امروز: پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
نماینده مردم الیگودرز:

دکتر خدابخشی گفت: عدم وجود زیرساخت های مناسب در سنوات قبل مانع و مشکل مهمی در توسعه امروز شهرستان الیگودرز  است.

کد خبر: ۸۷۴۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۰

به گزارش هیجار ،محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز در حاشیه سفر استاندار به الیگودرز گفت: متاسفانه یکی ازمشکلات  الیگودرز نبود زیرساخت های مناسب می باشد و اگر در سه دهه اخیر به آنها توجه می شد امروز شاهد تغییرات و توسعه و پیشرفت خوبی بودیم.

وی به نتایج سفرهای مدیران ارشد کشور  به شهرستان الیگودرز اشاره کرد و گفت: خوشبختانه سفرهایی که در یکسال اخیر تدارک دیده شده است موجب گردید مسوولین کشور با عمق محرومیت در این شهرستان بیشتر آشنا شده و برای نگاههای خود حساب ویژه ای برای الیگودرز باز نمایند.

خدابخشی اظهار داشت: در جلساتی که با استاندار لرستان داشته ایم مطالبات جدی و بحق مردم شهرستان الیگودرز را مطرح و امروز هم دومین سفر رسمی وی به همراه جمعی از مدیران استان رقم خورد و قطعا این سفر هم مایه خیر و برکت برای مردم خواهد شد.

نماینده الیگودرز افزود: تمامی سفرهای مسوولین کشوری و استانی به شهرستان الیگودرز نتایج خوبی داشته که بعضا اجرایی شده و برخی از آنها برای اینکه  به نتیجه برسند نیاز به زمان دارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: برغم اینکه  کشور دچار مشکلات اقتصادی فراوانی می باشد اما در یکسال گذشته اقدامات زیر بنایی تاثیر گذاری در الیگودرز رقم خورده  است که بارز ترین آنها در حوزه بهداشت و درمان می باشد که همین اقدامات شهرستان الیگودرز را به قطب درمانی شرق لرستان تبدیل ساخت و امروز بیمارانی از استانهای همجوار برای مداوا به مراکزدرمانی  الیگودرز عزیمت می کنند.

وی بیان کرد: برغم اقدامات صورت گرفته با این حال مردم مطالبات بحقی دارند و شهرستان نیز با کمبودهایی مواجه است که برای تحقق خواسته ها همچنان تلاش خواهیم نمود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: