امروز: دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۶۵    عبارت مورد جستجو: امام جمعه الیگودرز

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هیجار،صبح امروز جمعه 25 مرداد در جلسه ای که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان الیگودرز با حضور نمایندگی ولی فقیه  در استان حجت الاسلام میرعمادی، رئیس بنیاد شهید استان آقای اسکندری، فرماندار وشورای تامین شهرستان، جمعی از مسئولین محترم ادرات ومردم در ساعت 9:30 به مدت سه ساعت برای معرفی امام جمعه جدید شهرستان الیگودرز برگزار گردید.

كد خبر : ۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


حجت الاسلام ارزنده در نمازجمعه شهرستان الیگودرز گفت : وکسانی  خواب آشفته ای برای نظام می بینند خوابشان را به گور خواهند برد و ضربه خودشان خواهند زد.

كد خبر : ۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۹


زنگ آغاز جشن عاطفه ها توسط امام جمعه ودیگر مسئولین در مدرسه شهید توکلی نواخته شد

كد خبر : ۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


جلسه ای در دفتر امام جمعه شهرستان الیگودرز برای برگزاری جشن عید غدیر برگزار شد که در این جلسه مقرر شد  نام مجموعه ورزشی شهرستان الیگودرز به غدیر تغییر نام یابد

كد خبر : ۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر رژه موتور سواران صبح روز چهارشنبه از مقابل فرمانداری تا ورزشگاه 2500 نفری غدیر برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


جوکار رئیس اتاق اصناف شهرستان الیگودرز گفت : بر اساس اصلاحیه قانون نظام صنفی نام مجامع امور صنفی در شهرهای کشور به اتاق اصناف تغییر نام  یافت.

كد خبر : ۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


همایش عاشورای حسینی وفرهنگ عمومی توسط ستاد احیاء امربه معروف ونهی از منکر شهرستان الیگودرز در سالن ارشاد برگزار شد.

كد خبر : ۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


فرماندر شهرستان الیگودرز گفت :طبق سندی که توسط استانداری تدوین شده است پیش بینی شده که از سال 1392 تا سال 1394 برای اشتغال 9426 نفر مبلغ 14 هزارو 172 میلیارد ریال اختصاص یابد وجهت سرمایه گذاری در بخشهای مختلف هزینه شود

كد خبر : ۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۷


یادواره شهدا و جشن بزرگ انقلاب، همزمان با ایام گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در روستای فرسش شهرستان الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


 رئیس کمیته امداد شهرستان الیگودرز گفت: طی سال جاری بیش از 300 طرح اشتغالزایی در زمینه‌های مختلف در الیگودرز اجرایی شده است.

كد خبر : ۱۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱


طی مراسمی با حضور امام جمعه الیگودرز، فرماندار، معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان لرستان و جمعی از مسئولان، فرمانده جدید سپاه پاسداران الیگودرز معرفی شد.

كد خبر : ۱۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۴


با ابتکار امام جمعه الیگودرز و همت ستاد احیای زکات این شهرستان برای نخستین‌بار در استان لرستان طرح چهره به چهره یاوران زکات هجدهم و نوزدهم خردادماه در الیگودرز برگزار می‌شود.

كد خبر : ۱۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۴


فرماندار الیگودرز گفت: مردم الیگودرز در بحث پرداخت زکات در لرستان پیشگام هستند.

كد خبر : ۱۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


علیرضا حاجیعلی گفت :طرح تبلیغ چهره به چهره یاوران زکات در الیگودرز در حقیقت به عنوان  یک کار اقتصادی و فرهنگی که  با عزم  ومدیریت اعضای ستاد اجرا شد

كد خبر : ۱۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۱


امام جمعه الیگودرز گفت: ملاک ما امروز باید این باشد که در مسیر اهل بیت(ع) حرکت کنیم و این را برای خود تکلیف بدانیم.

كد خبر : ۱۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۱


نماز عید سعید فطر در ساعت 7:30صبح فردا به امامت امام جمعه الیگودرز اقامه خواهد شد .

كد خبر : ۱۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۶


همایش استانی بزرگداشت و تکریم امامزاده محمد بن حسن(ع) الیگودرز امروز، دهم شهریور مصادف با پنجم ذی‌القعده روز بزرگداشت و تکریم امامزادگان با حضور مسئولان اوقاف لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


طی مراسمی در شهرک چمن سلطان شهرستان الیگودرز دو طایفه پس از یک قرن درگیری و اختلاف با یکدیگر آشتی کردند.

كد خبر : ۲۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۲


امام جمعه الیگودرز گفت: همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی هیئت‌ها در محل چهار راه شهرداری گرد هم می‌آیند و با یکدیگر عزاداری می‌کنند.

كد خبر : ۲۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


امام جمعه الیگودرز گفت :کسانی که  حادثه اسید پاشی را به آمران به معروف ونهی از منکر نسبت می دهند  دنیا طلبانی هستند که قصد دارند عرصه را برفعالیت خود گسترش دهند .

كد خبر : ۲۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۹


برنامه های سفرنامه «سلامت و امید» با هدف ارایه خدمات پزشکی، بهداشتی و آموزشی به مردم مناطق محروم ظهر پنجشنبه در چهارمین و آخرین روز از این سفرنامه در پارک مادر شهرک الغدیر شهرستان الیگودرز در استان لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۲۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


حجت الاسلام ارزنده گفت : بسیجیان مظهر بندگی خداوند هستند و در هر کاری به دنبال نفع دنیوی آن نیست بلکه  همیشه انجام هر کاری رابعنوان وظیفه می داند.

كد خبر : ۲۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۳۰


امام جمعه الیگودرز با بیان اینکه نمایندگان مجلس باید از شهید مدرس الگو بگیرند، گفت: برخی نمایندگان از روزی که رای می‌آورند، تنها نگران این هستند که دور آینده پیروز نشوند.

كد خبر : ۲۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۸


امام جمعه الیگودرز گفت: دانشجویان در برابر توطئه‌ها هوشیار باشند.

كد خبر : ۲۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۴


 امام جمعه الیگودرز گفت :دولتهای گذشته در امر بی حجابی اقدامی قابل توجهی انجام ندادند در حالی که اقداماتی مانند سهمیه بندی بنزین ،یارانه ها  وسبد کالا اقدامتی موثر در جامعه است ولی به  موضوع حجاب و عفاف ماننداین موارد توجه نشد.

كد خبر : ۳۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۲


امام جمعه الیگودرز گفت: دولتمردان هنگام حضور در مجلس و در محافل و در آغاز سخنرانی نام مقام معظم رهبری را به زبان آورده و به فرمایشات ایشان اشاره می‌کنند در حالی که باید در عمل به این رهنمودها پایبند باشند.

كد خبر : ۳۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۹


امام جمعه الیگودرز گفت: کسانی که قصد دنیا‌طلبی داشتند، از شور افتادند و از قافله انقلاب جا ماندند.

كد خبر : ۳۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۳


امام جمعه الیگودرز گفت: شهادت جمعی از رزمندگان حزب‌الله لبنان و سردار الله‌دادی از فرماندهان سپاه پاسداران باعث ایجاد وحشت در رژیم اسرائیل شده است.

كد خبر : ۳۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۳


امام جمعه الیگودرز گفت: با پیروی ازرهبری وگام در مسیر شهدا می توانیم اقتدار انقلاب را حفظ نماییم و مفهوم آن را درک کنیم.

كد خبر : ۳۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


رئیس اداره اوقاف الیگودرز گفت: انقلاب اسلامی ایران ارزش‌های فراموش شده صدر اسلام را احیاء کرد.

كد خبر : ۳۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


طی مراسمی به مناسبت سومین روز از دهه مبارک فجر با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مدیران تعداد هشت پروژه عمرانی و خدماتی در الیگودرز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

كد خبر : ۳۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


امام جمعه شهرستان الیگودرز گفت : حکومتهای اسلامی با اجرای احکام رنگ و بوی  الهی به خود می گیرند و با گسترش امربه معروف ونهی از منکر ایمان افراد تقویت شده و امنیت بیشتری در جامعه برقرار  می شود  .

كد خبر : ۳۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


امام جمعه الیگودرز گفت: مردم و نمایندگان مجلس حق دارند، نگران ارزش‌های انقلاب و اصل نظام باشند.

كد خبر : ۳۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۵


امام جمعه الیگودرز گفت :مشکل اصلی قطعی آب شهرستان مدیریت مسئولین است که  اقداماتی درجهت جلوگیری از ایجاد منطقه گردشگری درمنطقه حفاظت شده  کمندان انجامنداده اند و سبب قطعی آب شرب مردم این شهرستان شده است.

كد خبر : ۳۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۸


امام جمعه الیگودرز گفت : تحقق پیش بینی مقام معظم رهبری از شکست عربستان ، نشان از آینده نگری عمیق رهبر انقلاب است .

كد خبر : ۳۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۴


امام جمعه الیگودرز گفت :عدم  ارائه خدمات مناسب بهداشتی ودرمانی دلالت بر عدم توسعه وپیشرفت آن شهرستان دارد . 

كد خبر : ۳۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵


امام جمعه الیگودرز گفت: شهدا همیشه معلمان مسیر  صراط مستقیم هستند و استاد شهید مطهری  نمونه  نمونه بارز یکی از این شهداست .

كد خبر : ۳۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۰


امام جمعه الیگودرز گفت: مسئولان برای برگزاری باشکوه همایش امامزاده محمدبن حسن (ع) الیگودرز تلاش کنند.

كد خبر : ۴۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶


امام جمعه الیگودرز گفت: برخی مقامات عالی‌رتبه نسبت به آموزش و پرورش دید کاسب‌کارانه دارند.

كد خبر : ۴۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


 امام جمعه الیگودرز گفت : اعدام شیخ نمر ابزار و وسیله ای برای سرنگونی آل سعود است و قطعا شیعیان سراسر جهان سکوت نخواهد کرد.

كد خبر : ۴۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳


امام جمعه الیگودرز گفت :متاسفانه عده ای ازنمایندگان مجلس تصویب قوانین بر علیه مجلس سنای آمریکا را تقلید می دانند اما با تصویب طرحی که در آن ذکر شود در صورت تهدید مذاکر کنندگان باید میز مذاکره را ترک کنند  در حقیقت پشتیبانی از  دولت نموده اند . 

كد خبر : ۴۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۵


امام جمعه الیگودرز گفت: بازجویی از دانشمندانی که سبب عزت نظام و پاسداری خون شهداهستند نشانه این است که  کسانی که در خط مقدم مذاکرات بودند وظیفه خود را بدرستی انجام نداده  و  بر خورد  قاطعی نداشته اند .

كد خبر : ۴۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۱


امام جمعه الیگودرز گفت:مقام معظم رهبری دانشمندان و مراکز نظامی را خطوط قرمز می دانند و فرمودند نباید در این موارد وارد مذاکرات شوید ولی عده ای تنها عدم همدلی خود را در بحث هسته ای به زبان می آورند .

كد خبر : ۴۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۸


امام جمعه الیگودرز گفت :در مدت این  دو سال مسئولان تنها بر طبل تحریم می‌کوبند و تا جایی که آب خوردن مردم را هم با تحریم‌ها گره می‌زنند این حرفها ننگ بزرگی برای ماست .

كد خبر : ۴۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۳


امام جمعه الیگودرز گفت: ماه مبارک رمضان زمانی مناسب برای خودسازی و توبه است.

كد خبر : ۴۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۲


امام جمعه الیگودرز گفت: برای مبارزه و مقابله با پدیده خانمان‌سوز اعتیاد به مواد مخدر آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، رسانه‌ها و خانواده‌ها وارد عمل شوند.

كد خبر : ۴۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۵


امام جمعه الیگودرز گفت: متاسفانه عده‌ای قلم به دست مزدور، دانشگاهی و حوزوی و حتی برخی مسئولان به دنبال بزک کردن چهره آمریکا هستند.

كد خبر : ۴۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۲


 امام جمعه الیگودرز گفت :اگر عده ای در جامعه حضور داشته باشند که حق را بازگو نمایند مردم می توانند به حق خودشان برسند و خبرنگاران بهترین افراد در  این خصوص هستند .

كد خبر : ۴۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۶


با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان الیگودرز نخستین روز نمایش فیلم جهانی محمد رسول‌الله(ص) آخرین ساخته مجید مجیدی در سینما تماشای الیگودرز آغاز شد.

كد خبر : ۴۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


امام جمعه الیگودرز گفت :مردم عملکرد مسئولین ودولتها را می بینند وباید  قضاوت کنند  نه اینکه  دولتها خودشان از عملکردشان  تعریف وتمجید  نمایند  .

كد خبر : ۴۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


مسئول دفتر امام جمعه الیگودرزگفت : فیلم محمد رسول الله (ص)اولین انقلاب سینمایی ایران وبرای مقابله با فیلمهای هالیودی ساخته شده است .

كد خبر : ۴۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰


جمعی از اقشار مختلف مردم  و مسئولین شهرستان الیگودرز در 18 شهریور ماه  با مقام معظم رهبری دیدار می کنند.

كد خبر : ۴۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶


امام جمعه الیگودرز گفت: مردم و مسئولان قدردان نیروهای بسیج و سپاه باشند.

كد خبر : ۵۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۷


امام جمعه شهرستان الیگودرزگفت : بعضی از احزاب و  گروهها در زمان تبلیغات صداقت را کنار می گذارندو هزاران حق مردم  را با توجیهاتی آنچنانی پایمال می کنند .

كد خبر : ۵۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۲


امام جمعه الیگودرز گفت:  امسال بسیاری از حجاج در فاجعه ناگوار منا قربانی بی کفایتی وسیاست زدگی سران آل سعود شدند .

كد خبر : ۵۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


امام جمعه الیگودرز گفت: وقتی دیپلماسی دولت در قبال مدیریت حادثه منا ناکار آمد شد، روحیه انقلابی مقام معظم رهبری باعث وحشت عربستان و حتی اسرائیل می‌شود.

كد خبر : ۵۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۰


مراسم گرامیداشت جانباختگان فاجعه منا عصر  فردا یکشنبه در مصلای قدس الیگودرز برگزار می شود .

كد خبر : ۵۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


امام جمعه الیگودرز گفت: از جمله ترفندهای دشمن برای رسیدن به مقصود خود این است که حق و باطل را در هم می‎آمیزد.

 

كد خبر : ۵۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷


امام جمعه الیگودرز گفت : مقام معظم رهبری برای حفظ عزت انقلاب وشیعیان طی نامه ای ابهامات و ضعف‌های ساختاری اجرای برجام را به مسئولین یادآور شدند .

كد خبر : ۵۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳


امام جمعه الیگودرز گفت : تنها عده‌ای دنیا طلب به‌جای توکل بخدا راه عبور از بحران و رفع مشکلات کشور را پیروی از  کدخدا می دانند.

كد خبر : ۵۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۲


امام‌جمعه الیگودرز گفت:گسترش فرهنگ وتفکر  بسیجی شرط اصلی حیات انقلاب وترویج آن در سطح جهان است .

كد خبر : ۵۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۹


امام جمعه الیگودرز گفت : بسیج بمعنای واقعی  خارجی درچشم وگلوی منافقان  و مستکبران جهان است .

كد خبر : ۵۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۳۰


امام جمعه الیگودرز گفت: درست است که نام و نشانی از شهدای گمنام نمی‌دانیم، اما همچون خورشید در آسمان‌ها می‌درخشند.

كد خبر : ۵۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱


امام جمعه الیگودرز گفت: انجام امور خیر اجر اخروی را به دنبال دارد.

كد خبر : ۵۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲


امام جمعه الیگودرز گفت :نباید در زمان تبلیغات انتخابات  آخرت خود را به دنیای دیگران بفروشیم و به خاطر اثبات خود و یا حمایت به دیگران تهمت بزنیم.

كد خبر : ۵۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۷


امام جمعه الیگودرز گفت: دست‌اندرکاران حوزه آموزش و پرورش دقت داشته باشند، وارد بازی‌های تبلیغاتی انتخابات نشوند.

كد خبر : ۵۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


امام جمعه الیگودرز گفت: عده‌ای در شهرستان الیگودرز از دوسال گذشته  به اسم حسینیه و مراکز خیریه پایگاهی برای ایجاد فتنه تاسیس نمودند که اگر شهرستان درآینده دچار مشکلاتی شود مسئولین باید جوابگو ی مردم باشند .

كد خبر : ۵۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۰


امام جمعه الیگودرز گفت: مسئولین  کشور در مقابل نقض مکرر برجام از سوی آمریکایها تنها به دستاوردهای نظام چوب حراج زده و به مسیر خود ادامه در این راه ادامه می دهند .

كد خبر : ۵۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۱


امام جمعه الیگودرز گفت: تأیید همه داوطلبان انتخابات برای مردم حجت نمی‌آورد.

كد خبر : ۵۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۵


امام جمعه الیگودرز به توهین‌ها و گستاخی‌های مقامات آل‌سعود اشاره کرد و گفت: عربستانی که مسئولان آن سر سوزنی ارزش ندارند به کشور ما هتاکی می‌کنند و برخی مسئولان ما تنها مراقب هستند که آنها ناراحت نشوند.

كد خبر : ۶۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۹


 دیدار مسئولین  با امام جمعه ،غبار روبی گلزار شهد ای  گمنام ،دیدار با خانواده شهدا وایثارگران ،نواختن زنگ انقلاب ، رژه  ماشین های آتش نشانی وافتتاح کارگاه لباسهای محلی از برنامه های  نخستین روز دهه فجر در شهرستان الیگودرز بود.

كد خبر : ۶۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۲


شرایط برای برگزاری انتخاباتی پرشور و باشکوه در الیگودرز فراهم است.

كد خبر : ۶۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷


کاندیداها در زمان تبلیغات با نصب پوستر خود بر روی دیوارها و در هر جایی چهره شهرها را زشت نموده و از هر اقدامی نیز  برای جلب آرای  بیشتر بهره می برند.

كد خبر : ۶۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۱


این روزها با رسیدن به  پایان زمان تبلیغاتی کاندیدای مجلس  شاهد حاشیه ها و روشهای تبلیغاتی بسیاری از سوی نامزدهای  انتخابات برای جلب آرای مردم در شهرستان الیگودرز می باشیم.

كد خبر : ۶۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


امام جمعه الیگودرز گفت: متاسفانه برخی از مسئولان از منابع طبیعی این شهرستان حفاظت نمی‌کنند.

كد خبر : ۶۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۱


امام جمعه الیگودرز گفت :متاسفانه دولتها و یا حزبها  سعی در ضربه فنی کردن اقدامات یکدیگر داشته که این امر مهمترین مشکل در تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور است .

كد خبر : ۶۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷


طبق گفته مسئولین شهرستان الیگودرز صدور مجوز استانی جهت اجرای  طرح پرورش 500تنی ماهی در قفس سد حوضیان الیگودرز یک شبه وغیر قانونی بوده است. 

كد خبر : ۶۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰


امام جمعه الیگودرز گفت: هنگامی که آمریکا اعلام می‌کند، ایران حق برگزاری رزمایش در خلیج فارس را ندارد، هیچ مسئول دولتی و سیاسی واکنش نشان نداد تا اینکه رهبر معظم انقلاب به این یاوه‌گویی‌های آمریکا پاسخی دندان‌شکن دادند.

كد خبر : ۶۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷


طرح پرورش ماهی در سد حوضیان الیگودرز با تاکید و مجوز مسئولین استان  اجرا شده  واین  در حالی است که وزارت نیرو ،مسئولین شهرستان و مردم  این طرح را سبب به خطر افتادن منابع آب  و آلودگی زیست محیطی می دانند.

كد خبر : ۶۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹


امام جمعه الیگودرز گفت: میلیاردها تومان تسهیلات جهت واگذاری خودروهای بی‌کیفیت پرداخت می‌شود، اما تسهیلات 10 میلیون تومانی ازدواج جوانان که می‌رسد دست خالی را به رخ می‌کشند.

كد خبر : ۶۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴


امام جمعه الیگودرز گفت : امام خمینی (ره) تا آخرین لحظه عمر خود انقلابی ماند و  امروز آن روحیه انقلابی تنها در دل پیروان حقیقی از ولایت  زنده می باشد .

كد خبر : ۶۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۴


امام جمعه الیگودرز گفت :مسئولین با اینکه می دانند  اجرای برنامه بی حاصل و تنها باطن دشمنان را  نمایان  کرده است  ولی متاسفانه مجددا  31 تن از آب سنگین را به آمریکا می فروشند.  

كد خبر : ۶۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۸


جذب نیروهای غیر بومی در بیمارستان شهید ولیان  الیگودرز در حالی بصورت چراغ خاموش صورت می گیرد   که بسیاری از جوانان  فارغ التحصیل بیکار در این شهرستان جویای کار در دیگر استانها ی کشور هستند .

كد خبر : ۶۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲


ریشه بسیاری از  مشکلات جامعه امروز دوری از قرآن واخلاق اسلامی که  سبب از هم پاشیدن بنیان خانواده  شده است .

كد خبر : ۶۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۴


 امام جمعه الیگودرز گفت : تنها راه مبارزه با استکبار این است که  امت های اسلامی با اتحاد و همدلی خود در مقابل سران خود فروخته واسرائیل ایستادگی کنند .

كد خبر : ۶۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۱


امام جمعه الیگودرز گفت : عید فطر سر آغاز زندگی  تقوا پیشگان است که با دوری از گناه مشمول رحمت خداوند می شوند . 

كد خبر : ۶۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۶


بمناسبت  روز ملی  عفاف وحجاب و همزمان با سراسر کشور  همایش حافظان حریم خانواده صبح  امروز در الیگودرز برگزار شد .

كد خبر : ۶۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱


 امام جمعه الیگودرز گفت :متاسفانه نه تنها سانتریفیوژها جمع‌آوری شد پس از یک سال چرخ  رونق اقتصادی کشور نیز از حرکت ایستاد.

كد خبر : ۶۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۵


امام جمعه الیگودرز گفت :مشکل تنها در خصوص حقوقهای نجومی مدیران نیست بلکه معضل بزرگترافزایش سفرهای خارجی بی حساب کتاب مسئولین است .

كد خبر : ۶۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۳۰


امام جمعه الیگودرز گفت: مشکلاتی که در کشور بروز پیدا می‌کنند، نتیجه ملاحظات بی‌جا و مصلحت‌اندیشی است.

كد خبر : ۷۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۸


امام جمعه الیگودرز گفت: امامزادگان و بقاع متبرکه ملجا و پناهندگاه مردم و مراکز فرهنگی هستند که باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرند.

كد خبر : ۷۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۸


مبارزه با استکبار واقتصاد مقاومتی  از اصول اساسی دین و دستورات خداوند است و هر کاری که در راستای  تضعیف ایمان صورت گیرد خیانت به انقلاب واسلام می باشد .

كد خبر : ۷۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۲


با مشارکت ۵۰ درصدی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران مجری طرح سد رودبار عملیات احداث یک باب مدرسه ۹ کلاسه شبانه روزی در دهستان بزنوید مرکز بخش بشارت الیگودرز آغاز  شد.

كد خبر : ۷۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۸


امام جمعه الیگودرز گفت : متاسفانه سخنگوی دولت دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی را  ذخایر انقلاب خطاب می کنند در حالیکه  عدم برخورد قلطعانه با این مدیران متخلف  نوعی ضربه به اعتقادات مردم است.

كد خبر : ۷۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۵


امام جمعه الیگودرز گفت: امروز دشمنان در برابر سپاه اسلام سر تعظیم فرود آورده اند وذلت آنها هر روز در منطقه بیشتر می شود. 

كد خبر : ۷۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۲


بمناست هفتم مهر ماه روز آتش نشانی وایمنی کارکنان آتش نشانی شهرستان با حجت الاسلام ارزنده امام جمعه الیگودرز دیدار نمودند.

كد خبر : ۷۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷


امام جمعه الیگودرز گفت : افرادی که شعار آزادی سران فتنه را سر می دهند در حقیقت تنها شعار وادعای ولایت پذیری را داشته ودر عمل برخلاف فرمایشات مقام معظم رهبری اقدام می کنند .

كد خبر : ۷۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


امام جمعه الیگودرز گفت : اعتماد وارتباط با  مردم سبب اقتدار بیشتر در نیروی انتظامی شده و  آرامش جامعه را نیز بدنبال دارد .

كد خبر : ۷۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰


امام جمعه الیگودرز گفت: وزیر امور خارجه بی غیرت کشورمان در برایر  توهین ها و هتاکی های وزیر آلمان تنها لبخند می زند و نمایندگان مجلس باید ظریف را از کرسی وزارت پایین بکشند.

كد خبر : ۷۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۶


امام جمعه ومسئولین شهرستان  نسبت به  ماجرای 400  تن قیر فروخته شده  در شهرداری الیگودرز واکنش نشان داده وخواستار معرفی خیانتکاران و همچنین برگشت  اموال به  بیت المال شدند .

كد خبر : ۷۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۴


امام جمعه الیگودرزگفت: تنها راه مقابله با آمریکا وسایر مستکبران پاک نمودن دلها ازشیطان اکبر و عدم دلبستگی به آنها می باشد.

كد خبر : ۷۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۷


امام جمعه الیگودرز گفت:خط پاسداری از از خون شهدا وادامه راه امام خمینی (ره) عدم سازش بادشمنان واستادگی در مقابل نفوذ مستکبران است.

كد خبر : ۷۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱


امام جمعه الیگودرز گفت :مسئولین در تحقق اقتصاد مقاومتی پای کار نیستند و توقف فعالیت صنایع کوچک توسط دولت مخالف با تحقق اصل اقتصاد مقاومتی است .

كد خبر : ۷۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۹


امام جمعه الیگودرز گفت :  هر دولتی که دست یاری به سمت بسیجیان دراز نماید و از ظرفیت و توانایی به نحوه مطلوب استفاده  کند یقینا سبب پیشرفت کشور خواهد شد.

كد خبر : ۷۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵


امام جمعه الیگودرزگفت : تمدید تحریمها توسط نمایندگان سنای آمریکا نتیجه اقدامات عجولانه و بی تدبیر افرادی که با دریافتهای حقوقهای نجومی و فسادهای مالی به عنوان کاسبان حقیقی برجام به مردم خیانت نمودند.

كد خبر : ۷۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۲


امام جمعه موقت الیگودرز گفت:نقض برجام فرصتی که تا مانند گذشته فرایند هسته ای با سرعت بیشتری ادامه یابد و هم اکنون اقتصاد مقاومتی تنها راه مقابله با تمدید تحریمها است.

كد خبر : ۷۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۶


امام جمعه الیگودرز گفت: رئیس جمهور در طول سه سال گذشته  49 باربه منتقدان توهین نموده و اولین و بزرگترین ناقض حقوق شهروندی می باشد.

كد خبر : ۷۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۳


امام جمعه الیگودرز گفت :تنها راه نجات از فتنه ها ایمان ،تقوای واقعی و پشتیبانی از ولایت فقیه می باشد.

كد خبر : ۷۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


امام جمعه الیگودرزگفت:حماسه 9 دی باید زنده نگه داشته شود چرا که نماد ایستادگی  وهوشیاری ملت و ملاک تشخیص دلسوزان واقعی نظام است.

كد خبر : ۵۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


امام جمعه الیگودرز گفت: امروز عده‌ای برای رسیدن به اهداف خود در انتخابات سال آینده تخریب و تضعیف قوه قضاییه را پیگیری می‌کنند.

كد خبر : ۷۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۷


فرماندار الیگودرز در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان گفت :امسال درایام الله دهه فجر 65 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر  48 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

كد خبر : ۷۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰


امام جمعه ومسئولین شهرستان الیگودرز در پی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی هر کدام جداگانه   پیام های تسلیت را صادر کردند.

كد خبر : ۷۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰


امام جمعه الیگودرز گفت:مدعیان اصلاحات در دوره های مختلف باعدم تایید اعتبار نامه ،تهمت ها وچاپ کتاب بیشترین تخریب ها وتهمت ها علیه هاشمی رفسنجانی داشتند.

كد خبر : ۷۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴


امام جمعه الیگودرز گفت:امروز دیدن و شنیدن مشکلات کشور نیاز به عینک و سمعک ندارد.

كد خبر : ۷۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۱


بمناسبت ایام الله دهه فجر مراسم جشن سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تجلیل از طلاب برتر با حضور امام جمعه ،خدابخشی نماینده شهرستان و  جمعی از  اساتید و خانواده های طلاب در حوزه علمیه مهدیه الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۸۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱


حجت الاسلام ارزنده گفت :متاسفانه مسئولان وزارت امور خارجه کشورمان در زمان توافق برجام و اعمال تحریمهای جدید سکوت محض اختیار می کند که این اوج ذلت طلبی در برابر توطئه های دشمنان است.

كد خبر : ۸۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱


حجت الاسلام ارزنده گفت:مردم با این همه مشکلات که نتیجه بی تدبیری مسئولین دربرابر توطئه های دشمنان فریاد ایستادگی و مقاومت سر می دهند وهمه دستاوردهای نظام نتیجه همین جانفشانیها است.

كد خبر : ۸۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


حجت الاسلام ارزنده گفت :شیعه واقعی کسی است  که  مسئولیتش برای اسلام وانقلاب کم هزینه  ولی خدماتش برای نظام بسیار ارزشمند باشد .

كد خبر : ۸۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹


حجت الاسلام ارزنده گفت: طرح تامین امنیت سخنرانیها دیکتاتوری مسلم در پایان عمر دولت وبرای فرار دولتمردان از پاسخگویی به  پرسشهای مردم در صورتیکه که در هیچ کجای دنیا این گونه نیست.

كد خبر : ۸۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹


حجت السلام ارزنده گفت:متاسفانه  کشور در مسائل اقتصادی ،مدیریت بحران.رها شده  است وحتی بی تدبیری دولتمردان در این زمینه ها حماسه شیرین ومردمی 22بهمن رابه کام نظام وملت تلخ کرد.

كد خبر : ۸۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۶


حجت الاسلام ارزنده گفت : مسئولین پس از گذشت چهار سال چرخ کارخانه ها و سانتریفیوژها را از کار انداختندو روز فناوری هسته ای که روز عزت ملی بود را  به روز عزا برای ملت ایران تبدیل نمودند.

كد خبر : ۸۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۸


حجت الاسلام ارزنده گفت :نامگذاری مجدد امسال با عنوان اقتصاد مقاومتی برای خدمت بیشتر مسئولین به مردم چرا که قطعا عاقبت به خیری همه ما در حل مشکلات مردم است.

كد خبر : ۸۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


حجت الاسلام ارزنده گفت : اصل امانتداری و بی طرفی که مورد تاکید رهبر انقلاب را باید سرلوحه  همه کارها  برای مسئولین در زمان  برگزاری انتخابات باشد.

كد خبر : ۸۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱


حجت الاسلام ارزنده گفت : روحانی پس از گذشت چهار سال با وجود بیکاری و رکود هنوزه وعده اشتغال زایی می دهد این درحالی که مشکلات امروز جامعه حاصل تناقض بین حرف و عمل دولتمردان است .

كد خبر : ۸۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۵


حجت الاسلام ارزنده گفت:حذف مناظرات از رسانه ملی  دیکتاتوری بر علیه حقوق شهروندی ملت ایران ومصلحت اندیشی مسئولین  است وعدم پخش زنده آن نیز بمعنای توهین به شعور ومعرفت مردم می باشد.  

كد خبر : ۸۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۱


حجت الاسلام ارزنده گفت : عده ای امروز به بهانه انتخابات  با توهین به ائمه اطهار (ع) و تطهیر ومظلوم نمایی قاتلان 17 هزار شهید کشورمان بدنبال ایجاد فتنه و آشوب می باشند.

كد خبر : ۸۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸


حجت الاسلام ارزنده گفت : وزرای دولت به صورت رسمی حمایت خود رااز ورود کالای قاچاق به کشور اعلام می نمایند که حاصل این بی تدبیری تعطیلی کارخانه ها وبیکاری کارگران است . 

كد خبر : ۸۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۱


حجت الاسلام ارزنده گفت : :عده  ای تنها سخن از امام ،شهدا وانقلاب می کنند و با حمایت از سران فتنه  در عمل خلاف آرمانهای انقلاب و رهبر حرکت نموده و  به ترویج علنی پدیده نفاق و دروغ در کشور می پردازند.

كد خبر : ۸۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۵


حجت الاسلام ارزنده گفت : تایید صلاحیت فتنه گران در انتخابات شورای شهر الیگودرز نشانه عدم پایبندی به ارزشها وخون شهدا و همچنین تغییر رنگ وموضع افراد در طول زمان است .

كد خبر : ۸۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۲


حجت الاسلام ارزنده گفت : فتح خرمشهر حاصل رشادتها  وجانفشانیها رزمندگان در برابر مستکبران است وامروز نیز نمونه والگویی باور پذیر برای مسئولین جهت تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور  می باشد .

كد خبر : ۸۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۱


حجت الاسلام ارزنده گفت : امام خمینی (ره) بزرگترین آمر به معروف وناهی از منکر بعد از ائمه اطهاراست که در مقابل همه مستکبران جهان  ایستادگی کرد ولی امروز دنیا پرستان در سخن پیرو امام ولی در عمل خلاف امر وی اقدام می کنند.

كد خبر : ۸۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۲


حجت الاسلام ارزنده گفت: خیانتکاران به نظام با اجرای  سند 2030 قصد تسلط بیگانگان ومستکبران را بر فرهنگ ونظام آموزشی این کشور را دارند که این اقدامشان با عقلانیت وروحیه انقلابی گری منافات دارد .

كد خبر : ۸۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۹


حجت الاسلام ارزنده گفت : رئیس جمهور با تحریف زندگانی و سخنان ائمه اطهار  (ع) اعتقادات مردم را زیر سوال می برد و آب به آسیاب دشمن می ریزد.

كد خبر : ۸۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۲


نماز عید سعید فطر با حضور پرشور مردم مومن شهرستان و به امامت حجت الاسلام ارزنده امام جمعه الیگودرز اقامه شد.

كد خبر : ۸۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۵


حجت الاسلام ارزنده گفت :توشه ماه رمضان را با غفلت از دست ندهیم و بخشش و گذشت  باید در  در اولویت اعمال و عباداتهای همه ما در روز عیدسعید فطر باشد.

كد خبر : ۸۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۵


حجت الاسلام ارزند ه گفت :دولتمردان پس از گذشت سه سال تازه به حقیقت صحبت دلسوزان ومنتقدان رسیدند و به جمع دلواپسان برجام پیوستند.

كد خبر : ۸۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۳۰


حجت السلام ارزنده گفت :برجام آزمونی برای دولتمردانی است که متاسفانه به فرامین مقام معظم رهبری و سخنان دلسوزان ومنتقدان توجه ننمودند وامروز نیز حاضر نیستید با  مردم صادقانه صحبت کنند و از ملت عذرخواهی نمایند .

كد خبر : ۸۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۳


حجت الاسلام ارزنده گفت :اقدام نمایندگان در مجلس بعد از مراسم تحلیف رئیس جمهور خیانت  وتوهین به ملت بزرگ ایران است وبعنوان لکه ننگی بر پیشانی مجلس در تاریخ ثبت خواهد شد .

كد خبر : ۸۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۰


حجت الاسلام ارزنده گفت: شهیدان رجایی و باهنر حجت خداوند بر همه مسئولین می باشند چرا که بعد از مسئولیت  چرا که در زمان مسئولیت مانند قبل با مردم رفتار نمودند  واز خدمت به مردم ملت غافل نشدند.

كد خبر : ۸۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۳


دردولت قبل بیش از 1600 بیمه شده اصلی در تامین اجتماعی الیگودرز بدلیل مهاجرت و تعطیلی کارگاه  از لیست بیمه شدگان خط خورده اند.

كد خبر : ۸۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۵


مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی وباهنر با حضور مسوولین استانی وشهرستان درمسجد جامع الیگودرز برگزار شد.

 

 

كد خبر : ۸۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۸


حجت الاسلام ارزنده گفت : مراسم قربانی در روزعید ظاهر عبادت و نمادی برای ذبح نفس و خصلت های بد انسانی است تا پس از آن با اخلاص و تقوای بیشتر به درگاه خداوند مقرب شویم .

كد خبر : ۸۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۰


حجت الاسلام ارزنده گفت: شهید حججی مایه عزت برای آزادگان و جهان اسلام که دوست و دشمن به عظمت و ایمان این شهید عزیز اعتراف می کنند. 

كد خبر : ۸۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳


حجت الاسلام ارزنده گفت: متاسفانه برخلاف گفته خود وبجای خدمت رسانی به مردم  بازیهای سیاسی راه می اندازند تا دولتها را مقصر نشان دهند.

كد خبر : ۸۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۶


حجت الاسلام ارزنده گفت: فتنه گران و عده ای بی بصیرت که تنها بدنبال حفظ حیات مادی خود هستند با ترویج فرهنگ ایثار وشهادت مخالف می باشند و هم اکنون  نیز در برابر پیروزی جبهه مقاومت سکوت نموده اند.

كد خبر : ۸۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۳


حجت الاسلام ارزنده گفت: مستکبران و وهابیون برای ایجاد توطئه و اجرای نقشه های شوم خود بدنبال تفرقه افکنی بین شیعه و سنی هستند.

كد خبر : ۸۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۰


حجت الاسلام ارزنده گفت :طرح انتقال پایتخت رژیم منحوس صهیونیستی از تل‌آویو به بیت‌المقدس توطئه تازه استکبار و صهیونیست برای جبران شکست داعش که ملت ایران ضمن محکومیت این اقدام  مانند گذشته از بیت المقدس وارزشهای اسلامی دفاع خواهند کرد.

كد خبر : ۸۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۷


حجت الاسلام ارزنده گفت: رژیم منحوس آل سعود  بدبنال برقرای ارتباط محکم با رژیم کودکش صهیونیست  که این اقدام خیانت  بزرگی بر علیه همه مسلمانان جهان است.

كد خبر : ۸۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۴


حجت الاسلام ارزنده  گفت: مسئولین ،کارکنان ادارات ومردم  باید به اقامه نماز دراول وقت توجه ویژه داشته باشند  و در هنگام ادای  این فریضیه واجب الهی بمعنای واقعی خود را در محضر خداوند بدانند.

كد خبر : ۸۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۱


حجت الاسلام ارزنده گفت: تطهیر کنندگان سران فتنه 88  خود از فتنه گرانی امروز کشور  هستند که در مسیر آنها ودشمنان نظام  قدم بر می دارند.

كد خبر : ۸۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۸


حجت الاسلام ارزنده گفت: بی تدبیری مسئولین در حل  مشکلات معیشتی واقتصادی  کشور سبب شد که دشمنان ومنافقان فرصت را غنیمت شمرده و آشوب واغتشاش در کشور ایجاد کنند.   

كد خبر : ۸۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۵


حجت الاسلام ارزنده گفت: علما  ومحافظان دین نباید در برابرکسانیکه نسبت به ائمه اطهار (ع) بی حرمتی نموده و هم اکنون بدنبال  زیر سوال بردن عصمت رسول اکرم و ائمه اطهار (ع) هستند سکوت نمایند.

كد خبر : ۸۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۹


حجت الاسلام ارزنده گفت: متاسفانه برخی مدیران با نمک نشناسی اقداماتی در جهت نا امید مردم از نظام و پایمال شدن خون شهدا واز خودگذشتی رزمندگان می شود.

كد خبر : ۸۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۶


بیکاری از معضلاتی در الیگودرز که بدلیل تعطیلی بسیاری از معادن وکارگاهها به یک بحران اجتماعی برای جوانان تبدیل شده و این شهرستان همچنان رتبه  نخست بیکاری در کل کشور  را به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۸۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۱


حجت الاسلام ارزنده گفت: متاسفانه اقدامات رئیس اداره ارشاد لرستان در جهت تیشه زدن به ریشه اسلام وانقلاب است و نمایندگان استان نباید در برابر این اقدامات سکوت کنند.

كد خبر : ۸۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۳


حجت الاسلام ارزنده گفت: راه امام وشهدا تنها در تبعیت از مقام معظم رهبری است و قطعا  هیچ توطئه ای نمی تواند مردم  ولایت پذیر را از انقلاب، امام و شهدا جدا نمي کند.

كد خبر : ۸۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۱


حجت الاسلام ارزنده گفت: سخن از رفراندوم در جشن پیروزی انقلاب علاوه بر توهین به مردم به دشمنان تداعی می کند که این نظام به بن بست رسیده است.

كد خبر : ۸۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۷


حجت الاسلام ارزنده گفت: عده ای با کرنش در برابر مستکبران و سستی در مقابله با اغتشاشگران توسط مرفهان بی درد در جامعه سبب ذلت آفرینی برای ملت ایران شده است.  

كد خبر : ۸۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۴


پس از گذشت بیش از یکسال از تبانی چند خیانتکار به بیت المال  و فروش حواله  حدود 400تن قیر شهرداری الیگودرز  به دلالان هنوز مردم این شهرستان چشم انتظار معرفی  این متخلفین هستند.

كد خبر : ۹۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۸


حجت الاسلام ارزنده گفت: متاسفانه برخی مسئولین و نمایندگان مجلس بدنبال برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی و یا واگذاری جزایر سه گانه به کشور امارات هستند  واین سخنان مایه ننگ وشرمساری است.

كد خبر : ۹۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۱


امام جمعه الیگودرز گفت: جذب جوانان و نوجوانان به مساجد و تلاش برای شناسایی آنان مهم ترین وظیفه کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

كد خبر : ۹۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۷


حجت الاسلام ارزنده گفت: امروز برای  مراسم استقبال ، تبلیغ کالاها ودر آمد زایی  در رسانه ملی  از زنان استفاده می شود که این اقدامات استفاده ابزاری ونمایش از زنان که در شان دولت اسلامی نیست.

كد خبر : ۹۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۸


حجت الاسلام ارزنده گفت: دولتمردان برای سفر معنوی اربعین علاوه برهزینه تراشی با ارسال نامه محرمانه به صداو سیما سبب انصراف مردم می شوند ولی برای سفر برای  عیاشی به  فاسدترین شهر دنیا وخروج میلیاردها دلار از کشور سکوت می کنند .

كد خبر : ۹۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۷


حجت الاسلام ارزنده گفت: امروز کاسبان برجام افزایش قیمت ارز را به نفع دولت می دانند چرا که  سود  17هزارمیلیارد تومانی گرانی دلار از جیب به مردم به جیب آنها واریز می شود .

كد خبر : ۹۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۴


حجت الاسلام ارزنده گفت: اقتدار جبهه مقاومت سبب شد که جنایت های مستکبران جهان در هم شکسته شود و آرزوی سران منحوس آل سعود بر باد رود.

كد خبر : ۹۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۳۱