امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
نماینده مردم الیگودرز :

دکتر خدابخشی گفت: استاندار لرستان  باید مدیران ضعیف و بی انگیزه را برکنار و نیرو های توانمند و با انگیزه را برای مدیریت امور بکار بگیرد.

کد خبر: ۸۷۹۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۳

به گزارش هیجار ، دکتر محمد خدابخشی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه جابجایی مدیران  امری طبیعی و موجب تکاپوی بیشتر مدیران  می شود افزود: برخی مدیران فعلی دستگاههای اجرایی انگیزه خدمت به مردم را ندارند که امیدواریم استاندار لرستان باید ضمن جابجایی این مدیران تیمی توانمند برای مدیریت استان تشکیل دهند تا مشکلات استان مرتفع شود.

وی با بیان اینکه لرستان از استانهای محروم کشور است اظهار کرد: بایستی مدیران توانمندی داشته باشیم تا بتوان اعتبارات را به خوبی جذب کنند و ایده هایی برای رفع محرومیت و تولید و اشتغال داشته باشند و تیم مدیریتی قدرتمند تنها راه برون رفت از مشکلات استان است.

نماینده مردم الیگودرز با بیان اینکه جهت پیشرفت و توسعه لرستان استاندار را حمایت می کنیم گفت: مهمترین مشکل فعلی استان لرستان در همه شهرستانها بیکاری و معضل اشتغال است.

خدابخشی با بیان اینکه  خادمی ،استاندار لرستان فردی  با برنامه  واز مدیران خوش فکر و توانمند دولت است اظهار کرد: امیدواریم مدیران جدید نیز همانند ایشان تفکر سیستمی و نگاه برنامه ای به حوزه کاری خود داشته باشند تا با این روش  بتوان از مشکلات استان کاست.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به عملکرد ضعیف برخی مدیران استان، نمایندگان انتظار دارند استاندار نسبت به جایگزینی افراد توانمندتر و قوی تر  با سرعت بیشتری اقدام نماید.

وی افزود: آنچه برای نمایندگان و مردم لرستان اهمیت دارد ارایه خدمات بهتر از سوی مدیران و دستگاههای اجرایی استان است و این مسئله  در جلساتی که نمایندگان با استاندار داشته اند مورد تاکید قرار گرفته است.

 رئیس فراکسیون نظارت براجرای برنامه های توسعه کشور با بیان اینکه مدیر باید توانمندی  و کارایی داشته باشد گفت: لرستان نیازمند مدیرانی با سابقه اجرایی و دارای رزومه کاری هست که در این موقعیت بتوانند تولید,اشتغال و کارآفرینی در سایه اقتصاد مقاومتی را سرلوحه برنا مه های خود قراردهند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: