امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
همزمان با سراسر کشور ؛

شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان با سراسر کشور با حضور ۶۰۰نفردر شهرستان الیگودرز برگزار شد.

کد خبر: ۹۰۱۲
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۷

حبیب جمشیدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان الیگودرز در گفت وگو هیجار گفت: شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در رشته های مختلف به صورت کتبی همزمان با سراسر کشور امروز در سالن امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز برگزار گردید.

 جمشیدی اظهار داشت: قران آموزان در بخش های حفظ قرآن شامل حفظ جزء ۳۰، جزء یک، حفظ ۲ جزء(جزء ۳۰ و یک یا جزء یک و ۲)، ۳ جزء، ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۱۵ جزء، ۲۰ جزء، ۲۵ جزء، حفظ کل، حفظ سوره ها منتخب(واقعه و ملک)، حفظ موضوعی یک، حفظ موضوعی ۲، حفظ موضوعی ۳ و حفظ موضوعی ۴، بخش ترجمه و مفاهیم قرآن کریم شامل ترجمه و مفاهیم مقدماتی یک، ترجمه و مفاهیم مقدماتی ۲، ترجمه و مفاهیم مقدماتی ۳، ترجمه و مفاهیم متوسطه، ترجمه و مفاهیم تکمیلی و تدبر در قرآن کریم و صحیفه سجادیه شرکت کردند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی الیگودرز اضافه کرد: این آزمون در بخش شفاهی از ۱۲ اسفندماه تا ۱۸ اسفندبا حضور ۶۰۰ نفر و با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در شهرستان الیگودرز برگزارخواهد  شد.

وی اظهار داشت :شهرستان الیگودرز یک سوم قران آموزان استان را در این آزمون به خود اختصاص داده و رتبه اول در جذب قران آموز را در سطح استان داشته است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: