امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
فرمانده سپاه الیگودرز در مراسم روز شهرستان :

«سرهنگ محمد برامکی» در یادواره شهدای حاج عمران شهرستان الیگودرز به دوران ۸ سال دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: غیور مردان لرستان تا آخرین قطره خون پای حق و دفاع از میهن خویش ایستادند.

کد خبر: ۹۱۲۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۱

به گزارش هیجار ،«سرهنگ محمد برامکی» در مراسم بزرگداشت شهدای حاج عمران که با حضور مسئولین شهرستان و خانواده محترم شهدا، جانبازان، ایثارگران و جانبازان و قشرهای مختلف مردم در مصلی قدس  الیگودرز برگزار شد، به دوران 8 سال دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: غیور مردان لرستان تا آخرین قطره خون  پای حق و دفاع از میهن خویش ایستادند، عاشقانی که مردانه ایستادند و رفتند تا بمانند و ثبت تاریخ شوند.

برامکی با توجه به نقش رزمندگان غیور لرستان در عملیات حاج عمران افزود: عملیات حاج عمران یکی از عملیات های پیچیده دفاع مقدس بشمار می رود که رزمندگان لرستان نقش بی بدیلی داشتند و با حضوری قدرتمند در این عملیات نقشه دشمن را با شکست مواجه کردند.

وی به منطقه حاج عمران اشاره کرد و تصریح کرد:  نیروهای عراقی قصد داشتند از طریق منطقه حاج عمران شهر پیرانشهر را تصرف کنند و یک جبهه جدید در کردستان ایجاد کنند که با دلاوری رزمندگان اسلام، عراق حدود 3 هزار کشته و 200 اسیر داد.

فرمانده سپاه الیگودرز با بیان اینکه در عملیات حاج عمران لرستان 300 شهید تقدیم انقلاب کرد که سهم شهرستان الیگودرز 64 شهید گلگون کفن بود افزود: رشادت فرزندان لرستان نه تنها سبب شکست ارتش عراق و عدم تصرف شهر پیرانشهر شد بلکه عملیات متحرک ارتش عراق را با شکست مواجه ساخت.

فرمانده بسیج شهرستان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری نبرد غیور مردان لرستانی را دیدنی توصیف کردند، اظهار داشت: رزمندگان لرستانی در عملیات حاج عمران با از خود گذشتگی، رزم بی‌امان و تقدیم شهدای والامقام و سرداران سرافرازی همچون سید مصطفی میرشاکی برگ زرینی دیگر از تاریخ دفاع مقدس را از خود به یادگار گذاشتند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: