امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
در 24 ساعت گذشته؛

اورژانس هوایی الیگودرز طی 24 ساعت گذشته  با امداد رسانی سریع جان دو بیمار سقوط از ارتفاع  و نوزاد روستایی از مناطق صعب العبور و سخت گذرشهرستان را نجات داد.

کد خبر: ۸۷۴۵
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۰

به گزارش هیجار ،در پی تماس تلفنی ساعت 9:30 صبح  با پایگاه اورژانس هوایی الیگودرز مبنی بر اینکه  یک مرد میانسال در منطقه سیزر بعلت سقوط از ارتفاع دچار مجروحیت شده بود و نیاز به خدمات درمانی دارد

بلافاصله بالگرد پایگاه اورژانس هوایی به سمت محل به پرواز در آمد و پس از اقدامات اولیه درمانی بیمار رابه بیمارستان شهیدولیان الیگودرزمنتقل کردند.

بالگرد الیگودرز،اورژانس هوایی الیگودرز،عکس،تصویر

همچنین بالگرد اورژانس هوایی در دومین ماموریت خود  برای نجات جان یک مادرباردار درمنطقه سخت گذر و صعب العبور شهرستان به منطقه اعزام شده بود که قبل ازرسیدن بالگردمادرباردار زایمان کرده بود ولی نوزاد دچار اسفیکسی  (اختلال در اکسیژن رسانی بافتی) شده بود که مادرو نوزاد را با بالگرد به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) منتقل شدند.

بالگرد الیگودرز،اورژانس هوایی الیگودرز،عکس،تصویر

عصر امروز طی تماس تلفنی مبنی بر نیاز پیرزن روستایی به خدمات درمانی از مناطق صعب العبور این شهرستان باهماهنگیEOC  دانشگاه علوم پزشکی لرستان، بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز به منطقه  اعزام شد

بیمار که  بعلت سقوط از ارتفاع  از ناحیه دست چپ وسایر اعضای بدن دچار شکستگی شده بود تحت مراقبت های پزشکی لازم به بیمارستان شهید ولیان الیگودرز منتقل نمود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: