امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
امام جمعه الیگودرز:

حجت الاسلام ارزنده گفت: شهیدان رجایی و باهنر حجت خداوند بر همه مسئولین می باشند چرا که بعد از مسئولیت  چرا که در زمان مسئولیت مانند قبل با مردم رفتار نمودند  واز خدمت به مردم ملت غافل نشدند.

کد خبر: ۸۶۷۲
تاریخ انتشار: جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۳

به گزارش هیجار ،حجت الاسلام محمد علی  ارزنده در  خطبه های نماز جمعه ضمن گرامیداشت هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر گفت: رئیس جمهور در اولین جلسه هیات دولت مهمترین وظیفه خود را رفع مشکلات اقتصادی دانست اگر دولتمردان  واقعا  به این حرف بمعنای واقعی عمل کنند مردم نسبت به دین و نظام خوش بین می شوند.

 وی ادامه داد: هم اکنون منشا همه مشکلات ومعضلات جامعه شرایط بداقتصادی است که با اقدام اساسی در رفع این مشکلات مردم در مقابل توطئه دشمنان ایستادگی خواهند کرد.

 امام جمعه شهرستان الیگودرز به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص شهید حججی اشاره کرد و گفت: شهیدحججی حجتی بر عموم مردم و جوانان می باشد و در دورانی که تهاجم فرهنگی بر علیه دین و ارزشها انقلاب وجود دارد افتخار آفرینی می کند  وبه مقام شهادت نائل شد  ودر روزقیامت امثال شهید حججی  ها بعنوان نمونه ای هستند که عملکرد همه ما با این بزرگوران مقایسه می شود.

 خطیب نماز جمعه الیگودرز به  ویژگیهای شهیدان رجایی و باهنر اشاره کرد و بیان نمود: شهیدان رجایی و باهنر  حجت خدا بر  عموم مردم و  همه مسئولین هستند چرا که حتی در مسئولیت ها بنده واقعی خداوند متعال بودند واز خدمت به مردم غافل نشدند امام خمینی (ره) و مقام  معظم رهبری  زندگی آنها نیز در زمان مسئولیت وقبل از آن تفاوتی فرقی نداشته  است. 

 وی با اشاره به اینکه تقوا تنها عاملی که سبب تفاوت بین انسانها می شود افزود: امروز  حتی در  کشورهای غیر مسلمان بسیاری از سران آنها در زمان مسئولیت وبعد از آن از مردم جدا نمی شوند ولی  متاسفانه در کشور ما هم اینکه افرادی به مسئولیت یا ثروت می رسند خود را از  مردم جدا دانسته است وحتی عده ای مسئولیت را تا پایان عمر مختص به خود دانسته و اجازه نمی دهند کسی وارد این  عرصه شود.

مسئول ستاد احیاء امر به معروف ونهی از منکر شهرستان الیگودرز  ضمن تسلیت بمناسبت شهادت امام محمد باقر (ع) و مسلم بن عقیل (ع) اظهار داشت:کوفیان بدلیل ایمان ضعیف نماینده امام حسین (ع) را رها کردند وپس از آن در مقابل امام  ایستادند وشمشیر کشیدند واین درسی از   تاریخ به همه ماست چرا که زمانی می توانیم از یاران واقعی امام زمان (عج) باشیم که هم اکنون  نائب برحق وی امام خامنه ای را با تمام وجود یاری کنیم.

 خطیب نماز جمعه به آغاز فعالیت شوراهای دوره پنجم نیز اشاره نمود و گفت: متاسفانه  در سالهای قبل  با آغاز شوراهها افرادی که مدرک تخصص آنها با شهرداری متناسب نبوده  در  شهرداری الیگودرز بکارگیری شده بودند و هزینه ای که باید در شهر جهت عمرانی و آبادانی شهر استفاده شود به  پرداخت حقوق اختصاص  یافته است.

 امام جمعه الیگودرز بیان کرد: هم اکنون 50درصد نیروهای شاعل در شهرداری مازاد می باشند که این مهمترین معضل و مصیبت برای شهرداری الیگودرز است واعضای شورای جدید باید به این موضوع توجه داشته باشند که بر تعداد این افراد اضافه نکنند.

 وی با اشاره به اینکه  منتخبین شورای شهر نباید اقدامات و برنامه های قبیله ای انجام دهند بیان کرد: شهردار عامل شورای شهر نیست که هر چیزی که شورای شهر درخواست  نمود شهردار مجبور باشد به آن عمل کند.متاسفانه در چهار سال گذشته بدلیل اختلافات  چندین شهردار تعویض شد که سبب آبرو ریزی شهرستان شدکه نتیجه عدم تعامل شورا با شهردار  و اینکه شورای می خواست خود  مجری باشد.

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: