امروز: پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
امام جمعه الیگودرز :

حجت الاسلام ارزنده گفت: متاسفانه برخی مدیران با نمک نشناسی اقداماتی در جهت نا امید مردم از نظام و پایمال شدن خون شهدا واز خودگذشتی رزمندگان می شود.

کد خبر: ۸۹۱۴
تاریخ انتشار: جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۹

به گزارش هیجار ،حجت الاسلام محمد علی ارزنده در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و فرا رسیدن ایم الله فجر گفت: امروز بدلیل وجود اختلاسها  ومشکلات موسسه های اعتباری شاهد کاهش اعتماد مردم  به بانک ها هستیم  و برخی افراد که ادعای مسلمانی دارند در این اوضاع اقتصادی اختلاس هایی میلیاردی انجام می دهند.

 وی ادامه داد: متاسفانه حتی موگرینی  سخنگوی اتحادیه اروپا نسبت به سوال خبرنگار در خصوص اینکه آیا آمریکا در خصوص اجرای برجام  تعهد داده  است لبخند می زند وپاسخی نمی دهد چرا که اصلا آمریکایها به عهد وپیمانشان وفادار نیستند.  

امام جمعه الیگودرز به صحبت های اخیر وزیر امور خارجه فرانسه در خصوص مسائل موشکی اشاره کرد وافزود: متاسفانه وزیر امور خارجه فرانسه در صحبت های اخیر با بیان این مطلب که  قبلا در خصوص برنامه های موشکی ومسائل منطقه  صحبت هایی انجام شده است این در حالی است که مقام معظم رهبری تاکید داشتند که مذاکرات تنها در خصوص مسائل هسته ای ولی ظریف وزیر امور خارجه در دیدار با رهبر انقلاب بیان کرد که در مذاکرات از خط قرمزها عبور کردند.

خطیب نماز جمعه الیگودرز اظهار داشت: وزیر امور خارجه روسیه وچین هر چه تاکید داشتند که در مذاکرات هسته ای مسائل موشکی مطرح نشود ولی متاسفانه  تیم مذاکر کننده اصلا حساسیتی انجام نداده و به راحتی و بدون اجازه از خط قرمزهای نظام  عبور کردند وحتی  تا کنون دولتمردان اجازه نداد شخصی که نسبت به برجام انتقاد دارند در این خصوص صحبت هایی را در رسانه ملی بیان کند.

وی اضافه کرد: پس از مدتها  یاسر جبرائیلی پژوهشگر کشورمان در مناظره ای در رسانه ملی ضمن انتقاد از برجام  بیان می کند که  متن برجام 14 ماه قبل از توافق از سوی نشریه های آمریکایی چاپ شده  در حقیقت اصلا مذاکرایی انجام نشده است ولی متاسفانه  وزارت امور خارجه نسبت به  این انتقادها بیانه ای توهین آمیز صادر کرد در حالیکه نسبت به صحبت های وزیر امور خارجه فرانسه  که ایران را جزء  کشور مخرب دانسته سکوت نموده و تنها تکذیب می کنند.

امام جمعه الیگودرزاضافه کرد: غیرت ملی  ودینی هر ایرانی اجازه نمی دهد که ازاو بعنوان خرابکار یاد کنند واو نسبت به این توهین ها سکوت کنند ولی متاسفانه دستگاه دیپلماسی کشور  بجای برخورد قاطع  با یاوه گوییهای وعدم اجازه ورود به این هتاکان  به راحتی با آنها کنار می آید.

حجت الاسلام ارزنده ضمن عرض تسلیت بمناسبت فرا رسیدن شهادت حضرت فاطمه الزهراء (س) بیان کرد: انقلاب اسلامی حاصل خون از خود گذشتگی  شهدا  وجانبازان انقلاب اسلامی است ولی متاسفانه اخیرا یکی از مدیران آموزش وپرورش یکی از استانها در راستای اجرای سند 2030بخش نامه ای صادر نموده که در آن تاکید شده که دانش آموزان  مراکز آمادگیها و کلاس های اول ودوم ابتدایی  اجاز ندارند به دیدار قبور شهدا و جانبازان  دوران دفاع مقدس بروند.

مسئول ستاد احیا امر به معروف ونهی از منکر شهرستان الیگودرز افزود: متاسفانه برخی افراد بعنوان مدیر در کشور درحال فعالیت هستند واز بیت المال  حقوق  دریافت می کنند ولی بر علیه نظام و ارزشها اقدام می کنند در حقیقت این ها نمک نشناسی هستند  که سبب نا امید مردم  وپایمالی خون شهدا وجانبازان می شوند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: