امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
نماینده مردم الیگودرز در مجلس:

خدابخشی گفت: مشکلات کمبود اعتبار و مباحث پدافند غیر عامل سد حوضیان الیگودرز برطرف خواهد شد.

کد خبر: ۸۷۱۷
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۵

محمد خدابخشی،نماینده مردم الیگودرز در مجلس در گفت وگو با خبرنگار هیجار با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در خصوص مشکلات سد حوضیان گفت: طی جلساتی که با وزیر وقت نیرو و معاونت های این وزارتخانه‌با حضور کارشناسان استان و شهرستان داشته ایم مشکلات سد حوضیان اعم از کمبود اعتبار و مباحث پدافند غیر عامل این پروژه مورد بررسی قرار گرفته است و این مشکلات  برطرف خواهد شد.

 نماینده مردم الیگودرز با اشاره به وجود نگرانی ها در خصوص عدم رعایت پدافند غیر عامل در سد حوضیان  گفت: با این حال لازم است جلسه ای تخصصی با حضور کارشناسان شهرستان برگزار شود که این جلسه هفته آینده در محل سد حوضیان برپا خواهد شد.

 وی با رد مباحثی نظیر نگاه متفاوت به پروژه های شهرستان گفت: افتتاح سد حوضیان‌زود هنگام بود اما دلیلی بر اینکه  نگاه های سیاسی  موجب شود مشکلات این پروژه مورد پیگیری قرار نگیردنمی باشد و بی شک ما بجز منافع مردم و شهرستان هیچ نگاهی نداریم.

 عضو کمیسیون برنامه و بودجه  همچنین به جبران خسارت های طرح قمرود اشاره نمود و افزود: چندین جلسه با حضور معاون وزیر نیرو و کارشناسان شهرستانی و استانی برگزار شده و نتایج مثبتی  نیز در پی داشته است.

 خدا بخشی با اشاره به اقدامات صورت گرفته و همچنین خواسته ها و نیز سوالات مردم از عملکردها گفت: هفته آینده نشست مطبوعاتی و خبری با اصحاب رسانه شهرستان برگزار خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: