امروز: پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
امسال در ایام الله دهه فجر:

فرماندار الیگودرز از  افتتاح  178 پروژه  با اعتباری بالغ بر 102 میلیارد تومان و اشتغال زایی بیش از 950 نفر در ایام الله دهه فجر در سطح این شهرستان خبر داد.

کد خبر: ۸۹۳۰
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۵

دکتر احسان جهانیان در گفت وگو با هیجار گفت :امسال در دهه فجر 158پروژه با اعتباری بالغ بر 96 میلیارد تومان و 20 پروژه اقتصادی با اعتباری بالغ  بر 6میلیارد تومان در سطح شهرستان به بهره برداری خواهد رسید .

وی ادامه داد: عمده این پروژهها عمرانی و با  اجرای این  پروژه ها برای  962 نفر اشتغال زایی خواهیم داشت.

فرماندار الیگودرز اضافه کرد:  چهار طرح در ایام الله دهه فجر کلنگ زنی خواهد شد که برای به  بهره برداری رسیدن این طرحها اعتباری بالغ بر 7میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

وی استقلال در بحث اقتصادی را مهمترین هدف  برنامه های دولت دانست واظهار داشت : استقلال در حوزههای  سیاسی ، اقتصادی وامنیتی کشور ازراهبردهای اساسی در قانون اساسی واز  اهداف انقلاب  محقق شده است و تنها در حوزه اقتصادی که وابستگیهایی وجود دارد.

جهانیان اضافه کرد: مقام معظم رهبری  خلاء استقلال کامل اقتصادی را به خوبی را احساس کردند وبا تاکید برتحقق  اقتصاد مقاومتی  برای رهایی ازوضعیت وابستگی تاکید داشتند.

فرماندار الیگودرز اظهارداشت :در راستای این همه دولت سیاستهای اقتصاد مقاومتی را در 12 طرح  وبرنامه ملی تدوین شده و برای هر وزارتخانه راهبردی در نظر گرفته شده است تا منجر به استقلال اقتصادی در کشور شود .

وی بیان کرد: تحقق وارای برنامه ها  نیازمند کمک مردم ومسئولین است و مسئولیت اصلی بر دوش متولیان موضوع دولتمردان  از وزرا تا مدیران شهرستانی است وقطعا با تحقق این برنامه ها استقلال اقتصادی کشور تامین خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: