امروز: پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
امام جمعه موقت الیگودرز:

حجت الاسلام ترکی گفت: متاسفانه بیش از 2برابر جمعی کنونی شهرستان از الیگودرز بدلیل بیکاری محرومیت مهاجرت کرده اند که عدم وجود زیر ساخت های لازم و  بی توجهی یا مانع تراشی مسئولین  برای جذب سرمایه گذار  از دلایل اصلی آن می باشد.

کد خبر: ۹۰۷۱
تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳

حجت الاسلام سهراب ترکی امام جمعه موقت  ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام  به ویژگی ها و سیره زندگانی آن حضرت اشاره کرد و اظهار نمود: زندگانی امام علی (ع) دارای مجموعه خصوصیات و ویژگی منحصر به فردی است  که سرلوحه زندگی همه ما شیعیان باشد.

وی ادامه داد: عده ای  حتی با وجود شناخت از ابعاد شخصیتی و زندگانی این امام بزرگوار ولی  از دسته دشمنان آن حضرت هستند چرا که این افراد با مبنای ناب اسلامی که امیرالمؤمنین امام علی (ع) سالها برای آنها جهاد وتلاش نمودند مخالف  هستند.

امام جمعه موقت الیگودرز به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به سال«حمایت از کالای ایرانی» اشاره کرد و اظهار نمود: مسئولان باید در حمایت از کالای ایرانی تعصب داشته باشند و زیرساخت های لازم برای تولید کالاهای با کیفیت که با قیمت ارزان به دست مردم برسد را فراهم نمایند.

مسئول دفتر نظارت وبازرسی شهرستان الیگودرز به  آمار بالای مهاجرت الیگودرز اشاره نمود وگفت : بیش از 2برابر جمعیت کنونی  شهرستان الیگودرز به سایراستانها کشورمهاجرت نمودند تنها به دلیل  عدم وجود زیر ساختهای لازم وعدم بی توجهی مسئولان برای جذب سرمایه گذار ویا  سنگ اندازی در راه توسعه وسرمایه گذاری  در شهرستان است ورتبه شهرستان نیز از شوم به ششم کاهش یابد.

وی در ادامه با اشاره به خروج سرمایه گذار از شهرستان الیگودرز گفت: متاسفانه  عدم وجود زیرساخت ها  در شهرستان سبب عدم استقبال سرمایه گذاران جهت  اشتغال زایی در  شهرستان شده است و اگر مسئولین دست از منافع شخصی خود بردارند و به فکر جامعه و شهرستان باشند دیگر شاهد چنین اتفاقات ناخوشایندی در سطح  الیگودرزروی نخواهد داد.

ترکی اظهار داشت : برای حمایت از کالای ایرانی لازم است، از ورود کالای قاچاق به داخل جلوگیری به عمل آید و با کنترل واردات بتوانیم کیفیت محصولات داخلی را بالا ببریم.

امام جمعه موقت شهرستان الیگودرز با یاد آوری بحث زمین خواری در خطبه های نماز جمعه هفته قبل اشاره کرد وبیان نمود: مجددا از مسئولین  منابع طبیعی شهرستان می خواهیم که از منابع طبیعی و با ارزش این شهرستان محافظت کنند و از سوء استفاده دست زمین خواران و سود جویان جلوگیری کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: