امروز: پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
امام جمعه موقت الیگودرز:

حجت الاسلام ترکی گفت: دولتمردان و برخی نمایندگان مجلس گرفتار بدلیل روحیه دنیا طلبی  در مقابل جنایتها و نسل کشی ظالمان علیه مسلمانان میانمار سکوت نموده اند.

کد خبر: ۸۶۸۵
تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۳

به گزارش هیجار ، حجت الاسلام سهراب ترکی، امام جمعه موقت الیگودرز در خطبه های نماز جمعه این هفته  به دیدار اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام باید بازویی انقلابی برای مقام معظم رهبری باشد و با مشاوره دادن به رهبر معظم انقلاب و ارائه راهکار در جهت رفع معضلات کشور قدم بردارد.

  رئیس شورای نگهبان الیگودرز ادامه داد: متاسفانه هر نماینده یا مسوولی که بعد از گرفتن پست در مجمع تشخیص مصحلت بکارگیری می شد که اتاق استراحتی وجایگاه دریافت حقوقی برای عده ای شده بود در حالیکه خواسته مقام معظم رهبری بکارگیری افراد آگاه وبا بصیرت است.

 وی به جنایتها و فجایع  برعلیه مسلمانان میانمار اشاره کرد وبیان نمود : مقام معظم رهبری در سالهای قبل به اتفاقات شرق آسیا اشاره نمودند وهشدارهای لازم را دادند که متاسفانه مورد بی توجهی قرار گرفت و امروز جمعیت مسلمانان این کشور از چهار میلیون به یک میلیون نفر رسیده است.

 خطیب نماز جمعه الیگودرز به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص فجایع میانمار اشاره کرد:در مقابل چشمان  یک میلیارد ونیم مسلمان و مدعیان و دروغگویان سازمان حقوق بشر مسلمانان میانمار زنده زنده سوزانده می شوند و تنها اقدامی نمی شود بلکه به مسسول این جنایتها که یک زن جایزه طلح نوبل اهدا می کنند.

 حجت الاسلام ترکی به سکوت دولتمردان نیز در این خصوص اشاره کرد: متاسفانه دولتمردان در سالهای قبل درخصوص حمله تروریستی داعش در کشور فرانسه که چند نفر کشته شد سریعا محکوم نمودند ولی  در مقابل  فجایع ونسل کشی که بر علیه مسلمانان میانمار سکوت نموده اند که نشان از روحیه دنیا طلبی آنهاست.

 وی با اشاره به اینکه  نظام مقدس جمهوری اسلامی اولین کشور که در هر کجا  جهان که صدای مسلمانی بلند شود حمایت می کند اضافه کرد: درحالیکه وزیر امورخارجه با همسرش در کنار مردم مسلمان میانمار حضور پیدا می کند ولی متاسفانه وزیر امور خارجه ما در همان زمان با همسرش در کنسرت شرکت می کنند وبرخی نمایندگان مجلس با حرکت مضحک مانند جشن تولد  برای صفحه اینستاگرام ویاعمل زیبای بینی آن هم با 60سال سن مشغول هستند.

 امام جمعه موقت الیگودرز اظهار داشت: امروز برخی دولتمردان ونمایندگان مجلس بدنبال رفع حصر سران فتنه هستند وبا نصب بنر در شهر بدنبال حیات سیاسی  وتطهیر حامیان فتنه می باشند و چنان دردنیا وزرق وبرق آن غرق شده اند که  اصلا به سخنان کمک رسانی به براردان دینی  پیامبر اکرم (ص) توجهی نکرده در خصوص کمک و در مقابل این جنایتها سکوت نموده اند  ووظیفه دینی واخلاقی  ما که با  حضور در پایگاههای هلال احمر  جهت یاری رسانی به مسلمانان میانمار تلاش نماییم.

  وی  به آغاز سال تحصیلی جدید نیز اشاره نمود و بیان کرد: امسال  نیز باید همه با شرکت در جشن عاطفه ها به دانش آموزان بی بضاعت کمک نموده  و در راستای تامین نیازهای این عزیزان تلاش نماییم.

 رئیس ستادبازسای عتبات عالیات الیگودرز به فرا رسیدن ایام محرم اشاره کردو بیان کر : امسال هفت موکب اربعین از لرستان در  نجف وکربلا برپا می شود که موکب شهرستان الیگودرز در شهر کربلا برپا می شود و علاوه رب آن موکبی در شهرسان الیگودرز برای پذیرایی از زائرین اربعین برپا خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: