امروز: پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
امام جمعه الیگودرز:

حجت الاسلام ارزنده گفت: راه امام وشهدا تنها در تبعیت از مقام معظم رهبری است و قطعا  هیچ توطئه ای نمی تواند مردم  ولایت پذیر را از انقلاب، امام و شهدا جدا نمي کند.

کد خبر: ۸۹۴۸
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۴

حجت الاسلام محمد علی ارزنده ضمن تبریک پیروی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در گفت و گو با هیجار گفت: انقلاب نه یک انقلاب سیاسی و نه اقتصادی بود بلکه انقلاب فرهنگی بود که در آن اخلاق مورد تایید است.

وی ادامه داد: امام با تسخیر قلبها چنان تحولی در مردم بوجود آورد که مادران در دروان دفاع مقدس  عزیزانشان را در راه اسلام وانقلاب تقدیم می نمودند.

حجت الاسلام ارزنده ضمن گرامیداشت یاد خاطره شهدا وایثارگران تاریخ انقلاب اسلامی بیان کرد: خداوند تبرک وتعالی به امام خمینی (ره ) عنایت کرد و ازبین مردم کسانی را با مکتب  قرآن و اسلام پرورش داد که خداوند به آنها مباهات می کنند.

امام جمعه الیگودرز پاسداشت از ارزشها وخون شهدای انقلاب را وظیفه مردم ومسئولین دانست وبیان کرد: راه امام وشهدا تنها در تبعیت از مقام معظم رهبری است  و قطعا با ولایت پذیری هیچ توطئه ای مردم را از انقلاب، امام و شهدا جدا نمي کند و مسئولین باید قدر این فرصت را غنیمت دانسته واز عمق جان  به نظام و مردم خدمت کنند. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: