امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
در هفتمین روز از دهه فجر؛

فرماندار الیگودرز از افتتاح ۴۳ میلیارد تومان پروژه اقتصادی و عمرانی در این شهرستان خبر داد.

 

کد خبر: ۸۹۴۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰

به گزارش هیجار ،احسان جهانیان در آیین بهره برداری از پروژه های دهه فجر شهرستان الیگودرز با اشاره به اینکه امروز ۴۳ میلیارد تومان پروژه با حضور استاندار در الیگودرز بهره برداری می شود، اظهار داشت: این مقدار پروژه در قالب ۳۴ طرح شاخص افتتاح می شود.

 وی با بیان اینکه در مجموع ۱۸۷ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۱۰۲ میلیارد تومان اعتبار برای دهه فجر در الیگودرز پیش بینی شده بود، تصریح کرد: از ابتدای دهه فجر برخی از این پروژه ها بهره برداری شده است.

 فرماندار الیگودرز با تاکید بر اینکه این پروژه ها در حوزه درمان، آب، برق، مخابرات و تعاونی ها هستند، افزود: برخی از پروژه های این شهرستان نیز بیش از ۹۰ درصد پیشرفت دارند از جمله دانشکده پرستاری الیگودرز که ۹۴ درصد پیشرفت داشت اما از لیست پروژه های افتتاحی حذف شدند تا به بهره برداری کامل برسند.

 جهانیان با اشاره به اینکه تاکنون ۷۸ درصد سهم الیگودرز در اشتغالزایی محقق شده است، یادآور شد: سهم شهرستان الیگودرز در اشتغالزایی ۲۲۰۰ نفر است.

 وی به بخش تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در الیگودرز اشاره کرد و گفت: زیرساخت ها در این حوزه فراهم است و به طور کامل اطلاع رسانی شده و روستاییان برای دریافت تسهیلات با بهره بانکی ۶ درصد در حال ثبت نام هستند.

 فرماندار الیگودرز یادآور شد: یش از ۱۰ میلیارد اعتبار در این حوزه در نظر گرفته شده است.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: