امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه لرستان :

حجت الاسلام دانشی گفت: ملت ایران در مقابله با افراد یا گروههای که قصد خدشه به  نظام ورهبری را دارند پیام 9 دی را دوباره  اجرا خواهند کرد.

کد خبر: ۸۸۳۵
تاریخ انتشار: شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۲

به گزارش هیجار ،حجت الاسلام دانشی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه لرستان در مراسم گرامیداشت سالروز 9دی درمصلی  الیگودرز به خطبه های امام علی (ع) اشاره کرد وگفت: شهرستان الیگودرز دارای  مردم دردمند و مسئولیت پذیر هستند و گواه آن تقدیم  605 شهید و بیش هزار جانباز و آزاده است وامروز نیز با حضور در9 دی  بیعت با ولایت و بصیرت را به رخ دشمنان اسلام می کشانید.

دی در الیگودرز،عکس،تصویرمراسم 9دی در الیگودرز

وی  به آیات قرآن  واحادیث درباره فتنه اشاره کرد و ادامه داد: حماسه 9 دی  روز زنده نگه داشتن شعائر دینی است و امروز از 9دی بعنوان  یوم الله در تاریخ انقلاب یاد می شود و برای زنده نگه داشتن باید هرساله با حضور بیشتری در این مراسم شرکت نمود.  

حجت الاسلام دانشی یکی از مولفه های ثبات نظام  مشارکت  انتخاباتی  است بیان کرد: ملت ایران از ابتدای انقلاب با پشتیبانی از ولایت  مشارکت های زیادی  انجام داده اند وسبب نا امیدی دشمنان انقلاب شده اند  و9 دی نیز تجلی  "بصیریت و ولایت  مداری مردم انقلابی " است.  

وی به فتنه های تاریخ انقلاب اسلامی اشاره کرد واظهار داشت: دشمنان حتی قبل از انقلاب با فتنه و توطئه ها بدنبال نابوی نظام و اسلام بودند و هدف آنها از بین بردن رهبری ، نظام وجدایی دین از سیاست بوده است  وهمه این فتنه ها با شکل زیبا ظاهر شده اند ولی باطنش پراز ستم ، نابودی و دنیا طلبی بوده است.    

سخنران مراسم  9دی درالیگودرز  با اشاره به اینکه امروز بصیرت مهمترین شاخص برای نخبگان وخواص در کشور است بیان کرد: سران فتنه 88 از مدتها قبل با آمریکایها ودشمنان جهت براندازی نظام رابطه داشتند ولی ایمان مردم ، پیوند عاشورا با انقلاب  و ولایت مداری  توطئه دشمنان را خنثی کرد.

 رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان لرستان با اشاره به  اینکه همه ما باید روحیه انقلابی را حفظ کنیم اظهار داشت: باید نسل نو را با ارزشها وآرمانهای انقلاب آشنا نماییم و افرادی که قبلا تریبون در دست آنها بود و یا مسئولینی  که هم اکنون تریبون  در اختیار  دارند نباید بدبنال تضعیف نظام باشند و خدمات انقلاب را لگد مال کنند.

حجت الاسلام دانشی لزوم آمادگی مسئولین ومردم برای جشن اربعین انقلاب را ضروری دانست  وبیان کرد: هرکس قبلا تریبون دراختیار داشته و یا هم اکنون داری تریبون  می باشد و قصد خدشه به نظام و رهبر انقلاب را داشته باشد ملت ایران در مقابله با او  پیام 9 دی را دوباره  اجرا خواهند کرد.

دی در الیگودرز،عکس،تصویرمراسم 9دی در الیگودرز

وی به سخنان  مقام معظم رهبری در خصوص نفوذ اشاره کرد وبیان نمود : حاکمیت فرهنگ وارزشهای اسلامی ،نظام مبتنی بر دین با محورت ولایت و پشتیبانهای مردمی از انقلاب وحکومت دینی سه اصل که سبب شکست نقشه های شوم دشمنان علیه انقلاب اسلامی شده است و راه ضربه زدن به این سه اصل نفوذ می باشد.  

وی به تجمع در برخی از شهرها ی کشور اشاره کرد وبیان نمود : دولتمردان باید زمینه را برای توطئه  دشمن ایجاد نکنند  و اگر مشکلات  ودرد مردم را سریعا حل نمایند وفرماندار شهرستان نیز باید  به مشکلات مردم  توجه کند وهمه مسئولین  بدون نگاه به چپ وراست پای درد دل مردم بنشینند ودرعمل مشکلات را برطرف نمایند ومردم نیز باید با هوشیاری اقدام کنند چرا که منافقین بدبنال موج سواری و اهداف شوم خود هستند.

  انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: