امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
طی 48 ساعت گذشته ؛

اورژانس هوایی الیگودرز با امداد رسانی سریع جان دو بیمار ودو مادر باردار روستایی از مناطق صعب العبور و سخت گذرشهرستان را نجات داد. 

کد خبر: ۸۶۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۹

به گزارش هیجار روز گذشته در پی تماس تلفنی از مناطق محروم شهرستان بر نیاز چندین بیمار به خدمات درمانی درمناطق صعب العبور این شهرستان  باهماهنگیEOC  دانشگاه علوم پزشکی  لرستان، بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز به مناطق اعزام و بیمارانی را که دچار شکم حاد و سقوط از ارتفاع  شده بودند را تحت مراقبت های پزشکی لازم به بیمارستان شهید ولیان الیگودرز منتقل نمود.

بالگرد الیگودرز،اورژانس هوایی الیگودرز،عکس،تصویر

همچنین بالگرد اورژانس هوایی عصر روز گذشته در سومین ماموریت خود برای نجات جان یک مادرباردار درمنطقه سخت گذر و صعب العبور شهرستان به منطقه اعزام شده بود که قبل ازرسیدن بالگرد،مادرباردار زایمان کرده بود ولی بعلت دیسترس تنفسی همراه نوزاد  با بالگرد به بیمارستان شهید ولیان منتقل شدند.

بالگرد الیگودرز،اورژانس هوایی الیگودرز،عکس،تصویر

ساعت۱۵/۳۰بعدازظهر امروز طی تماس تلفنی EOC با پایگاه اورژانس هوایی الیگودرز مبنی بر نیازمادرباردار بلافاصله تیزپروازان اورژانس هوایی به سمت محل به پرواز در امدند و پس از اقدامات اولیه درمانی مادرباردار را به بیمارستان امام جعفرصادق (ع)منتقل نمودند.

بالگرد الیگودرز،اورژانس هوایی الیگودرز،عکس،تصویر

گزارش :یاسرمومنی 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: