
كد خبر : ۷۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۵


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت:مراسم خطبه خوانی حضرت زینب (س) همزمان با سراسر استان فردا صبح در سالن ارشاد الیگودرز  برگزار می شود.

كد خبر : ۷۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱


رئیس اداره تبلیغات اسلامی الیگودرز از فعالیت بیش از ۱۲۰ تشکل دینی و قرآنی در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۷۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰


معمولاً تا اسم پهلوان میاد اکثر ماها ذهنمون میره سمت سریال جذاب دهه هفتاد پهلوانان نمی میرند. یا بعضی ها یاد پوریای ولی یا تختی و...

كد خبر : ۲۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱


امام جمعه الیگودرز گفت:مدعیان اصلاحات در دوره های مختلف باعدم تایید اعتبار نامه ،تهمت ها وچاپ کتاب بیشترین تخریب ها وتهمت ها علیه هاشمی رفسنجانی داشتند.

كد خبر : ۷۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴


جامعه ای که در آن حجاب و عفاف رعایت نشود زهر آلود و مسموم است.

كد خبر : ۴۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵


حجت الاسلام ارزنده گفت: طرح تامین امنیت سخنرانیها دیکتاتوری مسلم در پایان عمر دولت وبرای فرار دولتمردان از پاسخگویی به  پرسشهای مردم در صورتیکه که در هیچ کجای دنیا این گونه نیست.

كد خبر : ۸۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹


بررسی‌ها نشان می‌دهد که پوشش تمام بدن در دوره‌های مختلف تاریخی چه نزد زنان و چه نزد مردان در ایران یک حقیقت بوده است و به هیچ وجه ایرانیان در برهنگی به سر نمی برده‌اند. برخی معتقد هستند که این پوشش کامل و آراسته به نوعی ریشه به وجود آمدن حجاب در دنیا است.

كد خبر : ۲۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱


مهرش بیشتر از قبل در دلم افتاده،تا به حال نهی از منکر به این قشنگی ندیده بودم.....

كد خبر : ۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷


نبی اله شمس بیراوند گفت:  سالیانه بیش از 500 تیم بهداشتی- درمانی بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم لرستان اعزام می شوند و حدود 70 هزار نفر را بصورت رایگان درمان می کنند.

كد خبر : ۸۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۲


من بچه شاه عبدالعظیم هستم و درخانه‌ای به دنیا آمده و بزرگ شده‌ام که درهر سوراخش که سر می‌کردی به یک خانواده دیگر نیز برمی‌خوردی.

كد خبر : ۳۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


حجت الاسلام ارزنده گفت : :عده  ای تنها سخن از امام ،شهدا وانقلاب می کنند و با حمایت از سران فتنه  در عمل خلاف آرمانهای انقلاب و رهبر حرکت نموده و  به ترویج علنی پدیده نفاق و دروغ در کشور می پردازند.

كد خبر : ۸۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۵


برامکی گفت: نخستین کنگره استانی "شعر انتظار" درسوم خرداد ماه همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر در الیگودرز برگزار می شود .

كد خبر : ۸۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


به حرف مردم که نیشتر و کنایه به حجاب تومی زنند و می گویند این امل رو ببین دنیا پیشرفت کرده این هنوز همین طوری می گرده گوش نکن به مسیرت فکر کن مسیری که باعث رسیدن به اوج بندگی می شود.

كد خبر : ۴۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۶


بد حجابی یا بی حجابی افراد در جامعه بعنوان یکی از مهمترین معضلات جامعه اسلامی است که عوامل متعددی در سالهای اخیر در ترویج آن نقش داشته است که مهمترین آن کمرنگ شدن اعتقاد به فرهنگ حجاب در خانوادها  می باشد  .

كد خبر : ۶۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱


بمناسبت 21 تیرماه روز عفاف وحجاب مراسم اجتماع مردمی صیانت از حریم خانواده در جوار قبور شهدای گمنام در  الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱


حجت الاسلام ارزنده گفت: متاسفانه برخلاف گفته خود وبجای خدمت رسانی به مردم  بازیهای سیاسی راه می اندازند تا دولتها را مقصر نشان دهند.

كد خبر : ۸۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۶


به راستی مسئولین را چه شده است که در نظام مقدس اسلامی راه را بر اشاعه فحشا و تعرض به ارزش ها و هنجارهای جامعه هموار می سازند؟! آیا کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه رایانه ای مأموریتی جز جلوگیری از انتشار محتوای مجرمانه و رصد فضای مجازی دارد؟!

كد خبر : ۴۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۷


حجت الاسلام لرستانی گفت: ولایت پذیری و روحیه شهادت طلبی  رمز ماندگاری انقلاب اسلامی  و سبب ایستادگی ومقاومت ملت ایران در مقابل همه توطئه های دشمنان شده است.

كد خبر : ۸۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۸


الگوی جوان ایرانی غالبا در سالهای گذشته ائمه معصومین علیهم السلام که از بزرگترین انسانهای هستی هستند بوده ، اما هرچه جلوتر می رویم رنگ و بوی انسانیت که تنها معنای آن رسیدن به کمال است کم شده است.

كد خبر : ۴۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۵


 یکی دیگر از مظاهر شگفت‌انگیز قدرت پروردگار را در جهان آفرینش ترسیم می‌کند که چگونه یک حجاب نامرئی، و حائل ناپیدا در میان دریای شور و شیرین قرار می‌گیرد و اجازه نمی‌دهد آنها با هم آمیخته شوند.

كد خبر : ۳۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۴


قرآن  انواع دیگر حجاب که در رفتار خارجی انسان تجلی می‎کند، نام برده مثل حجاب و پوشش در نگاه که مردان و زنان در مواجهه با نامحرم به آن توصیه شده‎اند.در این بخش از آسمونی تعدادی از آیات قرآن در مورد حجاب را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

كد خبر : ۷۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۷


حجاب و امان از غریبی او ، تک واژه ای  است آشنا در زبان اسلام اما در عمل در اجتماع انسانی بیگانه است.

كد خبر : ۴۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۷


ترویج  فرهنگ بدحجابی و بی حجابی برای انحراف جوانان روز به روز بعنوان معضل جامعه اسلامی در حال  گسترش است که عوامل متعددی در  ترویج این فرهنگ غربی نقش دارد.

كد خبر : ۸۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۷


یکی از جلوه های اثرات مخرب تهاجم فرهنگی در پوشش دختران و زنان برای عادی سازی بدحجابی در جامعه  است .

 

كد خبر : ۸۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷


برای تو می‌نویسم، برای تو که حاضر نیستی چادرت را با لذت ظاهریِ خوش تیپ شدن، با لذت دیده شدن و با لذت پوشیدن لباس‌های تنگ و کوتاه و رنگارنگ عوض کنی.

كد خبر : ۴۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۳۰


انفجار مواد محترقه در مدرسه دخترانه شاهد کوهدشت منجر به قطع مچ دست یکی از دانش آموزان شد.

 

كد خبر : ۹۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۸


مادر یعنی زنی که به جایی رسیده باشد تا تمام خوبی ها ، زیبایی ها و آرامش قیامت در زیر پای او معنایی به نام بهشت بگیرند ، نه زنی که تمام چشم ها به او خیره باشد و هر چند عده ای او را مادر بخوانند ، اما او همچنان یک مانکن باشد !

كد خبر : ۳۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۴


توسعه رقابت قربانی بازارسنتی، کاغذبازی اداری، وام مسکن، بازارعراق، حجاب، سؤال از رئیس جمهور، قدرت دفاعی،بی عدالتی یارانه ای، انهدام باند قاچاق انسان و برجام از جمله عناوین اصلی صفحه نخست روزنامه های امروز کشور است.

كد خبر : ۹۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۷


رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه زن در منطق اسلام یک الگو و چارچوب کاملی دارد، گفتند: زن اسلامی عبارت است از آن موجودی که دارای ایمان و عفاف است، متصدی مهم‌ترین بخش تربیت انسان است و مایه‌ آرامش جنس مرد است.

كد خبر : ۹۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۷


حجت الاسلام ارزنده گفت: امروز برای  مراسم استقبال ، تبلیغ کالاها ودر آمد زایی  در رسانه ملی  از زنان استفاده می شود که این اقدامات استفاده ابزاری ونمایش از زنان که در شان دولت اسلامی نیست.

كد خبر : ۹۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۸


 آزادی زمانی هست که اقدام یک نفر باعث ازار و محدودیت دیگران نشه. دقیقا مثل سیگار. این اقا میتونه تو خونش سیگار بکشه ولی تو مکان عمومی نه.این خانم بد حجاب هم میتونه تو خونش راحت باشه ولی تو اجتماع نه...

كد خبر : ۵۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۶


امام جواد(ع)، حجت خدا در اثبات مقام رفیع امامت است و در مقام رفع تعجب عده ای در مورد امامت آن حضرت در سنین کودکی به موضوع حضرت عیسی و نبوت ایشان در مهد استناد شده است.

كد خبر : ۹۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۸


من مشغول خودم بودم در حالی که داشتم تمام اسلام را به بیست پنی می فروختم...

كد خبر : ۲۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۴


 پاي درد و دل هر مادر شهيد که نشستيم همشون فقط يک چيز ازمون مي خواستند،به دوستاتون بگيد جگرگوشه ي من رفت تا کسي چادر از سر دخترهاي مردم نکشه

كد خبر : ۷۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷


حجت الاسلام ارزنده گفت: امروز دلدادگان به غرب حتی پس از سرنگونی برجام  سخنان امام خمینی (ره)  را فراموش کرده و قصد دارند که کشور را به بیگانگان بفروشند.

كد خبر : ۹۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۱


اگر امر به معروف و نهی از منکر به صورت واقعی در جامعه تحقق یابد، ریشه همه معضلات اجتماعی خشکیده خواهد شد.

كد خبر : ۶۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۸