امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
نماینده الیگودرز در مراسم راهپیمایی 22بهمن:

دکتر خدابخشی گفت: برای همه مشکلات کشور راه حل کارشناسی وجود داشته ولی علاج واقعی  رفع همه  مشکلات  تقویت نظام برنامه ریزی وبکاریگری مدیران جهادی وبرنامه محوردربدنه دولت ومجلس است.  

کد خبر: ۸۹۵۲
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۶

به گزارش هیجار ،دکتر محمد خدابخشی  نماینده مردم الیگودرز در مراسم  راهپیمایی 22بهمن ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی با استقلال در همه زمینه ها سبب شد که مردم در سرنوشت خود نقش اساسی داشته باشند و با برگزاری انتخابات  بتوانند حتی رهبر  را با واسطه انتخاب نمایند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی  با ایجاد شرایط وزمینه ها  سبب شده تا دانش آموزان در سراسر کشور حتی  در محرومترین مناطق نیز  با ادامه تحصیل  در بالاترین راس حکومتی قرار بگیرد.

خدابخشی اضافه کرد: استقلال سیاسی مایه فخر ومباهات ملت ایران است بیان کرد :استقلال سیاسی که در 39 سال گذشته تنظیم روابط سیاسی بر اصول حکمت ،عزت و مصلحت تصمیم هایی اتخاذ شده است هرچند که برخی این تصمیمات اشتباه است ولی امروز افتخار می کنیم که در این عرصه خود مختار هستیم ولی هم اکنون در برخی از کشورهای پیشرفته این استقلال سیاسی وجود ندارد.

نماینده الیگودرز،مراسم 22بهمن در الیگودرز،عکس،تصویر

 

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: جمهوری اسلامی ایران درحوزه دفاعی وامنیتی قدرت بازدارنگی با تکیه بر توان ونیروهای متخصص داخلی که فناوری های  در عرصه نظامی و تجهیزات  وپیشرفت های موشکی ایجاد می کنیم ولی سالیانه  رقبای منطقه میلیاردها دلار هزینه می کنند تا با  واردات تجهیزات نظامی بدنبال ایجاد تعادل  نظامی در مقایسه با انقلاب اسلامی هستند ولی قدرت بازدارنرگی نظامی جمهوری اسلامی درون زا ومتکی به توان داخلی است.

وی اظهار داشت: قوه قضاییه مستقل ،دیوان نهاد عدالت اداری برای تظلم خواهی از مصوبات حاکمیت است  و در حوزه آموزش نیز تعداد دانش آموزان 13میلیون نفر که در قبل از انقلاب 7میلیون نفر بودند و تعداد مدارس از 2 هزاردر پیش از انقلاب امروز  به بیش از 130هزار آموزشگاه رسیده است وهم اکنون نیز در آموزش وپرورش بیش از 841هزار نفر مشغول به فعالیت هستند.

نماینده مردم الیگودرز بیان نمود:  مراکز آموزشی عالی نسبت به قبل از انقلاب 12برابر رشد داشته است وتعداد دانشجویان در کشور بیش از 25 برابر رشد داشته و تعداد دانشجویان در مقطع دکتری نسب به قبل از انقلاب  به ترتیب بیش از90 برابر رشد داشته است  وهم اکنون بیش از 80هزارنفر بعنوان هیئت علمی درمراکز علمی فعالیت می کنند.

نماینده الیگودرز،مراسم 22بهمن در الیگودرز،عکس،تصویر

 

 

خدابخشی با اشاره به اینکه  خدمات نظام در حوزه  بهداشت ودرمان  بسیار رضایتش بخضش وفراوان است افزود: هم اکنون در سطح جهان  پزشکان متخصص بسیار شناخته شده اند و در حوزه اقتصادی علاوه بر تولید ناخالص ملی شاخص توسعه انسانی  جمهوری اسلامی ایران رتبه 68 را به خود اختصاص داده است.

نماینده مردم الیگودرزدر ادامه  به اقداماتش در 18 ماه گذشته اشاره کرد وبیان نمود: استخدام 200نفر از الیگودرز وجذب سهمیه پنج ساله برای شهرستان ،راه اندازی کارخانه لاستیک سازی بارز ،راه اندازی کارخانه کربنات کلسیم ، احداث دهکده گردشگری ،گازرسانی به روستاها ،پروژه ملی جاده الیگودرز به مسجد سلیمان و... پروژهها وبرنامه های که درسالهای آینده به بهره برداری خواهد رسید ودر زمینه اشتغالزایی تحولی  چشم گیر در شهرستان بوجود خواهد آورد.

خدابخشی به اثرات  پروژه قمرود برای شهرستان اشاره کرد وبیان نمود: جهت جبران اثرات پروژه قمرود موافقیت های لازم موافقت سازمان  برنامه و مدیریت کشور  برای احداث سد عالی وساماندهی رودخانه الیگودرز،رودخانه زز در شول آباد وآبرسانی به 46 روستا که  از طریق تونل قمرود اخذ شده است.

وی به خدمات نظام در حوزه درمان وبهداشت الیگودرز نیز اشاره کرد: هم اکنون بیمارانی از سایر نقاط کشور برای انجام درمان وعمل  جراحی مغز واعصاب  به بیمارستان تخصصی شهید ولیان  الیگودرز مراجعه می کنند و 11پزشک متخصص نیز در سال جاری  برای خدمات رسانی به مردم شهرستان جذب شده اند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اضافه کرد: متخصص زنان وزایمان نیز در آینده نزدیک به جمع متخصصین اضافه خواهد شدو کلینک سیار دندانپزشکی بصورت رایگان به مناطق مختلف شهر وروستاها مراجعه وخدمات درمانی را به مردم شهرستان ارائه می دهد.

خدابخشی در آخر بیان کرد: برای همه مشکلات در سطح ملی وشهرستان راه حل کارشناسی وجود دارد ولی حفظ امنیت لازمه همه اقدامات است و مسئولین  با پیگریهای لازم مشکلات مردم را حل نمایند و علاج واقعی  رفع همه  مشکلات  تقویت نظام برنامه ریزی وبکاریگری مدیران جهادی وبرنامه محوردر بدنه دولت ومجلس است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: